ČFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litoměřicko : Vltavín - 2. září 2017   10:30

1:2
(0:1)
Vltavín
Vltavín
13' Hodas   • 90' Maione
Litoměřicko
Plachý – Zdržálek (46. Kalaš), Václavek (15. Šustr), Grunert, Šimkovský (C), Hanuš, Trýzna, Surmaj, Štancl (83. Valenta), Batryn (46. Kolmistr), Dvořák
Starczewski – Zbudil, Kalaš, Šustr, Kolmistr, Šlehofer, Valenta
Martínek – Milner, Rais
Vltavín
Pávek – Hodas (80. Maione), Podzimek (60. Machač), Abena (60. Schindler), Růžička, Janda, Pejša (90+1. Eichler), Uvíra (C) (89. Tichý), Šípek, Pozníček, Vokoun
Roušal – Macháč, Eichler, Schindler, Tichý, Láncz, Maione

Vltavín vítězí na hřišti Litoměřic 2:1. V prvním poločase se domácí celek víceméně do větší šance nedostal. Srovnání nabídl domácímu mužstvu svojí chybou Pávek, Hanuš velice snadno zakončil do pravé poloviny hostující branky. V době, kdy už to vypadalo, že zápas rozhodnou pokutové kopy, tak se ujala střela, kterou z malého vápna vyslal Maione.
90+5'
90+5'
Pávek ještě vykopl míč.
90+4'
Jenže útočný faul jednoho z domácích hráčů přisuzuje míč na kopačky fotbalistů Loka.
90+3'
Macháč podržel míč na polovině soupeře. Poté jeden z hostů asi fauloval a Plachý ještě nakopne míč na polovinu pražského celku.
90+3'
Šimkovský vhodil míč z levé strany na přední tyč, tam odhlavičkoval míč mimo šestnáctku Šípek. Následně zapsal jednoduchý zákrok Pávek.
90+2'
Maione útočil při akci hostů. Ale těm nevyšla vůbec přechodová fáze. Domácí celek ještě chce srovnat Kalašem na levé straně.
90+1'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pejša, přichází Eichler.
90+1'
Valenta ztratil míč, takže hostující celek v poklidu vhazuje z pravé strany Jandou.
90'
Vltavín právě vstřelil branku!
Jeden z hostujících hráčů centroval pravou nohou na zadní tyč, jeho spoluhráč prodloužil míč na malé vápno, kde se prosadil MARIA CARLO MAIONE. Plachý nemohl s touto střelou moc, co dělat!
89'
Šimkovský si pohlídal míč tělem z pozice pravého beka, ale poté jeden z domácích hráčů fauloval Šípka na polovině hřiště.
89'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Uvíra, přichází Tichý.
88'
Hostujícím fotbalistům nevyšel útok po levé straně. Domácí mužstvo by mělo vhazovat z pravé strany z vlastní poloviny.
87'
Růžička zvolil dlouhé autové vhazování z pravé strany, následně se hra stěhuje na polovinu hrací plochy, kde jsou na tahu hosté.
87'
Žlutou kartu dostává Maione (Loko Vltavín).
86'
Po faulu na Růžičku nechal sudí Martínek hostům výhodu. Hostující celek poté útočil Uvírou, ale jeden z hostujících hráčů se prezentoval útočným faulem.
85'
Kolmistr vhazoval z levé strany na Hanuše, ale hostující celek poté dobře zhustil prostor proti Valentovi.
85'
Ale i domácí celek předvedl velice dobrou obranu, hosté ztratili míč dvaadvacet metrů od branky Plachého.
84'
Surmaj byl důrazný na pravé straně, poté zřejmě Pozníček dobře pracoval v obraně, a tak rozehrává Pávek.
83'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Štancl, přichází Valenta.
82'
Je to Štancl, kdo leží na hrací ploše a vypadá to, že bude muset být ošetřený.
82'
Macháč si vyměnil míč se spoluhráčem, zřejmě Uvíra poté zakončil z dvaadvaceti metrů nad domácí branku.
81'
Loko poté vrací míč k Plachému a ten může začít domácí akci.
81'
Hosté se nedostali k zakončení centrem z levé strany, posléze jeden z domácích fotbalistů zůstává ležet na hrací ploše.
80'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Hodas, přichází Maione.
79'
Sledovali jsme výkop Plachého na levou stranu, ale tam se jeho spoluhráči neprosadili. Do útoku jdou hosté na levé straně přes Uvíru.
78'
Janda chtěl najít Macháče na pravé straně, ale ten snad ani nemohl zastihnout balon na hrací ploše.
78'
Pávek rozehrál hostující akci. Ale jeho spoluhráči ztratili míč. Měl by to být Janda, kdo vhodí míč do hry z pravé strany.
77'
Nakonec Plachý zkusil nákop na pravou stranu, tam tvořli hru jeho spoluhráči, jenže Trýzna netrefil balon na přední tyči čistě.
76'
Plachý přihrál Šustrovi na pozici stopera, poté se balon dostal opět na pravou nohu domácího brankáře.
76'
Šípek přihrával po pravé straně, ale Plachý předvedl rutinní zákrok. Domácí brankář si poté dal na čas s rozehrávkou.
75'
Kolmistr našel další přihrávkou pod sebe z levé strany Dvořáka, ale Pávek nebyl donucen k zákroku.
75'
Pávek rozehrál opět křížem nakrátko na levou stranu na Dvořáka. Poté Kolmistr centroval pod sebe, ale hostující beci odvrátili nebezpečí.
74'
Plachý rozehrál na levou stranu pravou nohou, ale byli to hosté, kdo mohl jít do útoku, jenže Hodas ve velké šanci minul křížem z pravé strany levou tyč!
73'
Při centru z levé strany minul míč na přední tyči Hodas, poté Macháč zakončil křížem po zemi z pravé strany vedle levé tyče.
73'
Plachý zkusil rozehrávku nakrátko, Litoměřice se poté vůbec nikam nehnaly až ztratily balon.
72'
Uvíra zůstal ležet na hrací ploše, ale hostující celek bude hrát nadále o jedenácti hráčích na hrací ploše.
72'
Autové vhazování dolétlo na přední tyč, ale Šípek neměl moc šancí, jak zakončením hlavou poslat Loko do vedení.
71'
Vltavín držel míč na levé straně, Šimkovský poslal míč z pozice pravého beka do autu, hosté budou vhazovat Růžičkou.
71'
Velice dobrý presink dostal míč na kopačku Kalaše, ale právě on pokazil domácí snažení na levé straně. Míč v poklidu drží Pávek.
70'
Kalaš zrychlil hru, ale pokus Surmaje byl poté sražený. U míče jsou tím pádem hosté.
70'
Zakončení jednoho z hostujících hráčů míří hodně vedle pravé tyče. Pávek bude vykopávat.
69'
Domácí celek vhazoval z pravé strany z vlastní poloviny, Kalaš ovšem měl k míči daleko, a tak budou hosté vhazovat.
69'
Uvíra vhodil míč do hry z levé strany, posléze mohl hru tvořit hostující celek Jandou.
68'
Zřejmě Kolmistr byl faulovaný na levé straně, následně domácí celek kombinuje na polovině hrací plochy.
67'
Šípek byl agilní na začátku hostující akce, ale střela Macháče z pravé strany byla zablokovaná.
67'
Výkop Plachého dopadl na levou stranu, poté to jeden z domácích hráčů přehnal s důrazem v souboji s Pejšou.
66'
Presink Růžičky nepřinesl nic podstatného, domácí celek bude vykopávat Plachým.
66'
Po ztrátě Schindlera létal míč chvíli na kopačkách domácích hráčů. Ale balon už je momentálně u nohy Jandy.
65'
Ale pak si domácí fotbalisté nerozuměli na pravé straně, takže hostující mužstvo opět vhazuje.
65'
Šustr se po autovém vhazování Šustra na přední tyči nedostal k zakončení hlavou. Litoměřice by měly pokračovat dalším autem.
64'
Hanušův centr z levé strany nepatřil k těm přesným. Poté domácí celek držel míč na polovině soupeře, ale v obraně zasáhl Uvíra.
63'
Pávek si dal s rozehrávkou hodně na čas, poté v obraně celkem dobře pracoval Šustr proti Hodasovi.
63'
Trýzna to měl hodně složité na pravé straně, a tak bude od vlastní branky vykopávat Pávek.
62'
Plachý zvolil rozehrávku nakrátko na levou stranu. Tam ukázall dobrou rychlost Dvořák. Poté jeden z domácích hráčů přihrál pod sebe na Šustra.
60'
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Podzimek, přichází Machač.
Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Abena, přichází Schindler.
60'
Domácí využili pravou stranu, ale jejich útok neměl dlouhého trvání.
59'
Přímý kop Trýzny si jeden z hostujících hráčů málem srazil k levé tyči.
59'
Růžička podrazil Hanuše na polovině hostů a dostává tím pádem žlutou kartu.
58'
Šustr, Plachý a Dvořák kooperovali na začátku útoku domácích. Nakonec Dvořák nahrál Hanušovi a ten byl faulovaný.
58'
Plachý rozehrál po zemi křížem na pravou stranu, ale domácí hráče poté neposlechla předfinální fáze. Při následném kontru hostů viděl pomezní sudí ofsajd.
57'
Vokoun byl asi držený. Jednomu z hostujících hráčů poté vůbec nevyšel centr z levé strany. Plachý bude vykopávat od vlastní branky.
56'
Uvíra skákal na přední tyči co to šlo, ale Plachý byl bez práce. I tak hostující celek pokračuje v obléhání branky soupeře.
56'
Růžička nahrál spoluhráči na polovině hrací plochy. Na pravé straně spolupracovali Janda a Hanuš, jeden z hostujících hráčů poté vybojoval roh.
55'
Kolmistr přihrál z levé strany, poté byl pokus jednoho z domácích hráčů sražený.
55'
Jeden z domácích hráčů chyboval v rozehrávce, ale hostující mužstvo ani nevystřelilo na Plachého.
54'
Dvořák nepospíchal na levé straně, domácí celek poté celkem v poklidu hrál s míčem na kopačkách na vlastní polovině.
54'
Pávek dostal míč na levou stranu na Kalaše, ten ztratil balon. Ale hru momentálně tvoří již Hanuš.
53'
Pejša přihrál pod sebe na střed Šípkovi, následně domácí obrana zablokovala pokus jednoho z hostů z levé strany.
52'
Šípek přihrál pod sebe na Růžičku. Poté se hosté drali do útoku po levé straně, ale jeden z hráčů pražského celku nebyl faulovaný.
52'
Pejša rozehrál z poloviny hřiště, následně hostující celek kombinoval na vlastní polovině.
51'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Kolmistr centroval z levé strany, Pávek hrubou chybou vyrazil míč před sebe a MAREK HANUŠ snadno dorazil balon do pravé poloviny hostující branky. 1:1.
50'
Plachý se rozhodl pro rozehrávku nakrátko, následně sek míči na polovině hřiště dostal Kalaš, ale domácím nefungovala finální fáze.
50'
Podzimek vidí kartu za faul na polovině hřiště při útoku domácích po pravé straně.
50'
Sledovali jsme dlouhý výkop Pávka, poté se hosté neprosadili na polovině soupeře.
49'
Zřejmě Macháč vystoupil z hostujíc obrany. Ale domácí celek pokračoval v akci na pravé straně, jenže střela jednoho z hráčů Litoměřic byla zablokovaná do náruče Pávka.
48'
Krátká hostující akce vedla přes pravou stranu, Pejša poté presoval rozehrávku Plachého bez úspěchu.
47'
Dvořák si na levé straně zpracoval balon, poté si míč dobře kryl jeden z domácích hráčů. Nakonec to jeden z fotbalistů Litoměřic vzal na sebe, ale z velké dálky střílel mimo tři tyče.
47'
Šípek centroval pravou nohou taktéž na přední tyč, na zadní tyči ovšem držel protihráče Podzimek, a tak rozehrává Plachý.
46'
Janda centroval z levé strany pravou nohou na přední tyč, posléze Šimkovský poslal míč hlavou na rohový kop.
46'
Dvořák přerušil útok hostů hlavou. Hostující celek by měl i tak vhazovat z levé strany Uvírou.
46'
Hodas rozehrál druhou půli.
46'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Batryn, přichází Kolmistr.
46'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Zdržálek, přichází Kalaš.
46'
První poločas vyzněl lépe pro hostující celek. Ten se uklidil gólem Hodase kdy mu míč naservíroval velice dobrým autovým vhazováním z levé strany Uvíra. Následně Hodas zakončoval po zemi podél pravé nohy Plachého. Loko od té doby celkem kontrovalo hru. Litoměřice neměly větší šanci za pětačtyřicet minut hry až na jeden zajímavý přímý kop. Jenže balon letěl z pětadvaceti metrů nad branku Pávka.
45'
45'
Šimkovský vhazoval z pravé strany.
45'
Pozníček se snažil najít Abenu, na zadní tyč si naskočil Podzimek, ale k zakončení se nedostal.
44'
Ale nikdo z domácích hráčů nevystřelil na Pávka, takže hostující mužstvo má k dispozici autové vhazování z pravé strany z vlastní poloviny.
44'
Abena nepřihrál přesně křížem ze středu na pravou stranu, a tak mají domácí fotbalisté ještě šanci na srovnání Grunertem.
44'
Chyba Surmaje na polovině hrací plochy, takže hostující celek vhazuje z levé strany Uvírou.
43'
Štancl velice dobrou obranou vyhnal Pozníčka do autu, a tak domácí celek vhazuje z pravé strany.
43'
Šustr z pozice stopera poslal míč hlavou do náruče Plachého. Ten vykopl míč pravou nohou na pravou stranu, ale tam byla hostující obrana důrazná.
42'
Hostující celek vhazoval z pravé strany, poté pokračoval ve snažení hostů Pávek.
42'
Podzimek podržel míč na levé straně, hosté měli celkem dost místa ke kombinaci, ale Šípek neohrozil Plachého.
41'
Dva hráči hostů si vyměnili balon, po sérii hlavičkových soubojů šel míč pryč z domácího vápna.
41'
Pejša byl na pozici útočníka možná držený za dres, ale sudí Martínek ukazuje, že hostující celek bude rozehrát rohový kop z levé strany.
40'
Nejprve došlo k přenesení hry na pravou stranu. Poté jeden z hostujících hráčů zakončil hlavou ze záklonu na zadní tyči, odražený míč napálil těsně vedle pravé tyče Podzimek!
39'
Podzimek se dotkl míče na levé straně, ale hostující fotbalisté nepůsobili v kombinaci jistě.
39'
Plachý vykopl míč na levou stranu, ale tam předvedl velice dobrou práci Abena. Ostatně právě on byl poté faulovaný, a tak hostující celek kombinuje na vlastní polovině.
38'
Domácí stoper odvrátil míč do bezpečí. Ale Pozníček i tak centroval z levé strany, jeden z hostujících hráčů poté na zadní tyči poslal míč vedle pravé tyče.
37'
Pejša to měl při centru z pravé strany hodně složité. Loko i tak zůstalo u balonu, ale jeden z hostujících hráčů se nedohodl s Hodasem.
37'
Pozníček byl s míčem na levé straně již v autu, a tak budou domácí fotbalisté z pravé strany vhazovat zřejmě Šimkovským.
36'
Jenže jeden z domácích hráčů zapsal nepřesný křížný centr z pravé strany. Tohle je lehká práce pro Pávka, který může rozehrát nakrátko.
36'
Šípek na polovině hřiště prodloužil na Abenu, ale ten byl dobře bráněný, takže domácí celek může tvořit hru.
35'
Zdržálek přihrál pod sebe na Grunerta, ale poté jsme viděli nepřesnou křižnou přihrávku na levou stranu. Pávek uvede míč do hry výkopem od vlastní branky.
35'
Zdržálek se dostal k míči na levé straně, poté byl podle domácích hráčů faulovaný, avšak nikoliv podle sudu sudího Martínka.
34'
Ale obrana hostů byla velice dobře pohybující se. Následně je míč u nohou Plachého.
34'
Jeden z domácích hráčů velice dobře bránil Hodase skluzem. I proto může domácí celek srovnat po levé straně.
33'
Faulem na Pozníčka na polovině hrací plochy končí snažení domácího celku. Uvíra bude tím, kdo bude pokračovat v zápase rozehrávkou z levé strany.
33'
Domácí celek rozehrál nakrátko na polovině hřiště, ale následně se balon vrátil na polovinu Litoměřic, kde hrál Štancl.
32'
Uvíra rozehrál po zemi. Poté hostující celek držel míč na polovině soupeře. Jenže po přihrávce Šípka zakončoval Hodas z levé strany hodně vedle pravé tyče při snaze trefit pravý roh domácí branky!
31'
Šimkovský sice našel Hanuše, ale ten neměl dobrý první dotek s balonem. Poté ani zpracování Hodase nebylo zrovna dvakrát dobré.
31'
Zřejmě Podzimek přišel o balon na levé straně. Hostující celek byl aktivní, co se týče presinku, ale Trýzna se stal obětí faulu při akci domácích.
30'
Hanuš se prezentoval velice dobrou prací ve středu, ale hostující obrana poté zablokovala pokus Dvořáka z levé strany.
30'
Jeden z hostujících hráčů si ve finální fázi nerozuměl s Pejšou, a tak domácí obrana kombinuje na vlastní polovině poté, co rozehrál Plachý.
29'
Surmaj byl aktivní na začátku domácí akce, ale hosté získali balon na polovině hrací plochy. Poté Litoměřice ani nepresují rozehrávku Pávka.
29'
Chyba Hanuše na polovině hřiště. Ale Hodas toho nevyužil na levé straně ani k centru, ani k zakončení. Domácí celek vhazuje z pravé strany.
28'
Šustr zůstal ležet v domácím vápně, ale vše je v pořádku, takže domácí celek pokračuje v jedenácti lidech na hrací ploše.
27'
Uvíra rozehrál po zemi na jednoho ze svých spoluhráčů. Poté centr z levé strany jen těsně minul kopačku Hodas v domácím vápně.
27'
Dva hráči hostujícího celku si vůbec nerozuměli ve vlastním vápně, poté na balon hřiště přišel faul na Hodase, a tak rozehrává Uvíra.
26'
Pozníček přihrál na polovině hrací plochy hlavou spoluhráči. Ale hostům se vůbec nepovedla útočná fáze. Domácí celek se poté snaží vyrovnat Grunertem.
26'
Zřejmě Uvíra nahrával po levé straně asi Hodasovi. Poté Pozníček pokračoval v hostující akci, ale Plachý nakonec ukázal dobrý start na balon a pohlídal si finální fázi hostujícího útoku.
25'
Uvíra hrál čistě v souboji se Surmajem, ačkoliv se to domácím nelíbí. Následně je aktivní na pravé straně Batryn.
25'
Uvíra přenesl hru křížem na pravou stranu, jenže Hodas měl poté na zadní tyči k balonu hodně daleko.
24'
Šimkovský přihrál z pravé strany na střed Grunertovi, ale domácím nefungovala finální fáze, takže Pávek má hodně času na rozehrávku.
24'
Hodas si sbíhal při centru z pravé strany na bližší tyč, ale viděli jsme rutinní zákrok Plachého. Ten se zapojuje do domácí kombinace.
23'
Šimkovského křižný centr z pravé strany nebyl přesný. Při brejku hostů po pravé straně byl jeden z hráčů pražského mužstva faulovaný.
23'
Hostující celek přežil centr z pravé strany, ale i tak domácí mužstvo zůstává u balonu, avšak už na vlastní polovině.
22'
Hanuš přihrál po pravé straně, následně Batryn přenechává balon Šimkovskému a ten bude vhazovat z hostující poloviny.
22'
Levá noha Hanuše centrovala při standardní situaci z pravé strany na zadní tyč, ale tam se k zakončení nedostal nikdo z domácích hráčů.
21'
Vltavín bez potíží odvrátil centr na přední tyč. Poté zaznamenal vynikající obranný zákrok Abena.
20'
Zdržálek byl na začátku domácí akce, poté na pravé straně rozvinul snahu Litoměřic Šimkovský. Zatím uvidíme rohový kop Batryna.
20'
Hodas nebyl faulovaný na levé straně, až poté viděl sudí Martínek faul na Zdržálka.
19'
Růžička je faulovaný na levé straně při útoku hostujícího mužstva. Vltavín posléze rozehrává nakrátko přes Pozníčka.
19'
Těžko říci, ale asi útočný faul viděl rozhodčí ve vápně hostujícího mužstva, a tak může s míče hrát na levé straně Podzimek.
18'
Sudí Martínek nejprve nechal domácím fotbalistům výhodu, následně ale domácí mužstvo rozehrává standardní situaci.
18'
Pozníček hledal křížem na zadní tyči Podzimka, ale jeho zpracování nebylo vůbec dobré. Takže útočí domácí celek.
17'
Uvíra šel do hlavičkového souboje na vlastní polovině, poté se k míči na pravé straně nedostal Hodas. Ale i tak to jsou hosté, kdo je na balonu Pávkem.
16'
Abena si naskočil na přední tyči na centr z levé strany, ale Plachý bez větších problémů zlikvidoval zakončení hlavou.
16'
Hodas našel Pejšu na středu v útočné fázi, ale jeden z domácích hráčů odkopl míč na poslední chvíli na rohový kop z levé strany.
15'
Odchází Václavek, přichází Šustr. Václavek zůstal ležet na hrací ploše po první brance zápasu, tohle je vynucená změna.
14'
Pozníček nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, takže následně předvedl výbornou techniku Batryn a mohl přihrát na pravou stranu, kde pracuje Šimkovský.
13'
Dlouhý aut hostujícího kapitána Uvíry dolétl zhruba na hranici vápna. Tam si JAN HODAS skvěle kryl balon tělem, dostal se přes bránícího protihráče a poté zakončil z levé strany asi levou nohou po zemi po pravé noze Plachého. 0:1.
12'
Grunert si kryl balon na polovině hrací plochy, posléze ale Šimkovský pokazil domácí kombinaci na pravé straně. Hanuš už to měl složité, a tak vhazuje Uvíra.
11'
Hostující celek neměl špatnou přechodovou fázi, jeden z hráčů hostů ovšem centroval křížem po zemi z pravé strany vedle levé tyče. Plachý bude vykopávat.
11'
Autové vhazování z pravé strany dolétlo na přední tyč, ale tam nikdo z hráčů domácích nezakončil. Následně je pod tlakem Plachý.
10'
Jeden z domácích hráčů nenašel centrem z levé strany Šimkovského na zadní tyči. I tak bychom měli vidět pokračování akce domácích hráčů.
9'
Špatný první dotek Hanuše na polovině hřiště přisoudil míč hostujícím fotbalistům. Ale ti jej nakonec ztratili.
9'
Plachý vykopl míč na pravou stranu, domácí celek by měl vhazovat z vlastní poloviny Šimkovským.
8'
Abena našel Pozníček na levé straně, nakonec jeden z hostujících hráčů byl v ofsajdu, a tak může rozehrát domácí kontr Plachý.
8'
Vltavín v poklidu i s Pávkem držel míč na vlastní polovině, pro balon si seběhl také Pozníček, následně si s míčem potykal Abena.
7'
Dvořák neodcentroval přesně z levé strany, posléze hraje s míčem u nohou Plachý a snaží se nakopnout míč na hostující polovinu.
7'
Uvíra pokazil křižnou přihrávku na levou stranu na Podzimka, a tak domácí hru tvoří Dvořák.
6'
Pejša převzal balon na polovině hrací plochy na levé straně, ale poté jej ztratil. I tak by měl Podzimek opět vhazovat.
6'
Podzimek vhodil míč do hry z levé strany, ale Pejša si nezpracoval ideálně balon. Domácí celek poté neuspěl v útočné fázi Hanušem.
5'
Hanuš příťukl balon jednomu z domácích hráčů, ten chtěl poslat míč pod břevno hostující branky, ale Pávek pouze kontroloval balon letící nad svatyni hostů.
4'
Plachý hledal svým křížem výkopem Hanuše na pravé straně, poté jeden z hostujících hráčů fauloval a domácí celek má k dispozici standardní situaci z pětadvaceti metrů.
4'
Na přední tyči zakončoval Štancl hodně přesně. Momentálně už je ovšem míč na kopačkách Plachého.
3'
Jeden z domácích hráčů nenašel Trýznu na pravé straně, toho si dobře pohlídal Uvíra. Je tady ovšem rohový kop domácích z pravé strany.
2'
Šimkovský vhazoval z pravé strany, ale střela Zdržálka z dvaceti metrů byla špatně umístěná. Šla doprostřed branky, kde se balonu poprvé dotkl Pávek.
2'
Zdržálek zaznamenal jeden ze svých prvních doteků s míčem ve středu hřiště, následně Dvořák vhazuje z levé strany.
1'
Prakticky vzápětí ztrácí domácí celek balon. Hostující mužstvo chtělo hrát přes levou stranu přes Růžičku.
1'
Jeden z domácích hráčů poté nakopl míč křížem na levou stranu, Litoměřice budou pokračovat autovým vhazováním.
1'
Domácí celek měl výkop Batrynem.
1'

FK Litoměřicko: Plachý – Zdržálek, Václavek, Grunert, Šimkovský (C), Hanuš, Trýzna, Surmaj, Štancl, Batryn, Dvořák
Náhradníci: Starczewski – Zbudil, Kalaš, Šustr, Kolmistr, Šlehofer, Valenta

Loko Vltavín: Pávek – Hodas, Podzimek, Abena, Růžička, Janda, Pejša, Uvíra (C), Šípek, Pozníček, Vokoun

Loko Vltavín
To hosté mají úplně jinou náladu. Momentálně jim patří druhá pozice, lepší už je pouze vedoucí Benešov. Čtyři zápasy = čtyři výhry. Tak se dá jednoduše shrnout působení Loka v tomto ročníku České fotbalové ligy.

Naposledy z toho byla domácí výhra 2:0 nad Štěchovicemi, kdy o výhře Vltavínu rozhodli svými přesnými zásahy Pejša v prvním poločase a Hodas ve druhém dějství. Nejlepším střelcem hostujícího celku v této sezoně je právě zmiňovaný Hodas. Ten se se čtyřmi góly dělí o pozici nejlepšího střelce soutěže s Čapkem z Benešova.
FK Litoměřicko
Domácí celek je pasovaný před dnešním zápase do pozice outsidera. Před sezonou posílilo Litoměřicko o Surmaje ze Sparty či gólmana Plachého z Teplic. Domácím se ale vůbec nedaří. Důkazem toho jsou dvě venkovní prohry vypsané poměrem 0:3 proti Ústí nad Orlicí a 2:5 v Domažlicích.

Domácí mužstvo je až patnácté v tabulce České fotbalové ligy. Zatím pouze doma porazilo Králův Dvůr těsně 2:1. Tehdy se prosadili již zmiňovaný Surmaj a kapitán Šimkovský. V závěru pouze snižoval hostující Balšánek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.