ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Štěchovice : Nymburk - 8. října 2017   16:00

Štěchovice
Štěchovice
1' Sulík  • 81' Štědronský  • 84' Batka
3:1
(1:0)
Nymburk
Nymburk
71' Petr
Štěchovice

Soukup – Švejda (K), Cienciala, Novák M., Těžký – Pavlík – Sulík (86. Šum), Novák L., Maruš (65. Štědronský), Košata (84. Jonáš) – Batka.

Trenér: Zbyněk Busta.

Vašák – Štědronský, Šum, Jakobovský, Jonáš.
Ondřej Šedivka – Drahoslav Drábek, Lukáš Raplík.
Stadion TJ Štěchovice, Vltavská ulice
Nymburk

Jungr – Vyskočil, Kabyl (46. Novotný), Herčík, Hájek (46. Cáska), Bodlák, Svoboda (K), Petr, Chlapec, Kučaba, Houžvička (46. Nepovím).

Trenér: Tomáš Šercl.

Přibyl – Schulz, Novotný, Cáska, Daněk, Franc, Nepovím.

Zápas je u konce a můžeme být rádi, že se dnes dohrálo. Ve druhém poločase pršelo a hřiště připomínalo spíše bažinu. Nicméně naštěstí nám vydrželo až do konce zápasu a sledovali jsme výhru Štěchovic, které nerozhodilo ani vyrovnání a dvěma góly v závěru rozhodly ve svůj prospěch. Z mé strany je to vše, přeji vám příjemný zbytek dne.
90+1'
89'
Šumův centr zakončil Štědronský mimo.
88'
Svoboda sebral balon před Šumem, který by jinak zakončoval v tutové pozici.
86'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Sulík, přichází Šum.
84'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Košata, přichází Jonáš.
84'
Štěchovice právě vstřelily branku!

Je zřejmě rozhodnuto! Lukáš Novák dokázal vyslat centr na zadní tyč, tam Košata sklepl balon na LUKÁŠE BATKU, který ke dvěma asistencím přidává gól – 3:1!
81'

Hosté sice byli nebezpeční, ale domácí jdou do vedení! Batka vyhrál hlavičkový souboj a MATĚJ ŠTĚDRONSKÝ překonal Jungra – 2:1!
80'
Bodlák rozehrál signál na volného Kučabu, který z úhlu na Soukupa nevyzrál.
79'
Standardka Nepovíma zakončil Vyskočil jen do rukavic Soukupa.
76'
Žlutou kartu dostává Cienciala (TJ Štěchovice).
74'
Přímý kop Bodláka zadělal na nebezpečí, ale domácí Košata odklízí do zámezí.
73'
Žlutou kartu dostává Pavlík (TJ Štěchovice).
71'
Nymburk právě vstřelil branku!

Terén stojí za vyrovnáním, Soukup při zdánlivě lehkém zákroku podklouzl a TOMÁŠ PETR z blízkosti vyrovnává – 1:1!
68'
Mnoho chyb pramení díky špatnému terénu, nyní se ale dostal k zakončení Bodlák a Soukup musel včas vyboxovat.
65'
I přes obtíže Batka doběhl balon a přihrál Lukáši Novákovi, který přestřelil.
65'
Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Maruš, přichází Štedronský.
64'
Vodní pólo pokračuje, Košata se dostal k přízemnímu centru, ale na požadovaném místě Batka nebyl.
63'
Štěstí na dosti těžkém terénu pokusil Petr, ale netrefil bránu.
60'
Žlutou kartu dostává Svoboda (SK Polaban Nymburk).
60'
Mohlo být vyrovnáno! Jeden z hráčů hostí dokázal střelou překonat Soukupa, jenže gólovou radost překazil dle hráčů neexistující ofsajd!
57'
Soukupův slabší výkop se snažil z voleje potrestat Petr, ale vůbec netrefil bránu o několik metrů.
55'
Bodlák nabídl šanci Kučabovi, jenže druhý jmenovaný bránu svou tečí přestřelil.
53'
Žlutou kartu dostává Nepovím (SK Polaban Nymburk).
51'
Pavlík hledal dlouhým centrem osamoceného Batku, před kterým stihl zasáhnout ve skluzu Jungr!
48'
Zdejší hřiště dostává zabrat, opět se hustě rozpršelo a už tak podmáčený terén je ještě těžší.
46'
Aktivní nástup Nymburka, Cáska centroval na Kučabu, který přestřelil.
46'
Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Kabyl, přichází Novotný.

Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Hájek, přichází Cáska.

Střídání v týmu SK Polaban Nymburk: ze hřiště odchází Houžvička, přichází Nepovím.
46'
Je za námi první poločas a zatím je stav lepší pro domácí. Kdo přišel později, přišel o hodně, jelikož jediná podstatná událost se odehrála už v první minutě, když se trefil domácí Sulík. Ve zbytku hrací doby toho v ofenzivě z obou stran příliš vidět nebylo, více nebezpeční byli domácí, ale další gól nepřidali. Naopak Nymburk zatím vůbec neohrozil bránu. Druhý poločas začne v cca 17:04.
45'
42'
Nymburk hrozí především díky Bodlákovi, jenže jeho třetí zakončení v zápase zastavilo odpískání ofsajdu, hráč hostí však bránu netrefil.
40'
Na ohrožení brány jsme se mohli těšit při rohovém kopu, ale nikdo z domácích hráčů se nedostal k zakončení.
36'
Nadějná akce skončila u Maruše, jehož přihrávka byla hrubě nevydařená.
33'
Nesledujeme dnes ofenzivní zápas, hraje se především na polovině hřiště.
30'
Rohový kop domácích zakončoval hlavou Sulík, mířil však mimo tři tyče.
23'
Marušův centr zamířil do vápna, kde se balon odrazil od hráčů ke Košatovi, který řádně prověřil Jungra, jehož zákrok zabránil gólu! Následná dorážka šla mimo.
17'
Dvě možnosti ze standardek domácí mužstvo nevyužilo.
11'
Střelecký pokus Bodláka mířil pouze do rukavic Soukupa.
4'
Žlutou kartu dostává Chlapec (SK Polaban Nymburk).
4'
Centr Sulíka se snažil zakončit Košata, ale ve skluzu balon netrefil.
1'

Tomu se říká nástup! Štěchovice hned v prvním útoku uspěly, když MARTIN SULÍK ustál mírný faul obránce soupeře a neohroženě překonal Jungra – 1:0.
1'

TJ Štěchovice:

Soukup – Švejda (K), Cienciala, Novák M., Těžký – Pavlík – Sulík, Novák L., Maruš, Košata – Batka.

Náhradníci: Vašák – Štědronský, Šum, Jakobovský, Jonáš.

SK Polaban Nymburk:

Jungr – Vyskočil, Kabyl, Herčík, Hájek, Bodlák, Svoboda (K), Petr, Chlapec, Kučaba, Houžvička.

Trenér: Jiří Kabyl.

Náhradníci: Přibyl – Schulz, Novotný, Cáska, Daněk, Franc, Nepovím.

Rozhodčí: Ondřej Šedivka – Drahoslav Drábek, Lukáš Raplík..
Dovolte mi, abych Vás přivítal u online přenosu ze zápasu mezi Štěchovicemi a Nymburkem. Zápas začíná v 16:00.