ČFL - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Domažlice : Štěchovice - 13. června 2018   18:00

Domažlice
Domažlice
2' Došlý  • 11' Došlý  • 16' Bezdička  • 36' Hejda  • 58' Došlý  • 62' Hejda  • 71' Mužík
7:1
(4:1)
Štěchovice
Štěchovice
23' Štědronský
Domažlice
Švihořík – Hrubý, Bauer (32. Teršl), Hájovský (65. Blažek), Chocholoušek (65. Buršík), Mužík (C), Došlý, Pfeifer (65. Braun), Vais, Hejda, Bezdička (76. Boček)
Brych – Braun, Blažek, Teršl, Buršík, Boček
Tesař – Novotný, Babka
SA Střelnice
330 diváků
Štěchovice
Štěpanovský (46. Vašák) – Košata, Busta, Pavlík, Volešák, Štědronský, Batka, Novák, Jakobovský (C), Sulík, Těžký
Vašák – Šum, Pešl

Domažlice deklasovaly Štěchovice poměrem 7:1. Hattrick zaznamenal Došlý, přičemž třetí gól zaznamenal z penalty, kterou umístil do protipohybu Vašáka. Ten vystřídal v poločase Štěpanovského.

Viděli jsme utkání, jež potvrdilo velkou sílu Domažlic směrem dopředu. Ve druhém poločase Jiskra svého soupeře přehrávala a využila faktu, že hosté měli jen dva hráče do pole na střídání. Nakonec výhra o sedm branek na závěr sezóny. A to i bez Lukáše Matějky.
90+1'
90'
Jeden z hostů ležel na zemi, vzápětí domácí vrátili míč Štěchovicím.
89'
Hrubý s Mužíkem byli součástí kombinace, následovala domácí chyba na levé straně.
89'
Domácí hráč se na pravé straně nedostal k ohrožení branky a hosté budou vhazovat.
88'
Domácí střela zprava byla zablokovaná na roh.
88'
Vais a Teršl spolupracovali na pravé straně a získali aut z domácí poloviny.
87'
Jiskra držela míč u vápna protivníka. Až Mužík zprava odcentroval na bližší tyč na nohu soupeře.
86'
Po centru zprava rozehraje Jiskra roh po levici Vašáka.
86'
Mužík přihrával na pravou stranu, ale po zásahu bránícího hráče uvidíme jen aut pro Hrubého.
85'
Jeden z hostů byl zcela volný a neobsazený v levé polovině vápna, jenže hlavou nasměroval míč k bližší tyči, kde měl ruce Švihořík.
85'
Standardní situace z osy hrací plochy pro hosty, a sice po faulu na Štědronského.
84'
Pokračuje se bez ošetřování.
84'
Oba hráči jsou na nohou, Těžký se ještě drží za levé koleno.
84'
Hrubý a Těžký zůstali ležet na hrací ploše. Hra je přerušena.
83'
Domažlice si již dělají, co chtějí.
82'
Uvidíme standardní situaci zleva proti hostům a vše se bude odehrávat před vápnem Štěchovic.
82'
Těžký odcentroval zleva na druhou tyč a po hlavičce protihráče si připsal Švihořík zákrok rukama.
81'
Pískáno proti domácím a kope se standardní situace z pravé strany.
81'
Zakončení domácích zleva šlo vedle delší tyče a vykopávat bude od hostující branky Štěpanovský.
80'
Teršl a Vais kombinovali, následně Mužík našel na pravé straně Hrubého.
79'
Jakobovský měl proti sobě na levé straně Hejdu. Následně z opačné strany zakončil jeden z hostů mimo tři tyče.
78'
Blažek zapsal faul zprava na polovině hostů a prohlédl si žlutou kartu.
78'
Hrubý běžel po pravé straně. Následně se hrálo u hostujícího vápna, ale vše bez zákroku Vašáka
77'
Vašák odkopl míč na pravou stranu, ale tam byl domácí celek na polovině hřiště v přesile proti jednomu z hostů.
76'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Bezdička, přichází Boček.
76'
Jiskra při své rozehrávce nikam nepospíchala a Teršl zavelel k útoku po pravé straně s Buršíkem a Hrubým.
75'
Tvrdou střelu zleva na bližší tyč vyrazil Štěpanovský a dorážející hráč byl v ofsajdu.
75'
Košata a Volešák si vyměnili míč na levé straně, ale druhý zmiňovaný přihrál na střed protihráči.
74'
Již dlouho nebyl donucen Švihořík k zákroku a utkání se tak stává jednoznačnou záležitostí Domažlic.
74'
Švihořík předvedl hru nohama a následně útočí domácí po levé straně.
73'
Vais kombinoval se spoluhráči na polovině hřiště až Bezdička nemohl zpracovat balón na levé straně.
73'
Při centru zleva si na přední tyč sbíhal Bezdička.
72'
Buršík na pravé straně vybojoval faul na vlastní osobu a s míčem se ihned poté setkal Hrubý.
71'
Domažlice právě vstřelily branku!
PETR MUŽÍK zakončoval zleva na hranici vápna a míč přes skákajícího Vašáka dopadl do vzdálenějšího dolního rohu branky.
71'
Po souboji jeden na jednoho budou domácí házet aut zleva a může stát, že přijde dlouhé vhazování až do vápna.
70'
Domažlice jsou v posledních minutách lepší a začínají si tenhle duel pořádně užívat.
69'
Došlý přihrál křížem na pravou stranu a následně jsme sledovali centr na dlouhou tyč, kde nenašli společnou řeč dva domácí hráči.
69'
Při postupném hostujícím útoku po pravé straně mají hosté k dispozici aut z domácí poloviny.
68'
Klasika! Rozehrávka nakrátko a poté míč na krátkou tyč do náruče Vašáka.
67'
Teršlův centr zprava na druhou tyč odehrál bránící hráč hlavou na roh.
67'
Jiskra si rozpohybovala obranu Štěchovic , následně však utekl Došlému míč na pravé straně.
66'
Došlý to měl složité nohou v pravé polovině vápna a zakončení z úhlu k první tyči lapil snadno Štěpanovský.
65'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Pfeifer, přichází Braun.
65'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Chocholoušek, přichází Buršík.
65'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hájovský, přichází Blažek.
65'
Bezdička spálil druhou tutovku v tomto duelu. V situaci dva na jednoho mu nahrál spoluhráč zprava do levé poloviny vápna, ale Bezdička střílel do nohy Vašáka.
64'
Po domácím nedorozumění na levé straně je míč v držení Štěpanovského ve velkém vápně.
64'
Domažlice poté nastřelily zleva břevno při snaze o gól k druhé tyči.
62'
Několik odrazů a celkem zmatek panoval ve vápně hostů po domácí standardní situaci. Až odraženého míče využil MAREK HEJDA v levé polovině malého vápna a trefil se pravou nohou do kratšího dolního rohu branky.
61'
Pavlík (hosté) navíc vidí žlutou kartu za hru rukou u svého vápna.
61'
Takový zkrácený roh zleva ve prospěch Jiskry.
60'
Košata si na levé straně připsal obranný zákrok hlavou, ale hosté směrem dopředu nic nevymysleli.
58'
Penalta je proměněna! PETR DOŠLÝ zaznamenává hattrick! Domácí hráč poslal míč levačkou ze svého pohledu po zemi do levé poloviny branky, nebylo to úplně k tyči. Vašák šel navíc brzy na druhou stranu.
57'
Podražení v pravé polovině velkého vápna hostů a uvidíme pokutový kop pro Jiskru!
57'
Teršl mohl zklidnit hru se Švihoříkem. Domácí brankář hledal na pravé straně spoluhráče.
57'
Domažlický centr zprava byl zablokovaný, ale pokračujeme autem u hostujícího vápna.
56'
Novákova standardka zleva, ale míč dopadl vedle dlouhé tyče.
55'
Novák byl faulován na levé straně Bezdičkou a ten vůbec neprotestuje. Standardní situaci bude mít na starost pravačka právě zmiňovaného hostujícího hráče.
55'
Vais se zbavil na pravé straně Volešáka, ale poté udělal chybu na ose hostující poloviny.
55'
Hlava domácího hráče uklidila míč mimo domažlické vápno po standardní situaci Volešáka, kterou rozehrál hostující hráč pravou nohou.
54'
Faul Teršla, který držel soupeře a standardní situaci by měl dle všeho vzít Volešák.
54'
Centr však směřoval pouze na druhou tyč do rukavic Švihoříka.
53'
Standardní situace zprava pro hosty ze zajímavé pozice.
53'
Hrubý s Vaisem zapojili do rozehrávky Švihoříka, ale následovala domácí ztráta v levé části své poloviny.
52'
Pfeifer, Hejda a Mužík spolupracovali až střela domácího hráče z levé strany vápna zamířila vedle delší tyče.
52'
Roh byl rozehrán nakrátko a stejnou situaci si Jiskra ještě jednou zopakuje.
51'
Po autu Hrubého se domácí na levé straně chopili šance. Míč skončil až v pravé části vápna a následnou střelu vyrazil Vašák na roh.
51'
Vašák vystartoval proti balónu do levé části vápna z pohledu brankáře a skočil pro něj před protihráčem.
50'
Vais s Mužíkem přetáhl hru na levou stranu. Jenže tam nedošlo ani centru do vápna.
50'
To Vašák je zatím bez zákroku ve druhém poločase.
49'
Proti zakončení z osy vápna hlavou se činil Švihořík skokem ze svého pohledu k levé tyči. Velká šance hostů.
49'
Postupný útok hostů po pravé straně přinesl roh.
48'
Švihořík poslal míč na Bezdičku, jemuž prvním dotekem odskočil hrací předmět k soupeři.
48'
Vais trefil odražený míč nečistě zprava výrazně vedle zadní tyče, tady mohl být Vašák zcela v klidu.
47'
Stoper Domažlic sebral protihráči míč, ale na pravé straně byl pokrytý Pfeifer.
47'
Faul po ztrátě míče a domácí již spěchají do obrany.
46'
Teršl absolvoval hlavičkový souboj, následně vhazují zleva domácí.
46'
Domácí ihned chybují na levé straně a míč si bere Vašák.
46'
Hosté střídají brankáře a do hry nastupuje Vašák místo Štěpanovského.
46'
Jiskra měla v prvním poločase více ze hry. Štěchovice si vytvořily prakticky jednu šanci, ale z ní udeřily, když se prosadil Štědronský z výskoku. Domácí vstoupili výborně do utkání a v úvodních dvanácti minutách si vypracovali čtyři tutovky. Například Bezdička zakončoval do protipohybu těsně vedle pravého dolního rohu branky. Černou kaňkou pro nejlepší ofenzivu ČFL je ztráta zraněného Bauera. Ten musel odstoupit, když byl na polovině hřiště faulovaný zezadu, vzápětí se držel za pravou nohu.
45+1'
45+1'
Série nepřesností až Došlý nezachytil dlouhou nahrávku na levé straně. A ve velkém vápně použil Štěpanovský své rukavice.
45'
Faul zprava v podání domácího hráče na polovině protivníka. Následovala krátká rozehrávka.
44'
Bezdička šel k zemi v pravé polovině šestnáctky, ale penaltový zákrok to podle rozhodčího nebyl.
44'
Domácí dovezli míč po pravé straně až do velkého vápna, ale Štěpanovského nakonec neprověřili.
43'
Švihořík byl svýma nohama součástí rozehrávky. Následně svedl na levé straně Chocholoušek hlavičkový souboj se Sulíkem.
43'
Bezdička napadal Štěpanovského, ale balón nezískal.
42'
Teršl opět neprohrál hlavičkový souboj, ale poté měl k míči daleko na levé straně Došlý.
42'
Hejda přihrál na levé straně rozběhnutému Došlému, jehož zakončení z velkého vápna zapadlo do boční sítě.
41'
Míč na bližší tyč, ale tam kralovaly Domažlice.
41'
Roh pro hosty zleva.
41'
Rychlý útok domácích po pravé straně dokázala hostující obrana včas zlikvidovat.
40'
Pfeifer rozehrával s Mužíkem na levé straně, ale následně předskočil protihráče na půli Pavlík.
39'
Teršl se stal vítězem hlavičkového souboje, Jiskra však na polovině hřiště zapsala ztrátu.
39'
Hejda (Jiskra) na levé straně v blízkosti soupeřova vápna nafilmoval pád a vidí žlutou kartu.
38'
Nahrávka Hejdy na levou stranu na Vaise patřila k těm nepřesným.
38'
Centr zprava na první tyč odvrátila domácí obrana hlavou.
36'
Všemu předcházela rychlá rozehrávka Švihoříka. Míč se poté dostal na levou stranu. Vzápětí MAREK HEJDA vyřešil souhru na hraně vápna gólem do bližšího dolního rohu branky.
35'
Tvrdý zákrok na Došlého na domácí polovině. Tady klidně mohla přijít žlutá karta.
34'
Před zraky Mužíka odcentroval zprava Sulík na bližší tyč, kde zasáhl domácí hráč.
34'
Po krosu na pravou stranu vystoupil Chocholoušek proti Sulíkovi, ten vytěžil jen autové vhazování.
33'
Pfeifer přihrával na pravou stranu, kde byli dva domácí hráči, následně jsme sledovali sérii krátkých nahrávek Domažlic.
33'
Domácí se díky Došlému ve velkém vápně ubránili a po levé straně pádí vpřed Bezdička.
32'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Bauer, přichází Teršl.
31'
Volešák se dotkl balónu a krátce na to je na levé straně vinou faulu pískáno proti Jiskře.
31'
Mužík oslovil spoluhráče křížem na pravé straně, ale domácím je pískaný ofsajd.
30'
Takže Jiskra bude hrát nějakou dobu o desíti proti jedenácti.
30'
Bauer kulhá, je na nohou a míří mimo hřiště.
29'
Je to tak. Nyní se v Domažlicích chvíli hrát nebude.
28'
Navíc se faulovaný Bauer drží za pravou nohu a bude muset být (zřejmě) ošetřený.
28'
Faul zezadu na polovině hřiště, míč pro Jiskru.
27'
Pavlík obešel na pravé straně prvního hráče, ale druhý soupeř mu vypíchl míč nohou.
26'
Mužík si zahrál hlavou, ale Bezdička nijak nerozvinul akci po levé straně a míč mají tím pádem hosté.
26'
Zřejmě Pfeifer zakončoval zprava vedle bližšího dolního rohu branky.
25'
Domažlice rozehrály standardní situaci nakrátko, načež si míč nezpracoval Došlý v pravé části velkého vápna.
24'
Po nahrávce Došlého se neprosadil Pfeifer v pravé polovině vápna, ale obránce poslal míč na roh.
24'
Mužík spolupracoval s Chocholouškem a Pfeiferem na levé straně, ale hosté nepustili míč ani do své šestnáctky.
23'
Štěchovice právě vstřelily branku!
Centr zprava doletěl na střed vápna a MATĚJ ŠTĚDRONSKÝ snížil hlavou z výskoku do pravého dolního branky. Švihořík jen zůstal stát na čáře a máchl rukama.
22'
Hájovský předčil soupeře v hlavičkovém souboji a balón poté skončil až ve velkém vápně u Švihoříka.
21'
Sulík na pravé straně obral o balón Chochlouška a přihrál pod sebe na osu vápna, následné zakončení minulo o centimetry levou tyč.
21'
Domažlice dobře presovaly zleva, ale nic z toho nebylo.
20'
Pfeifer podržel míč na levé straně. A Bezdičku zastavil posléze ve velkém vápně až skluz protihráče.
20'
Nahrávka Bezdičky na levou stranu byla tečovaná a vhazovat bude z hostující poloviny Chocholoušek.
19'
Na hranici středového kruhu chyboval domácí celek. Hostující hráč šel sám na Švihoříka, ale ten si poradil se zakončením do pravého dolního rohu branky z pohledu hostů.
18'
Faul na Bauera na levé straně na polovině hřiště, tentýž hráč poté přihrál Hejdovi.
18'
Pfeifer byl výborný na pravé straně, ale v levé části vápna nedosáhl na balón Došlý.
17'
Domácí z pravé strany tentokráte neodcentrovali, ani nevystřelili a musí se vracet do obrany.
16'
Po centru z pravé strany do malého vápna skóroval DAVID BEZDIČKA ve skluzu do dolních pater branky. Bezdička se poté ještě chytl za pravé koleno po souboji v šestnáctce, ale vše je v pořádku.
15'
Hájovský vyhrál hlavu na polovině hřiště. Následně hrál Došlý po levé straně a byl bráněný Pavlíkem.
15'
Domácí zakončení zprava z velké dálky míjí zcela hostující branku.
14'
Hájovský si kryl míč a nahrál pod sebe Švihoříkovi, který odkopl balón na polovinu hostů.
14'
Čtyři vyložené šance Jiskry – dvě z toho dokázal domácí celek přetavit v přesnou trefu.
13'
Došlý si narazil míč s Chocholouškem. Ten byl u míče později než bránící Sulík, který nastavil tělo před druhého zmiňovaného hostujícího hráče a Štěchovice mají výhodu autu ze svého území.
13'
Švihořík vyrazil míč na zadní tyč, ale nakonec nikdo z hostů nezakončil a domácí brankář rozehrává od své branky.
12'
Na pravé straně u rohového praporku získal hostující celek roh.
11'
Při standardní situaci byli nejdříve u míče Mužík a Vais. Vais poté seběhl do vápna. Kapitán domácích nastřelil míč křížem do pravé poloviny šestnáctky. Balón se odrazil na střed k noze PETRA DOŠLÉHO, který do pravého dolního rohu branky překonal podruhé Štěpanovského.
10'
To Štěchovice zatím v Domažlicích pořádně nevystřelily na branku.
9'
To vypadalo na Mužíka, který běžel sám na Štěpanovského, ale ve finální fázi mu míč uskočil k brankáři hostů. Třetí vyložená šance domácích.
9'
Zablokovaný centr zleva na přední tyč, tam byl připravený Švihořík a schoval balón do rukavic.
8'
Bezdička přišel na levé straně o míč, když se do obrany stihl vrátit Sulík a kombinují tak hosté.
8'
Švihořík na první tyči vyboxoval míč mimo vápno, ale balónu se ujali hosté.
7'
Hostující centr zleva byl sražený na roh po pravici Švihoříka.
7'
Útok po levé straně, kde se sešli Bezdička s Došlým. Zatím je z toho však pouze aut pro Chocholouška.
6'
Centr zleva na kratší tyč chytá do koše Švihořík.
6'
Došlý našel nahrávkou zleva na střed pouze soupeře, ale Štěchovice ihned chybovaly na své polovině.
6'
Po nepřesném domácím útoku po levé straně bude od hostující branky vykopávat noha Štěpanovského.
5'
Došlý převzal míč na levé straně, kde byl na hranici pravidel o pár sekund později zastavený Chocholoušek.
5'
Po centru zprava do levé části vápna narval Bezdička míč těsně vedle delšího dolního rohu branky při střele do protipohybu Štěpanovského.
4'
Došlý si nerozuměl na levé straně s Bezdičkou, ale i tak byl měl z vlastní poloviny vhazovat Chocholoušek.
4'
Švihořík rozehrál na pravou stranu, ale následný dlouhý míč putoval na hlavu hostujícího hráče.
3'
Centr zleva na přední tyč a opět dobrá komunikace Švihoříka se spoluhráči.
3'
Štěpanovský si ještě vůbec nesáhl na míč a již inkasoval.
2'
Po centru zleva na bližší tyč zakončil PETR DOŠLÝ nohou z hrany malého vápna do kratšího dolního rohu branky.
2'
Na polovině hřiště byl při útoku po pravé straně faulovaný Štědronský a hosté sáhli k rozehře nakrátko.
1'
Volešák centroval zprava na zadní tyč, kde nebyl žádný spoluhráč. Pouze Švihořík, který zakřičel na domažlické fotbalisty.
1'
Došlému utekl míč na levé straně a vhazovat bude z poloviny domácích Pavlík.
1'
Hostující hráč rozehrál zápas.
1'
Trojice rozhodčích přivádí oba týmy na hrací plochu. Domažlice v modrých dresech a bílých trenýrkách. Štěchovice poté v červenobílém.
Jiskra nastupuje (opět) bez Lukáše Matějky.

Jiskra Domažlice: Švihořík – Hrubý, Bauer, Hájovský, Chocholoušek, Mužík (C), Došlý, Pfeifer, Vais, Hejda, Bezdička
Náhradníci: Brych – Braun, Blažek, Teršl, Buršík, Boček

TJ Štěchovice: Štěpanovský – Košata, Busta, Pavlík, Volešák, Štědronský, Batka, Novák, Jakobovský (C), Sulík, Těžký
Náhradníci: Vašák – Šum, Pešl

Rozhodčí: Tesař – Novotný, Babka.
Domažlice mají v třetí nejvyšší české fotbalové soutěži vůbec nejlepší ofenzivu. Doma v letošní sezóně prohrály i poměrem 4:6 s Benešovem, takže klidně se můžeme dočkat i dnes gólových hodů a otevřených obran. V posledním duelu Jiskra zvítězila o víkendu na hřišti Brozan 4:1. Prosadili se dvakrát Došlý a jednou Mužík s Hejdou. Do utkání nezasáhl Lukáš Matějka.

Domácí jsou momentálně na čtvrté příčce v tabulce České fotbalové ligy a jisté je, že před třetí Zápy se již nedostanou.
Štěchovice jsou v tabulce České fotbalové ligy na šesté pozici, když nasbíraly na své konto celkem pětapadesát bodů. Po sérii proher o víkendu zabraly a porazily doma bez problémů Králův Dvůr poměrem 2:0. Přitom měly na lavičce náhradníků pouze jednoho hráče. Předtím z toho byla prohra 1:3 v Zápech. Tam sice otevřel skóre Štědronský, ale to už bylo ze strany poražených vše.
Delegát FAČR = Pavel Pašek
Hezký podvečer všem fotbalovým příznivcům, Česká fotbalová liga má před sebou poslední kolo této sezóny a my se od 18:00 zaměříme textovou podobou na souboj Jiskry Domažlice se Štěchovicemi.