ČFL - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Čížová : Štěchovice - 21. dubna 2018   13:30

Čížová
Čížová
35' Jirouš  • 59' Jirouš  • 80' Zahrádka
3:4
(1:3)
Štěchovice
Štěchovice
2' Jakobovský   • 20' Jakobovský   • 22' Batka   • 47' Batka
Čížová

Kratochvíl – Pedro, Novák D. (57. Havel), Vacovský, Held – Nečas, Mudra, Kočí (36. Rozhoň), Dvořák (68. Janda) – Bálek (57. Zahrádka), Jirouš (K).

Trenér: Zdeněk Staroba.

Přibyl – Havel, Janda, Zahrádka, Vávra, Rozhoň.
Lukáš Raplík – Ondřej Čechlovský, Jiří Dujsík.
Stadion ČÍŽOVÁ
Štěchovice

Štěpanovský – Švejda (K), Busta, Kučera, Těžký (46. Košata) – Pavlík – Novák L. (90+1. Šum), Jakobovský, Volešák (90+2. Příhoda), Sulík (71. Štědronský) – Batka.

Trenér: Michal Švejda.

Vašák – Příhoda, Košata, Štědronský, Šum.

Strhující druhý poločas je u konce. Viděli jsme velmi pěkný zápas, domácí nakonec málem vyrovnali na 4:4, ale v 90. minutě vytáhl klíčový zákrok Štěpanovský. To je pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne.
90+2'
90+2'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Příhoda.
90+1'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází L.Novák, přichází Šum.
90'
Nastavovat se budou dvě minuty.
90'
Možná klíčový okamžik! Jirouš se postavil k přímému kopu a ze skvělé šance mířil pod břevno, kde zakročil Štěpanovský!
88'
Žlutou kartu dostává Jakobovský (TJ Štěchovice).
86'
Žlutou kartu dostává Jirouš (Sokol Čížová).
86'
Závěr je strhující, domácí se ženou za vyrovnáním, hosté se často dostávají do problémů.
84'
Tíhu okamžiku vzal na sebe Havel, ale nepochodil, mířil vysoko nad bránu.
83'
V šanci se zjevil Jirouš, ale byl při zakončení v ofsajdu.
80'
Čížová právě vstřelila branku!

Drama je tu! Nejprve Štěpanovský vyrazit šanci Jirouše, poté ale z rohového kopu udeřil chytrým zakončením ROMAN ZAHRÁDKA – 3:4!
78'
Kombinaci zakončil L.Nováka střelou nad břevno.
75'
Žlutou kartu dostává Mudra (Sokol Čížová).
74'
Jiroušovu nebezpečnou ránu z úhlu Štěpanovský vyrazil, neinkasoval ani poté při pokusu Zahrádky!
72'
Bezprostředně po ohlášení mají hráči možnost občerstvení.
71'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Sulík, přichází Štěpanovský.
68'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Janda.
68'
Protiútok dva na jednoho! Jenže Nečas vzal vše na sebe a netrefuje bránu. To byla opravdu velká šance!
65'
Zahrádka se pořádně proběhl a svedl souboj s Košatou, jenže i když vyhrál, Štěpanovský pohotově chytá.
63'
Slibnou možnost Nečase překazilo odpískání jeho ofsajdové pozice.
61'
Žlutou kartu dostává Sulík (TJ Štěchovice).
59'

Domácí se vracejí do hry! Štěpanovský sice vystihl směr, ale pokus MARTINA JIROUŠE nevyrazil – 2:4!
58'
Druhá penalta pro Čížovou!
57'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Bálek, přichází Zahrádka.
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází D.Novák, přichází Havel.
56'
Několik rohových kopů Štěchovic, tentokráte se domácí bez problémů ubránili.
54'
Alespoň čestný pokus Bálka, který neměl šanci ohrozit gólmana.
52'
Hosté opět uzamkli domácí na jejich polovině, Košatův centr letěl těsně mimo.
50'
Sulík trefuje břevno! Následná dorážka Kučery velmi nepřesná.
47'
Štěchovice právě vstřelily branku!

Další minela Kratochvíla a opět dvě minuty po začátku! Volešákovu nepříliš prudkou střelu vyrazil před sebe, tam stál LUKÁŠ BATKA a pohodlnou trefou zvyšuje své vedení v tabulce střelců – 1:4!
46'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Těžký, přichází Košata.
46'
Hráči včetně rozhodčích se nám vrátili zpět na hřiště, za pár vteřin pokračujeme.
První poločas je minulostí a sledujeme pěkný fotbalový zápas. Už od začátku je o co hrát, když Štěchovice vstřelily gól už ve druhé minutě a další dva přidaly ještě do půlky poločasu. Poté se do šancí začali dostávat i domácí z Čížové a před koncem zápasu málem vstřelili kontaktní gól. Zda se ještě zápas zdramatizuje po návratu z kabin, to se dozvíme ve druhém poločase, který odstartuje v cca 14:35.
45'
43'
Rohový kop Volešáka a velká příležitost pro Těžkého, který z voleje minul!
41'
Kontaktní gól nebyl daleko! Kučera byl v souboji s Dvořákem pomalejším, jenže domácí hráč nedokázal překonat Štěpanovského! Hosté si nyní docela koledovali.
38'
Sulík si vypracoval dobrou možnost k zakončení, jeho pokus dokázal zlikvidovat Kratochvíl a poradil si i s následnou dorážkou, kterou vyboxoval.
36'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Kočí, přichází Rozhoň.
35'

Po faulu Pavlíka se už domácí konečně dočkali penalty, kterou dokázal proměnil MARTIN JIROUŠ – 1:3
34'
Žlutou kartu dostává Pavlík (TJ Štěchovice).
33'
Pavlík pěkným sólem vybojoval přímý kop, z ideální pozice však Volešák trefil pouze zeď.
28'
Sulík dokázal přihrát před úplně prázdnou bránu, tam už chyběl jen jeden z jeho spoluhráčů a mohl padnout další gól.
27'
Held rychlou rozehrávkou rohového kopu nenašel spoluhráče. Poté vypěnil, když mu byl odpískán ofsajd a dosátá žlutý trest za své nevhodné projevy.
26'
K zakončení se hrnul Nečas, jeho pokus dokázal Štěpanovský vyrazit. Domácí se následně snažili domáhat další penalty, opět neúspěšně.
25'
K přímému kopu se postavil Held a hledal hlavu nabíhajícího Pedra, ten se sice dostal k balonu, ale Štěpanovského neohrozil.
22'

A je tu třetí gól! Rohový kop Volešáka prodloužil Kučera na hlavu LUKÁŠE BATKY a nejlepší střelec soutěže si připisuje osmnáctý gól sezony proměněnou hlavičkou z bezprostřední blízkosti – 0:3!
20'

Těžký se dostal k dalšímu centru a hosté se opět radují, ze stejného místa se tentokráte LUKÁŠ JAKOBOVSKÝ trefuje bez přispění gólmana – 0:2!
18'
Přímý kop Jirouše z dobrého úhlu mířil k tyči, gólman Štěchovic vše dobře viděl a pohotově chytá.
15'
Kočího centr mířil nebezpečně před Štěpanovského, ten si počínal skvěle a balon pohotově ukryl do rukavic.
14'
Dlouhé autové vhazování Kučery přineslo dobrou možnost pro Bustu s Volešákem. Kratochvíl nekapituloval, ale Busta se dlouho zvedal ze hřiště.
9'
Po souboji ve vápně upadl Kočí ve vápně, nicméně domácí se penalty nedočkali, pokračuje se dál.
6'
Rohový kop hostů skončil zakončením Nečas, který donutil vlastního gólmana k zákroku.
4'
Kratochvíl působí v bráně značně nejistě, nyní vystihl rozehrávku Batka a po centru L. Nováka tísnil Batku jeden z domácích hráčů.
2'

Obrovská chyba domácího gólmana a hned od úvodu hosté vedou. Těžký doběhl balon u pomezního praporku a odcentroval do vápna, kde Batka hlavičkovým zakončením neuspěl, ale LUKÁŠ JAKOBOVSKÝ se k zakončení dostal. Gólman Kratochvíl sice chytl balon, ale trestuhodně ho pustil za sebe – 0:1!
1'
Příjemný den na fotbal slibuje parádní podívanou, hráči jsou již na hrací ploše a za chvíli nám dnešní zápas začne.

Sokol Čížová:

Kratochvíl – Pedro, Novák D., Vacovský, Held – Nečas, Mudra, Koší, Dvořák – Bálek, Jirouš (K).

Náhradníci: Přibyl – Havel, Janda, Zahrádka, Vávra, Rozhoň.

TJ Štěchovice:

Štěpanovský – Švejda (K), Busta, Kučera, Těžký – Pavlík – Novák L., Jakobovský, Volešák, Sulík – Batka.

Náhradníci: Vašák – Příhoda, Košata, Štědronský, Šum.

Rozhodčí: Lukáš Raplík – Ondřej Čechlovský, Jiří Dujsík..
Vítám Vás u online přenosu ze zápasu mezi Čížovou a Štěchovicemi. Dnes nás čeká střetnutí týmů z opačných konců tabulky. Domácí fotbalisté se postupně mohou loučit s třetí ligou, kterou si užili po postupu pouhý rok, naopak hosté mohou zabojovat o druhé místo. Zápas začíná ve 13:30.