ČFL - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Vyšehrad : Zápy - 28. dubna 2018   10:15

1:3
(0:2)
Zápy
Zápy
5' Růžek   • 37' Svoboda   • 80' Eliáš
Vyšehrad
Havránek (C) – Václavek, Drobílek, Matějka, Doležal J., Jakab (77. Heřman), Madej (55. Hašek), Černý (44. Procházka), Kostorek (69. Šlegl), Hradecký, Čtvrtníček
Procházka – Šlegl, Vacík, Heřman, Gibilov, Hašek
Hocek – Matoušek, Šafránková
Mikuláše z Husi, Vyšehrad
Zápy
Frydrych – Novák, Růžek, Duben, Jablonský, Hron (77. Pávek), Jelínek (C), Eliáš, Svoboda (90. Zoubek), Putz (86. Doležal M.), Macek (83. Štěpánek)
Doležal I. – Doležal M., Pávek, Štěpánek, Zoubek

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Je konec. Zápy nakonec vyhrály zaslouženě 3:1. Už v 5. minutě přiletěl centr před domácí bránu, kde se do zakončení dostal hostující hráč a poslal Zápy do vedení. V 37. minutě to byl další centr, tentokrát z rohového kopu, po kterém dokázal dostat hostující hráč míč do brány a poslat tak Zápy do dvoubrankového vedení. Ve 43. minutě udělal domácí gólman Jiří Havránek naprostou blbost a dostal červenou kartu. V 80. minutě šli hosté už do tříbrankového vedení, když se po centru z levé strany dostal do zakončení hostující hráč, to ještě brankář Procházka vyrazil, ale na následnou dorážku už nestačil. Minutu před koncem domácí dali gól z pokutového kopu, ale to už bylo vše.
90+2'
90+1'
Hosté se dostali do velké šance, kterou obrana Vyšehradu zneškodňovala těsně před brankovou čárou.
90'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Svoboda, přichází Zoubek.
90'
Nyní míč skončil za domácí bránou.
88'
Vyšehrad právě vstřelil branku!
Domácí dávají první branku utkání z pokutového kopu, když se JOSEF ČTVRTNÍČEK rozhodl pro levou stranu, kde šel i brankář Frydrych, ale ten na míč nedosáhl.
88'
Byla nařízena penalta pro Zápy.
88'
Navíc hostující hráč odhlavičkoval míč do bezpečí.
87'
Vyšehrad získal autové vhazování. Následně domácí vybojovali i rohový kop, ovšem to už je pravděpodobně na srovnání pozdě.
86'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Putz, přichází M. Doležal.
85'
Hosté získali autové vhazování na své polovině.
84'
Hosté vybojovali rohový kop z pravé strany.
83'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Macek, přichází Štěpánek.
82'
A další faul ze strany domácích, tentokrát se o něj postaral Hašek.
81'
Vyšehrad získal volný kop z levé strany.
80'
Zápy právě vstřelily branku!
Je rozhodnuto! Centr z levé strany skončil přesně na hlavě hostujícího hráče, který zakončil, ovšem jeho pokus ještě vyrazil Procházka, ale na dorážku JOSEFA ELIÁŠE už nestačil.
79'
Ovšem následný roh žádné nebezpečí nepřinesl.
78'
Nyní následuje rohový kop pro hosty.
77'
Zápy nyní získaly autové vhazování na polovině Vyšehradu, který si zatím za celý zápas vytvořil pouze jednu šanci, která skončila na pravé tyči.
77'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Jakab, přichází Heřman.
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Hron, přichází Pávek.
75'
Nepřesný nákop hostů skončil jen u brankáře Procházky.
74'
Žlutou kartu dostává Doležal (FK Slavoj Vyšehrad).
73'
Domácí se dostali do velké šance, ale následný střela uvnitř vápna skončila pouze na pravé tyči!
72'
Nyní skončil míč za bránou hostů a následuje odkop Frydrycha.
71'
Ovšem ani tento roh nic zajímavého nepřinesl, ale u míče budou opět domácí.
70'
Následný rohový kop skončil jen na hlavě hostujícího obránce a Vyšehrad tak má další roh.
69'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Kostorek, přichází Šlegl.
69'
Následný centr ale nepřinesl žádné nebezpečí, ovšem Vyšehrad u míče zůstane v podobě rohového kopu.
68'
Domácí získali volný kop z pravé strany.
67'
Poté se ovšem domácí útočník ocitl v ofsajdovém postavení a akce Vyšehradu je zmařena.
66'
Hosté se dostali dopředu po centru z levé strany, ale následně skvěle zabojovala obrana Vyšehradu.
64'
Žlutou kartu dostává Čtvrtníček (FK Slavoj Vyšehrad).
64'
Tentokrát byl centr od rohového praporku velmi přetažený a skončil jen v zámezí za bránou Procházky.
63'
Následný roh sice nic nepřinesl, ale poté domácí obránce odkopl míč jen do zámezí a Zápy tak mají třetí roh v krátké době.
62'
Následný centr vyrazil brankář Procházka na další rohový kop pro Zápy.
61'
Hosté získali rohový kop z pravé strany.
60'
Domácí hráč se dopustil faulu ve středu hrací plochy.
59'
Ovšem následný pokutový kop nebyl proměněn, když si hostující hráč vybral levou stranu, kde šel i brankář Procházka a vyboxoval míč!
58'
Byla nařízena penalta pro Zápy. Hostující hráč se chtěl dostat přes obránce, ovšem ten ho podkopl.
56'
Zpoza vápna se dostal ke střele z jedné domácí hráč, ale nastřelil pouze obránce hostů. Poté se míč odrazil k dalšímu hráči Vyšehradu, ten si ho zpracoval a vystřelil, ovšem jeho rána šla pouze do míst, kde byl připraven Frydrych.
55'
Hradecký vybojoval míč pro svůj tým, ale následný nákop skončil jen na hlavě hostujícího obránce.
55'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Madej, přichází Hašek.
54'
Hosté se dopustili faulu u hranice vápna na polovině Vyšehradu.
52'
Domácí získali autové vhazování na své polovině.
49'
Nyní mají hosté odkop od své brány po neúspěšné akci Vyšehradu.
47'
No a Petr Putz do udělal skvěle, když se dostal až do vápna, ale následně vystřelil jen vedle domácí svatyně.
46'
Hosté drží míč na své polovině a pokouší se něco vymyslet.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:22.
První poločas je u konce a Zápy zaslouženě vedou 2:0. Už v 5. minutě přiletěl centr před domácí bránu, kde se do zakončení dostal hostující hráč a poslal Zápy do vedení. V 37. minutě to byl další centr, tentokrát z rohového kopu, po kterém dokázal dostat hostující hráč míč do brány a poslat tak Zápy do dvoubrankového vedení. Ve 43. minutě udělal domácí gólman Jiří Havránek naprostou blbost a dostal červenou kartu.
45+3'
45+2'
Domácí ještě získali autové vhazování na své polovině.
45+1'
Nakonec se domácí dostali k míči a nový brankář Procházka má odkop od své svatyně.
45'
Po centru zleva následuje rohový kop z pravé strany. Hosté tak mohou přidat ještě jednu branku do šatny.
44'
Střídání v týmu FK Slavoj Vyšehrad: ze hřiště odchází Černý, přichází Procházka.
43'
Tak tohle je velice nepříjemná situace pro domácí a naprostá blbost brankáře Jiřího Havránka, který si kryl míč až u rohového praporku, kde se přes něj snažil projít hostující hráč, kterého následně domácí gólman stáhl k zemi a dostal červenou kartu!
41'
Hostující hráč se dostal ke střele, ale tu vyrazil brankář Havránek.
40'
Nyní přišel další faul z domácí strany a Zápy tak mají volný kop z levé strany.
39'
Hosté měli přímý kop, ale po něm se do zakončení nedostali.
37'
A je to 2:0! Centr z rohového kopu byl skvěle kopnutý, když se ke hlavičce dostal VÁCLAV SVOBODA a hlavou překonal brankáře Havránka. Zápy tak jdou zaslouženě do dvoubrankového vedení!
36'
Následně hosté získali další rohový kop, ale následně domácí odkopli míč do zámezí a bude tak k vidění další roh.
35'
Po jeho zahrání domácí odkopli míč pouze do zámezí a následuje autové vhazování pro Zápy.
34'
Hosté získali rohový kop z levé strany.
32'
Nakonec se bude pokračovat bez větší prodlevy a Vyšehrad má autové vhazování.
31'
Hra byla přerušena, jelikož na zemi ležel hostující obránce.
30'
Velice dlouhý aut letěl až před bránu, kde se ovšem do zakončení žádný hostující hráč nedostal a ještě se Zápy provinily faulem.
29'
Domácí obránce pouze odkopl míč do zámezí a Zápy tak mají další autové vhazování, které poletí do šestnáctky Vyšehradu.
28'
Hostující hráč se ocitl v ofsajdové pasti.
26'
Vyšehrad to zkoušel po levé straně, ale následně hru dostal na pravou stranu. Poté ale přišla nepřesná přihrávka a následuje autové vhazování pro Zápy.
25'
Nyní hosté získali volný kop, po kterém se ale k míči dostali domácí a vybojovali autové vhazování.
24'
Žlutou kartu dostává Drobílek (FK Slavoj Vyšehrad).
24'
Ovšem centr z něj bez problémů vyrazil Luděk Frydrych.
23'
Domácí získali rohový kop z pravé strany.
22'
Útok Záp skončil jen v zámezí a následuje autové vhazování pro Vyšehrad.
21'
Hostující se dopustili faulu na polovině Vyšehradu.
20'
Nyní balón skončil opět v zámezí, ale tentokrát za bránou Frydrycha a i ten má odkop od své svatyně.
19'
Nyní skončil míč za bránou Havránka a ten má tak další odkop od své svatyně.
17'
Hosté se dostali dopředu, ale následně chytil míč domácí gólman.
15'
Poté se balón dostal do zámezí a následuje odkop od domácí svatyně.
14'
A opět se musel předvést domácí brankář Havránek, který skvěle vyrazil tento střílený centr.
13'
Faul domácích a volný kop pro Zápy.
12'
Domácím se nedaří dostat do nějaké větší šance a nyní mají opět hosté autové vhazování na své polovině.
11'
A málem to bylo 2:0 pro Zápy! Po chybě obránce se k míči dostal protihráč,, který ho posunul na pravou stranu, odkud z hranice vápna vystřelil hostující útočník, ale těsně minul levou tyč!
11'
V ofsajdu se ocitl domácí útočník a akce Vyšehradu je u konce.
10'
Následný centr ale skončil jen u gólmana Frydrycha.
9'
Následně přišel faul od hostů a Vyšehrad má přímý kop z nějakých třiceti metrů.
8'
Po akci hostů skončil míč jen v zámezí za bránou Vyšehradu a Jiří Havránek má odkop od své svatyně.
7'
Další autové vhazování získali hosté, po kterém se nakonec míč dostal k brankáři Havránkovi.
6'
Nyní přišla příliš dlouhá přihrávka domácích a k míči se dostal pouze brankář Frydrych.
5'
A je to gól! Hosté autové vhazování hodili nakrátko, poté ale přišel centr před bránu Havránka, kde se ke střele dostal PATRIK RŮŽEK a zakončil k levé tyči. Zápy tak vedou v 5. minutě 1:0!
5'
Hosté získali další autové vhazování, což bude jejich silná zbraň v dnešním utkání.
4'
Hosté získali volný kop, se kterým si ale domácí poradili a opět odkopli míč.
3'
Tak se i stalo, ale tam poté míč odkopla domácí obrana.
2'
Nyní získaly Zápy autové vhazování, které bude vhozeno až o šestnáctky domácích.
2'
O úvodní výkop se postarali hosté, ale po následném nákopu se k míči okamžitě dostal Vyšehrad.
1'
Hráči již jdou na hrací plochu a za pár chvil utkání začne.

FK Slavoj Vyšehrad: Havránek (C) – Václavek, Drobílek, Matějka, Doležal J., Jakab, Madej, Černý, Kostorek, Hradecký, Čtvrtníček
Náhradníci: Procházka – Šlegl, Vacík, Heřman, Gibilov, Hašek

SK Zápy: Frydrych – Novák, Růžek, Duben, Jablonský, Hron, Jelínek (C), Eliáš, Svoboda, Putz, Macek
Náhradníci: Doležal I. – Doležal M., Pávek, Štěpánek, Zoubek

Rozhodčí: Hocek – Matoušek, Šafránková.
Ve 25. kole se proti sobě utkají týmy FK Slavoj Vyšehrad a SK Zápy. Tato mužstva se spolu naposled utkala před šesti měsíci v rámci 8. kola na půdě Záp. Domácí šli do vedení ve 36. minutě po brance Růžka, ovšem v 50. minutě srovnal Čtvrtníček a poté už branka nepadla. Po penaltách se nakonec radovali hosté, kteří je vyhráli 5:4. Vyšehrad se momentálně nachází na sedmém místě se čtyřiceti jedna body a skóre 42:38. Jejich nejlepším střelcem je s dvanácti brankami Čtvrtníček. Zápy jsou na tom o něco lépe a aktuálně obsazují třetí příčku se čtyřiceti čtyřmi body a skóre 38:32. Jejich nejlepším střelcem je s deseti góly Piták.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.