ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřicko : Dobrovice - 30. září 2017   10:30

Litoměřicko
Litoměřicko
75' Hanuš  • 85' Šustr
2:1
(0:1)
Dobrovice
Dobrovice
34' Osvald
Litoměřicko
Plachý – Zdržálek (66. Blažek), Václavek, Grunert (46. Jelínek), Šimkovský (C), Hanuš, Trýzna, Surmaj (87. Brůžek), Šustr, Šlehofer, Dvořák
Starczewski – Frank, Heřman, Brůžek, Batryn, Jelínek, Blažek
Musil – Hurych, Šafránková
Dobrovice
Dědek – Novák, Routek, Sedláček, Peljak, Eliáš (76. Fotr), Žaloudek, Tvaroha (C), Osvald (83. Krystan), Bernát (63. Kostka), Volf (78. Miškovský)
Bartoš – Miškovský, Skuhravý, Kostka, Husenský, Fotr, Krystan

Litoměřice otáčí zápas s Dobrovicemi. Utkání rozhodla rybička Šustra k levé tyči po centru Jelínka. Poté se na hřišti celkem jiskřilo, ale domácí mužstvo bere tři body. Dobrovice tak nesplnila roli favorita duelu a prohrává v Litoměřicích.
90'
90'
Plachý tentokráte nijak nezdržoval hru. poté došlo k několika soubojům na polovině hřiště.
89'
Dědkův výkop vedl na polovinu hřiště,p poté to s důrazem na zadní tyči přehnal Krystan.
89'
Žlutou kartu dostává Hanuš (FK Litoměřicko).
89'
Plachý dostává kartu zřejmě za zdržování hry.
88'
Nepřesné autové vhazování domácího hráče se nedostalo k Blažkovi, poté byl na polovině Litoměřic faulovaný Brůžek.
87'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Surmaj, přichází Brůžek.
87'
Při standardní situaci hostů trefil Krystan dvakrát pravačkou zeď.
85'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Nakonec si balon postavil Jelínek a při centru z pravé strany na zadní tyč usměrnil míč rybičkou do sítě k levé tyči DOMINIK ŠUSTR. Hostující obrana teď zcela zaspala...
84'
Po faulu na Blažka bude domácí celek rozehrávat standardní situaci Šlehoferem.
83'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Osvald, přichází Krystan.
82'
Po centru na zadní tyč se balon dostal až na polovinu hřiště. Poté šli hostující hráči důrazně před Plachého, ale sudí Musil jim odpískal útočný faul.
82'
Jeden z domácích hráčů poslal hlavou míč do náruče Dědka. Poté Dvořák se vrátil do obrany.
81'
Střílený centr vyrazil Dědek na sebe, takže Litoměřice budou pokračovat dalším rohem.
81'
Dvořák na levé straně připravil domácím šanci v podobě rohového kopu.
80'
Jeden z domácích hráčů centroval z levé strany, ale hráč Dobrovice zasáhl rybičkou. Litoměřice poté vhazují.
79'
Kostka zakončoval po centru z levé strany na přední tyči pouze do Plachého, který důležitým zákrokem podržel Litoměřice.
79'
Jeden z hostů vhazoval z levé strany, zřejmě Jelínek poslal míč svým obranným zákrokem do autu.
78'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Volf, přichází Miškovský.
78'
Plachý nakopl míč na pravou stranu, tam jeden z domácích hráčů lízl míč hlavou, poté hráč Litoměřic fauloval.
77'
Hostující celek kombinoval na vlastní polovině, nakonec Žaloudek se rozhodl pro nahrávku na Dědka.
76'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Eliáš, přichází Fotr.
75'
Po sérii odrazů a nedorozumění před Dědkem je srovnáno. Z levé strany se prosadil bodlem MAREK HANUŠ k tyči!
75'
Pouze těsně se na malém vápně nedostal k zakončení Václavek. Hra se poté vrátila před Plachého, který rozehrává na Šustra.
74'
Osvald si prohlédl kartu za faul při útoku domácích po pravém křídle.
74'
Tvaroha pokazil přihrávku na levé straně.
73'
Routek dobře komunikoval s Dědkem. Jako kdyby hostující fotbalisté začali šetřit čas. Přece jen, Litoměřice už nemají až tolik času na srovnání.
73'
Dědek rozehrál křížem na levou stranu, tam budou hostující fotbalisté budou mít k dispozici autové vhazování.
72'
Na zadní tyči číhal Eliáš, ale jeho zakončení hlavou mířilo ze záklonu vedle pravé tyče. Domácí celek poté donutil Dědka k zákroku centrem na přední tyč z pravého křídla.
71'
Jeden z domácích hráčů fauloval ze svého pohledu na pravé straně. Dobrovice budou zahrávat standardní situaci.
71'
Hanušův centr z levé strany šel na malé vápno, ale tam se nedostal míč k noze Blažka. Dědek ustál tlak domácích fotbalistů.
70'
Po narážečce se spoluhráčem nezapsal dobrý centr z pravé strany Eliáš. Při kontru domácích po levé straně vybojoval Blažek roh.
69'
Po rohu z levé strany hlavičkoval Žaloudek pouze do protihráče. Zdá se, že hostující celek zůstane u balonu autovým vhazováním.
69'
Hostující hráč vhazoval z levé strany z domácí poloviny. Poté Novák vyzval k pokračování akce spoluhráče, ale jeden z domácích fotbalistů odkopl míč na roh.
68'
Od Dvořáka šel míč k překvapení domácích příznivců za brankovou čáru, takže Dědek bude pokračovat výkopem od vlastní branky.
67'
Jeden z hostujících hráčů fauloval na polovině soupeře ve středovém kruhu.
66'
Eliáš hlavičkoval na pravé straně, poté byl faulovaný Jelínek Žaloudkem. Oba hráči si poté jasně sdělili svůj názor na tento zákrok.
66'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Zdržálek, přichází Blažek.
65'
Hostující celek kopal roh z levé strany, ale zaregistrovali jsme pouze přetažený centr.
65'
Jeden z hostujících hráčů centroval z pravé stany na zadní tyč, tam hráč Dobrovice zakončoval hlavou a Plachý vyrazil parádním zákrokem balon nad vlastní branku.
64'
Šustr nebyl úspěšný v souboji na polovině hřiště. Poté mohl zakončit z pravé strany Eliáš, ale nestalo se.
63'
Střídání v týmu FK Dobrovice: ze hřiště odchází Bernát, přichází Kostka.
62'
Centr Dvořáka z levé strany lízl protihráč, čímž z této akce nebude nic zásadního. Pouze rutinní zákrok pro Dědka.
62'
Nejprve Hanuš nebyl na levé straně s míčem v autu. Poté dostal hostující celek pod tlak Plachého. Ale domácí mužstvo zůstává na balonu.
61'
Šustr byl pod tlakem na pravé straně, a tak si pomohl s Plachým. Poté se těžiště hry dostalo na polovinu hřiště, kde získal balon Dvořák.
61'
Ale ani hostující mužstvo se nedostalo k ničemu. Plachý poté radši volí rozehrávku nakrátko přes pravou stranu.
60'
Šlehofer podržel míč na pravé straně, ale poté byl domácí celek nulový směrem dopředu. Snadný zisk míče pro Dobrovici, která bude vhazovat z vlastní poloviny.
59'
Tvaroha dostává kartu za faul na polovině hřiště při akci domácích po pravé straně.
59'
Na centr Trýzny z levé strany si počkal hráč Dobrovice na přední tyči. Hostující celek kontroval Eliášem, avšak bez střely na Plachého.
58'
Jeden z domácích hráčů poslal míč hlavou do ruky Plachého. Plachý poté zkusil rozehrávku křížem na pravou stranu. Domácí celek se dere na branku soupeře.
58'
Domácí celek přišel o míč zhruba na polovině hřiště. Poté centroval z pravé strany Eliáš.
57'
Balon propadl na zadní tyč k Eliášovi, ale tomu utekl balon do náruče Plachého. Následně nefungovala domácím přechodová fáze.
56'
Hostující hráč vhazoval z levé strany, poté přerušil akci soupeře faul jednoho z domácích fotbalistů, ale zatím nehrozí Plachému větší nebezpečí.
55'
Eliáš vhazoval na Tvarohu, vše zakončil střelou z hranice vápna vedle levé tyče Peljak.
55'
Útočný faul jednoho z domácích hráčů hatí veškeré akcie Litoměřic. Jeden z hostujících hráčů poté přihrává křížem na pravou stranu na nohu Eliáše.
54'
Tvaroha nahrál spoluhráči na pravé straně, poté šel jeden z hostů až příliš důrazně do souboje se Zdržálkem, takže Jelínek rozehrává nakrátko.
53'
Dvořák odkopl míč před protihráčem. Hostující celek poté hrál Tvarohou. Ten přenesl hru křížem na pravou stranu, ale hráč Dobrovice neodcentroval.
53'
Jeden z hostujících hráčů zasáhl hlavou v obraně, po sérii nepřesností z obou stran je míč na kopačce Osvalda.
52'
Po souboji Hanuše s protihráčem ukázal sudí Musil, že zápas bude pokračovat výkopem Plachého.
52'
Míč se dostal až k Dědkovi, ten nahrával křížem na levou stranu. Poté by měl Peljak uvést míč do hry autovým vhazováním.
51'
Dva hráči hostů byli u balonu, ale centr pravou nohou nenadělal domácím žádné potíže. I tak bude Dobrovice alespoň vhazovat z pravé strany.
51'
Po souboji na levé straně z pohledu hostů bude následovat standardní situace Dobrovice.
50'
Dědek vykopával od vlastní branky. Poté došlo k hlavičkovému souboji na polovině hřiště. Hostující celek z něj vytěžil aut z levé strany.
49'
Hanuš si narazil míč se spoluhráčem, ale jeden z hostů míč hlavou. Poté domácí fotbalista zakončoval z vápna soupeře mimo tři tyče.
48'
Viděli jsme zajímavý centr domácího hráče z pravé strany, pokračovat budeme rohem.
48'
Hostující obrana vyhnala domácí útok na polovinu Litoměřic. Poté neměl outsider zápasu moc prostor na kombinaci.
47'
Dva hráči Litoměřic si vyměnili balon. Poté budeme svědky dalšího autového vhazování domácích z pravé strany.
47'
Domácí celek vhazoval z pravé strany, poté byl bránící hráč důrazný v osobním souboji.
46'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Grunert, přichází Jelínek.
46'
V prvním poločase jsme viděli vyrovnanou hru. Spokojenější s výsledkem jsou ovšem hosté, kteří udeřili hlavou Osvalda k levé tyči. Tím se tak trošku hostující celek uklidnil. Domácí mužstvo se nedostalo k ničemu vážnějšímu v úvodním dějství před Dědkem.
45+1'
45'
Šlehofer přeběhl míč, následně Hanušova levačka narvala balon nad hostující branku.
44'
Po centru Hanuše na penaltu nepřišlo zakončení na branku hostů. Následně byl právě zmiňovaný Hanuš faulovaný a uvidíme další dobrou standardní situaci Litoměřic.
44'
Plachý rozehrál přes pravou stranu. Poté Šimkovský poslal míč na nohu spoluhráče, který rozehraje standardní situaci.
43'
Žaloudek se nedostal k zakončení hlavou na penaltě, poté byl Zdržálek faulovaný na pravé straně.
42'
Volf byl připravený na přední tyči při centru z pravé strany, sudí Musil ukázal, že hostující celek bude mít roh.
42'
Šimkovský převzal míč na pravé straně. Poté domácí kapitán centroval na penaltu, ale tam jeden z hostujících hráčů odhlavičkoval balon mimo vápno.
41'
Trýzna si na pravé straně navedl míč na levou nohu, ale jeho střela doprostřed branky znamená, že se skóre zápasu nemění.
41'
Volf si sbíhal na pravou stranu, poté nikdo z hostů nikterak neohrozil Plachého. Domácí celek kontruje Šimkovským.
40'
Odražený míč napálil Žaloudek mimo tři tyče, hostující celek se poté dožadoval marně penalty. Dobrovice kope roh.
39'
Viděli jsme rychlou souhru hostujících hráčů na pravé straně, favorit zápasu by měl poté vhazovat.
39'
Chyba domácích na vlastní polovině. Takže hosté šli do přečíslení. Bernát centroval z levé strany, ale jeden z hostů rybičkou mířil mimo tři tyče.
38'
Šimkovský vhazoval z pravé strany do zad Trýzny. Poté si zahrál Plachý nahrávkou na Šustra, ten našel na pravém křídle Zdržálka.
38'
Levý bek hostů zvolil nahrávku dozadu na Dědka. Poté fauloval jeden z hostujících hráčů na pravé straně.
37'
Dědek poslal míč na levou stranu na Bernáta. Poté domácí celek vhazoval z vlastní poloviny, ale hosté se bez problémů ubránili.
36'
Plachý měl dost času na rozehrávku po pravé straně, poté jeden z domácích hráčů fauloval na polovině hostů Sedláčka.
36'
Dlouhý míč vyboxoval Plachý, ale sudí Musil odpískal hráči Dobrovice útočný faul. Poté může hrát po pravé straně Šimkovský.
35'
Jeden z domácích hráčů fauloval ve středovém kruhu, hostující celek poté bude rozehrávat Sedláčkem...
34'
Dobrovice právě vstřelila branku!
Nejprve Šustr odhlavičkoval míč před protihráčem. Poté jeden z hostujících hráčů centroval z pravé strany do ohně a hlavou křížem k levé tyči dostal míč do sítě TOMÁŠ OSVALD!
33'
Rozehrávka Dědka neměla délku, ale poté byl kontr domácích po pravé straně přes Surmaje nepovedený.
33'
Plachý dostal přihrávku na pravou stranu na Šustra. Následoval dlouhý balon na polovinu hostů a tam útočný faul hráče Litoměřic. Dědek rozehraje kontr favorita zápasu.
32'
Jeden z hostujících hráčů zastavil akci soupeře po levé straně faulem, poté jeden z hráčů Litoměřic nahrál dozadu na Plachého.
32'
Zřejmě Bernát dostal křižnou přihrávku na levé straně, ale svým přizemním centrem nenašel nikoho z hostů na zadní tyči.
31'
Hanuš přihrál Zdržálkovi po pravé straně, ale jeho špatný přizemní centr znamená, že hostující celek jde do protiútoku.
31'
Dědek nakopl míč na pravou stranu, kde si jeden z hráčů Dobrovice zpracoval míč prsama. Poté může domácí celek reagovat Hanušem.
30'
Hanuš překvapil hosty rozehrávkou po pravé straně na Zdržálka, jeho centr ovšem spadl k připravenému Dědkovi.
29'
Po souboji Osvalda s protihráčem drží míč Hanuš, nakonec vidí sudí Musil faul jednoho z hostujících hráčů a domácí celek může rozehrát standardní situaci.
29'
Nejprve Šimkovský bránil, poté Peljak odcentroval z levé strany pravou nohou do náruče Plachého, což nebylo žádné velké nebezpečí pro domácí branku.
28'
Dědek byl na začátku hostující akce, domácí mužstvo bylo aktivní při presinku. Nakonec hostující brankář vykopl míč pravou nohou.
28'
Následovala rozehrávka Plachého přes levou stranu, tam se domácí hráči hlásili o balon, sudí ovšem nařídil, že hostující mužstvo bude vhazovat.
27'
Eliáš si seběhl na pravou stranu, poté přišel míč do ohně a Plachý zasáhl proti první střele i následné dorážce protihráče.
26'
Po souboji na pravé straně z pohledu hostů nebyla hra přerušena, a tak je tady autové vhazování Dobrovice z poloviny domácích.
26'
Jeden z hostujících hráčů centroval z levé strany na zadní tyč, ale jeho spoluhráč ve velké šanci minul branku soupeře z druhé vlny.
26'
Ta ovšem ohrožení domácí branky nepřinesla.
25'
Po souboji na polovině hřiště domlouvá rozhodčí Musil jednomu z domácích hráčů. Hostující celek bude kopat standardní situaci.
24'
Po ztrátě Šimkovského na pravé straně uháněl do kontru po levém křídle Peljak, domácí kapitán ovšem svojí chybu včas napravil a nic zásadního se nestalo.
24'
Šustr pomohl Plachému s rozehrávkou. Poté domácí brankář nakopl míč na levou stranu, ale jeden z domácích fotbalistů měl špatný první dotek s balonem.
23'
Hostující akce po pravé straně napsala svojí poslední řádku v době, kdy jeden z hostů fauloval protihráče v souboji jeden na jednoho.
23'
Po sérii hlavičkových soubojů na polovině hřiště nakonec balon skončil ve vápně domácích u Plachého. Ten si poradil s těžkou rozehrávkou.
22'
Jeden z domácích hráčů naskočil do hlavičkového souboje na levé straně, poté byl měl jeho spoluhráč uvést míč do hry rozehrávkou.
22'
Spolupráce dvou domácích fotbalistů na levé straně končí ofsajdem, míč si bere Dědek.
21'
Šlehofer podržel míč na polovině hostujícího celku. Poté centr z pravé strany pouze proletěl hostujícím vápnem.
20'
Hostující celek uspěchal svojí akci po pravé straně, poté rozehrával tak trošku pod tlakem Plachý.
20'
Hanušova levá noha centrovala z pravé strany na zadní tyč, ale tam míč chytil bez problémů Dědek.
19'
Zdržálek posunul míč na nohu spoluhráče, ale ten ve skluzu poslal balon na kopačku fotbalisty Dobrovice. Poté ale jeden z hráčů hostů fauloval.
18'
Šimkovský prohrál hlavičkový souboj. Poté si ale hostující hráči na levé straně nerozuměli, a tak může domácí kapitán vhodit míč do hry z vlastní poloviny.
18'
Míč z kopačky Dědka dopadl na pravou stranu, ale tam také šance hostů na ohrožení Plachého skončily.
17'
Tvaroha zablokoval centr protihráče z pravé strany. Poté domácí celek kopal roh na přední tyči byl připravený Václavek, poté přišla razantní střela jednoho z domácích hráčů nad branku Dědka.
16'
Bernát a Žaloudek byli aktivní na hranici vápna na levé straně, poté ovšem jeden z hostujících hráčů fauloval.
16'
Bernát si na levé straně nezpracoval ideálně balon, ale jeden z domácích hráčů odehrál míč do autu, takže hosté vhazují Peljakem.
15'
Sedláček zklidnil hru výměnou balonu s Dědkem. Poté měl hostujíící brankář dost času na rozehrávku po pravé straně.
15'
Peljak vhazoval z levé strany, ale míč již je na kopačce Šimkovského, který nahrává na stopera domácích.
14'
Bernát absolvoval hlavičkový souboj na levé straně. Poté byl nejistý Zdržálek. Ťukec hostujících hráčů na polovině hřiště ovšem skončil ztrátou Dobrovice.
14'
Zdržálek prodloužil míč hlavou na pravé straně, poté si balon pokryl Peljak, což znamená, že Dědek vykopává.
13'
Nestalo se. Sedláček zapsal rozehrávku nakrátko, ale hostující celek se snad ani nedostal s míčem na polovinu soupeře.
12'
Jeden z domácích hráčů to přehnal s důrazem v souboji s bekem hostujícího celku. Uvidíme, zda sudí Musil vytáhne poprvé žlutou kartu.
11'
Hráč Dobrovice neposlal míč do ohně, rozehrál nakrátko. Favorit zápasu bude vhazovat Novákem.
11'
Hostující celek má k dispozici standardní situaci z pravé strany.
11'
Hostující celek vytáhl svůj presink, domácí útočili Dvořákem, ale jeho střela z velké dálky skončila uprostřed branky soupeře, respektive zákrokem Dědka.
10'
Jeden z domácích hráčů nepřesným centrem z levé strany daroval míč do náruče Dědka.
10'
Domácí celek do své rozehrávky hodně zapojoval nohu Plachého. Poté se dralo Litoměřicko do útoku po levé straně, avšak zatím je Dědek bez práce.
9'
Domácí celek se nikam nehnal s rozehrávkou nakrátko, Šustr využil nahrávky dozadu na Plachého. Ten přihrál křížem na levého beka domácích.
9'
Výkop Dědka letěl na pravou stranu na polovinu domácích. Poté hosté vhazovali, ale opět útočný faul jednoho z hráčů Dobrovice vše zakončil.
8'
Rychlou kolmici nemohl zpracovat Surmaj ve finální fázi domácí akce. Míč si již postavil Dědek a bude rozehrávat od vlastní branky.
8'
Hráč Dobrovice si na vlastní polovině zpracoval míč prsama, ale poté se jeden z hostujících fotbalistů dopustil útočného faulu.
7'
Nikdo z domácích hráčů nenapadal rozehrávku Dědka, po souboji na pravé straně neodpískal sudí Musil faul, a tak pokračujeme autovým vhazováním Dobrovice.
7'
Hlavičkový souboj dopadl lépe pro hostující celek. Následovalo přenesení hry na pravou stranu, ale tam včas jeden z domácích hráčů přistoupil k protihráči.
6'
Opět rozehrávka nakrátko v podání Plachého, domácí brankář se poté dostal sám pod tlak a byl donucen hrát na pravou stranu do autu. Hostující mužstvo vhazuje Peljakem.
5'
Na levé straně byl připravený Bernát, ale míč se k němu nedostal. Hostující celek kombinoval na polovině hřiště, načež hráč Dobrovice vypálil z velké dálky vedle pravé tyče.
5'
Ofsajd zastavil domácí akci, hostující celek poté rozehrává nakrátko z poloviny hrací plochy.
5'
Hanuš rozehrál standardní situaci z pravé strany přihrávkou pod sebe na Šustra. Ale hostující celek se snadno dostal k míči, nicméně jeden z hráčů hostů si na pravém křídle ukopl míč.
4'
Dědek si vyměnil balon s levým obráncem. Poté přišel hostující celek o balon zhruba na polovině hřiště.
4'
Jeden z domácích hráčů centroval levou nohou na bližší tyč, ale tam byl připravený fotbalista Dobrovice. Hostující celek se bez problémů ubránil, míč již drží Dědek.
3'
Domácí mužstvo bude kopat první roh zápasu, a sice z pravé strany.
2'
Plachý zvolil rozehrávku nakrátko, poté pokračoval v rozehrávce Šustr na pravé straně, ale jeden z domácích fotbalistů poté odevzdal míč do náruče Dědka.
2'
Peljak si na levé straně řekl o balon, ale poté nevyšla hostujícímu celku přechodová fáze. Plachý bude vykopávat.
1'
Jeden z hostujících hráčů vystoupil proti Dvořákovi. Hostující mužstvo útočí po pravé straně a je již s míčem u nohou na polovině soupeře.
1'
Bernát měl na levé straně k balonu daleko, a tak domácí celek rozehrával od vlastní branky. Poté se míče dotkl Šlehofer.
1'
Domácí celek měl výkop zápasu, Litoměřicko hraje v prvním poločase zleva doprava.
1'

FK Litoměřicko: Plachý – Zdržálek, Václavek, Grunert, Šimkovský (C), Hanuš, Trýzna, Surmaj, Šustr, Šlehofer, Dvořák
Náhradníci: Starczewski – Frank, Heřman, Brůžek, Batryn, Jelínek

FK Dobrovice: Dědek – Novák, Routek, Sedláček, Peljak, Eliáš, Žaloudek, Tvaroha (C), Osvald, Bernát, Volf
Náhradníci: Bartoš – Miškovský, Skuhravý, Kostka, Husenský, Fotr, Krystan

Rozhodčí: Musil – Hurych, Šafránková.
FK Litoměřicko
Domácí mužstvo není v optimální herní pohodě. Prohrálo tři zápasy v řadě. Naposledy nestačilo na vedoucí Chrudim doma ve středu poměrem 1:3, když Litoměřice sice šly do vedení v 10. minutě Hanušem, ale poté soupeř kontroval hattrickem Kopeckého a nebylo tím pádem, co řešit.

V dresu domácích nastupuje například Zdržálek, což je futsalista AC Sparta Praha, možná hlavního adepta na ligový titul. Nemůžeme ani opomenout mladého brankáře Plachého, který přišel z Teplic. To je brankářská jednička domácích a právě on by měl hájit prostor mezi třemi tyčemi v dnešním zápase.

Momentálně jsou Litoměřice v tabulce České fotbalové ligy na šestnáctém místě (prvním nesestupovém). Zatím získaly v této sezoně šest bodů. Doma trápily například Vltavín či Vyšehrad, ale ani jednou proti zmiňovaným pražským celkům nevyhrály.
FK Dobrovice
Hostující celek je milým překvapením tohoto ročníku České fotbalové ligy. Před tímto kolem se objevil na druhé místě v tabulce soutěže s devatenácti získanými body. Na vedoucí Chrudim ztrácí bodů šest. Naposledy v domácím prostředí porazil ve středu poměrem 3:0 nováčka z Ústí nad Orlicí, když se prosadili Peljak, Volf a poté si vlastní branku v závěru zápasu vstřelil Nágl.

Poslední prohra Dobrovice se datuje do 9. září, když tento tým prohrál před vlastními příznivci 1:2 s Pískem. Od té doby mají dnes hostující hráči na svém kontě skalp novice ČFL z Nymburka (3:1), posléze také Převýšova (1:0 po penaltách). O výhře nad Ústím už byla řeč.

Dnes je Dobrovice podle sázkových kanceláří favoritem zápasu. Nejlepším střelcem hostujícího mužstva v tomto ročníku třetí nejvyšší české fotbalové soutěže je již zmiňovaný Volf s třemi přesnými zásahy na svém kontě.