ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Čížová : Králův Dvůr - 17. listopadu 2017   13:30

Čížová
Čížová
0:2
(0:1)
Králův Dvůr
Králův Dvůr
37' Kraus   • 70' Balšánek
Čížová
Grobár, Held, Chytrý, Kratochvíl, Nečas, Rozhon, Stojka.
Králův Dvůr
Bican, Bouček, Břížďala, Dochtor, Ježdík, Krček.

A je konec. Králův Dvůr si vybojoval územní převahu a v celém utkání dominoval. První branka přišla osm minut před koncem prvního poločasu, prosadil se Martin Kraus.Domácí se poté sice dostali do několika šancí, ale skvělého Vávru nakonec nedokázali překonat. Dvacet minut před koncem přišla druhá branka, náskok zvýšil domácí kapitán Jan Balšánek. Víc už se v utkání nestalo.
90+0'
90'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Soldát, přichází Bican.
89'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Bouček.
88'
Jakub Balšánek mohl přidat další branku v utkání, dostal se do samostatného úniku a brankář Satrapa se blýskl úctyhodným zákrokem.
86'
David Tomášek se málem dostal ke střele, ale jeho rána byla zblokovaná a domácí budou vhazovat.
83'
Domácí hráči se prezentovali nepřesnou nahrávkou a míč se dostal až k brankáři Satrapovi, který ho poslal daleko do hloubky hřiště.
80'
Hráči v modrých dresech budou rozehrávat standartní situaci. Centr Balšánka neletěl mezi tři tyče. Brankář Satrapa se ujme odkopu od své branky.
77'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Mastík.
75'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Novák, přichází Rozhon.
73'
Rohový kop pro hostující celek. Následný centr sice našel hlavičku Soldáta, ale jeho střela nemířila mezi tři tyče.
70'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
A už je to o dvě branky! Králův Dvůr nejprve čelil rohovému kopu, ale po rychlém protiútoku dokázal JAKUB BALŠÁNEK, že nemá kapitánskou pásku jen tak pro nic za nic.
69'
Rohový kop pro domácí celek. ohrožení branky z toho nakonec ale nebylo.
67'
Domácí tým bude zahrávat standartní situace z dvaceti metrů. Následná střela ovšem mířila pouze do zdi.
64'
Žlutou kartu dostává Kraus (FK Králův Dvůr).
62'
Karel Soldát si zpracoval míč uprostřed hrací plochy, obešel jednoho protihráče a poslal ho hloubky hřiště.
60'
Domácí tým se dostal do pokutového území ale jeden z obránců dokázal včas zareagovat a míč odkopl na autové vhazování.
57'
Hosté budou mít výhodu rohové kopu. Následný centr nenašel žádného ze spoluhráčů.
54'
Tak tohle byla velká šance. Brankář Vávra musel hned dvakrát zasahovat. Do malého vápna se dostal Soldát, ale gólman včas vyběhl a zasáhl.
51'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Nečas, přichází Vávra.
48'
Domácí tým se prezentuje zvýšenou aktivitou a snaží se nastěhovat před branku soupeře. Následná střela Zahrádka ale letěla mimo tři tyče.
46'
V prvním poločase dnešního utkání měli mírnou převahu domácí fotbalisté, ale i přes to prohrávají. Jediná branka padla osm minut před koncem prvního poloučasu. Po faulu v malém vápně rozhodčí ukázal na penaltový puntík a tuto šanci proměnil Martin Kraus. Uvidíme, jak domácí tým v druhé půli zareaguje.
Druhý poločas začne přibližně v 14:35.
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat jedinou minutu nad rámec základní hrací doby.
44'
Domácí se snaží ještě o závěrečný tlak, ale obrana hostů je momentálně nedobitná pevnost.
41'
Domácí tým bude mít další šanci z nebezpečného přímého kopu. Střela útočníkovi poměrne sedla a brankář Vávra musel zasahovat. Sokol Čížová se ujmel rozehrávky rohového kopu.
39'
Žlutou kartu dostává Zelenka (FK Králův Dvůr).
37'
Hosté vstřelili úvodní branku utkání. K penaltě si míč nachystal MARTIN KRAUS a svou střelu umístil do levého dolního rohu. Brankář skočil na druhou stranu.
35'
Hosté budou zahrávat pokutové kop! Po faulu jednoho z obránce rozhodčí neměl na výběr a okamžitě ukázal na penaltový puntík.
32'
Do samostatného úniku se dostal Daniel Zelenka a tváři v tvář brankáři svou střelu umístil do pravého dolního rohu. Brankář Satrapa si připsal skvělý zákrok. Bude zahrávat rohový kop.
29'
Po nepřesné kombinaci domácích se odkopu od branky ujme Satrapa.
27'
Hosté vyvíjí tlak na svého soupeře a hráči se nastěhovali před branku soupeře.
24'
Hosté budou mít po faulu výhodu standartní situace z nebezpečné vzdálenosti. Následný centr si brankář schoval do rukavic.
21'
Kapitán Sebastien Langer špatně zpracoval přihrávku a domácí přechází do rychlého protiútoku.
18'
Jan Matas se snažil míč od půlicí čáry dostat až do pokutové území. Brankář Satrapa si vyběhl a schoval ho do svých rukavic.
15'
František Franc se dostal do úniku z pravé strany a poté nacentroval do malého vápna, míč nikoho nenašel.
13'
Po nepřesné kombinaci domácího celku se brankář Vávra ujme odkopu.
11'
Karel Soldát se snažil dostat k hlavičce v malém vápně, ale na centr nakonec nedosáhl, bude se odkopávat od branky hostujícího celku.
9'
Martin Kraus si zpracoval míč a snažil se ho procpat až do pokutového území, jeho pokus byl zblokovaný a bude se vhazovat.
7'
Hráči v zelených dresech se dostali do útoku, ale ztroskotali na finální přhrávce.
5'
Po faulu kapitána domácího týmu Tomáše Svobody se hostující brankář ujme odkopu od své branky.
4'
Vávra se dostal do pokutového území, ale jeho snahu překazill jeden z branicích hráčů, poté míč odkopl daleko na autové vhazování.