ČFL - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Vyšehrad - 24. března 2018   10:15

Písek
Písek
18' Froněk  • 72' Pinc
2:0
(1:0)
Vyšehrad
Vyšehrad
Písek
Hrachovec, Kočí, Pinc, Varyš, Skála, Grobár.
Drábek – Raplík, Němec.
Vyšehrad
Šlegl, Jakab, Macej, Černý, Hašek, Rossmann, Procházka.

Zápas mezi Pískem a Vyšehradem je u konce a domácí se radují ze tří bodů. Dobrý výkon předvedly oba týmy, ale skórovat se podařilo jen Písku. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu.
90+2'
89'
Útočnou akci Slavoje zastavilo ofsajdové postavení hostujícího hráče.
88'
Jakub Held dostává žluté napomenutí.
87'
Domácí fotbalisté téměř vůbec nepouštějí soupeře do tlaku, vše nasvědčuje tomu, že všechny body dnes zůstanou v Písku.
84'
Havránek si při útoku soupeře připisuje úspěšný zákrok.
82'
Po volném kopu se domácí dostali do útoku, kde se však provinili nedovoleným zákrokem.
80'
Hosté se nevzdávají a snaží se stále útočit, jejich další pokus se mezi tyče nevešel.
77'
Po nepřesnosti Slavoje bude Hajdušek odkopávat balón od své brány.
75'
Domácím se zatím bez potíží daří odvracet pokusy soupeře o zdramatizování zápasu.
72'
Písek právě vstřelil branku!
Písečtí odskakují soupeři na rozdíl dvou branek. Střela Jakuba Helda se odrazila k DUŠANU PINCOVI, který dokonal útok Písku – 2:0.
68'
Do útoku se vydali také hráči Vyšehradu, kteří ze své aktivity vybojovali dva rohové kopy. Ovšem ani jedno zakončení nebylo pro Hajduškovu bránu nebezpečné.
65'
Domácí se usadili na polovině soupeře, kde vybojovali další dva rohové kopy. Havránek však nemusel zasahovat.
62'
První žlutá karta v utkání jejím autorem je Jakub Doležal.
61'
Standardní situace Písku nepřinesla změnu skóre.
60'
Domácí budou mít k dispozici další rohový kop.
58'
Po nepřesné střele bude Havránek rozehrávat od své brány.
55'
Vyšehrad měl k dispozici rozehrání od rohového praporku, domácí obrana však soupeři nic nedovolila.
52'
Rohový kop Písku nebyl pro bránu soupeře nebezpečný.
49'
... stejně tak útok Písku nebyl přesný.
48'
Hajdušek mohl být při zakončení soupeře v klidu jejich střela se nevešla mezi tyče.
47'
Útok domácích zastavil ofsajd.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:22.
45+1'
45+1'
Sudí nastavil jen pár vteřin, první poločas končí.
42'
Další rozehrání Vyšehradu od rohového praporku vyrovnání nepřineslo.
41'
Útok Vyšehradu zastavil ofsajd.
38'
Domácí za svou aktivitu vybojovali dva rohové kopy v krátké době, ale ani jeden neznamenal pro Havránkovu bránu větší nebezpečí.
34'
Rozehrání od rohového praporku hostů nebylo pro Hajduškovu bránu nebezpečné.
33'
Hostující obrana odvrátila rohový kop Písku.
31'
Po další ofenzivní akci bude rozehrávat Havránek od své brány.
28'
Po standardní situaci domácích se skóre nemění.
27'
Havránek vyrazil střelu soupeře na rohový kop.
26'
Útok Písku skončil nepřesnou střelou.
23'
Také hosté měli možnost rozehrávat od rohového praporku, skóre se však neměnilo.
21'
Rohový kop Písku nebyl přesný.
20'
Pokus Vyšehradských o vyrovnání nebyl přesný, rozehrávat bude Hajdušek.
18'
Domácí se dostávají do vedení. TOMÁŠ FRONĚK unikl soupeři a po přesné střele k bližší tyči se domácí diváci radují poprvé – 1:0.
15'
Hosté se provinili útočným faulem, domácí budou rozehrávat ze své poloviny.
12'
11'
Hra se po rychlém úvodu uklidnila a o míč se bojuje nejčastěji v blízkosti středového kruhu.
7'
Po prvním rohovém kopu Písku se skóre nemění.
4'
Domácí snažení zastavil sudí, který signalizoval ofsajd.
3'
Nejprve musel Hajdušek zastavit akci Slavoje. První úspěšný zákrok si poté připsal také Havránek, který zastavil protiútok Písku.
1'
Domácí začali aktivně a hned po úvodním výkopu se dostali do útoku. Havránek při nepřesném zakončení nemusel zasahovat.
1'

FC Písek: Hajdušek – Rendla, Milec, Froněk, Hanzlík, Řezáč, Held J., Holý, Held M., Benetka, Voráček.
Náhradníci: Hrachovec, Kočí, Pinc, Varyš, Skála, Grobár.

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Václavek, Drobílek, Matějka, Doležal, Madej, Kostorek, Máče, Heřman, Hradecký, Čtvrtníček.
Náhradníci: Šlegl, Jakab, Macej, Černý, Hašek, Rossmann, Procházka.

Rozhodčí: Drábek – Raplík, Němec.
Ve dvacátém kole ČFL přivítají písečtí fotbalisté na svém trávníku mužstvo FK Slavoj Vyšehrad. Domácí ztrácí na sobotního soupeře čtyři body. Písek se nachází na osmé příčce s osmadvaceti body. Pražanům patří šesté místo v tabulce a na svém kontě mají 32 bodů. Poslední vzájemné střetnutí dnešních týmů vyznělo lépe pro Vyšehrad, který využil domácího prostředí k výhře nad Pískem 2:0. Zda také Písečtí dnes dokáží zvítězit před vlastním publikem uvidíme již dnes. Úvodní výkop je naplánován na tradičních 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.