ČFL - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jirny : Domažlice - 5. listopadu 2017   14:00

Jirny
Jirny
58' Melechovský  • 85' Křeček
2:1
(0:1)
Domažlice
Domažlice
38' Braun
Jirny
Kafka – Parys, Hruška, Pokorný (56. Kocourek), Melechovský, Klán (90+2. Stockner), Vondráček, Křeček, Čepelák, Kejha (K), Vandas (90. Černý)
Čáp, Škorvánek, Procházka, Stockner, Kocourek, Černý
Ulrich – Hurych, Váňa
Domažlice
Šiman – Blažek, Hájovský, Teršl (88. Bruštík), Mlynařík, Hrubý (72. Hejda), Mužík (C), Chocholoušek, Braun, Došlý, Kropáček (79. Bezdička)
Brych, Hejda, Bezdička, Roubal, Buršík

90+3'
90+2'
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Klán, přichází Stockner.
90'
Nastavují se dvě minuty.
90'
Do hry jde Jakub Černý, končí Vandas.
89'
Klán ve velké šanci zamířil do gólmana Šimana!
88'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Jakub Teršl, přichází Martin Buršík.
85'
Jirny právě vstřelily branku!
Jirny jdou do vedení 2:1! Zápas zaslouženě otáčí! Po kocourkovém centru se nemílil Křeček hlavou!
82'
Jirny jsou výrazně aktivnější a chtějí otočit skóre zápasu.
79'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Kropáček, přichází Bezdička.
72'
Zraněného Hrubého nahrazuje Hejda.
66'
Žlutou kartu dostává Hájovský (Jiskra Domažlice).
58'
ALEŠ MELECHOVSKÝ propálil zeď a z přímého kopu vyrovnává na 1:1!
56'
Dohrál Pokorný, nahradil ho Kocourek.
53'
Došlý Petr ve velké šanci zamířil mimo bránu, kterou hájí Kafka!
52'
Již šestý rohový kop zahrával znova Vondráček, ale opět obrana hostujícího celku pozorná.
49'
Po přihrávce Melechovského, v šanci Vondráček, ale zamířil jen do golmana hostí. Škoda pro domácí!
46'
45'
45'
Žlutou kartu dostává Teršl (Jiskra Domažlice).
43'
Melechovský vybojoval míč a vyzkoušel pozornost golmana hostí.
38'
Domažlice právě vstřelily branku!
Domažlice vedou 1:0 pokutový kop proměnil MILAN BRAUN. Kafka padal na druhou stranu.
37'
Penalta pro Domažlice!
31'
Jirny budou zahrávat třetí rohový kop v řadě. Jirka Vondráček nenašel ani na třetí pokus spoluhráče! Stále 0:0!.
26'
Melechovský vyslal centr na Pavla Vandase, který hlavou mířil mimo hostující branku.
23'
Šance Domažlic nekončí brankou! Kropáček nedokázal uklidit míč do brány!
19'
Křeček zkusil vypálit , ale jeho střela šla mimo bránu.
15'
První roh zápasu zahrávají hosté. Kafka bez problému lapil míč do rukavic.
12'
Došlý Petr hledal přihrávkou do pokutového území spoluhráče, domácí hráči odvrátili.
10'
Hraje se převážně ve středu hřišti. Zatím si ,ani jeden tým nevypravoval šanci.
4'
Vandas přihrál Vondráčkovi, ale střela mu nesedla a Šiman pohodlně chytá.
3'
Hosté vstoupili do utkání aktivně a hrnou se do útoku.
1'

SK Viktorie Jirny: Kafka – Parys, Hruška, Pokorný, Melechovský, Klán, Vondráček, Křeček, Čepelák, Kejha (K), Vandas
Náhradníci: Čáp, Škorvánek, Procházka, Stockner, Kocourek, Černý

Jiskra Domažlice: Šiman – Blažek, Hájovský, Teršl, Mlynařík, Hrubý, Mužík (C), Chocholoušek, Braun, Došlý, Kropáček
Náhradníci: Brych, Hejda, Bezdička, Roubal, Buršík

Rozhodčí: Ulrich – Hurych, Váňa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.