ČFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Převýšov : Benešov - 3. září 2017   10:15

Převýšov
Převýšov
25' Sedláček  • 45' Sedláček  • 77' Bastin  • 85' Korba  • 87' Špidlen
5:0
(2:0)
Benešov
Benešov
Převýšov
Petr – Vyšehrad, Černý, Jarkovský (C), Špidlen, Kosař (Labík) – Sedláček, Hynek (Živný), Kraják (Novák), Věchet (Zezula) – Bastin (Korba).
Korba, Živný, Veselka, Bláha, Zezula, Labík, Novák.
L. Řeháček – E. Pekař, V. Kovářová
SK Převýšov
240 diváků
Benešov
Rotbauer – Ngimbi, Laštovka (C), Zákostelský, P. Ježdík (Bohata) – Farkaš, Hrebeniuk, Čapek, Balata (Artemuk), V. Ježdík – Telnar (Rataj).
Mezhiev – Turek, Kučaba, Bohata, Artemuk, Rataj, Filip.

To je ode mě vše, děkuji Vám za přízeň! Na shledanou.
Pro domácí je to určitě povzbuzující výhra, neboť po čtyřech odehraných kolech měli na svém kontě pouhé dva body a tato výhra je určitě povzbudí. Zvláště nad soupeřem, který se nachází v horní polovině tabulky a do dnešního dne ještě nezakusil porážku.
Ve druhém poločas jsme mohli vidět další porci branek. Čtyři branky Převýšova padly po rohových kopech. Ta poslední již byla ze hry, kdy obrana Benešova již rezignovala na nějaké bránění.
90+1'
89'
Utkání se již jen dohrává a je jasné, že Převýšov si konečně zapíše plné tři body do tabulky, které nutně potřebuje.
87'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Hynek, přichází Živný.
87'
Převýšov právě vstřelil branku!
A je tu další branka v síti hostů. Nyní hostující obrana nechala svého protivníka, aby si v malém vápně dělala co chtěla. Hynek již mohl dát branku, ale jeho pokus byl ještě blokován. Následná střela již skončila v brance a pravděpodobně s přispěním hostujícího hráče. Nicméně jako střelec branky je určen JAKUB ŠPIDLEN.
86'
Benešov se zdá, že na útočení úplně zanevřel. Míč mají domácí pod svou kontrolou.
85'
Předchozí rohový kop nevyšel, následně měli domácí šanci dalšího rohového kopu, před kterým střídali. A tohle střídání se oplatilo, neboť nový hráč MARTIN KORBA dává čtvrtou branku!
84'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Bastin, přichází Korba.
83'
Domácí budou zahrávat další rohový kop, prosadí se i počtvrté?
80'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Kraják, přichází Novák.
80'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Telnar, přichází Rataj.
79'
Artemuk se snažil sám dostat s míčem před branku, ale proti třem obráncům neměl šanci na úspěch.
78'
Touto branku se domnívám, že odpor ze strany Benešova bude již jen minimální.
77'
A nakonec se jen přece domácí ještě prosazují. A opět z rohového kopu, střelcem branky je TOMÁŠ BASTIN.
76'
Převýšov se nakonec dostal ke střele, kterou vyslal Vyšehrad a míč skončil s přispěním vyrážky brankáře nad brankou.
76'
Ten Kraják nezahrál vůbec dobře, míč končí v autu, který bude vhazovat opět Kraják.
75'
Domácí vybojovali rohový kop...
74'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Věchet, přichází Zezula.
74'
Benešov se nyní usadil na delší dobu na polovině soupeře, uvidíme zda jim to něco přinese.
73'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Petr Ježdík, přichází Bohata.
72'
Faul Černého a ten si to ještě vysvětluje s rozhodčím, nicméně hosté budou zahrávat standardní situaci.
72'
Přihrávka na Hynka bohužel neprošla, ale úmysl to nebyl vůbec špatný.
71'
Útok Převýšova je zastaven drobným útočným faulem. Šance pro hosty založit útok.
70'
Avšak dokonce nám zbývá ještě dvacet minut hry a ledacos se může změnit.
69'
Benešov zatím neukazuje proč je na třetím místě v tabulce.
68'
Žlutou kartu dostává Jarkovský (SK Převýšov).
67'
...tomu se Benešov ubránil, Převýšov však zůstává u míče.
67'
Rohový kop pro domácí celek...
65'
Převýšov má více míč na svých kopačkách a evidentně chtějí ještě alespoň jeden zásah přidat.
64'
Převýšov po dalším útoku zakončil, avšak nepřesnou ranou vedle brány hostů.
63'
O změnu ve skóre se snažil Hrebeniuk, který to měl několikrát na střelu, nakonec se míč vždy dostal jen k bránícím hráčům.
62'
Benešov má problém dostat míč z vlastní poloviny. I když nyní po faulu domácího hráče se jim to snad již podaří.
61'
Po hodině hry stále vede domácí Převýšov o dvě branky, zatím to nevypadá, že by Benešov mohl utkání nějak zdramatizovat. Hra Převýšova je přesná a prakticky hráči nedělají chyby.
60'
Kraják se snažil přihrávat na Bastina, ale tento úmysl přečetl jeho strážce ve žlutém dresu.
59'
Blokovanou střelu má Rotbauer ve své moci, ten se dnes v brance rozhodně nenudí.
58'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Kosař, přichází Labík.
57'
Jeden z hostujících hráčů se dožaduje odpískání penalty, ale tohle určitě nebylo na penaltu.
56'
...ten nepřinesl ohrožení branky Petra a ten bude za malou chvíli odkopávat od své branky.
55'
Benešov bude zahrávat rohový kop...
55'
Benešov v útoku, ale obrana Převýšova zatím funguje na jedničku.
54'
Po další akci domácích má míč ve svých rukavicích Rotbauer.
53'
Hosté se nemohou dostat pořádně na míč a logicky tak od nich nepřichází žádné šance na snížení stavu.
52'
Nakonec z toho byl centr na pravou tyč, odkud přišla střela, ale míč skončil mimo.
51'
Až nyní po faulu na Telnara může Benešov ohrozit branku Petra.
50'
Převýšov i do druhého poločasu vlétl velmi slušně a svému soupeři za celých pět minut nic nedovolili.
49'
Zákostelský nyní utržil menší ránu v souboji, avšak vypadá, že bude v pořádku.
48'
Hynek nyní dobře zabojoval u rohového praporku a snažil se o zisk rohového kopu, nakonec je to aut.
47'
Černého centr nadělal menší problémy brankáři hostů, který si s vyrážením míče příliš jistý nebyl.
46'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Balata, přichází Artemuk.
46'
Po prvním poločase vedou domácí nad Benešovem 2:0. Nutno říct, že zaslouženě, neboť od patnácté minuty zápasu byl Převýšov aktivnějším celkem a postupem času přidával na důrazu a byl za něj odměněn dvěma brankami.
45+1'
45+1'
Žlutou kartu dostává Václav Ježdík (SK Benešov).
45'
Domácí poté co se Ježdík dostal zpět na nohy, zahrávali rohový kop a opět u něj TOMÁŠ SEDLÁČEK, který dává svou druhou branku!
45'
Na zemi zůstal po kontaktu ležet Petr Ježdík, který se drží za hlavu.
44'
Kraják nyní nedokázal nic na levé straně vymyslet a Benešov mu míč odebírá.
43'
První náznak šance pro hosty. Centrovaný míč se snažil u pravé tyče hlavičku dostat do branky Čapek, ale mířil mimo.
42'
Benešov rozehrával z poloviny hřiště, následný centr po pravé straně byl příliš dlouhý a Petr bude rozehrávat od své branky.
41'
Žlutou kartu dostává Kraják (SK Převýšov).
40'
Nepřijde, dlouhý a vysoký míč, který skončil až v lesíku za brankou.
40'
Benešov na polovině soupeře, přijde nějaká šance?
39'
Nyní se útok domácích, konkrétně Bastinovi nepovedl.
38'
Kosař nacentroval míč do vápna a snad přes tři dobíhající domácí hráče se míč odkutálel mimo.
36'
Avšak dostali se jen kousek za polovinu hřiště a to je tak vše, co Benešov momentálně mohl předvést.
35'
Jarkovský dostal míč na střed hřiště, ale jeho střela nebyla příliš podařená. Respektive mu míč na kopačku vůbec nesedl a hráči ve žlutém mohou zahájit útok.
34'
Hosté jsou malinko podráždění a to se odráží na jejich hře, kdy se často proviňují drobnými fauly.
33'
Kraják oslovil Bastina a ten vystřelil. Rotbauer musel nadvakrát krotit míč.
32'
Centr z pravé strany na Věcheta, ale ten si je vědom, že stál v ofsajdu a ani neprotestuje.
30'
Po třiceti minutách hry se nám obraz hry nezměnil, domácí jsou mírně aktivnějším celkem a zatím bez větších problémů hájí svůj jednogólový náskok.
29'
Sám faulovaný celou situaci rozehrál, ale centr se mu příliš nepovedl a hosté bez problémů vyvážejí míč za polovinu hřiště, kde jej však ihned ztrácí.
28'
Po faulu na Krajáka budou domácí zahrávat standardní situaci.
26'
Domácí tlačí nadále, střelu Věcheta však brankář hostů dobře viděl a chytá.
25'
Převýšov je za svou aktivitu odměněn vedoucí brankou. Dobrý centr z rohového kopu využil TOMÁŠ SEDLÁČEK, který dává úvodní branku tohoto zápasu.
25'
Bastin nyní dostal dobrý míč, ale byl otočený zády k brance a nemohl ihned zakončit. Nakonec se obtočil kolem obránce a vystřelil. Blokovaná střela skončila kousek nad brankou.
24'
Nyní se jim podařilo úspěšně zakončit útok, Rotbauer byl donucen míč schovat do svých rukavic.
23'
Převýšov nezastihl úvod nového ročníku v nejlepším světle a určitě budou chtít dnes napravit špatný začátek. Jejich snaha je na jejich hře znát.
22'
Velká škoda, domácí se ve třech hráčích dostávali do útoku. Hostující obrana byla trošku rozhozená. Avšak špatná úvodní přihrávka vše pokazila.
20'
Zdá se, že domácí o něco více zabrali a jsou aktivnějším týmem.
19'
Sedláček se snažil o střelu, ale před ním bylo příliš mnoho hráčů a tak z ní sešlo.
18'
Domácí hráč uklidňuje hru přihrávkou svému brankáři a ten rozehrává vysoký míč.
17'
Kraják nepřesně přihrával na svého spoluhráče Kosaře. Benešov bude na své polovině zahrávat aut.
16'
Špidlen se nyní pral jako lev, když na levé straně hned proti dvěma hráčům dokázal míč odcentrovat před branku. Avšak tu nikdo kdo by mohl míč tečovat do branky.
15'
Po čtvrt hodině hry sledujeme vyrovnaný zápas,oba týmy se snaží útočit.
14'
Nyní oba týmy se snažily o útok, ale ani jednomu z nich nevyšel.
13'
Zákostelský to vzal sám na sebe a technicky obstřelil zeď. Míč skončil jen kousek nad břevnem.
13'
Standardní situace Benešova z poměrně zajímavé pozice...
11'
Protiútok Benešova již tak pohledný nebyla a nedostali se ani k šestnáctce soupeře.
10'
Dobrý útok od domácích vedený po pravé straně, kdy na středu hřiště se snažil o hlavičku Vyšehrad, ale míč byl přece jen vysoký. Následně se podařilo zakončit střelou mimo tři tyče.
10'
Ten nepřinesl vůbec nic a míč mají v držení domácí.
9'
Nyní faul kousek za polovinou hřiště a Benešov bude zahrávat centr.
8'
Snaha o ohrožení branky ze strany hostů, ale centr k levé tyči si pohlídala domácí obrana spolu se svým brankářem.
7'
Po rohovém kopu, který nebyl zahraný úplně nejlépe přichází faul domácího hráče a hra je přerušena.
6'
Kraják dostal míč na levou stranu a snažil se přihrát. Bohužel neměl jak a nakonec se pokusil alespoň vystřelit. Jeho střela byla sražená na rohový kop.
5'
Centr Kosaře nepřinesl šanci na branku.
4'
Nečekanou střelu domácího hráče ze střední vzdálenosti musel na poslední chvíli vyrazit brankář Rotbauer!
3'
Centr směřoval na zadní pravou tyč, ale obrana domácího týmu si věděla rady.
2'
První standardní situaci budou zahrávat hosté, kteří dnes hrají ve žlutých dresech.
1'

SK Převýšov: Petr – Vyšehrad, Černý, Jarkovský (C), Špidlen, Kosař – Sedláček, Hynek, Kraják, Věchet – Bastin.
Náhradníci: Korba, Živný, Veselka, Bláha, Zezula, Labík, Novák.

SK Benešov: Rotbauer – Ngimbi, Laštovka (C), Zákostelský, P. Ježdík – Farkaš, Hrebeniuk, Čapek, Balata, V. Ježdík – Telnar.
Náhradníci: Mezhiev – Turek, Kučaba, Bohata, Artemuk, Rataj, Filip.

Rozhodčí: L. Řeháček – E. Pekař, V. Kovářová.
Před pátým kolem ČFL se Převýšov nachází na 16. místě v tabulce se dvěma získanými body. Tři zápasy mužstvo prohrálo, jeden dokázalo urvat alespoň po penaltovém rozstřelu.

Zatímco jejich dnešní soupeř z Benešova je na tom o mnoho lépe. Patří mu třetí příčka a dosavadní čtyři zápasy dokázal vyhrát (jeden po penaltách).

Převýšov se jistě bude chtít odrazit ode dna, ale s Benešovem to bude mít hodně těžké.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.