ČFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Králův Dvůr : Benátky n/J - 14. října 2017   10:30

Králův Dvůr
Králův Dvůr
47' Bohánek
1:0
(0:0)
Benátky n/J
Benátky n/J
Králův Dvůr
Krček – Bohánek, Růžička, Soldát, Břížďala – M. Kraus, Eliáš (46. Hlinka), Matas, Balšánek (85. Bouček), Ježdík (79. Dochtor) – Procházka (82. Zelenka).
Zelenka, Bican, Dochtor, Hlinka, Bouček, Vávra
Ulrich – Jan Váňa, Cichra
Fotbalový stadion, Králův Dvůr
150 diváků
Benátky n/J
Michňa – Tvrzník, Jäger, Horák, Sudek (78. Borovička) – Kocourek, Knobloch, Šimeček, Walter, Boček – Šahini (60. Krýda).
Chaloupka, Krýda, J. Kraus, Borovička, Levíček

Domácí tak uhájili vítězství a díky jedné povedené standardní situaci berou všechny tři body. Benátečtí si příliš šancí nevypracovali, domů se tak vrací s prázdnou.
90+3'
90+3'
Zakončení hostujícího týmu nesměřovalo mezi tři tyče.
90+3'
Horákovu přízemní střelu vytěsnil Krček na rohový kop!
90+2'
Domácí však byli lapeni do ofsajdové pasti, Benátečtí se ženou na útočnou polovinu.
90+2'
Benátečtí faulovali na polovině hřiště.
90+1'
Od Tvrzníka se míč odráží do zámezí, vhazovat tak budou domácí, kteří logicky nikam nepospíchají.
90+1'
Nastavovat se budou 2 minuty.
90'
Benátečtí jsou na útočné polovině, kde vybojovali autové vhazování.
89'
Tvrzník sklepl míč pro Kocourka, který ale nenasměroval míč tam, kam by chtěl. Vykopávat bude brankář Krček.
88'
Další centr se hostům opět nepovedl. Poté přišel pas na zadní tyč na Jägera, který ale na míč nedosáhl.
87'
Centrovaný míč byl sražen na další rohový kop.
86'
Benátečtí vybojovali rohový kop.
85'
Domácí střídají. Místo Jakuba Balšánka nastupuje Josef Bouček.
85'
Walter se snažil vysunout Tvrzníka, kterého ale k míči čistě nepustil Břížďala.
84'
Proti Waltrovi se trošku rozestoupila domácí obrana, ten napřáhl, domácí bránu ale přestřelil.
83'
Po dlouhém autu Waltra odpískal hlavní rozhodčí útočný faul hostujícího týmu.
82'
Domácí znovu střídají. Odchází Michal Procházka, nastupuje Daniel Zelenka.
81'
Závar před Michňou. Nakonec zakončoval z nadějné pozice Martin Kraus vysoko nad bránu!
79'
Po centru z pravé strany zakončoval nepřesně Balšánek.
79'
Střídají také domácí. Trávník opouští Jiří Ježdík, nastupuje Petr Dochtor.
78'
Hosté střídají. Odchází Jakub Sudek, nastupuje Martin Borovička.
78'
Benátečtí rozjeli útočnou akci, po nepřesné přihrávce ale míč skončil u domácích.
77'
Po chybě Sudka se dostali k míči domácí, ti posunuli míč na Procházku, který by zcela sám před Michňou, jenž jej ale excelentně vychytal!
75'
Obrovskou šanci k pojištění náskoku měli také domácí. Do zakončení se protlačil Ježdík, který ale vzdálenější tyčku o kousek minul!
74'
Waltrův centr směřoval na přední tyč, kde ale vládli domácí a míč odkopli.
74'
Boček natáhl zpoza vápna a donutil Krčka k zákroku, ten vytěsnil míč na rohový kop. Byla to první benátecká střela v tomto utkání.
72'
Po zákroku Krýdy se svíjí na hřišti Růžička, o faul se ale dle všeho nejednalo. Hra je přerušena.
71'
Domácí faulovali na hranici středového kruhu, čehož si hlavní rozhodčí Ulrich povšiml.
70'
V ochozech to trochu zašumělo. Po Bočkově střele z levé strany se Krček marně natahoval, míč ale minul levou tyčku!
70'
Domácí stále nepouští hosty vůbec do nějakého ohrožení Krčkovy brány, navíc jsou stále častěji u míče. Benátkám zbývá dvacet minut na to, aby s výsledkem ještě něco udělaly.
67'
Nejvýše se vyšroubal Matas, který míč trkl těsně vedle! Před tím se ale provinil útočným faulem.
66'
Tohle vše bylo ve výhodě, kterou domácí dostali po Šimečkově faulu. Právě hostující Viktor Šimeček viděl za tento zákrok žlutou kartu.
66'
Bohánkova střela byla tečována, Michňa už na ni nedosáhl – rohový kop.
65'
Hosté se sice snaží, jejich snaha ale končí na polovině hřiště, před Krčkem už ale vládnou domácí, kteří nepustili zatím ani jednu přímou střelu, která by královodvorského brankáře ohrozila.
64'
Po standardní situaci zakončoval Procházka v pádu, tohle ale nemělo naději na úspěch.
62'
Na hřišti zůstává jeden z domácích hráčů, který si žádá ošetření.
62'
Dnešnímu zápasu přihlíží 150 diváků.
60'
Hosté poprvé vystřídali. Odešel Edis Šahini, jehož nahradil Štěpán Krýda.
60'
Před pokutovým územím se uvolnil ke střele Knobloch, tu ale namířil do ochranné sítě.
59'
Za faul ve středu hřiště obdržel žlutou kartu hostující Jan Boček.
58'
Kocourkova střela za hranice vápna byla zblokována, poté střílel také Tvrzník, avšak vysoko nad bránu.
57'
Bočkova narážečka směřovala do země nikoho, míč mají domácí a zakládají útočnou akci.
56'
Další nebezpečný centr, tentokrát se ale hosté ubránili, navíc od domácích se míč odrazil do zámezí.
55'
Michňa včas vyběhl a míč vyboxoval, poté se však hosté opět provinili, faulem, tentokrát na pravé straně.
54'
Za přílišné řečnění obdržel žlutou kartu hostující Břetislav Tvrzník.
54'
Po přísném faulu na levé straně budou hosté čelit dalšímu přímému kopu.
54'
Knoblochův centr přepouštěl Boček na Šahiniho, který sice dostal míč do sítě, chvíli před tím ale hlavní rozhodčí odpískal útočný faul Bočka.
52'
Balšánkův centr doplachtil k Martinu Krausovi, jenž z bezprostřední blízkosti trefil hlavou vybíhajícího Michňu!
51'
Těsně před pokutovým územím, avšak ze strany fauloval Jäger, hosté se opět musí bránit.
50'
Skákavý přízemní centr domácí vystihli, navíc se hosté provinili útočným faulem.
49'
Tvrzník posunul míč na Kocourka, před nímž Balšánek odkopl míč na rohový kop.
47'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
A právě po rohovém kopu udeřilo. Míč po centru od rohového praporku propadl k TOMÁŠI BOHÁNKOVI, od nějž se odráží za brankovou čáru.
46'
Domácí hned v úvodu vybojovali rohový kop.
46'
Domácí do druhého poločasu vystřídali. V kabině zůstal Petr Eliáš, jehož nahradil Štěpán Hlinka.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:36.
Skončil ničím výjimečný první poločas, ve kterém domácí byli více u míče, ale snad kromě zakončení Matase žádná akce nemohla skončit brankou. Hosté se do zakončení dostávají spíše sporadicky, registrujeme snad jen Kocourkovu střelu zpoza vápna, která mířila asi metr nad břevno.
45+1'
45'
Boček se snažil obhodit Soldáta a dostat se k centru, domácí obránce ale tuto akci zkušeně vyřešil.
45'
Na hřišti zůstává jeden z domácích hráčů, hra je přerušena.
44'
Walter se snažil na Bohánkovi vybojovat rohový kop, to se mu sice nepovedlo, hosté ale budou vhazovat.
43'
Na trávníku před pokutovým územím skončil Boček, o faul se dle všeho ale nejednalo.
42'
Kocourek našel Šahiniho, ten volil přihrávku na druhou stranu. Následný centr hlavičkoval Kocourek nad bránu.
41'
Jemný bochánek Horáka hosté sebrali, navíc na útočné polovině fauloval Knobloch.
40'
Za faul na polovině hřiště viděl žlutou kartu domácí Jan Matas.
39'
Domácí využili menší koncentrovanosti hostujících obránců. Balšánek posadil míč na hlavu naskakujícího Matase, který ale přestřelil!
39'
Nakonec je to pro domácí přímý kop kousek za pokutovým územím, avšak z velkého úhlu, přesto je to dobrá šance.
38'
Míč propadl k Růžičkovi, jemuž do střely skočil Jäger. Následně se domácí obránce provinil faulem kousek od rohového praporku.
38'
S centrovaným míčem do brány si Michňa poradil a znovu vyboxoval míč na polovinu hřiště.
37'
Balšánkův centr se dostal k Ježdíkovi, ten posunul míč do strany, následný centr srazil Boček na rohový kop.
35'
Tentokrát Walter centroval z pravé strany, v pokutovém území ale opět vládli domácí.
34'
Domácí Balšánek se sice zlobí, avšak na polovině hřiště mu byl odpískán faul.
34'
První nepřesná střela také na hostující straně, kde Sudek poslal míč na Kocourka, ten se před vápnem obtočil kolem svého strážce, poté ale poslal míč nad břevno.
33'
Eliáš napřáhl z uctivé vzdálenosti, hostující bránu ale o pořádný kus minul.
31'
Přízemní centr směřoval na Šahiniho, domácí však tuto akci vyřešili. Vykopávat bude brankář Krček.
31'
Matas se dral před Michňu za míčem, ten ale stihl odkopnout míč za polovinu hřiště.
29'
U středového kruhu fauloval hostující Jäger, i nyní hlavní rozhodčí vše řeší jen domluvou.
29'
Po centru z levé strany vyskočil nejvýše Soldát, jehož pokus směřoval mimo, nic na tom nezměnil ani marně se natahující Růžička.
28'
Stále sledujeme průměrný fotbal bez vyložených šancí, mírně nebezpečnější jsou domácí. Na přímou střelu na bránu ale zatím z obou stran čekáme.
26'
Bohánek táhl akci po pravé straně, poté si ale předkopl míč příliš a navíc do zámezí.
24'
Soldát pohlídal míč do zámezí, vykopávat tak bude domácí brankář Jiří Krček.
23'
Walter posunul míč do strany na Tvrzníka, jemuž se ale dva přízemní centry nepovedly.
23'
Centr z pravé strany směřoval Šahinimu na paty, u míče jsou opět domácí.
22'
Přetažený centr dokázal Michňa zkrotit před útočícím Procházkou, nyní se chystá vykopávat.
22'
Walter ve středu hřiště vybojoval míč, snažil se ve středu najít Knoblocha, před ním ale skluzem vypíchl míč Soldát.
21'
Skákavý centr dokázal dostat obránce Jäger pod kontrolu a odkopnout míč, poté ale hosté na polovině hřiště faulovali.
20'
Svoji akci ale hosté vůbec nevyřešili dobře, tohle byla pochoutka pro královodvorské stopery, kteří uzmuli míč a rozehráli.
19'
Úmysl se jim ale vůbec nezdařil, naopak hosté mohou postupovat kupředu.
19'
Domácí centrem z levé strany vytloukli bloky, vybojovali ale rohový kop.
18'
Procházka na útočné polovině zajel do Horáka, hlavní rozhodčí Ulrich vše řeší důraznou domluvou.
17'
Dlouhý pas směřoval na Martina Krause, který míč na hrací ploše nazastihl.
16'
Na druhou stranu razil Kocourek, který se ale neprosadil v souboji jeden proti jednomu.
16'
Menší závar před Michňou, kde hosté ale podklouzli a k míči se nedostali.
15'
Domácí rychle rozehráli, do koncovky se ale nedostali, přesto budou vhazovat a zase se o něco blíže dostali k benátecké brance.
15'
Další standardka pro domácí z levé strany, kde se tentokrát provinil Jäger.
13'
Na centr dosáhl brankář Michňa, který ho vyboxoval, navíc se proti němu domácí provinili útočným faulem.
13'
Po rychlé akci se dostával do pokutového území Balšánek, jehož centr srazil Knobloch na rohový kop.
12'
Martin Kraus centroval do pokutového území, kde brankář Michňa stáhl centr do svých rukavic.
11'
Hosté si opět s centrovaným míčem poradili a odkopli ho mimo ohrožení své brány.
10'
První přímý kop dnešního zápasu, zahrávat ho budou domácí od levé postranní čáry.
9'
Dlouhý nákop Matas na hřišti nedostihl, vykopávat bude brankář Michňa.
8'
Zatím sledujeme poklidný úvod zápasu, kdy domácí jsou o trošku více u míče, avšak do vyložené šance se ještě nedostali.
6'
Na útočné polovině fauloval hostující Boček, což neuniklo pozornosti hlavního rozhodčího Ulricha.
4'
První ofsajd dnešního zápasu a v něm domácí Procházka.
3'
Na druhé straně se snažil o individuální akci Šahini, o míč ale před pokutovým územím přišel.
2'
Centr z levé strany proletěl kolem Michňovy brány, domácí se k míči nedostali.
2'
Po centru do pokutového území hostů odhlavičkoval Horák míč do bezpečí.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za malou chvíli začne.

FK Králův Dvůr: Krček – Bohánek, Růžička, Soldát, Břížďala – Kraus, Eliáš, Matas, Balšánek, Ježdík – Procházka.

SK Benátky nad Jizerou: Michňa – Tvrzník, Jäger, Horák, Sudek – Kocourek, Knobloch, Šimeček, Walter, Boček – Šahini.

Rozhodčí: Ulrich – Jan Váňa, Cichra.
Po domácí porážce 1:3 s celkem Záp není situace benáteckých fotbalistů v tabulce Fortuna České fotbalové ligy příliš růžová. Je potřeba zabrat, a to hned v blížícím se sobotním 10. kole třetí nejvyšší české tuzemské fotbalové soutěže, a sice na půdě soupeře. Tam se sice Benáteckým letos vůbec nedaří, ale každý neúspěch se někdy podaří prolomit. Cábelíci z jedenácti odehraných zápasů pět vyhráli, dvakrát se radovali v rozstřelu a ve čtyřech případech odešli z boje poraženi. Při skóre 15:18 získali 19 bodů, což je řadí na průběžnou osmou příčku, tedy do středu tabulky ČFL.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.