ČFL - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Králův Dvůr : Litoměřicko - 10. dubna 2018   16:30

Králův Dvůr
Králův Dvůr
70' Hell
1:3
(0:1)
Litoměřicko
Litoměřicko
23' Výborný   • 62' Dvořák   • 64' Kacafírek
Králův Dvůr
Krček – Zelenka (46. Novák), Matas, Růžička (73. Bohánek), Hell, Procházka, Bouček (63. Ježdík), Balšánek (C), Břížďala, Kraus, Šlapák
Vávra – Novák, Bican, Černý, Bohánek, Ježdík
Pastyřík – Košan, Hodek
Litoměřicko
Plachý – Šimkovský (C), Maršálek, Dvořák, Trýzna (89. Zdržálek), Šustr, Valenta (73. Zbudil), Hanuš, Surmaj (59. Štancl), Husenský (81. Frank), Výborný (50. Kacafírek)
Ordelt – Zbudil, Frank, Kacafírek, Zdržálek, Štancl

Litoměřice byly nepatrně lepší v prvním poločase. Proměnily zcela správně nařízenou penaltu po podražení Krčka. Králův Dvůr sice vstoupil lépe do druhého dějství, ale Dvořák na zadní tyč a zcela volný Kacafírek ve velkém vápně rozhodli o tom, že vítězí hosté. V závěru se Litoměřice stáhly do obrany, ale víceméně si soupeř nějakou větší šanci nevypracoval.
90+5'
90+4'
Balšánek přistrčil míč Ježdíkovi, ale jeho standardní situace skončila na hlavě hostujícího hráče ve velkém vápně.
90+3'
Vysoká noha Dvořáka a ještě standardní situace zprava pro domácí celek.
90+3'
Zeď zablokovala domácí standardní situaci a míč je až u Krčka.
90+2'
Faul na Nováka a standardní situace zleva blízko vápna proti hostům.
90+2'
Hra se kouskuje, domácí vhazují zleva z vlastní poloviny.
90+1'
Po rozehrávce Plachého má míč na své kopačce domácí stoper.
90'
Hanuš se spoluhráčem na levé straně pošetřili čas a následný aut vzal Balšánek.
89'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Trýzna, přichází Zdržálek.
88'
Balšánkova nahrávka na pravou stranu byla zablokovaná hlavou Dvořáka. Vzápětí chyboval v té samé části hrací plochy Kraus a vykopávat bude Plachý.
88'
Po domácím nákopu na hranu vápna neuspěl po pravé straně Břížďala a hosté stále vedou o dvě branky.
87'
Kacafírek vypálil ze standardky tvrdou pravačkou přes dva hráče ve zdi doprostřed branky a Krček vyrazil balón.
86'
Po výkopu Plachého sice domácí nepustili k míči Kacafírka, ale domácí se provinili faulem na vlastní polovině.
85'
Někdo z domácích hráčů si udělal dobrý den z Hanuše, ale poté hosté neinkasovali ani po centru zprava na osu šestnáctky.
85'
Krček vyhodil míč na pravou stranu k Procházkovi a následovala rychlá výměna balónu mezi domácími beky.
84'
Další dva míče z nohy Balšánka do velkého vápna, ale ten druhý končí na přední tyči v náruči Plachého.
84'
Balšánek kombinoval na pravé straně s Krausem až poslal míč do vápna, ale tam hosté ihned odvrátili míč mimo vlastní šestnáctku.
83'
Akce odstartovala u Břížďaly, ale poté byl ve velkém vápně úspěšnější Plachý než protihráč.
83'
Několik hráčů si zahrálo hlavou na domácí polovině až míč má noze na pravé straně Procházka.
81'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Husenský, přichází Frank.
81'
Balšánek nasměroval centr zprava do levé části vápna, ale jeho spoluhráč trefil míč nohou vedle předního dolního rohu branky.
80'
Po rozehrávce Plachého na pravé straně došlo k do souboji jeden na jednoho, který sudí Pastyřík posoudil jako faul hostujícího hráče.
79'
Jenže přetaženým centrem to nepůjde, míč se vrací až k vápnu ke Krčkovi.
79'
Po zablokované střele můžou domácí snížit kvůli rohu zprava.
78'
Balšánek a Ježdík posunuli míč rychle křížem na levou stranu, ale tam domácí pouze na polovině soupeře vhazují.
78'
Domácí si přihrávali na polovině hřiště až vše ukončila nepřesná nahrávka Balšánka na Šlapáka, kterou zachytil a přečetl Hanuš.
77'
Po autu Hanuše zleva byl ubráněn na hranici vápna Kacafírek. A to hned dvakrát během pár sekund.
76'
Zřejmě Husenský hrál v obraně podle pravidel, a tak Dvořák přihrával zleva pod sebe přes Balšánka, načež hostující střela z šestnáctky byla zablokovaná.
75'
Hanuš centroval zleva levačkou a k odraženému míči se ve vápně domácích nedostal nikdo z hostů.
75'
Kacafírek na levé straně na hraně vápna připravil pro Hanuše roh.
74'
Dvořák otřel svojí nahrávkou na levou stranu směrem k Hanušovi o nohu Procházky a vhazuje tak druhý zmiňovaný hostující hráč z poloviny domácích.
74'
Balšánek na pravé straně vyřadil ze hry presujícího soupeře, ale po přenesení hry na levou stranu byli již všichni hosté za míčem.
73'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Valenta, přichází Zbudil.
72'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Růžička, přichází Bohánek.
72'
Balšánek se na pravé straně zbavil Dvořáka, ale přes bránícího hráče se nedostal Procházka.
71'
Balšánek přetáhl hru na levou stranu, ale hosté byli aktivní v obraně.
70'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Od nohy Hanuše se odrazil míč na pravou stranu k Balšánkovi. Ten centroval do levé části vápna, kde MICHAL HELL zakončoval kolem pravé ruky Plachého na přední tyč po zemi.
70'
Centr Dvořáka zleva byl zablokovaný a Trýzna se tak musel rychle vracet do obrany.
69'
Ježdík našel zprava na středu Krause, následně přistál míč na levé straně na noze Šlapáka. Domácí však po ztrátě míče na hostující polovině faulovali.
69'
Centr zleva na dlouhou tyč byl přetažený, k brankové konstrukci si sbíhal Procházka, ale Plachého nikterak neprověřil.
68'
Kraus, Balšánek a Ježdík se chtěli prosadit po pravé straně, ale centr posledního zmiňovaného byl odvrácen hlavou hostujícího hráče ve velkém vápně.
67'
Břížďala si počínal čistě zleva na polovině domácích, jenže při přechodu do útoku neprošel Ježdík přes bránícího fotbalistu.
66'
Procházkovi na pravé straně odskočil míč proti Hanušovi a vykopávat tak bude od vlastní branky Plachý.
66'
Míč propadl až do pravé části velkého vápna do rukou Krčka, následně se chopil rozehrávky Balšánek.
65'
Útočit budou z pravé strany vlastní poloviny hosté po domácím faulu, rozehrává pravačka Plachého.
64'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Domácí nechali zcela volného ŠTĚPÁNA KACAFÍRKA v levé části velkého vápna. Ten byl sám před Krčkem a střelou pravačkou do bližšího dolního rohu branky překonal gólmana.
63'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Bouček, přichází Ježdík.
62'
Na polovině hřiště nemohl zpracovat míč Balšánek a tak RADEK DVOŘÁK reagoval střelou z levé části vápna do vzdálenějšího dolního rohu branky proti natažené levé noze Krčka.
61'
Domácí ztratili míč na levé straně na polovině hřiště a hosté sáhli k nepřesné souhře s útočníkem.
60'
Roh rozehraný zprava na osu vápna, kde byly ruce Plachého.
59'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Surmaj, přichází Štancl.
59'
Na hrací plochu jsou povolaná i nosítka a jeden z hostů je odnášen mimo hřiště za branku Plachého.
58'
Nakonec bude hostující hráč ošetřen. Sudí Pastyřík ukazuje, že by mělo Litoměřicko hrát o desíti na pár sekund.
57'
Jeden z hostů leží ve vlastním vápně a sudí Pastyřík musí uklidňovat situaci. Kartu však hlavní arbitr zřejmě neudělí.
57'
Balšánek to zase zkusil centrem zprava na zadní tyč a nakonec si domácí aktivita vyžadovala roh.
56'
Balšánek centroval dvakrát zleva v krátkém sledu, přičemž podruhé chytil Plachý míč do koše na přední tyči.
55'
Domácí střelu zprava vedle vzdálenějšího dolního rohu branky tečoval hráč hostů na roh po pravé ruce Plachého.
55'
Hosté se dožadovali marně faulu při akci po levé straně zhruba třicet metrů od domácí branky a Králův Dvůr poté vsadil při přechodu do útoku na Břížďalu.
54'
Balšánek a ještě jeden domácí hráč teď nalil hostům do kontru dva na dva. Jeden z hráčů Litoměřic obešel protihráče a jiný muž ve stejném dresu střílel těsně nad horní tyč.
53'
Celkem složitý zákrok Krčka proti zakončení levačkou z levé části vápna, ale Králův Dvůr ztrácí na Litoměřicko stále jen jednu branku.
53'
Po nahrávce Surmaje na levou stranu bude stejně jako před chvílí vhazovat blízko domácího vápna Hanuš.
52'
Kraus a Procházka si vůbec nerozuměli na pravé straně, takže vhazovat může z domácí poloviny Hanuš.
52'
Míč z levé části na střed vápna, načež míč byl umístěn do náruče Plachého.
51'
Králův Dvůr nesrovnal skóre po rohu z levé strany, ale bude vhazovat.
50'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Výborný, přichází Kacafírek.
49'
Bouček byl důrazný, ale také čistý na polovině hřiště a útok domácích po levé straně byl ukončen až ve velkém vápně.
48'
Břížďala měl proti sobě dva hráče, a tak hosté mohli vymyslet útok po pravé straně, po balónu do ohně minul míč těsně levý dolní roh branky.
48'
Balšánek se po pravé straně neprosadil a ve stejné části hřiště hrál Kraus s míčem na noze již mimo hrací plochu, takže aut pro hosty.
47'
Jeden z hostů naskočil na protihráče a po faulu zezadu rozehrávají domácí fotbalisté zleva.
47'
Šlapák a Balšánek přihrávali na levou stranu, kde došlo podle domácích hráčů k faulu, podle rozhodčího však nikoliv.
46'
Celkem dlouho trvalo než Hanuš vhazoval na levou stranu k Surmajovi, následně hosté na hraně vápna ztratili balón.
46'
Jeden z domácích hráčů vzal rozehrávku druhého poločasu.
46'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Zelenka, přichází Novák.
46'
Hodnocení prvního poločasu je celkem jednoduché. Hosté působili lepším dojmem. Jednou domácím pomohlo břevno. Ale Výborný poslal brankáře při penaltě ve 23. minutě na druhou stranu a Litoměřicko tak vede 1:0. Penaltový kop byl nařízen po podražení Krčka ve velkém vápně. Domácí se větší šance nedočkali v úvodním dějství.
45+1'
45+1'
Dvořák svedl souboj s Břížďalou a poté se jeden z hostů ještě na pravé straně na polovině hřiště dotkl balónu.
45'
Krček vykopával na levou stranu do zámezí a vhazovat by měl Šimkovský.
45'
Balšánkova střela z levé části velkého vápna pravačkou míří doprostřed branky do koše Plachého.
44'
Dva hosté se natlačili na protihráče, ale míč nakonec po odrazu od trávníku zapadl do rukou Krčka ve velkém vápně.
44'
Hostující nahrávka na levou stranu patřila sice k těm nepřesným, ale i tak pokračujeme autem na domácí polovině.
43'
Dvořák byl aktivní proti Břížďalovi po ztrátě balónu, domácí poté krátce hledali cestu k brance soupeře po pravé straně.
42'
Šlapák si seběhl na pravou stranu na nahrávku hlavou, vzápětí podle rozhodčího Pastyříka nebyl faulovaný zezadu Balšánek.
42'
Rychlá souhra domácích až skončil balón v rukavicích ve velkém vápně u Plachého.
41'
Balšánkovi se nepovedlo odkopnout míč do bezpečí, ale hosté poté zakončili zcela mimo bránu.
40'
Břížďala (KDV) fauloval zezadu při hostujícím útoku po levé straně Hanuše a viděl tak žlutou kartu.
40'
Valenta se stihl vrátit do obrany a navíc měl k dispozici Plachého. Následně hosté kombinují na polovině hřiště s Hanušem.
39'
Zřejmě Surmaj napadal rozehrávku domácích. Až Šimkovský mohl hrát po pravé straně proti Břížďalovi a vybojoval aut.
38'
Ponechanou výhodu využili domácí tak, že byl sudí Pastyřík donucen nařídit roh zprava.
38'
Akci po levé straně začal Hell a ukončil jí Balšánek centrem na zadní tyč do náruče Plachého.
37'
Po svém faulu odehrál Šustr (LIT) míč do nejdál, aby domácí nemohli rozehrávat a sudí Pastyřík vytáhl žlutou kartu.
36'
Hell chyboval v rozehrávce, takže Trýzna mohl spolupracovat se Surmajem až přiletěl do domácího vápna centr zleva na krátkou tyč.
36'
Hostující centr zleva byl na druhou tyč přetažený, ale míč vrátil do vápna Šimkovský, načež balón vyboxoval pravou rukou Krček.
35'
Domácí celek se ve velkém vápně ubránil, ale i tak bude čelit autu hostů.
34'
Velice dobrý presink hostů a budeme svědky rohu Litoměřicka zprava.
34'
Ihned po výkopu Krčka je na hostující polovině pískáno v neprospěch domácích.
33'
Hosté zahrozili centrem zleva na střed vápna a pak jeden z hráčů Litoměřicka trefil míč nohou výrazně mimo tři tyče.
32'
Hostům byla ponechaná výhoda při akci po pravé straně k ničemu, domácí však reagovali chybou v první fázi útoku.
32'
Domácí hráč pronikl do pravé části vápna a získal roh po levici Plachého.
31'
Zřejmě Břížďala sebral nohou míč protihráči, ale posléze se bojuje pouze na polovině hřiště, takže žádné nebezpečí pro zatím prakticky nezaměstnaného Plachého.
30'
Litoměřicko má nepatrně více ze hry a a za půl hodiny hry neměl domácí celek výraznější šanci.
29'
Bouček, Břížďala, Šlapák a Hell spolupracovali na levé straně, ale zároveň zapsali ztrátu tak pětatřicet metrů od hostující branky.
28'
Na druhé straně zakončení levačkou zprava do bližšího dolního rohu branky a snadný zákrok do náruče pro Plachého.
27'
Valenta si dobře kryl míč a stihl umístit míč na nohu spoluhráče na pravé straně. Střela po zemi do dlouhého dolního rohu branky však neměla razanci a byl z toho jen snadný zákrok do koše pro Krčka.
27'
Na zadní tyči vyskočil hráč domácích, ale míč hlavou minul, takže výkop pro Plachého.
26'
Centr zablokovaný hlavou a Králův Dvůr má roh zprava.
26'
Králův Dvůr může vyrovnat poté, co hráč hostů podrazil svého soupeře v době, kdy prohrávající tým útočil po pravé straně.
25'
Centr směrem do levé části vápna a jeden z hostů zakončil těsně nad horní tyč svojí hlavou.
24'
Po autu Šimkovského zprava blízko hostujícího vápna přesunulo Litoměřicko hru rychle na levou stranu, kde také rozehraje svůj rohový kop.
23'
PETR VÝBORNÝ proměnil penaltu ze svého pohledu pravačkou do pravého dolního rohu branky. Krček skočil na druhou stranu.
22'
Krček (KDV) podrazil ze svého pohledu protihráče v pravé části velkého vápna, penalta proti domácím.
22'
Faul hostů zleva na domácí poloviny viděl a také odpískal sudí Pastyřík.
21'
Břížďala zastavil na levé straně míč prsama pro Balšánka, po domácí ztrátě a rozehrávce Krčka ukázal pomezní sudí, že z vlastní poloviny bude mít výhodu autu Králův Dvůr.
21'
Domácí si zatím nevytvořili větší šanci, ale jinak sledujeme víceméně vyrovnané střetnutí.
20'
Aut hostů zleva skončil až ve vápně, ale tam jsme nezaregistrovali zakončení na Krčka.
19'
Rychlý kontr hostů po levé straně, ale domácí celek ustál centr mimo vápno, který mířil před Krčka.
18'
Šustr využil Plachého v rozehrávce až hostující brankář vykopával na pravou stranu, kde absolvoval Valenta souboj jeden na jednoho.
18'
Hanuš točil míč levačkou zprava přes dva hráče ve zdi na delší tyč a krátce poté pomohlo domácím fotbalistům břevno.
17'
Trýzna byl postrčen na pravé straně zezadu Procházkou a standardní situaci bude kopat Hanuš.
16'
Plachý se rozhodl pro rozehrávku nakrátko až Šustr poslal míč na pravé straně pouze do Procházky, následovat bude autové vhazování Šimkovského.
15'
Bylo nařízeno autové vhazování zprava pro Šimkovského a aut letěl až do vápna na krátkou tyč, kde vyskočil a hlavou zasáhl bránící fotbalista.
15'
Břížďala byl odstrčený od balónu, ale hosté poté nezakončili přesně po centru z levé části vápna.
14'
Míč dopadl po rozehraní standardky křížem až vedle dlouhé tyče, Plachý jen kontroval míč letící mimo hrací plochu.
14'
Další hostující faul zleva a tohle je standardní situace, po které může Plachý inkasovat.
13'
Břížďala vyhrál hlavičkový souboj a na levé straně byl posléze faulovaný Šlapák.
13'
Zatím jsme neviděli žádnou větší šanci a střel na branku je minimum jak před Plachým, tak před Krčkem.
12'
Po rohu zahraném na první tyč se Plachý, jenž stál v malém vápně, míče ani nedotkl.
11'
Krček vykopl míč na pravou stranu až ve velkém vápně odhlavičkoval hráč hostů míč do zámezí na roh po levé ruce Plachého.
11'
Šimkovský přeloboval na pravé straně protihráče, načež ze snahy hostujícího kapitána vyplynul pouze aut na domácí polovině.
10'
Hell nahrával na levou stranu, ale v akci nepokračoval Šlapák nabíhající do souboje se Šustrem, balón zapadl až za brankovou čáru.
9'
Přímo před zraky rozhodčího Pastyříka je zhruba na polovině hřiště po faulu pískáno proti hostům.
9'
Šustr držel na postu stopera dlouho míč, Šlapák nepresoval, na pravé straně se nabízel Šimkovský, ale balón se k němu nedostal.
8'
Plachý pomohl hostům s rozehrávkou, následovala však chyba na levé straně při přechodu do útoku.
8'
Šustr vystoupil zprava z obrany a poté jsme viděli souboj Šlapáka s jedním z hostujících hráčů, útok domácích však trvá na hraně vápna Litoměřicka.
7'
Autové vhazování zprava z domácí poloviny vzal Šimkovský a po nástřelu Trýzny do soupeře si stejnou situaci hostující kapitán zopakuje.
6'
Několik odrazů na domácí polovině až do útoku postupoval krátce po levé straně Králův Dvůr, avšak Plachý mohl být zcela v klidu ve vápně hostů.
6'
Výkop pravačky Plachého propadl až k domácímu stoperovi, ale domácí poté neuspěli vinou špatného přechodu do útoku.
5'
Šustr odehrál míč hlavou k protihráči a ten ukončil domácí útok přízemní střelou zprava vedle vzdálenějšího dolního rohu branky.
4'
Trýzna měl na pravé straně proti sobě Břížďalu a přihrával pod sebe Šustrovi, vzápětí si nohama mimo vlastní vápno zahrál Plachý.
4'
Šimkovský hledal na pravé straně Surmaje, ten si navedl míč na střed a poté mu nefungovala souhra s útočníkem.
3'
Hosté zakončili svůj útok střelou zprava směrem do bližšího dolního rohu branky, kde nastavil před jednoduchým zákrokem Krček své ruce.
3'
Šimkovský posunul míč po pravé straně kolem Břížďaly a vyměnil si balón zřejmě s Trýznou, který posléze centroval do ohně.
2'
Břížďala svedl hlavičkový souboj, ale míč se odrazil na pravou stranu k Trýznovi, následně vhazuje Šimkovský.
1'
Plachý zůstal ležet ve svém malém vápně a hra byla přerušena, vše bez ošetření hostujícího brankáře.
1'
Plachý byl součástí hostující rozehrávky až chyboval nákopem na levou stranu, u balónu na polovině hostů domácí celek.
1'
Hosté měli jedním hráčem výkop a v prvním poločase budou útočit zleva.
1'

FK Králův Dvůr: Krček – Zelenka, Matas, Růžička, Hell, Procházka, Bouček, Balšánek (C), Břížďala, Kraus, Šlapák
Náhradníci: Vávra – Novák, Bican, Černý, Bohánek, Ježdík

FK Litoměřicko: Plachý – Šimkovský (C), Maršálek, Dvořák, Trýzna, Šustr, Valenta, Hanuš, Surmaj, Husenský, Výborný
Náhradníci: Ordelt – Zbudil, Frank, Kacafírek, Zdržálek, Štancl

Rozhodčí: Pastyřík – Košan, Hodek.
Litoměřicko zažívá špatnou sezonu. Ačkoliv mužstvo posílili Surmaj či Zdržálek, kteří si dříve zahráli za juniorku Sparty. Zdržálek se v zimě zranil při futsale. Ve VARTA lize nastupuje za Mělník a ze hry jej vyřadil svým faulem plzeňský Jan Havel. Hostující celek je i s ním v tabulce České fotbalové ligy na patnáctém místě, když získal v jednadvaceti duelech sedmadvacet bodů.
Králův Dvůr je favoritem tohoto zápasu. V tabulce ČFL mu patří sedmá pozice, když z jednadvaceti odehraných duelů vytěžil na své konto celkem šestatřicet bodů. O víkendu nestačil po penaltách na Ústí nad Orlicí. Na jaře prohrál na půdě vedoucí Chrudimi pouze o gól. Nejlepším střelcem mužstva okolo kapitána Balšánka je v letošní sezoně devítigólový Kraus.