ČFL - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřicko : Benátky n/J - 21. dubna 2018   10:30

Litoměřicko
Litoměřicko
10' Husenský  • 29' Hanuš
2:2
(2:1)

3:4 (PEN)

Benátky n/J
Benátky n/J
36' Synek   • 90' Mařík
Litoměřicko
Plachý – Šimkovský, Šustr, Maršálek, Hanuš – Trýzna (77. Zbudil), Výborný (87. Frank), Husenský, Dvořák – Kacafírek (52. Valenta), Surmaj.
Zdržálek, Luong, Marchuk, Zbudil, Valenta, Frank, Ordelt
Jan Cihlář – Mudra, Pastyřík
170 diváků
Benátky n/J
Straka – Hakl, Skuhravý, Hošťálek, Horák (85. Zörkler) – Kocourek (62. Tvrzník), Šimeček (67. Munzar), Mařík, Bulíř – Boček, Synek.
Sudek, Knobloch, Munzar, Tvrzník, Farkaš, Zörkler, Levíček

Benátečtí přiváží z Litoměřic dva body, které se jim dnes velmi hodí. Nutno dodat, že hosté byli po většinu utkání aktivnějším týmem, o body se ale zasloužili prakticky až v nastaveném čase, kdy se radovali díky perfektně zahranému přímému kopu Maříka.
Kapitán Jakub Šimkovský trefoval prostředek branky, kde ale stál Straka.
Stanislav Mařík dostal míč přesně k levé tyči a domácí musí dát.
Marek Hanuš měl obrovské štěstí, míč po Strakově zákroku sotva doklouzal za brankovou čáru.
Tomáš Bulíř zvolil jistotu a hosté vedou.
Patrik Valenta otálel se střelou, Straka byl u své pravé tyče včas.
Jakub Synek zvolil střelu doprostřed brány a nepoměnil.
Radek Dvořák zacílil přesně k levé tyči.
Také František Hakl se s jistotou nemýlí.
Nicolas Husenský se štěstím vyrovnává.
Miroslav Hošťálek vymetl šibenici.
Střílení penalt začíná.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+4'
Hosté se snažili vybojovat rohový kop, to se jim ale nepovedlo.
90+3'
Žlutou kartu obdržel domácí Dominik Šustr.
90+3'
Hosté vybojovali přímý kop z levé strany.
90'
Benátky právě vstřelily branku!
STANISLAV MAŘÍK obstřelil zeď a dostal míč přesně k pravé tyči litoměřické brány.
90'
Hosté ještě vybojovali přímý kop z uctivé vzdálenosti.
90'
Hosté prodlužovali míč za sebe, tam ale byl pouze brankář Plachý, který bude vykopávat.
88'
Dlouhý nákop stáhl Plachý do svých rukavic.
87'
Změna také u domácích. Místo Petra Výborného bude hrát Filip Frank.
85'
Hosté střídají. Odchází Michal Horák, nastupuje Jakub Zörkler.
83'
Skákavou střelu Hanuše vytěsnil Straka na rohový kop.
82'
Žlutou kartu nyní obdržel hostující Michal Horák.
81'
Tvrzníkovu táhlou ránu krotí Plachý, který nyní šetří cenné vteřinky.
79'
Tvrzníkův centr na zadní tyč nenašel nikoho v zeleném, vykopávat bude brankář Plachý.
77'
Střídání u domácího týmu. Jakuba Trýznu nahrazuje Aleš Zbudil.
76'
Benátečtí se sice centru ubránili, poté ale vznil před Strakou závar, ani z něho domácí neudeřili.
75'
Dvořák se přes tři benátecké hráče dostal do koncovky, míč je sražen na rohový kop.
74'
Hosté drží míč na útočné polovině, k ohrožení Plachého brány se ale příliš nedostávají.
70'
Nebezpečný centr z pravé strany prodlužovali hosté do vápna, Plachý byl ale u míče včas.
69'
Maříkova střela z levé strany končí v moci Plachého.
67'
Hosté opět střídají. Zraněného Viktora Šimečka nahrazuje Sebastian Munzar.
65'
Dnešnímu zápasu přihlíží 170 diváků.
64'
Nebezpečný centr přičísl dva hostující hráče, míč ale končí vedle levé tyče.
64'
Další faul domácího týmu, tentokrát u levé postranní čáry.
62'
Hosté střídají. Odchází Jakub Kocourek, nastupuje Břetislav Tvrzník.
62'
Přihrávka proti noze našla Maříka, který ale nebyl přesný.
61'
Hostující záložník trefil pouze dobře postavenou zeď, rychlý protiútok hosté čistě přerušili.
60'
Přímý kop pro hosty z levé strany, míč si staví Bulíř.
58'
Valenta se na levé straně uvolnil, šajtlí dostával míč do vápna, kde zakročil pozorný Straka.
57'
Husenského zajímavá střela byla jemně tečována, míč v brance nekončí. Domácí ale vybojovali rohový kop.
56'
Hošťálkův nákop končí u Plachého, který bude vykopávat.
55'
Synek centroval z pravé strany, jeho pokus se ale do pokutového území nedostal.
52'
Domácí střídají. Místo Štěpána Kacafírka bude hrát Patrik Valenta.
51'
Na polovině hřiště se dva hráči srazili hlavami, hlavní rozhodčí přivolává ošetření.
50'
Nebezpečný centr odhlavičkovali domácí do bezpečí. Poté Bulíř dostával míč do vápna, hostům chyběl snad krok, aby zakončili.
49'
Hosté vybojovali rohový kop, dočkáme se vyrovnání?
48'
Několik nepříjemných odrazů vyřešil Straka, který musel na trávník, aby dostal míč pod kontrolu.
46'
Pozitivní zprávou pro domácí je, že Hanuš bude pokračovat ve hře, alespoň prozatím. Do druhého poločasu tak oba týmy nastoupí zřejmě beze změn.
46'
Hlavní rozhodčí před ošetřením ukončil první půli, s Hanušem to nevypadá vůbec dobře, to, zda nastoupí do druhého poločasu je spíše nepravděpodobné. Hosté byli v první půli aktivnějším týmem, avšak do kabin odchází s jednobrankovým mankem.
45+1'
45+1'
Hanuš zůstal po nezaviněném souboji ležet na trávníku, nevypadá to s ním vůbec dobře.
43'
Kacafírek, který je první poločas téměř neviditelný nyní převzal míč na hranici vápna, jeho skrytá střela ale až ke Strakovi neprošla.
42'
Hosté opět rychle rozehráli, ze záklonu hlavičkoval Hošťálek o pořádný kus mimo.
41'
Centr aktivního Bulíře z levé strany odkopli domácí na rohový kop.
40'
Domácí před pokutovým územím sklepli míč na Surmaje, který ve velmi dobré příležitosti poslal míč nad benáteckou bránu!
38'
Hosté vybojovali rohový kop, který velmi rychle rozehráli, byli ale nepřesní.
37'
Po dlouhém autovém vhazování se domácí provinili faulem. U míče tak zůstanou hosté.
36'
Mařík od rohového praporku posadil míč na hlavu JAKUBA SYNKA, který snižuje.
35'
Bulíř se vyhnul bránícímu hráči, následně vybojoval rohový kop.
34'
Hosté vybojovali přímý kop. Maříkův centr se ale k žádnému z hráčů v zeleném neodrazil.
33'
Odražený míč se snažil dostat na bránu Šimeček, jeho pokus byl ale nepřesný, tudíž Plachý nemusel zasahovat.
33'
V pokutovém území se sice skácel Synek, o faul se ale v žádném případě nejednalo, což takto zhodnotil i hlavní rozhodčí Jan Cihlář.
32'
Trýznův centr do pokutového území stahuje Straka do svých rukavic.
30'
Hosté se ihned pustili do útoku, Kocourkova střela z ostrého úhlu ale končí vedle bližší tyče.
29'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Z uctivé vzdálenosti napřáhl MAREK HANUŠ, který svoji střelou možná trošku zaskočil brankáře Straku, který nedokázal zkrotit jeho pokus a domácí tak vedou o dvě branky.
28'
Synek přiťukl míč Bulířovi, jenž přízemním centrem našel Bočka, který z první o kousek přestřelil!
25'
Horák centroval na Synka, před kterým si vzal míč brankář Plachý, navíc se hostující útočník nacházel v ofsajdu.
25'
Domácí se sice dostali k hlavičce, která končí vysoko nad bránou, domácí navíc při hlavičkovém pokusu faulovali.
24'
Domácí vybojovali další rohový kop, netřeba připomínat, že z toho prvního udeřili.
22'
Po další pěkné kombinaci se dostával míč ke Kocourkovi, ten si ale balon příliš předkopl. Vykopávat bude Plachý.
21'
Synek razil prakticky sám na branku, křižoval jej ale Šustr, který mu skočil do střely a na poslední chvíli ji zblokoval!
20'
Na útočné polovině se Horák provinil vůči Surmajovi, hlavní rozhodčí řeší vše jen domluvou.
19'
Bulíř přiťukl míč Bočkovi, ten se snažil obstřelit Plachého, ten ale zakročil velmi dobře.
18'
Synek podržel míč a přihrávkou doleva vysunul Bočka, jehož pokus o přehození Plachého nevyšel, ten stáhl míč do svých rukavic. Benátečtí jsou mírně lepším týmem, avšak skóre zatím vyznívá pro domácí Litoměřicko.
16'
Synek se otáčel před pokutovým územím s míčem, jeho následná střela ale byla zblokována, navíc se hosté provinili útočným faulem.
15'
Bulíř si chtěl narazit míč s Bočkem, ten mu balon vracel, avšak na paty benáteckému záložníkovi.
13'
Šimkovský napřáhl z velké dálky, jeho skákavý pokus ale končí ve Strakově moci.
10'
Přesný centr od rohového praporku se dostal k NICOLASI HUSENSKÉMU, který usměrnil míč mimo dosah brankáře Straky.
10'
Domácí vybojovali rohový kop. Vysocí hráči domácího týmu se už stěhují do pokutového území.
9'
Další Bulířův centr má Plachý ve své moci.
7'
Benátečtí jsou v úvodu trošku více na míči. na levé straně se uvolnil Bulíř, avšak jeho centr nebyl přesný.
4'
Na levé straně se míč dostával k Bočkovi, ten se ale nacházel v ofsajdu.
3'
Kocourek se dral středem hřiště kupředu, přihrávku na nabíhajícího Bočka možná trošku prováhal, míč mají domácí.
1'

FK Litoměřicko: Plachý – Šimkovský, Šustr, Maršálek, Hanuš – Trýzna, Výborný, Husenský, Dvořák – Kacafírek, Surmaj.

SK Benátky nad Jizerou: Straka – Hakl, Skuhravý, Hošťálek, Horák – Kocourek, Šimeček, Mařík, Bulíř – Boček, Synek.

Rozhodčí: Jan Cihlář – Mudra, Pastyřík.
Po dvou nepovedených domácích střetnutích s Pískem a Převýšovem, kdy v obou případech měly Benátky na dosah zisk tří bodů, přišla další trenérská změna. Neudržení dvoubrankového vedení a poté i jednobrankového a porážka 3:4 byla pro vedení klubu poslední kapkou pro odvolání trenéra Jana Buryána a asistenta Jana Novotného. Ovšem jeho nástupce, kterým se ve středu stal Ladislav Bobek, bude mít před sebou pořádnou výzvu! Benátečtí totiž z pozice šestnáctého celku cestují k tabulkovému sousedu – FK Litoměřicko. S týmem z města zahrady Čech je dělí jen tři body, a tak to bude zcela jistě souboj na ostří nože. Nejen tříbodový odstup, ale i skóre mají oba celky téměř podobné. Benátečtí 32:40, Litoměřicko nastřílelo stejný počet branek, avšak o dvě více inkasovalo. Při zisku 30 bodů je tedy tento tým na 15. místě, a to když ve třiadvaceti zápasech osmkrát vyhrál, dvakrát zvítězil v rozstřelu, dvakrát v něm padl a stejně jako Benátky si připsal jedenáct porážek v řádné hrací době.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.