ČFL - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřicko : Chrudim - 27. září 2017   16:30

Litoměřicko
Litoměřicko
10' Hanuš
1:3
(1:2)
Chrudim
Chrudim
27' Kopecký   • 33' Kopecký   • 57' Kopecký
Litoměřicko
Plachý – Zdržálek (59. Dvořák), Václavek, Grunert, Šimkovský (C), Jelínek (82. Batryn), Hanuš, Trýzna, Surmaj (76. Blažek), Šustr, Šlehofer
Starczewski, Frank, Heřman, Valenta, Brůžek, Batryn, Dvořák
Šťastný – Hanousek, Krupa
Chrudim
Mrázek – Řezníček, Drahoš, Krčál, Ptáček – Langr (C) – Kesner (89. Holeček), Kopecký (70. Vavrouš), Vodrážka (46. Mastík), Dostálek (83. Stránský) – Kučera (85. Vašulín)
Trojan, Stránský, Holeček, Vavrouš, Vašulín, Mastík

Chrudimští i přes nelichotivý začátek skóre na hřišti Litoměřicka otočili a stále pokračují v krasojízdě bez jediné porážky!
90'
89'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Filip Holeček.
88'
Ondřej Kesner má dnes na ofsajdy velkou smůlu, nyní je mu znovu za tento přestupek zamezeno postupovat do brankové příležitosti.
87'
Prapor Litoměřicka dnes drží nahoře zejména Marek Hanuš, který se snaží pálit ze všech pozic. Nyní však trefil pouze záda jednoho z chrudimských fotbalistů.
85'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Jindřich Kučera, přichází Daniel Vašulín.
85'
Hra je nyní hodně kouskovaná, pro změnu se píská ofsajd na chrudimské straně.
84'
Obě mužstva se provinila útočnými fauly, balon se v klidu pohybuje na kopačkách chrudimských hráčů.
83'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Josef Stránský.
82'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Tomáš Jelínek, přichází Mychajlo Batryn.
82'
Tentokrát byl Jan Blažek nachytán v ofsajdovém postavení, akce domácího mužstva tím pádem končí.
82'
Na druhé straně z otočky pálí z hranice pokutového území David Vavrouš přímo do náruče domácího gólmana.
81'
Jan Blažek, které známe například i z ligových kolbišť, se do zápasu nesmazatelně zapisuje získanou žlutou kartou.
80'
Kesnerův postup na branku byl zbytečný, ve vzduchu je totiž praporek asistenta rozhodčí.
80'
Chvíli na to bude vykopávat brankář Plachý, Litoměřicku se čas výrazně krátí a Chrudimští mají duel jasně ve svých rukou.
79'
Před brankou Litoměřicka zůstal naprosto nepokrytý Matěj Ptáček, který mohl definitivně rozhodnout! Jeho ostrá rána pravačkou ale skončila kousek nad břevnem domácí svatyně!
78'
Šustr kvalitním obranným zákrokem na poslední chvíli upálil balon unikajícímu Dostálkovi.
77'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází David Surmaj, přichází Jan Blažek.
76'
Rychlá rozehrávka Chrudimi přinesla pouze sraženou střelu Tomáše Dostálka, s míčem si nyní hrají domácí.
75'
Vzápětí se ale po hrubici domácích zadáků dostal Jindřich Kučera do ještě nebezpečnější příležitosti, tentokrát mu radost z tváře sebral fantastickým zákrokem gólman Plachý!
74'
Kesnerův centr hledal ve vápně Kučeru, forvard Chrudimi byl ale ubráněn.
72'
Litoměřicko se chvilku usadilo na útočné polovině, Mrázkovu svatyni ale ani nyní ohrozit nedokázalo.
70'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Lukáš Kopecký, přichází David Vavrouš.
69'
Žlutá karta přistála na kontě chrudimského Petra Drahoše.
69'
Lukáš Kopecký zvolil přímou střelu poměrně z velké vzdálenosti, gólman Plachý musel zasahovat a nakonec s velkým množstvím práce ukrotil balon ve svých rukavicíh!
68'
Václavek zasáhl chrudimského Kučeru do obličeje, následovat tak bude standardka lídra tabulky.
66'
Na centr z pravé strany z nohy Ondřeje Kesnera si naskočil Lukáš Kopecký, který ale hlavou tentokrát prostor mezi třemi tyčemi nezasáhl.
65'
Chrudimští i nadále zůstávají nastěhováni na útočné polovině.
64'
Tomáš Dostálek měl možnost připravit míč pro Lukáše Kopeckého, místo toho trochu sobecky volil zakončení z horší pozice, ze které branku Litoměřička vůbec netrefil.
62'
Chrudimští ve druhém poločase dominují, Litoměřicko se svojí útočnou hrou naprosto vymizelo.
60'
Ve vzduchu visela čtvrtá branka Chrudimi, Jindřich Kučera však finální fázi nezvládl podle svých představ. Přihrávka na zadní tyč postrádala větší míru přesnosti.
59'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Dominik Zdržálek, přichází Radek Dvořák.
57'
Chrudim právě vstřelila branku!
Hostující tým třetí brankou pojišťuje svoje vedení! LUKÁŠ KOPECKÝ si vzal míč kousek za polovinou hřiště, udělal několik rychlých kroků do rozestoupené obrany a přesnou ranou k tyči dovršuje svůj hattrick – 1:3!
56'
Nebezpečné zakončení ze svého repertoáru vytáhl Vojtěch Řezníček, ostrá rána pravačkou se ale mezi tři tyče vejít nedokázala.
55'
Rohový kop Východočechů další nebezpečí nepřinesl.
54'
Velkou šanci na navýšení vedení měl Matěj Ptáček, který se najednou objevil za obranou Litoměřicka! Střelu z bezprostřední blízkosti ale gólman Plachý vyrazil, následně zamezil i dorážkám Chrudimi!
50'
Osmělili se také domácí, kteří se těší z rohového kopu.
48'
Ptáček vlédl do šestnáctky Litoměřicka jako uragán a připravil zakončení pro Jindřicha Kučeru. Útočník Chrudimi ale vystřelil pouze do míst, kde byl připraven brankář Plachý.
47'
Chrudim na svého soupeře nastoupila i ve druhé půli s elánem, Kučerovi byl ale ve vápně odpískán útočný faul.
46'
Úvodní polovina zápasu přinesla rychlou branku domácích a následně obrat favorita, který si vzal pod taktovku Lukáš Kopecký.
46'
Davida Vodrážku vystřídal na začátku druhé půle Lukáš Mastík.
45'
45'
Centr Ondřeje Kesnera skončil zřejmě na ruce domácího hráče, sudí však druhý pokutový kop ve prospěch Chrudimi nezapískal.
45'
První poločas zakončí rohový kop Chrudimi.
44'
Tak přece jen se v závěru zablýskalo i před brankou Mrázek, centr z pravé strany ale pouze prolétl malým vápnem a skončil v zámezí.
42'
A vzápětí se mává a píská ofsajd Ondřeje Kesnera.
41'
A už to mohlo být o dvě branky a my mohli být svědky čistého hattricku! Lukáš Kopecký snad dvakrát zasekl v pokutovém území, nakonec vypálil levačkou a nechal protáhnout gólmana Litoměřicka! Z následného rohu již MFK nezahrozilo.
39'
Série nedovolených zákroků na obou stranách nám znovu trochu přiblížila konec prvního poločasu, u míče jsou Chrudimští.
38'
Nyní se přece jen Marek Hanuš odhodlal ke střeleckému pokusu z dálky, Mrázek však cestu míče do zámezí kontroloval pouze očima.
37'
Čas prvního poločasu pokročil, Chrudimští mají duel jasně ve svých rukou.
35'
Odpověď mohla přijít po centru z pravé strany, následoval ale pouze nepřesný centr.
34'
Po sympatickém začátku hra Litoměřicka upadla, hosté jsou nyní psychicky nahoře a snaží se o definitivní rozhodnutí utkání.
33'
Netrvalo dlouho a favorit střetnutí otáčí skóre ve svůj prospěch! Míč si na penaltový puntík postavil LUKÁŠ KOPECKÝ, který přesnou střelou k tyči otáčí skóre! Plachý sice stranu vystihl, na balon si ale sáhnout nedokázal – 1:2!
32'
Jakub Grunert viděl za penaltový zákrok žlutou kartu.
32'
V pokutovém území byl faulovaný David Vodrážka, je tu penalta pro Chrudim!
32'
Dostálek samostatnou akcí prošel až do pokutového území, kde si balon převzal Kučera. Z nadějné příležitosti je nakonec "pouze" roh.
31'
Chvíli na to se k odraženému balonu dostal kapitán Sebastien Langr, zakončení takřka ze stoje ale výrazné ohrožení litoměřické branky nepřineslo.
30'
Ztráta balonu přinesla rychlou akci Chrudimi, na jejímž konci Jindřich Kučera ve skluzu nedosáhl na balon jen o centimetry!
29'
Chrudimští znovu přepli na vyšší rychlost a jsou v těchto momentech aktivnější. A na tribunách je slyšet i jejich fanoušky.
27'
Z ničeho nic je tu vyrovnávací branka! Vojtěch Řezníček postupoval s míčem po pravé straně, počkal si až mu do pokutového území naběhne LUKÁŠ KOPECKÝ, který přesnou hlavičkou uklidil balon přesně k tyči domácí brankáře – 1:1!
25'
Dlouhý centr na nabíhajícího Kopeckého znovu ze vzduchu sebral domácí gólman.
24'
Standardní situace Chrudimi přinesla střílený centr Kesnera, který nikým netečován doskákal až do náruče brankáře Plachého.
23'
Poprvé v zápase si výkop z klidu vyzkouší i brankář Chrudimi Lukáš Mrázek.
22'
Dostálek si s Kesnerem vyměnil strany a ihned to na krajích zálohy přineslo ovoce. První jmenovaný se vřítil do šestnáctky Litoměřicka, po zákroku na něj se ale penalta nepíská.
21'
A nic se nemění ani po dalších dvou centrech do šestnáctky Litoměřic.
20'
Prvních dvacet minut hry je za námi, Chrudimští se zatím v Lovosicích hledají. Litoměřicko vede zaslouženě.
19'
Tomáš Jelínek prostor pro zakončení prováhal, vybojoval ale pro domácí alespoň možnost rohového kopu.
19'
Nepřesnost v chrudimské kombinace znamená balon pro domácí, Litoměřicko zatím hraje velmi soustředěným a jistým dojmem, favorit se zatím hledá.
18'
Chvíli na to to individuálně zkusil po levé straně Tomáš Dostálek, míč mu ale utekl do zámezí. Plachý si užije výkop ze země.
17'
Ptáček zkoušel kolmicí vysounout rozběhnutého Kučeru, celou situaci ale domácí obrana skvěle přečetla a zastavila.
16'
Série autových vhazování domácího týmu posunula Litoměřicko alespoň k půlící čáře.
14'
Akce hostujícího týmu ztroskotala na mávaném ofsajdu Kesnera.
13'
A mohlo to být rázem o dvě branky! Dominik Zdržálek dostal nabito před poloprázdnou branku, tentokrát ale ze stejně pozice jako v předchozím případě Hanuš, neuspěl! Trefil pouze stojícího Matěje Ptáčka na brankové čáře, Chrudim nyní měla výrazné štěstí!
12'
Na druhé straně se poprvé blýskalo v pokutovém území, Kučerovi byla ale odpískána hra rukou.
11'
Domácí se vzápětí hnali do dalšího přečíslení, tentokrát jim ale finální fáze celé akce výrazně zaskřípala.
10'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Nyní ale hostující obrana naprosto zaspala a je z toho první gól v síti Chrudimi! Surmaj postupoval sám na Mrázka, zakončit se mu sice nepodařilo, připravil ale lepší pozici pro MARKA HANUŠE, který otevřel střelecký účet utkání – 1:0!
8'
Domácí fotbalisté se snaží uklidnit hru a kombinují na vlastní polovině. Chrudimské MFK vyčkává, s čím Litoměřicko přijde.
7'
Na centr od rohového praporku si naskočil Jindřich Kučera, svoji hlavičku ale pod břevno litoměřické branky stlačit nedokázal. Hrát bude domácí brankář.
6'
Vojtěch Řezníček společně s Kesnerem vybojovali úvodní rohový kop pro Chrudim.
5'
Zatím jsme ani na jedné straně neviděli akci, která by stála za řeč. Více na míči jsou favorizovaní hráči z Chrudimi.
4'
Přetažený centr Ptáčka ke Kesnerovi nedoletěl, nákop Řezníčka z druhé strany již sebral do náruče gólman Plachý.