ČFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vyšehrad : Převýšov - 9. září 2017   10:15

Vyšehrad
Vyšehrad
2' Smolák  • 6' Smolák  • 44' Máče  • 71' Hašek
4:1
(-:-)
Převýšov
Převýšov
12' Sedláček
Vyšehrad
Havránek – Hendrych (C), Drobílek, Matějka (87. Stareček), Seidl, Smolák (66. Doležal), Madej, Hašek (73. Jakab), Máče, Hradecký, Čtvrtníček (84. Babka)
Saladiak – Klíma, Jakab, Doležal, Babka, Stareček
Urban – Benedikt, Průcha
Mikuláše z Husi / UMT
132 diváků
Převýšov
Stejskal – Vyšehrad (45. Věchet), Černý, Jarkovský (C), Veselka (33. Kosař), Urbanec, Sedláček, Hynek (46. Živný), Kraják, Zezula, Bastin (46. Labík)
R. Petr – Korba, Živný, Kosař, Věchet, Labík, P. Novák

Vyšehrad vítězí za tři body po vynikajícím výkonu domácího hráče Drobílka. Ten dirigoval hru domácích a byl asi nejlepším fotbalistou na hrací ploše. Slavoj vítězí zaslouženě. Ve druhém poločase kontroloval hru, Havránek podržel svůj celek, Urbanec si na něm vylámal zuby při individuální akci i následné dorážce z jasné pozice. Pražské mužstvo se prezentovalo klidným dojmem ve druhém dějství! Vyšehrad – Převýšov 4:1.
90+1'
90'
Stejskal vykopl míč pravou nohou na pravou stranu, napoprvé se domácí celek v poklidu ubránil.
90'
Hostující mužstvo podrželo balon na polovině hřiště, ale v útočné fázi nepředvedlo vůbec nic, takže pokračujeme rozehrávkou Havránka.
89'
Havránek vykopl míč na polovinu hostů, ale tam jeden z domácích hráčů fauloval.
89'
Hostující celek vhazoval z pravé strany, poté domácí hráči dobře zhustili prostor, takže snadný zákrok pro Havránka.
88'
Domácí celek se ubránil centru z levé strany na přední tyč. Poté to samé platilo o rohu jednoho z hostujících hráčů.
87'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Matějka, přichází Stareček.
86'
Jeden z domácích hráčů odehrál míč hlavou ke svému spoluhráči na levé straně. Poté domácí fotbalista zbrkle poslal míč do náruče Stejskala.
85'
Stejskal dostal pravou stranu, ale domácí celek snadno získal balon a chce se prosadit přes pravé křídlo.
85'
Matějka si zahrál s míčem u nohou na polovině hřiště. Jednomu z domácích hráčů poté vůbec nevyšel křižný centr z prav strany levou nohou.
84'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Čtvrtníček, přichází Babka.
84'
84'
Stejskal zvolil rozehrávku křížem po zemi na pravou stranu. Ale poté byli hostující hráči celkem zbrklí v přechodové fázi, takže balon drží Havránek.
83'
Zřejmě Drobílek získal balon, po přihrávce pod sebe, ale jeden z domácích hráčů zakončil křížem vedle pravé tyče.
83'
K vidění byla další rozehrávka Havránka pravou nohou, ale domácím fotbalistům nefungovala útoční fáze.
82'
Živný si sbíhal na přední tyč, ale jeden z hostujících hráčů si stoupl do ofsajdu takže Havránek se nikam nežene.
82'
Matějka vhazoval z pravé strany, ale jeden z domácích hráčů ani neodcentroval, takže následuje odkop od branky Stejskala hostujícím brankářem.
81'
Autové vhazování jednoho z domácích hráčů mělo délku, ale hostující obrana pracovala soustředným dojmem.
80'
Viděli jsme rozehrávku Havránka křížem pravou nohou na levou stranu. Slavoj poté podržel míč a měl by vhazovat.
79'
Převýšov vhazoval z levé strany, poté křížem vedle pravé tyče zakončil Kraják, takže Havránek bude vykopávat od vlastní branky.
79'
Hašek se dotkl míče na levé straně, ale posléze domácí fotbalisté ztratili míč, takže útočí Převýšov po levém křídle.
78'
Střílený centr odvrátil jeden z domácích hráčů na pravé straně. Z kontru našel Drobílek z pravého křídla spoluhráče, ale ten zakončil mimo tři tyče.
77'
Hra se dostala na hostující polovinu. Poté si Havránek pohlídal nákop jednoho z hostů. Právě Převýšov bude tím, kdo bude tvořit hru.
77'
Sledovali jsme křižnou rozehrávku Havránka, avšak bez úspěchu. Poté se jeden z hostujících hráčů pustil do souboje s domácím brankářem. Ten jej v šestnáctce Slavoje podle soudu sudího Urbana nefauloval.
76'
Hostujícímu celku nejprve nevyšla akce po pravé straně, poté bude Havránek součástí domácí rozehrávky.
75'
Hostující rozehrávka křížem na levou stranu nebyla přesná. Převýšov poté držel míč na polovině hřiště a i se Stejskalem v kombinaci.
75'
Jeden z domácích hráčů rozehrál nakrátko, poté Slavoji nevyšel centr z levé strany, pokračujeme rozehrávkou Stejskala.
74'
Po rozehrávce Jarkovského pravou nohou nemusel Havránek zasahovat. Poté vybojoval Slavoj roh z levé strany.
73'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Hašek, přichází Jakab.
73'
Matějka ztratil míč na hostující polovině, poté navíc jeden z domácích hráčů fauloval po ztrátě míče, takže Převýšov bude rozehrávat z poloviny hřiště.
72'
Doležal útočil přes pravou stranu, ale nedostal se ani k centru. Nicméně, domácí celek je nadále u balonu.
71'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
Drobílek krásně při přečíslení domácího celku nic neuspěchal a nahrál křížem na levou stranu, kde jeho spoluhráč DOMINIK HAŠEK vše vyřešil přesným pokusem po zemi. Zdá se, že je hotovo!
69'
Jeden z domácích hráčů prodloužil balon pouze na kopačky protihráče. Nicméně poté už Slavoj útočil Doležalem.
69'
Jeden z hostujících hráčů se zkusil prosadit individuálně, ale vše skončilo zakončením levou nohou z levé strany celkem hodně vedle pravé tyče.
68'
Jeden z hostujících hráčů rozehrál na levou stranu z pozice beka, ale nic zásadního se při útoku hostů nestalo.
68'
Zřejmě Věchet trefil pravou nohou domácí zeď, respektive jednoho z domácích hráčů ve zdi. Ten poté byl trošku otřesený.
67'
Jeden z domácích hráčů si pomohl rukama v hlavičkovém souboji s protihráčem. K míči se staví hra hráči hostujícího celku.
66'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Smolák, přichází Doležal.
66'
Jeden z domácích hráčů udělal útočný faul na hostující polovině, a tak může Převýšov rozehrát nakrátko, anebo poslat dlouhý balon na polovinu soupeře.
66'
Jeden z hostujících hráčů vhodil míč pod sebe, ale to byl začátek konce hostující akce. Slavoj se velice snadno dostal k balonu a právě on bude vhazovat z levé strany.
65'
Domácí celek se vrátil do obrany, hostující mužstvo by mělo ovšem vhazovat z pravé strany z vlastní poloviny.
64'
Jeden z hostujících hráčů přerušil útok domácích fotbalistů po pravé straně faulem, a tak mají hráči Slavoje celkem dobrou pozici na ohrožení hostující branky.
63'
Jeden z hostujících hráčů přihrál po pravé straně, ale Havránek si pohlídal zakončení soupeře na přední tyč.
63'
Stejskal byl tím, kdo rozehrál hostující akci po pravé straně. Poté se hrálo na polovině hřiště, ale balon vybojoval Matějka.
62'
Jeden z domácích hráčů poslal ovšem balon pravou nohou vysoko nad hostující branku. Jenže hostující celek uspěchal svůj útok.
61'
Drobílek se obtočil kolem protihráče na levé straně a křižnou střelou chtěl trefit prostor u levé tyči, poté vše zastavil jednoho z hostů faulem zhruba dvacet metrů od vlastní branky.
61'
Hostující hráči se dožadovali odpískání penalty po údajné ruce jednoho z domácích hráčů, avšak na tohle sudí Urban vůbec neslyšel.
60'
Hostující celek uháněl do útoku po pravé křídle, ale zatím uvidíme pouze autové vhazování outsidera zápasu.
60'
Hostující celek tvořil hru Sedláčkem, poté velice dobře pracoval pravý bek hostů ve spolupráci se Stejskalem.
59'
Seidl byl jakýmsi rozehrávačem domácí akce. Ta ovšem po pár sekundách skončila bez střely na hostující branku.
59'
Míč šel od pravé nohy Stejskala na polovinu domácího celku. Tam ovšem získal míč Slavoj, a tak může hra pokračovat křižnou přihrávkou Máče na pravou stranu.
58'
Zřejmě ofsajd zakončil snahu domácích hráčů o svůj čtvrtý gól v zápase. Hostující celek rozehrává Stejskalem.
58'
Viděli jsme křižnou rozehrávkou Havránka na levou stranu. Poté jeden z hostujícíc hráčů fauloval, takže domácí celek může rozehrát nakrátko.
57'
Jeden z hostujících hráčů centroval dvakrát z pravé strany, při druhém pokusu byl jedním z hráčů Převýšova faulovaný brankář Havránek.
56'
Jeden z hostujících hráčů střílel dvakrát v krátkém sledu razantně doprostřed domácí branky, ale Havránek teď podržel svůj tým proti střelám z osmnácti metrů!
55'
Jeden z hostujících hráčů rozehrál křížem na pravou stranu. K míči dostal Kraják, ale domácí celek se bez problémů ubránil.
55'
Jeden z hostujících hráčů vhodil míč do hry z pravé strany, ale následně jsme zaregistrovali ztrátu hostů. Domácí celek se dere do útoku po pravém křídle.
54'
Hradecký fauloval na hostující polovině. Převýšov mohl rozehrát nakrátko a poté držet míč na polovině hřiště.
54'
Následně favorit zápasu ztratil míč na pravé straně, a tak bude hostující mužstvo vhazovat z levé strany z vlastní poloviny.
53'
Havránek vykopl míč pravou nohou, tam došlo asi k dvěma hlavičkovým soubojům. Slavoj by měl vhazovat.
52'
Labík se dotkl míče na polovině domácích. Poté hostující celek kombinoval Urbanec neuspěl v jasné šanci proti Havránkovi tváří v tváří ani dorážkou vlastní střely! Tohle byla obrovská šance hostujícího hráče!
52'
Hostující celek měl k dispozici autové vhazování z pravé strany, poté jeden z domácích fotbalistů upadl, ale hra pokračuje dál.
50'
Hašek zklidnil hru na polovině hřiště. Poté přišla křižná přihrávka na pravou stranu. Máče našel centrem na zadní tyč spoluhráče, ale ten zakončil hlavou vedle pravé tyče.
50'
Živný lehl na zem, ale faul to podle sudího Urbana nebyl. Poté byl jeden z domácích hráčů důrazný v souboji se soupeřem, a tak Havránek rozehrává.
49'
Hostující mužstvo využilo nohou Stejskala při rozehrávce. Jenže zatím hraje Převýšov s míčem u nohou pouze na vlastní polovině.
49'
Domácí celek nejprve zablokoval zakončení protihráče hlavou z penalty, poté se hra dostala na polovinu hřiště, kde jeden z hráčů Slavoje fauloval.
48'
Při centru pravou nohou na přední tyč se domácí obrana ubránila, avšak na programu dne jde další roh hostů z pravé strany.
48'
Hostující celek podržel míč na pravé straně, jeden z domácích hráčů srazil míč na roh.
47'
Těžiště hry se dostalo na pravou stranu, jeden z hostujících hráčů poté špatně umístil svojí střelu, takže hra pokračovala snadným zákrokem Havránka.
46'
Hostující přechodová fáze byla sice rychlá, ale nikoliv přesná. U míče i tak zůstal Převýšov a drží balon na polovině hrací plochy.
46'
Domácí celek měl k dispozici brejk po levé straně, ale Stejskal chytil bez problémů míč na přední tyči při přizemním centru.
46'
Jeden z hostujících hráčů rozehrál druhou půli.
46'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Bastin, přichází Labík.
46'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Hynek, přichází Živný.
46'
V první poločase se již nic nestane. Bylo to celkem zajímavé a pohledné úvodní dějství. Bylo se na co dívat. Slavoj dobře vstoupil do zápasu, soupeř se prosadil rohovým kopem z pravé strany. Nicméně závěr první půle patřil domácím fotbalistům v podobě přesné trefě Vladimíra Máče. Uvidíme, co přinese druhé dějství. Věřme, že bude minimálně tak zajímavé jako to první.
45+2'
45+2'
V závěru prvního poločasu ještě Havránek vykopne míč od vlastní branky.
45+1'
Havránek nezasahoval, domácí celek se bez potíží ubránil. Ale i tak jsou hosté ještě u míče.
45+1'
Jeden z domácích hráčů fauloval soupeře ve středovém kruhu na vlastní polovině a hosté tak ještě kopou standardní situaci.
45'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Vyšehrad, přichází Věchet.
44'
Zezula sice vystoupil z hostující obrany. Ve finální fázi domácí akce byl u míče VLADIMÍR MÁČE dříve než Stejskal a špičkou kopačky poslal míč do sítě.
44'
Zřejmě Bastin se neprosadil v útočné fázi z pozice hrotového útočníka. Posléze budou útočit domácí fotbalisté.
43'
Jeden z domácích hráčů rozehrál roh z pravé strany, jeho spoluhráč poté na zadní tyči zakončil hlavou těsně nad branku Stejskala.
42'
Hradecký chtěl na levé straně zrychlit hru, ale to se mu nepovedlo, protože trefil protihráče. Slavoj poté tvořil hru Čtvrtníčkem na hrotu útoku.
41'
Slavoj rozehrál nakrátko přes levou stranu, ale Převýšov v pohodě odvrátil další centr na přední tyč.
41'
Jeden z domácích hráčů byl faulovaný na levé straně a velice jasně to okomentoval. Domácí celek bude kopat dobrou standardní situaci.
40'
Zápas pokračoval rozehrávkou Stejskala. Jeden z hostujících hráčů poté neodcentroval přesně z levé strany na bližší tyč.
40'
Máče zkusil osobní souboj s jedním protihráčem, poté ve vápně hostujícího celku neuspěl na levé straně Hašek.
39'
Nakonec se o slovo přihlásil pomezní rozhodčí, protože viděl jednoho z hostujících fotbalistů v ofsajdu. Havránek posléze nikam nepospíchá.
39'
Balon propadl do náruče připraveného Stejskala. Hostující celek poté drží míč na vlastní polovině.
38'
Madej prohrál souboj jeden na jednoho na levé straně, ale Slavoj by měl zůstat u balonu autovém vhazováním.
38'
Čtvrtníček šel do osobního souboje na levé straně, ale balon přistál v náruči Stejskala. Poté ovšem již útočí Slavoj.
37'
Pravá noha Stejskala vykopla balonu na polovinu Slavoje, jeden z hostujících hráčů poté zapsal útočný faul.
37'
Čtvrtníček pouze prodloužil hlavou na přední tyči, ale Stejskal nezasahoval. Hostující brankář vykopává od vlastní branky.
36'
Domácí celek disponoval autovým vhazováním z pravé strany, ale celkem dlouho trvalo než jeden z domácích hráčů uvedl míč do hry.
35'
Havránek si pomohl rozehrávkou na pravou stranu. Poté ale hosté dobře zhustili prostor při centru na přední tyč.
35'
Jeden z hostujících hráčů se neprosadil zakončením z domácího vápna mimo tři tyče, takže Havránek může vykopnout balon od své branky.
35'
Jeden z hostů centroval pravou nohou na přední tyč, následuje další roh outsidera zápasu.
34'
Jeden z domácích hráčů vhodil míč do hry z pravé strany, ale Slavoj byl nulový v útočné fázi. Hosté poté vybojovali roh z levé strany.
33'
Střídání v týmu SK Převýšov: ze hřiště odchází Veselka, přichází Kosař.
33'
Stejskal rozehrál z vlastní poloviny přes levou stranu, ale domácí celek se bránil aktivně a nepustil hosty k zakončení.
32'
Hostující obrana v poklidu odvrátila střílený centr z pravé strany, ale Slavoj pokračuje v tlaku na polovině protivníka.
32'
Jeden z domácích hráčů byl možná podražený na pravé straně v šestnáctce soupeře, ale sudí Urban ukazuje, že Slavoj bude kopat roh.
31'
Hostujícím fotbalistům nevyšel nákop na Bastina na pozici útočníka. Takže domácí celek se dere do útoku po pravé straně.
31'
Po osobním souboji na domácí polovině byla rozehrávka jednoho z domácích hráčů na levé straně sražena, Slavoj má alespoň autové vhazování.
30'
Jeden z domácích hráčů rozehrál roh z pravé strany levou nohou, ale nikdo z hráčů Slavoje nezakončil. Míč už je u nohou Stejskala.
29'
Domácí celek kombinoval na vlastní polovině, hostující celek nepresoval rozehrávku protihráčů. Posléze se hrálo na pravé straně, ale Převýšov se ubránil centru na přední tyč.
28'
Hostující fotbalista opustil hrací plochu, posléze Převýšov pokračoval nepřesnou křižnou přihrávkou na pravou stranu v deseti lidech.
27'
Hradecký lízl balon na polovině hřiště poté viděl sudí Urban faul Čtvrtníčka. Jeden z hostujících hráčů leží na trávníku.
26'
Vše je v pořádku, hosté by měli pokračovat rozehrávkou Stejskala a také v jedenácti lidech na trávníku.
26'
Hendrych nahrál křížem na pravou stranu, jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na hrací ploše.
25'
Hostující celek si pomohl v rozehrávce se Stejskalem, ale v útočné fázi neexistoval. Poté odkopl míč do bezpečí levý bek pražského celku.
24'
Jeden z domácích hráčů chtěl míč poslat levou nohou křížem do levého horního rohu hostujíc braky, ale balon dopadl mimo tři tyče.
24'
Jeden z domácích hráčů byl podražený na pravé straně, tohle je hodně dobrá pozice pro Slavoj.
23'
Sledovali jsme výkop Havránka na pravou stranu, poté Hašek přihrál křížem spoluhráči. Domácí celek zůstává u balonu.
22'
Čtvrtníček neprodloužil míč na Drobílka ne levé straně, takže jeden z hostujících hráčů mohl střílet z velké dálky mimo tři tyče.
22'
Čtvrtníček vyskočil do země Nikoho na polovině hostujícího celku. Ten se ovšem nedostal k ničemu podstatnému po pravé straně.
21'
Stejskal vykopl míč na pravou stranu, ale budou to domácí hráči, kdo bude vhazovat z vlastní poloviny.
20'
Hašek měl na levé straně k balonu daleko, takže pokračujeme odkop Stejskala od vlastní branky.
20'
Hostující mužstvo se ubránilo centru z levé strany, ale Slavoj pokračuje nadále v kombinaci na polovině hrací plochy.
19'
Stejskal rozehrál od vlastní branky, ale hostujícím fotbalistům nefungovala útočná fáze, a tak může s míčem u nohou hrát Hašek.
19'
Jeden z domácích hráčů střílel při standardní situaci ze středu z dvaceti metrů levou nohou vedle levé tyče svým přizemním pokusem.
18'
Zatím nesledujeme vůbec špatné utkání, co se týče herního projevu obou soupeřů. Rozhodně je na co se dívat.
17'
Hostující mužstvo bylo tím, které utočilo na Havránka. Posléze ale Převýšovu nevyšel podle představ rohový kop z levé strany.
17'
Domácí celek rozehrál svojí standardní situaci, ale ani jeden z domácích hráčů zatím nevystřelil směrem na branku Jana Stejskala.
16'
Domácí mužstvo vhazovalo z levé strany z vlastní poloviny, posléze jeden z hostujících hráčů fauloval, a tak se Slavoji naskýtá dobrá šance na ohrožení branky Stejskala.
15'
Domácí celek se s míčem dostal na polovinu hostujícího celku, ale ten se bez potíží ubránil. Posléze ale pražské mužstvo opět získalo balon.
13'
Hostujícímu mužstvu nevyšla akce po levé straně...
12'
Převýšov právě vstřelil branku!
Po rohovém kopu z pravé strany dostal jeden z hostujících hráčů, konkrétně TOMÁŠ SEDLÁČEK, míč do sítě za Havránka a je sníženo.
12'
Posléze odehrál jeden z domácích hráčů míč na roh z pravé strany a vše se tím pádem stěhuje před Havránka.
11'
Jeden z hostujících hráčů byl faulovaný na pravé straně a Převýšov bude tím pádem kopat standardní situaci z dobré pozice.
10'
Hostující celek se nebránil špatně útoku domácích po pravé straně. Ale Madej i tak oslovil přihrávkou svého spoluhráče.
9'
Jeden z hostujících hráčů střílel z dvaadvaceti metrů z levé strany, ale jeho pokus byl zablokovaný. Při kontru Slavoje byli aktivní Hašek a Hradecký na levé straně.
9'
Drobílek dobře zasáhl v obraně, hostující celek by měl mít k dispozici autové vhazování.
9'
Hynek tvořil hru na polovině hostujícího celku, ale domácí mužstvo se zatím bez problémů brání. Hra je momentálně na polovině hřiště.
8'
Drobílek se dotkl míče na polovině hřiště, ale poté se domácí celek nedostal k ničemu zásadnímu po pravé straně.
8'
Po sérii soubojů před Havránkem vyhnali domácí hráči soupeře na polovinu Převýšova. Balon se poté dostal do náruče zmiňovaného brankáře pražského celku.
7'
Rozehrávkou Urbance ze středového kruhu pokračovala hra, hostující celek se posléze chce prosadit po pravé straně.
6'
Drobílek zrychlil hru po pravé straně, poté DAVID SMOLÁK dorazil vlastní střelu do branky hostujícího celku.
6'
Po souboji na hranici vápna šel do útoku po pravé straně domácí celek, jeden z hráčů Slavoje byl navíc faulovaný při přechodové fázi.
5'
Opět jeden z domácích hráčů odehrál míč do autu, a tak hosté vhazovali. Jenže Havránek je zatím bez práce.
4'
Jeden z domácích hráčů presoval bez úspěchu. Hostující mužstvo poté útočilo přes levou stranu, ale zatím vybojovalo pouze autové vhazování.
4'
Havránek rozehrál křížem na levou stranu. Jeden z domácích hráčů poté nenašel křížem na pravém křídle spoluhráče, a tak útočí hostující mužstvo.
3'
Máče se pustil do souboje s protihráčem. Poté hostující celek neuspěl zrychlením hry po levé straně, balon si bere Havránek.
3'
Útok domácích fotbalistů po levé straně nebyl přesný, poté Slavoj bude alespoň vhazovat z poloviny soupeře.
2'
Jeden z domácích hráčů odcentroval z levé strany a DAVID SMOLÁK na malém vápně jen tak nastavil kopačku, načež balon dopadl do dolních pater hostující branky.
1'
Hašek šel do souboje na polovině hřiště, poté viděl sudí Urban faul na jednoho z domácích hráčů.
1'
Poa ni ne sedmi vteřinách ztratil domácí celek balon nepřesnou křižnou přihrávkou na levou stranu.
1'

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek – Hendrych (C), Drobílek, Matějka, Seidl, Smolák, Madej, Hašek, Máče, Hradecký, Čtvrtníček
Náhradníci: Saladiak – Klíma, Jakab, Doležal, Babka, Stareček

SK Převýšov: Stejskal – Vyšehrad, Černý, Jarkovský (C), Veselka, Urbanec, Sedláček, Hynek, Kraják, Zezula, Bastin
Náhradníci: R. Petr – Korba, Živný, Kosař, Věchet, Labík, P. Novák

Rozhodčí: Urban – Benedikt, Průcha.
Co se týče vzájemných zápasů z loňské sezony, tak na jaře prohrál Vyšehrad doma 0:2. Převýšov porazil svého dnešního soupeře také v domácím prostředí, a sice když zvládl lépe pokutové kopy poté, co normální hrací doba skončila remízou 1:1.
Hostující celek má z pěti odehraných zápasů České fotbalové ligy pouze pět bodů. Vyhrát se mu podařilo jen dvakrát. Naposledy ovšem přehrál v domácím prostředí jednoznačně a zcela bez problémů momentálně čtvrtý Benešov poměrem 5:0. Dvě přesné trefy zaznamenal již v prvním poločase Tomáš Sedláček.

Převýšov se nachází na čtrnáctém místě v tabulce třetí nejvyšší české fotbalové soutěže. V letošní sezoně nezískal na hřišti jakéhokoliv soupeře ze tří zápasů ani bod. Nejlepším střelcem hostujícího mančaftu je dvougólový Korba.
Domácí celek je pasovaný do pozice jasného předzápasového favorita. Momentálně je Slavoj na páté pozici v tabulce České fotbalové ligy, když na svém kontě má zapsaných celkem jedenáct bodů. Vyšehrad schytal debakl v prvním kole doma poměrem 0:4 se Štěchovicemi, ale od té doby neprohrál jediný duel.

Na výhru se nadřel na hřišti nováčka ČFL z Čížové, kde zvítězil až po pokutových kopech. Ani naposledy s dalším nováčkem České fotbalové ligy z Nymburka to nebyla žádná sláva. Zápas rozhodl jediným gólem z 29. minuty špílmachr Drobílek. To je jakýsi tvůrce hry pražského celku.

Právě on, Čtvrtníček a mladý Dominik Hašek, který dříve nastupoval v mládežnických kategoriích v dresu Viktorie Plzeň patří k tahounům domácího týmu.
Zápas bude jakožto hlavní rozhodčí rozhodovat Michal Urban, role asistentů tohoto muže se zhostí Ladislav Benedikt a Miroslav Průcha. Delegátem FAČR je jmenovaný Karel Braun.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.