ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Převýšov : Litoměřicko - 17. listopadu 2017   13:30

Převýšov
Převýšov
33' Korba
1:1
(1:0)

1:3 (PEN)

Litoměřicko
Litoměřicko
70' Šimkovský
Převýšov
Černý, Bastin, Věchet, Kosař, Hynek, Zezula, Stejskal
Grimm – Cihlář, Štychová
150 diváků
Litoměřicko
Grunert, Jelínek, Kolmistr, Heřman, Batryn, Starczewski

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Domácí měli utkání velmi dobře rozehrané, do vedení je poslal v první půli Korba. Hosté ale nic nevzdali a dvacet minut před koncem srovnal kapitán Šimkovský. O tom, kdo získá bod navíc, musely rozhodnout až pokutové kopy. Převýšov neproměnil hned tři ze čtyř penalt a z tohoto duelu bere jediný bod. Litoměřicko vítězí i potřetí v řadě, tentokráte za dva body!
Radek Dvořák poslal Petra na druhou stranu, Litoměřicko bere bod navíc!
Lukáš Kraják střílel na stranu, kam se vydal brankář Plachý! Ten jeho střelu zachytil a hosté mají mečbol!
Naopak hostující kapitán Jakub Šimkovský míč poslal pod břevno!
Kapitán Jakub Jarkovský ale neproměnil! Po třetí sérii tak máme srovnáno!
Petr Veselka se prosadil střelou k tyči, nedal Petrovi šanci a srovnal!
Martin Zezula je prvním úspěšným střelcem! Poslal Plachého na druhou stranu!
Jako druhý šel za hosty Martin Štancl. Ani ten nedal, výborný zákrok předvedl brankář Petr!
Za domácí si balón postavil Jakub Špidlen. Toho ale vychytal hostující brankář!
Lukáš Šlehofer trefil pouze tyčku! Hosté tak úvodní penaltu neproměňují!
Střílení penalt začíná.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Rozběhla se druhá a zároveň poslední nastavená minuta. Domácí budou vhazovat na útočné polovině, vypadá to na dlouhý aut do vápna!
90+1'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Patrik Valenta, přichází Tomáš Jelínek.
90'
Domácí kombinovali na pravé straně, odkud přišel centr. U míče ale hosté, kteří budou za malou chvíli střídat.
89'
K hlavičce se dostal Vyšehrad! Jeho pokus však skončil vysoko nad hostující brankou, rozehrávat bude brankář Litoměřicka.
88'
Korba se probíjel velkým vápnem Litoměřicka! Domácí střelec vybojoval rohový kop pro svůj tým, který Převýšov bude rozehrávat z pravé strany!
87'
Hosté se teď pořádně zlobili na hlavního rozhodčího a chvíli se nehrálo! Už se pokračuje, domácí vhazují na polovině hřiště.
85'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází David Surmaj, přichází Jiří Heřman.
85'
Po zajímavém centru se natahoval jeden z domácích fotbalistů. Ten na něj sice dosáhl, ovšem z voleje pouze přestřelil branku!
84'
Hostům odpískán další faul. Standardní situace pro domácí nějakých třicet metrů od brány brankáře Plachého!
83'
Tomáš Sedláček zůstal ležet na hřišti a nějakou dobu se nehrálo. Hra už zase pokračuje, domácí se ženou dopředu!
82'
Míč si vzal na starost právě Jakub Urbanec. Jeho střelu však zastavila dobře postavená zeď. Následný střelecký pokus skončil vedle branky!
81'
Na Urbance odpískán faul! Domácí budou rozehrávat přímý kop nějakých osmnáct metrů od brány Litoměřicka, dobrá pozice na skórování!
80'
Hodně nepřesný pokus z nějakých třiceti metrů. Balón teď přeletěl i síť za domácí brankou, Petr bude opět odkopávat.
79'
Litoměřicko teď hrozí především z rychlých brejků. Po jednom takovém se nyní dostali až do zámezí, zahraje si opět Petr.
78'
Hosté se ale provinili proti pravidlům a balón si bere brankář Petr, který z hranice velkého vápna bude okopávat na polovinu soupeře.
77'
Taktický faul na polovině hřiště, rozehrávat budou fotbalisté Litoměřicka, kteří s následnou rozehrávkou příliš nepospíchají.
76'
Špidlen posílal zajímavý centr do vápna. Nikdo z domácích na míč nedosáhl, čárová rozhodčí zároveň mává ofsajd!
75'
Střelecký pokus z nějakých sedmnácti metrů skončil vedle pravé tyče! Brankář Petr tak nemusel zasahovat a bude rozehrávat.
73'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Tomáš Labík, přichází Tomáš Hynek.
73'
Zahrál si také domácí gólman, který volil dlouhý nákop na polovinu soupeře. Fotbalisté Převýšova zůstávají i nadále u míče.
71'
Domácí se rychle hnali dopředu. Nakonec budou vhazovat pouze na polovině hřiště. Je evidentní, že bod je pro ně málo!
70'
Litoměřice právě vstřelily branku!
Ve vápně domácích zůstal úplně volný JAKUB ŠIMKOVSKÝ. Hostující kapitán míč poslal na zadní tyč až za záda brankáře Petra a srovnal stav tohoto utkání!
68'
Střídání v týmu FK Litoměřicko: ze hřiště odchází Dominik Zdržálek, přichází Vladimír Kolmistr.
68'
Dobře hru přečetl kapitán Jarkovský, který byl u míče včas a následně zahrál až do zámezí, hosté budou střídat.
67'
Další práce pro Petra! Ten bude odkopávat od branky po velmi nepřesné střele jednoho z protihráčů. Balón skončil vysoko nad!
66'
Hráči Litoměřicka se ubránili jen za cenu dlouhého nákopu. Pro ten si bez větších problémů došel brankář Petr, který už hledá, komu by rozehrál.
65'
Hraje se na útočné polovině Převýšova. To hraje domácím do karet, ti bez větších problémů kombinují a nepouštějí soupeře na míč.
64'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází David Živný, přichází Martin Zezula.
63'
Hodně dlouho teď domácí drželi balón na levé straně hřiště. Nakonec z celé situace vybojovali rohový kop!
61'
Na levé straně teď fauloval Hanuš. Domácí naopak s rozehrávkou příliš nepospíchají, nemají k tomu ani důvod.
60'
Živný se probíjel vápnem soupeře! Nakonec mu ale balón utekl až za lajnu, hosté rychle berou míč a ihned rozehrávají!
59'
Až teď přišla střela zpoza velkého vápna! Brankář Petr byl ale pozorný, dostal se rychle k tyči a balón vyrazil do bezpečí!
58'
Hosté se snaží postupnou kombinací dostat až k velkému vápnu soupeře. To se jim ale nedaří, jejich přihrávky jsou dost nepřesné.
57'
Fotbalisté Převýšova se dožadovali odpískání přímého kopu. To se ale nestalo, bude z toho pouze odkop od hostující branky!
55'
Míč si vzal na starost Lukáš Kraják, ovšem jeho střelecký pokus skončil těsně vedle pravé tyče hostující branky!
54'
Domácí vybojovali standardní situaci nějakých pětadvacet metrů od hostující branky. Vypadá to, že se hráči Převýšova pokusí o přímou střelu!
53'
Do žádné příležitosti se ale nedostali. Rozhodčí naopak pískal útočný faul, což se hostům nelíbí. Převýšov s rozehrávkou příliš nepospíchá.
52'
Hosté mají skutečně v úvodu druhé půle navrch! Nyní kombinovali na levé straně, z celé akce vybojovali rohový kop, který rychle rozehrávají.
51'
Velmi ostře byl ve vzduchu zasažen Šlehofer. Ten se po chvíli zvedl a vypadá to, že bude moci pokračovat ve hře.
50'
Živný v ofsajdovém postavení nebyl a mohl hrát. Jeho následný centr byl hodně nepřesný a skončil až za hostující svatyní.
49'
Litoměřicko na pravé straně vybojovalo rohový kop. Do žádné šance se hostující fotbalisté ale dostat nedokázali. U míče teď zase domácí.
48'
Převýšov teď postupoval do zajímavé akce. Zastavil je ale praporek čárové rozhodčí, která signalizovala ofsajd!
47'
Hosté do druhé poloviny vstoupili aktivněji. Hraje se na polovině Převýšova, který se nemůže dostat k míči.
46'
Prvních pětačtyřicet minut hry je za námi. Domácí jsou aktivnějším a hlavně nebezpečnějším týmem. O jedinou branku se zatím postaral Radek Korba, ovšem nutno dodat, že těch gólů mohlo být více. Hosty několikrát zachránil brankář Plachý. Tak uvidíme, co nám nabídne druhá půle, která začne zhruba ve 14:34.
45+1'
45'
Následnou střelu ale zastavila dobře postavená zeď domácích. Za malou chvíli se rozeběhne nastavený čas.
44'
Výborný zákrok Vyšehrada před dobře nabíhajícím soupeřem. Hosté vzápětí vybojovali zajímavou standardní situaci!
43'
Surmaj už je znovu na nohou, nyní se zapojil do další akce hostujícího celku. Ta skončila velmi brzo, Živný se ale k balónu nedostal.
41'
Toho chtějí domácí využít! Kombinují na polovině svého soupeře, ovšem do šancí se v tuto chvíli nedostávají. Budou pouze vhazovat.
40'
Hosté rozehráli roh, jenže museli se velmi rychle vracet. Litoměřicko teď při absenci Surmaje hraje pouze s deseti fotbalisty.
39'
Na hřišti zůstal ležet David Surmaj, se kterým to nevypadá vůbec dobře. Hostující fotbalista se zranil v souboji s domácím gólmanem.
38'
Po dlouhé době se hosté dostali k velkému vápnu a hned z toho mohla být branka! Nejprve se Litoměřicko dožadovalo pokutového kopu, poté míč dostal Hanuš, který nedokázal prostřelit brankáře Petra!
37'
Domácí teď jasně dominují a svého soupeře v podstatě nepouštějí k míči. Hosté se musí bránit, jenže nestíhají.
36'
Tak to byla stoprocentní šance domácích! David Živný měl před sebou úplně prázdnou branku, ovšem balón nakonec poslal pouze vedle!
34'
Na zemi zůstal ležet Jan Plachý. Hostující gólman se při pokusu o zákrok zranil, nejspíše o svou levou tyčku.
33'
Převýšov právě vstřelil branku!
Po centru z levé strany se k hlavičce dostal RADEK KORBA. Jeho pokus směřoval k tyči, brankář Plachý se po míči natahoval marně! Domácí jdou do zaslouženého vedení!
31'
Hosté míč stihli před lajnou. Valenta poté volil odkop až na útočnou polovinu soupeře. Převýšov má v posledních minutách určitě navrch.
30'
Hráči Litoměřicka propadli a do zajímavého přečíslení se hnali domácí. Labík však neměl potřebnou rychlost a o míč velmi rychle přišel.
29'
Po delší době se Litoměřicko dostalo až k velkému vápnu soupeře. Hosté na pravé straně vybojovali rohový kop!
28'
Radek Korba se chytře otočil a střílel na zadní tyč! Brankář Plachý byl na zemi včas a znovu předvedl výborný zákrok!
27'
Hraje se převážně na polovině hostů. Na zemi teď zůstal ležet Martin Štancl, který po kratším ošetření musel až za lajnu.
25'
Převýšov je v posledních chvílích určitě lepším týmem a má navrch. Domácí teď vybojovali další roh ve svůj prospěch!
24'
Vzápětí zůstal jeden z domácích fotbalistů úplně sám na malém vápně! Jeho hlavička však pouze minule hostující branku!
23'
K hlavičce se dostal Radek Korba. Jeho pokus směřoval na bližší tyč, brankář Plachý předvedl dobrý reflex a balón chytil!
22'
Domácí kombinovali na pravé straně hřiště. Hostující zadáci se dokázali ubránit pouze za cenu rohového kopu!
21'
Petr míč vyboxoval před sebe, poté přišel taktický faul. Převýšov s následnou rozehrávkou příliš nepospíchá.
20'
Do zakončení se dostal na hranici velkého vápna Marek Hanuš! Balón skončil vedle branky, bude z toho ale rohový kop pro hosty!
18'
Převýšov vybojoval rohový kop, který ihned rozehrál! Míč propadl až na Lukáše Vyšehrada, který z bezprostřední blízkosti přestřelil hostující bránu!
17'
Balón nyní zasáhla ruka Dvořáka, který je s tímto rozhodnutím smířený. Domácí tak budou rozehrávat z vlastního vápna.
16'
Hosté propadli a hráči Převýšova postupovali do zajímavého přečíslení. Celou situaci ale nevyřešili vůbec dobře a o míč nakonec přišli.
15'
Taktický faul ve středu hřiště. Rozehrávat budou hosté, vypadá to na dlouhý centr až do pokutového území soupeře!
14'
Příliš fotbalové krásy zatím utkání nenabízí. Což je pochopitelně dáno také velmi obtížným terénem!
12'
Centrovaný míč však skončil až za brankou Plachého. Hostující brankář už míří pro balón, aby mohl rozehrát.
11'
Kraják byl ve vzduchu zasažen lokem. Domácím se tak nabízí velmi zajímavá standardní situace!
10'
Autové vhazování pro Litoměřicko poblíž rohového praporku. Také hosté se dostali až do autu, rozehrávat bude Převýšov.
9'
Rozhodčí odpískal útočný faul hostům. Hra se teď hodně kouskuje, sledujeme spoustu nepřesností na obou stranách.
8'
Špidlen před Hanušem zasáhl dříve. Musel volit odkop do zámezí, hosté tak budou vhazovat na útočné polovině hřiště.
7'
Zdržálek naznačil a poté chtěl střílet. Byl zastavený velmi tvrdým zákrokem. Hlavní rozhodčí ale zůstává klidný a hra pokračuje.
6'
Centr z levé strany teď zajímavě padal do branky! Petr byl pozorný a míč nakonec vyrazil před sebe!
5'
Litoměřicko opět brzy přišlo o balón. Navíc velmi hustě prší, což nepřispívá ani jednomu celku, hraje se na těžkém terénu.
4'
Hráči Převýšova jsou zatím aktivnější a kombinují. Tentokráte se s balónem dostali až do zámezí, rozehrávat budou hosté.
3'
Ke střele z dlouhé vzdálenosti se dostali také hosté. Brankář Petr ale neměl žádné větší problémy a míč bez problémů chytil.
2'
Domácí se hned v úvodu dostali do obrovské šance! Plachý měl ale štěstí, střelecký pokus skončil nakonec pouze jen na tyči!
1'

SK Převýšov: Petr – Špidlen, Vyšehrad, Jarkovský (K), Veselka, Sedláček, Labík, Urbanec, Korba, Živný, Kraják
Náhradníci: Černý, Bastin, Věchet, Kosař, Hynek, Zezula, Stejskal

FK Litoměřicko: Plachý – Zdržálek, Václavek, Šimkovský (K), Hanuš, Surmaj, Šustr, Šlehofer, Valenta, Štancl, Dvořák
Náhradníci: Grunert, Jelínek, Kolmistr, Heřman, Batryn, Starczewski

Rozhodčí: Grimm – Cihlář, Štychová.
Utkání bude jako hlavní řídit Tomáš Grimm. Na čarách mu budou pomáhat František Cihlář a Jana Štychová. Dokáží domácí bodovat i v šestém utkání v řadě? Vyhrají hosté potřetí za sebou? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Na druhé straně FK Litoměřicko, které je na tom hodně podobně. Jsou čtrnáctí, mají pouze o jediný bod méně, než jejich soupeř. Dostali shodně 30 gólů, jenže na útočné polovině jich nasázeli pouhých 20! Poslední dva zápasy vyšly hostům na jedničku. Nejprve zvítězili na půdě Písku, poté si doma poradili s Nymburkem. Nejlepším střelcem Litoměřicka je v tuto chvíli David Surmaj, který ze šestnácti zápasů zaznamenal šest branek.
SK Převýšov se momentálně nachází na třinácté příčce, na svém kontě má dvacet bodů. Domácí dostali 30 branek, sami jich nastříleli 29. Převýšov během devadesáti minut neprohrál už pět utkání v řadě. V tom poslední zvítězil, předtím odehrál čtyři remízové zápasy! Nejlepším střelcem domácích je Jakub Urbanec, který má jedenáct přesných zásahů z jedenácti odehraných duelů!
Dobrý den přeji všem fotbalovým příznivcům. Česká fotbalová liga má programu patnácté a zároveň poslední kolo podzimní části. V rámci něj nás čeká utkání, ve kterém SK Převýšov přivítá už v pátek na svém hřišti FK Litoměřicko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.