Hajdušek – Milec (90. Kalášek), Kočí (69. Hrachovec), Rendla "C", Benetka, Presl (66. Řezáč), Voráček (76. Held M.), Běloušek, Hanzlík, Avdić, Held J.
220 diváků
Domažlice
Brych (90+3. Šiman) – Blažek, Hrubý, Bauer (46. Bezdička), Hájovský, Mlynařík, Chocholoušek, Mužík "C", Pfeifer (61. Boček), Došlý (76. Roubal), Hejda (46. Kropáček).
Šiman – Teršl, Braun, Bezdička, Roubal, Boček, Kropáček.

Hostům se těsně před koncem podařilo srovnat a nakonec zvítězit na pokutové kopy. Přeji příjemný zbytek dne a příště na shledanou.
Zato Bauer upravil na 4:1.
Ani kapitán Rendla nedokázal penaltu proměnit.
Zato Domažlice jsou díky Bočkovi pořád stoprocentní a vedou 3:1.
Benetka taktéž neproměnil a s Pískem už to vypadá zle.
Za hosty se prosadil Mužík a Domažlice vedou 2:1.
Hrachovec penaltu neproměnil.
Chocholoušek srovnává na 1:1.
Domácí Hanzlík proměnil střelou k pravé tyči.
Střílení penalt začíná.
90+4'
Druhý poločas skončil.
90+3'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Brych, přichází Šiman.
90+2'
Hosté se drží na polovině soupeře a nikam už příliš nespěchají.
90'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Milec, přichází Kalášek.
90'
Hajdušek nakonec bude rozehrávat od své brány, zápas se chýlí ke konci.
88'
Domažlice pokračují v aktivitě, přihrávka před bránu byla zblokována.
86'
Domažlice právě vstřelily branku!
LUKÁŠ ROUBAL se na hranici pokutového území dostal k odraženému balónu a poslal jej směrem ke vzdálenější tyči, kam Hajdušek neměl šanci dosáhnout, po míči se jen ohlédl.
80'
Hráč Písku mohl sám střílet, místo toho volil přihrávku hostujícímu brankáři.
79'
Hosté to ještě zkouší, nepřesný centrovaný míč však letí přímo do rukavic brankáře.
76'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Roubal.
76'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Voráček, přichází Held M..
74'
Žlutou kartu dostává Boček (Jiskra Domažlice).
72'
Domažlice po rohovém kopu mohli skórovat, jeden z jejich hráčů se na pravé straně odhodlal ke střele, ale mířil mimo tři tyče.
69'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Kočí, přichází Hrachovec.
66'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Presl, přichází Řezáč.
65'
Pěkná rána jednoho z hráčů Domažlic hezky do horního růžku domácí brány, ale Hajdušek parádním zákrokem zabránil srovnání, míč vyrazil do zámezí.
63'
Hajdušek odkopl míč až ke svému kolegovi v protější bráně.
62'
Míč létal kolem brány Domažlic z obou stran, v jednom případě byl příliš přetažený, ve druhém jej schoval brankář hostů do rukou.
61'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Pfeifer, přichází Boček.
58'
Brych vyběhl daleko z brány a skluzem zabránil šanci soupeře, míč poslal za postranní čáru.
57'
Obrovská šance Písku, Kočí vystihl rozehrávkou soupeře, jeho ránu k tyči vyrazil Brych k dalšímu protihráči, ten však trestuhodně mířil pouze nad bránu.
56'
Hosté rozehráli na krátko, následná rána z ostrého úhlu z hranice pokutového území končí nad bránou.
55'
Hajdušek musel zasáhnout, když nepříjemný hlavičkový pokus vyrazil nad břevno.
54'
Domažlice vybojovali rohový kop.
53'
Hazlík místo střely volil centr před bránu, ten byl odvrácen.
52'
Přímý volný kop pro domácí tým.
48'
Hostující tým zastavuje ofsajd.
46'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Bauer, přichází Bezdička.
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Hejda, přichází Kropáček.
46'
Žádnou reklamu na fotbal rozhodně nesledujeme, oba celky hrají hodně opatrný fotbal. Spokojenější jsou zatím domácí, kteří díky Preslově góly po deseti minutách hry vedou, soupeř měl pár šancí na vyrovnání, ale nevyužil žádnou.
45+1'
45'
Hosté se dožadovali faulu, ale hra pokračovala, velkou šanci Písku ale kazí nepřesná přihrávka.
44'
Domácí míč jen poslali k hostujícímu brankáři, první půle se chýlí k závěru.
42'
Žlutou kartu dostává Presl (FC Písek).
42'
Nechybělo moc a nyní mohl inkasovat. Blažkovu nepříjemnou ránu z dálky pouze vyrazil, naštěstí pro něj nestál nikdo z protihráčů poblíž, aby se dostal k dorážce.
41'
Domácí brankář má v posledních minutách poměrně dost práce, další centrovaný míč končí v jeho rukavicích. Pravda, není to nic těžkého, ale i tohle musí brankář zvládat.
38'
Znovu zasahuje Hajdušek, který vyběhl z brány a balón ukryl do náruče.
37'
Málem se hráči Písku dostali do přečíslení, ale špatná přihrávka, po které končí míč v zámezí, vše hatí.
35'
Nyní Hajdušek jistě schoval letící míč do rukavic.
34'
Hosté jsou v posledních minutách hodně aktivní, nyní se míč poměrně dlouhou dobu pohyboval před bránou Písku, ale nikdo v modrém dresu se k němu nedostal.
32'
Domažlice hodně dlouho drželi míč na svých kopačkách, vše ukončila střela z dálky, která přeletěla břevno domácí svatyně o dobré dva metry.
28'
Bauer zkoušel prostřelit zeď, ale to se mu nepodařilo, Hajdušek nemusel vůbec zasahovat.
27'
Žlutou kartu dostává Kočí (FC Písek).
26'
Přímý volný kop pro Domažlice a velká šance na srovnání.
24'
Žlutou kartu dostává Avdić (FC Písek).
24'
Hanzlík poslal dobrý centr před bránu, kde se snažili míč hlavou zasáhnout dva jeho spoluhráči, ale žádnému se to nepodařilo. Avdić se navíc provinil faulem.
23'
Dobrá standardka pro domácí tým v podobě nepřímého volného kopu.
22'
Písečtí se na chvíli usadili u brány Domažlic, jejich obrana však míč odvrací daleko od své brány.
20'
Domácí zastavují brejk soupeře odhlavičkováním míče do autu.
18'
Nakopnutý míč končí v náruči hostujícího brankáře, který rychle rozehrává.
17'
Nepovedený útok Písku končí míčem v zámezí, rozehrávat bude Brych.
13'
Hosté se snaží o odpověď, ale nedaří se jim dostat k brankáři.
10'
Písek právě vstřelil branku!
ANTONÍN PRESL zůstal zcela osamocen před brankářem, který trochu nepochopitelně zůstal stát na brankové čáře, a hlavou zamířil ke vzdálenější tyči.
9'
Brych po malé domů odkopl míč daleko od své brány
7'
Mužík střílel z dobré pozice nad bránu Písku.
5'
Nyní už to byly zajímavé příležitosti, nejprve střílel jeden z hostujících hráčů mimo bránu, na druhé straně se musel činit Brych, který lapil nepříjemnou střelu z pravé strany.
4'
Zatím se hra přesouvá ze strany na stranu, ale bez žádné šance. Ani jeden z brankářů dosud nemusel zasahovat.
1'

FC Písek: Hajdušek – Milec, Kočí Rendla "C", Benetka, Presl, Voráček, Běloušek, Hanzlík, Avdić, Held J.
Náhradníci: Varyš – Froněk, Řezáč, Held M., Hrachovec, Kasík, Kalášek.

Jiskra Domažlice: Brych – Blažek, Hrubý, Bauer, Hájovský, Mlynařík, Chocholoušek, Mužík "C", Pfeifer, Došlý, Hejda.
Náhradníci: Šiman – Teršl, Braun, Bezdička, Roubal, Boček, Kropáček.

Domažlice

Hosté posbírali dosud patnáct bodů za čtyři vítězství a jednu výhru a jednu porážku na penalty. Mimo své hřiště se jim příliš nedaří, ze tří klání dosud ani jednou nezvítězili, zaznamenali jen bod za porážku na penalty, vstřelili pouhé dva góly, zatímco desetkrát inkasovali.
Písek

Hosté vybojovali dosud třináct bod za čtyři výhry a prohru na penalty, mají velice pěkné skóre 12:12. Na svém trávníku ze tří klání vyhráli dvakrát, vstřelili pět branek a tři inkasovali, v minulém utkání prohráli po přestřelce 3:4 v Brozanech.
Dobrý den, kompletní kolo má dnes na programu Česká fotbalová liga, všechny zápasy začínají shodně v 16:30, v tomto on-line přenosu se budeme věnovat zápasu devátého Písku s pátými Domažlicemi.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.