ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Králův Dvůr : Benešov - 30. září 2017   10:30

Králův Dvůr
Bohánek, Brehin, Černý, Hlinka, Ježdík, Krček, Matas
Benešov
Balata, Filip, Rataj, Rotbauer, Telnar

Zápas nabídnul pouze jeden přesný zásah. Domácí fotbalisté byli v zápase lepším týmem a kontroloval hru. Králův Dvůr se v tabulce se posunují na čtvrtou pozici. Jediná branka padla ve třicáté minutě. Po rohovém kopu se míčí dostal k Procházkovi a ujal se centru. Jeho centr letěl přesně na hlavu Michala Ružičky a jeho hlavička padla přesně doprostřed branky pod horní tyčku.
90+3'
90'
Hlavní rozhodčí bude nastavovat tři minuty.
90'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Černý.
88'
Žlutou kartu dostává Hlinka (FK Králův Dvůr).
87'
Odkop od branky hostujícího týmu.
85'
Žlutou kartu dostává Ježdík (FK Králův Dvůr).
83'
Bouček se prezentoval skvělým obranným zákrokem a hosté budou vhazovat.
81'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Artemuk, přichází Filip.
80'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Bohánek.
79'
Žlutou kartu dostává Procházka (FK Králův Dvůr).
78'
Žlutou kartu dostává Ježdík (SK Benešov).
77'
Hosté budou rozehrávat standartní situaci z nebepečné vzdálenosti.
75'
Po nepřesném centru Turka se bude odkopávat od branky Vávry.
75'
Další rohový kop pro hostující celek.
73'
Benešov se dostal do rychlého protiútoku a po zblokovaném centru se bude zahrávat rohový kop.
71'
Jeden z obráncu odhlavičkoval míč na další rohový kop.
71'
Rohový kop pro domácí fotbalisty.
70'
Hosté se ujmou standartní situace u své branky.
68'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Hrebeniuk, přichází Telnar.
67'
Žlutou kartu dostává Kraus (FK Králův Dvůr).
66'
Žlutou kartu dostává Čapek (SK Benešov).
65'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Hlinka.
62'
Standartní situace pro domácí tým.
60'
Souboj o míč uprostřed hřiště.
58'
Poslední minuty zápasu budí víceméně nudným dojmem a ani jeden z týmu se nedokáže dostat do nebezpečné situace.
56'
Benešov se snaží dostat do nebezpečné situace. Hosté o míč velice rychle přišli.
53'
Hráči podstupují hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.
52'
Hráči Benešova se vymanili z tlaku a přecházejí do rychlého protiútoku.
51'
Odkop od hostujícího branky.
49'
Vrňák byl zfaulovaný pár metrů od pokutového území a bude se rozehrávat přímý kop.
48'
Domácí tým hned v úvodu převzal iniciativu a vytváří tlak na soupeře.
47'
Domácí tým se ujme standartní situace uprostřed hrací plochy.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:40.
45+3'
45'
Rozhodčí bude nastavovat dvě minuty.
45'
Ani jeden z týmu se už nikam nehrne a čeká se až rozhodčí odpíska konec prvního poločasu.
43'
Benešov se snaží dostat do útoku, ale nedaří se jim kombinovat a míč o velice rychle přišli.
42'
Mezhiev si vyběhl z branky, aby mohl odkopnout míč daleko od svého vápna.
41'
Střela Procházky z dvaceti metrů letěla vysoko nad branku.
40'
Souboj o míč uprostřed hrací plochy.
38'
Odkop od branky Mezhieva.
36'
Rohový kop pro Králův Dvůr. Hlavička Soldáta letěla pouza pár centrimetrů od levé tyče.
35'
Zákostelského střela neletěla mezi tři tyče.
33'
Rohový kop pro Benešov. Centr doletěl pouze k prvnímu obránci, který hlavičkou posílá míč ze svého vápna.
30'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Domácí tým se ujímá vedení! Po rohovém kopu se míčí dostal k Procházkovi a ujal se centru. Jeho centr letěl přesně na hlavu MICHALA RUŽIČKY a jeho hlavička padla přesně doprostřed branky pod horní tyčku.
30'
Rohový kop pro domácí tým.
30'
Po faulu jednoho z hráču Benešova budou domácí zahrávat standartní situaci. Bude následovat centr do vápna.
28'
27'
Autové vhazování uprostřed hrací plochy.
25'
Zmatky v malám vápně domácích a jeden z obráncu se ujmul razantního odkopu.
24'
Odkop od branky domácího celku.
23'
Benešov se bude zahrávat volný přímý kop. Centr Artemuka byl krátký a se dostal se k prvnímu obránci.
22'
Šlapák se dostal ke střele v pokutovém území. Jeho rána mířila pár centimetrů od pravé tyče.
21'
Třetí rohový kop pro Kráůuv Dvůr. Centr Balšánka nenašel žádného ze spoluhráčů.
20'
Vávra se ujme odkopu od své branky.
18'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Zelenka, přichází Ježdík.
16'
Jeden z domácích hráčů se po střetu ocitl na zemi a nevypádá to, že by měl rychle vstávat. Nejpíše se dočkáme nuceného střídání.
15'
Čapek odhlavičkoval míč ze svého pokutového území a Benešov se vymanil z tlaku.
14'
Kraus si převzal míč a zakláda útočnou akci. Jeho centr nenašel žádného ze spoluhráčů.
12'
Benešov získál míč uprostřed hrací plochy a snaží se útočnou akci.
11'
Domácí tým se ujme dalšího rohového kopu.
10'
Farkaš svoje autové vhazování vyslal až do pokutového území.
9'
8'
Králův Dvůr se snaží o kombinaci na vlastní polovině.
7'
Čapek se snažíl nacentrovat do malého vápna, ale jeho centr byl zblokovaný obráncem.
6'
Prvního rohového kopu v zápase se ujme domácí celek.
6'
Zelenka vyslal centr do pokutového území, ale nenašel žádného ze spoluhráčů.
5'
Vávra se ujme rozehrávky od vlastní branky.
3'
Balšánek se představil skvělým obranným zákrokem a míč odkopává na autové vhazování.
2'
Domácí tým se snaží kombinovat na vlastní polovině, ale o míč velice rychle přišli.
2'
Vhazování domácího celku kousek od pokutového území Benešova.
1'
Hned v úvodu utkání byl zfaulovaný Eliáš a bude se zahrávat volný kop.
1'

FK Králův Dvůr: Vávra – Balšánek, Bouček, Břížďala, Eliáš, Kraus, Procházka, Ružička, Soldát, Šlapák, Zelenka.
Náhradníci: Bohánek, Brehin, Černý, Hlinka, Ježdík, Krček, Matas

SK Benešov: Mezhiev – Artemuk, Čapek, Farkáš, Hrebeniuk, Ježdík P., Ježdík V., Ngimbi, Turek, Vrňák, Zákostelský.
Náhradníci: Balata, Filip, Rataj, Rotbauer, Telnar.

SK Benešov
Hostující tým nevyhrál v posledních pěti zápasech. V tabulce se nachází na jedenáctém místě. Z devití zápasu si tým připsal dvakrát tři body, dvě výhry v prodloužení, jednu prohru v prodloužení a tři prohry. V posledním zápase Benešov vyhrál na penalty proti Štěchovicím. Nejlepším střelcem týmu je Pavel Čapek, který má na svém kontě čtyři branky.

Poslední tři zápasy týmu:
Štěchovice 1:2 pp Benešov
Benešov 0:1 Zápy
Chrudim 2:0 Benešov
FK Králův Dvůr
Tým Králův Dvůr neremizoval v posledních 4 zápasech. V tabulce se nachází na šesté příčce. Z deviti zápasu si tým připsal čtyři váhry, dvě výhry v prodloužení a tři prohry. V posledním zápase tým odcestoval do Nymburku a dokázal urvat výhru nejtěsnějším rozdílem 1:0. Nejlepším střelcem domácích je Martin Kraus, který si připsal čtyři výhry.

Nymburk 0:1 Králův Dvůr
Vltavín 3:0 Králův Dvůr
Králův Dvůr 1:0 Domažlice
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.