ČFL - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ústí n/O : Domažlice - 21. dubna 2018   17:00

Ústí n/O
Ústí n/O
40' Nágl  • 45+2' Nágl
2:1
(2:1)
Domažlice
Domažlice
30' Braun
Ústí n/O
Truhlář – Kukla, Pinkava, Kopecký, Skalický, Krátký.
Váňa – Štefan, Krejsa
420 diváků
Domažlice
Brych – Hejda, Pfeifer, Hájovský, Teršl, Švihořík.

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Rozhodčí aniž by nastavil jakoukoli minutu, tak ukončil toto střetnutí. Domácí vedli po půli 2:1, tak i utkání skončilo. Dvakrát se prosadil za domácí Nágl, který otáčel stav utkání po trefě Brauna.
90'
90'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Souček, přichází Pinkava.
89'
Už jednou dnes byl rozhodčí u domácího brankáře Krátkého a varoval jej, že své odkopy nebude protahovat. Stalo se tak znovu, Jakub Krátký tak dostává žlutou kartu.
87'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Habrman, přichází Kopecký.
85'
Ve druhé půli se toho skutečně moc neděje, na hostech jde vidět beznaděj, na domácích obranný klid.
83'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vaňous, přichází Kukla.
82'
Další útočný faul hostů už je potrestán žlutou kartou...
82'
Žlutou kartu dostává Hejda (Jiskra Domažlice).
80'
Po něm se Domažlice na delší dobu usadili okolo vápna soupeře, vše ale zhatil útočný faul.
79'
Braun se dostal ke střele zhruba dvacet metrů od branky, jeho rána je ale zblokovaná na roh.
77'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Smejkal, přichází Skalický.
75'
Hosté pouze nakopli míč od půle hřiště, obrana domácích je totiž mimořádně pozorná.
72'
Domácí fandové hlasitě podporují svoje hráče, kteří brání vedení. Aktuálně bude Krátký odkopávat od své branky.
69'
Až poslední dobou se Domažlice nějakým způsobem ženou za vyrovnáním, jenomže dá se říci, že pouze drží balón. Šance chybí...
66'
Vaňous si na obranné polovině pomohl faulem, Domažlice tak zahrávaly standardní situace, která ale neznamenala pro jejich soupeře žádné nebezpečí.
64'
Další příležitost pro Ústí nad Orlicí, pokus zpoza vápna však končí jen v rukavicích pozorného hostujícího gólmana.
62'
Domácí jsou jasně aktivnějším týmem, nyní měli k dispozici standardní situaci, po níž ale končí balón vysoko nad Šimanovou bránou.
60'
Hráči Ústí zahrávali rohový kop, jeho autor centr ale velmi přetáhl, a to až do zámezí. Míč pro hosty.
57'
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Bauer, přichází Hejda.
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Teršl.
Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Matějka, přichází Pfeifer.
Dnešnímu utkání přihlíží 420 diváků.
55'
Poslední minuty se na útočnou polovinu podívaly i Domažlice, nemohou se však dostat poblíž Krátkého branky.
52'
Dobrá šance domácího Ústí! Dva hráči v bílém dokázali přečíslit soupeře ve vápně, Šiman ale na poslední chvíli zachytil nahrávku na koncového hráče.
50'
Domácí zahrávali na půli hřiště autové vhazování, po nepřesné nahrávce se ale tato výhoda naskýtá jejich soupeři.
47'
Hosté nastoupili velice aktivně, dvě střely z hranice vápna ale postrádají přenost.
46'
Po prvním poločase vedou domácí 2:1 díky dvěma zásahům Adama Nágla. Hosté se dlouho hlavně bránili, poté ale ve 30. minutě díky Braunově dorážce skórovali a na chvíli převzali aktivitu v zápase. Ústí srovnalo díky penaltě a v samotném závěru půle strhlo vedení na svou stranu.
45'
45+2'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Akce ale pokračovala a domácí si ve druhé minutě nastavení berou vedení. Centr do vápna našel ADAMA NÁGLA a ten přidává svůj druhý dnešní gól.
45+1'
Po nakrátko rozehraném rohu vypálil tvrdě k bližší tyči domácí kapitán Vaňous a jen fantastický zákrok Šimana zabránil krásné brance.
45'
Střela hostujícího Vaise postrádala přesnost a končí v zámezí.
43'
Rohový kop domácích k většímu nebezpečí nevedl, Domažlice odvrací.
40'
ADAM NÁGL poslal brankáře na druhou stranu a vyrovnává z pokutového kopu stav zápasu.
39'
Žlutou kartu dostává Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
38'
Žlutou kartu dostává Bezdička (Jiskra Domažlice).
38'
Nyní ale přichází pro hosty velká komplikace, po centru do pokutového území píská rozhodčí penaltu pro Ústí.
37'
Domažlice převzaly iniciativu, centr do pokutového území odvrátila domácí obrana, následná střela míří mimo.
34'
V rozehrávce ale Domažlice chybovaly, do otevřené obrany se řítil Smejkal, ale svou přízemní střelou jen nechal vyniknout brankáře Šimana.
33'
Hosty vstřelený gól nakopl, nyní drží míč na svých kopačkách.
30'
Domažlice právě vstřelily branku!
I když toho zatím směrem dopředu moc nepředvedly, ujímají se hosté vedení. Matějkovu ránu zpoza velkého vápna vyrazil akrobatickým skokem Krátký, ale volný MILAN BRAUN pohotově doráží do sítě.
30'
Rohový kop Domažlic odvrací obrana Ústí, hosté teď zatlačili svého soupeře.
29'
Hostům se nedaří, až nyní po levém křídle proběhl za obranu Mužík, ale při pokusu o zakončení trefuje jen padajícího obránce.
26'
Souček se chytá za hlavu, po rohovém kopu stál sám před brankou a snášel se na něj letící míč, ovšem branku Domažlic netrefil. Velká šance Ústí!
24'
Z rychlého kontru zahrozili hosté, Bezdičkův pokus o centr ale neprošel přes obránce Ústí.
21'
Brankář Šiman zatím vládne svému pokutovému území a chytá každý centr, který domácí hráči vysílají.
19'
Neuspěl ani aktivní Smejkal, na jehož kopačku se snesl odražný míč po přímém kopu. Překvapený fotbalista domácích nedokázal přesně zakončit.
16'
Sledujeme hodně fyzický fotbal, zejména hosté často faulují. Standardkám domácích se ale zvládají bránit.
14'
Teď si Šiman hodně věřil, proti přímému kopu vyběhl až na hranici pokutového území a akrobaticky vyboxoval před číhajícím orlickoústeckým útočníkem.
12'
Domácí Smejkal se po autovém vhazování dostal na hranici velkého vápna ke střele a tvrdou ranou nártem protáhl hostujícího brankáře Šimana. Ten efektním zákrokem vyráží.
10'
Ten ale větší nebezpečí nepřinesl a po hlavičkovém souboji na hranici malého vápna bude vhazovat Ústí.
9'
Centr Domažlic z levého křídla odvrací domácí defenziva na rohový kop.
7'
Přímý kop domácích odvrací obrana Domažlic, dlouhý míč do rychlého brejku ale Matějka nestihl a rozehrává znovu Ústí.
5'
Zatím sledujeme hodně nepřesností v kombinaci na obou stranách. Míč často končí v zázemí, chybí přesnost.
3'
Dlouhý pas domažlické obrany končí až u domácího brankáře Krátkého, ten bude vykopávat.