ČFL - 32. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Králův Dvůr : Čížová - 15. června 2018   17:00

Králův Dvůr
Králův Dvůr
10' Novák  • 13' Procházka  • 29' Procházka  • 33' Ježdík  • 39' Novák  • 64' Šebek
6:2
(5:0)
Čížová
Čížová
78' Zahrádka   • 86' Zahrádka
Králův Dvůr
Špicl – Zelenka, Růžička, Matas, Břížďala (46. Hell), Kraus, Balšánek (C), Bouček, Ježdík (46. Šebek), Novák (46. Černý), Procházka (46. Bican)
Krček – Hell, Šlapák, Bican, Černý, Bohánek, Šebek
Musil – Váňa, Šafránková
Fotbalový stadion, Králův Dvůr
140 diváků
Čížová
Kratochvíl – Pedro (46. Kunt), Novák, Rozhoň, Held, Zahrádka, Dvořák, Mudra, Bálek, Janda, Jirouš (C) (46. Zikmund)
Přibyl – Nečas, Kočí, Fenyk, Zikmund, Kunt

Je konec! Poslední kolo ČFL nakonec přináší očekávanou výhru domácího celku. Králův Dvůr nasázel svému soupeři hned šest branek, načež Sokol reagoval pouze dvěma brankami. Dnešní utkání se ale neslo v hodně ofenzivním duchu, nezaujatý fanoušek se určitě nenudil.
90'
88'
Závěrečné minuty se odehrávají v poklidném tempu, i tak jsme ale viděli hned osm branek.
86'
Čížová právě vstřelila branku!
Je tu druhá branka hostů! Domácí nyní chybovali v rozehrávce, nakonec celou akci vyřešil tím nejlepším možným způsobem ROMAN ZAHRÁDKA.
86'
Čížová je i nadále hodně pasivní. Tentokráte centrovaný balón proskákal přes celou šířku pokutového území.
86'
Kraus si navedl míč na pravačku a poté ještě zkoušel najít své kolegy. K míči se jako první dostal Held, jenž odvrátil hrozící nebezpečí.
85'
Poslední minuty se odehrávají výhradně na polovině hostujícího celku. Králův Dvůr se ale nikam nežene, spíše poklidně kombinuje.
84'
Kratochvíl gestem ruky vyhnal své spoluhráče dál k pokutovému území soupeře. Nakonec ale ve vzdušném souboji uspěl Černý.
83'
Momentálně je hra přerušena, neboť na zemi zůstal ležet jeden z hostujících hráčů. Mezitím ostatní hráči doplňují tělní tekutiny.
82'
Balšánek měl v oblasti středového kruhu opravdu hodně času na práci s míčem. Nakonec si vybral volného Bicana, který se s míčem moc nesetkává.
81'
Máme před sebou něco málo přes deset minut hry. Králův Dvůr se zcela určitě stane vítězem tohoto zápasu, avšak hosté se snaží vstřelit další branku.
80'
Domácí ale neponechávají nic náhodě, naopak se snaží nadále útočit. Nyní to ale nevyšlo středem hrací plochy, kde číhal Kočí.
79'
Žlutou kartu dostává Jiří Černý (FK Králův Dvůr).
78'
Hosté se přeci jenom dočkali! Z velké dálky to zkusil ROMAN ZAHRÁDKA a jeho umístěná rána skončila přesně v brance.
74'
V obraně si velmi důrazně počínal Bálek, který za sebe nepustil Krause. Na druhé straně se dostal k práci s míčem Kratochvíl.
73'
Králův Dvůr to zkusil už tradičním centrem do pokutového území, na který si naskakoval Balšánek. Ani jeho hlavička nezamířila mezi tři tyče.
72'
Odpovědnost na sebe vzal Kunt, který sice přestřelil zeď, následně balón zaplul do náruče brankář. Špicl okamžitě rozehrál.
71'
Zároveň máme za sebou více než sedmdesát minut. Čížová se snaží za každou cenu vstřelit branku, zatím to ale nevychází.
70'
Kousek za pokutovým územím spadl k zemi Zikmund. Hosté budou mít k dispozici přímý kop z velice nebezpečné pozice.
69'
Další zakončení z domácí strany. Střídající Šebek tentokráte z hranice malého vápna zamířil přímo doprostřed branky.
68'
Zikmund to na pravé straně nevyřešil dvakrát nejlépe, ideálně to neprovedl ani Kunt, který poslal hrací předmět do zámezí.
67'
Tentokráte si ve své šestnáctce počínal patřičně důrazně hostující Janda, který odtlačil protihráče. Posléze se k faulu dostala domácí družina.
66'
Po hodně dlouhé době se dostal ke kulatému nesmyslu domácí brankář Špicl. Po krátkém držení míče se rozhodl rozehrát k pravé čáře.
65'
V dnešním utkání to vypadá na opravdu slušný nářez. Sokol sice předvádí vcelku vyrovnanou podívanou, avšak obrana absolutně nefunguje.
64'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Konečně jsme se dočkali velké šance, která končí další brankou! Z pravé strany přiletěl do malého vápna centrovaný balón, který doprostřed branky umístil TOMÁŠ ŠEBEK.
64'
Hell výborně vystoupil z obrany a poté se sám dostal až na levé křídlo. Tam se ale neodvážil odcentrovat, nýbrž ještě rozvinul akci do strany.
63'
Rychlá akce v podání domácích hráčů směřovala do ofsajdu, ve kterém se nacházel Černý. Rozehrávky se ujme sám brankář.
62'
Po zablokované přihrávce se ještě po míči vrhl Matas, který to měl ale na dlouhou nohu. Následný kontr nedokázal ideálně zakončit Kunt.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry. Druhý poločas nám přináší druhou stránku fotbalu, a to sice velice nudnou záležitost.
60'
Z obrovské vzdálenosti to zkusil domácí Balšánek, který to nemyslel vůbec špatně. Balón nakonec doplachtil zhruba metr vedle.
59'
Bálek se vzorně vrátil na vlastní obrannou polovinu, kde zamezil průnikové přihrávce. Naopak sám poslal míč až ke Kratochvílovi.
58'
K oné rozehrávce se postavil Held, který kroutil míč hodně nebezpečně od branky. Nakonec se mu podařilo najít pouze hlavu soupeře.
57'
Zikmund procedil přihrávku na naběhnuvšího Kočího, který proti přesile protihráčů dokázal vybojovat standardní situaci.
56'
Momentálně je častěji u balónu Čížová, která ale marně hledá skulinku v obraně soupeře. Králův Dvůr se brání ukázkovým způsobem.
55'
Kratochvíl musel jednat opravdu rychle, neboť ho při nákopu napadal Kraus. Hostující brankář nakonec stačil poslat míč na druhou stranu.
54'
Bouček dlouho nevěděl, kudy rozehrát. Nakonec do kombinace zapojil kompletní záložní řadu, která se snaží roztáhnout hru.
53'
Kapitán Balšánek vymyslel nadýchanou kolmici na naběhnuvšího Boučka, který trefil pouze nohu brankáře. Další hlavička skončila pro změnu vedle.
52'
Janda se postaral o dalekonosný aut, po kterém vznikl u šestnáctky zmatek. Nakonec vše vyřešil razantním odkopem Bican.
51'
Nakonec z toho byl zisk rohového kopu, který si vzal na starost aktivní Held. Jeho centr zamířil na hlavu jednoho z protihráčů.
50'
Rozehrávky z velké vzdálenosti se ujal střídající Kunt, který přihrál vedle stojícímu Heldovi. Jeho centr skončil v náruči Špicla.
49'
Následně se dostal k práci s míčem také brankář Kratochvíl, který se s ničím nerozpakoval a kulatý nesmysl poslal na druhou stranu.
48'
Do pokutového území hostů se snesl nadýchaný centr, který se snažil do sítě usměrnit Šebek. Jeho rána ale neměla dobré parametry.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí. Ti budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Dominik Pedro, přichází Jiří Kunt.
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Tomáš Břížďala, přichází Michal Hell.
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jiří Ježdík, přichází Tomáš Šebek.
Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Martin Jirouš, přichází Filip Zikmund.
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Rudolf Novák, přichází Jiří Černý.
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Michal Procházka, přichází Jiží Bican.
46'
Máme za sebou první poločas, který dopadl zcela jednoznačně. Králův Dvůr zužitkoval snad všechny šance, co si připravil, v konečném součtu dokázal vsítit pět branek.. Čížová dělala velké chyby uvnitř svého pokutového území, Kratochvíl ani v jednom případě neměl šanci zasahovat.
45'
42'
Čížové to vzduchem absolutně nejde, domácí jsou mnohem aktivnější a také důraznější. Králův Dvůr si poradil s bráněním i dalšího rohu.
41'
Na branku Sokolu se řítí jeden útok za druhým. Tentokráte to ale směrem dopředu zkusili právě hosté, Špicl si ale připsal pohotový zákrok.
40'
Čížová si přichystala rohový kop z pravé strany. Rozehrávka nakonec trvala dlouho déle, Held i přesto zamířil pouze na hlavu Matase.
39'
Hosté jsou na ručník! Nyní zůstal v pokutovém území trestuhodně nekrytý RUDOLF NOVÁK, jehož rána nártem zaplula přesně k tyči. Kratochvíl byl opět bez šance!
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo přes pět minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
38'
Nenápadný Kraus si gestem ruky řekl o přihrávku do volného prostoru, míč mu ale těsně před kopačkou poskočil a skončil v zámezí.
37'
Právě Held operoval na levém křídle, kde se ale nedostal hned přes prvního bránícího hráče. Následný centr dokázal zkrotit Špicl.
36'
Místo nákopu do šestnáctky, se Held rozhodl poslat míč na vlastní obrannou polovinu. Sokol to zkusí přes pravou stranu hrací plochy.
35'
Jirouš se chtěl vydat vpřed, avšak za dres ho zatáhl jeden z vracejících se hráčů. Nakonec se to obejde bez žlutého kartónku.
34'
Tady to vypadá na opravdu velký náklep. Čížová dělá naprosto školácké chyby, to ale platí celou sezónu. Jednoznačně zasloužený sestup.
33'
Netrvalo dlouho a máme tu další branku! Standardka byla rozehrána cvičeným signálem, který parádní ránou z první vyřešil JIŘÍ JEŽDÍK.
32'
Bouček se vydal na srdnatý výlet až do šestnáctky, kde se ale do zakončení vůbec nedostal. Králův Dvůr si ale přichystal standardku.
29'
Tady to zavání pořádnou demolicí. Novák měl na pravém křídle opravdu až příliš času na centr, který využil tím nejlepším možným způsobem. Na vzdušnou nabídku si naskočil MICHAL PROCHÁZKA, který nekompromisně zacílil.
29'
Domácí si nyní pohrávají s kulatým nesmyslem na vlastní polovině, soupeř nikterak rozehrávku nenapadá.
28'
Králův Dvůr je v posledních minutách lehce pasivnější. Nyní to ale směrem dopředu zkoušel Kraus, který nenašel nikdo ve stejném dresu.
27'
Zhruba ze vzdálenosti pětadvaceti metrů to centrem zkoušel Held, na jehož nabídku sice reagoval Zahrádka, jeho pokus vyletěl nad.
26'
Další standardní situace hostů znamenala poklidné odvrácení kulatého nesmyslu. Krátce poté se bude zahrávat další volný kop.
25'
Kratochvíl si dával s výkopem od své svatyně hodně načas, nakonec ho poslal kousek za středový kruh. Tam ale fauloval Kočí.
24'
Matas sice ještě stačil zachytit míč na hrací ploše, následně ho ale nedokázal přesně přihrát Zelenkovi. Aut pro Sokol.
23'
Máme za sebou více než dvacet minut hry, přičemž zatím sledujeme hodně ofenzivní podívanou. Oba celky se snaží hrát aktivně.
22'
Obrovská šance hostů! V pokutovém území vznikla menší skrumáž, po které se jeden z hostů dostal do zakončení. Špicl stačil zachytit balón na brankové čáře.
21'
K rozehrávce rohového kopu se postavil Held, který kroutil míč směrem do branky. Po odvrácení míče se bude kopat další.
20'
Standardní situace nebyla vůbec špatná. Nakonec musel nebezpečný centr odvracet Bouček, který raději zahrál za cenu rohového kopu.
19'
Individuálním průnikem do velkého vápna to zkoušel Jandra, který ale na samotné hranici šestnáctky narazil do soupeře – faul.
18'
Domácímu celku to nyní nevyšlo podél autové čáry, naopak se k vhazování dostane Zahrádka. Široko kolem ale není nikdo ve stejném dresu.
17'
Ježdík si nechtěl komplikovat život a před dotírajícím protihráčem raději přihrál vedle stojícímu Boučkovi. Králův Dvůr je trpělivý.
16'
Na druhé straně se v mírném ofsajdu nacházel hostující Bálek, domácí okamžitě rozehráli, o balón ale rychle přišli.
15'
Králův Dvůr je nesmírně nebezpečný. Tentokráte si balón na pravačku navedl Bouček, jehož následná dělovka skončila těsně vedle.
14'
Hosté se dostávají do hodně těžké pozice. Krátce po startu zápasu, prohrávají o dvě branky, avšak stále zbývá ještě dostatek času.
13'
Je tu druhá branka v hostující síti! Tentokráte střelou uvnitř pokutového území uspěl MICHAL PROCHÁZKA, který bez problémů prostřelil Kratochvíla.
13'
Téměř ihned po rozehrávce se Čížová vydala k opačné šestnáctce, Kočí se ale s míčem daleko nedostal. Hosté budou ještě vhazovat.
12'
Zelenka měl na pravém křídle hodně času a i prostoru na centr. I přesto si vybral prostor, ve kterém se nacházela smečka protihráčů.
10'
Máme tady úvodní branku dnešního zápasu! Hosté naprosto nezvládli bránění nadějného kontru soupeře, na jehož konci stál RUDOLF NOVÁK. Kratochvíl se po míči natahoval zcela marně.
10'
Podobná situace také před malým momentem. Tentokráte se za obranu vydal Procházka, který si rovněž nepohlídal ofsajdovou hranici.
10'
Domácí si přichystali úvodní gólovku zápasu, avšak zakončující Kraus si nepohlídal ofsajdovou linii. Rozruch před brankou byl zbytečný.
9'
Janda se skvěle zorientoval v oblasti středového kruhu, posléze ale neúspěšně navázal na akci svého celku.
8'
Zelenka se celkem snadným způsobem dostal na druhou stranu hrací plochy, načež kolmice směřující na Krause skončila v zámezí.
7'
Bouček se dostal do operativní pozice, ze které ještě roztáhl hru na levé křídlo. Ježdík se ale nedokázal dostat přes Helda.
6'
Snad poprvé se dostal k práci s míčem brankář Špicl. Posléze Králův Dvůr konstruktivně rozehrál od vlastního pokutového území.
5'
Kousek od středového kruhu se nedovoleným zákrokem prezentoval domácí Matas. Je tu další standardka pro Sokol.
4'
Čížová si přichystala úvodní standardní situaci dnešního zápasu, domácí obrana ale stačila zareagovat. Posléze Rozhoň odehrál míč až ke Kratochvílovi.
3'
Poprvé se k míči dostal také hostující brankář Kratochvíl, který ale nezvolil odkop na druhou stranu, nýbrž konstruktivně rozehrál.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Oba celky jsou již na hrací ploše.

FK Králův Dvůr: Špicl – Zelenka, Růžička, Matas, Břížďala, Kraus, Balšánek (C), Bouček, Ježdík, Novák, Procházka
Náhradníci: Krček – Hell, Šlapák, Bican, Černý, Bohánek, Šebek

Sokol Čížová: Kratochvíl – Pedro, Novák, Rozhoň, Held, Zahrádka, Dvořák, Mudra, Bálek, Janda, Jirouš (C)
Náhradníci: Přibyl – Nečas, Kočí, Fenyk, Zikmund, Kunt

Rozhodčí: Musil – Váňa, Šafránková.
Sokol Čížová

Na opačné straně se nachází již jistý sestupující, kterým je Sokol Čížová. Tento celek se v ČFL moc dlouho neohřál, nicméně se ziskem sedmnácti bodů nemá nárok na setrvání ve třetí lize. Sokol totiž ztrácí na poslední nesestupovou pozici propastných třiadvacet bodů. Čížová dokázala z odehraných třiatřiceti utkání zvítězil pouze v pěti případech, hůře už je na tom pouze Nymburk, který má o jednu výhru méně. Čížová se pochopitelně potýká s nejhorší defenzívou soutěže, na druhou stranu má druhý nejméně produktivní útok v celé ČFL.
FK Králův Dvůr

Fotbalisté Králova Dvora se jedno kolo před koncem soutěže nacházejí na jedenácté pozici. Králův Dvůr má jistotu, že neklesne níže tabulkou, naopak si může ještě přilepšit. Domácí celek dnešního utkání se v posledních zápasech potýká se zajímavou formou, v minulém zápase ale nestačil na Štěchovice. Králův Dvůr se rovněž opírá o špatnou defenzívu, která patří k tomu horšímu, co ČFL nabízí. Nejlepším střelcem týmu je forvard Martin Kraus, který doposud nasázel třináct ligových branek.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Králův Dvůr a Sokol Čížová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.