ČFL - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zápy : Chrudim - 11. dubna 2018   17:00

Zápy
I. Doležal, M. Doležal, Duben, Štěpánek, Zoubek
Chrudim
Kopoceký, Langr, Stránský, Tlapák, Zavrel, Zima

Domácí fotbalisté vyhrávají na pokutové kopy 4:2 a celkově zápas 1:0. Mnoho vyložených šancí jsme v zápase neviděli, a tak musely rozhodnout penalty.
Následovat budou penalty.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90+1'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází David Vodrážka, přichází Patrik Tlapák.
90'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Sebastien Langr.
89'
Volný kop z ostrého úhlu se snesl před branku a následná hlavička postrádala přesnost.
88'
Eliáš vybojoval míč, následně pokračoval Jelínek, ale jeho akci překazila obrana.
87'
Autové vhazování pro domácí fotbalisty, s následným pokusem si obrana poradila.
87'
Josef Eliáš byl faulovaný, a tak budou rozehrávat na půlce jeho spoluhráči.
85'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, hra se přelévá ze strany na stranu
85'
Zápy se dostaly do zajímavé střelecké pozice, ale rána ze středu hrací plochy byla zblokovaná. Následně musel zasahovat Mrázek.
84'
Žlutou kartu dostává Jiří Duben (SK Zápy).
83'
Petr Rybička to zkoušel samostatně, ale do zakončení se nedostal. Míč končí u brankáře, který bude vykopávat.
82'
Fotbalisté v černých dresech mají převahu, do výraznější střelecké pozice se nemohou dostat.
80'
Vykopávat bude brankář domácího celku. Frydrych poslal míč až na útočnou polovinu, ale nikdo ze spoluhráčů se do zakončení nedostal.
79'
Daniel Vašulín centroval před branku, jeho pokus byl ale hodně přetažený.
79'
Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není, hraje se zejména na polovině hrací plochy. Domácí se po útočném faulu připravili o míč.
77'
Žlutou kartu dostává Lukáš Mastík (MFK Chrudim).
77'
Hostující kapitán to zkoušel individuálně, ale na domácí obránce si nepřišel.
76'
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, stále platí nerozhodný stav. Hosté mají převahu.
75'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Karel Piták, přichází Jiří Duben.
72'
Žlutou kartu dostává Daniel Vašulín (MFK Chrudim).
72'
Drahoš vedl zajímavou akci hostujícího týmu, ale pomohl si útočným faulem.
70'
Domácí se dostali do střeleckých pozic, ani jedna rána se neujala. A tak přišel rychlý kontr. Daniel Vašulín mířil na vzdálenější tyč, ránu ale vytáhl gólman na rohový kop.
67'
Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Tomáš Dostálek, přichází Lukáš Kopecký.
66'
Chrudim pokračuje v aktivní hře, domácí celek se musí stále bránit tlaku soupeře.
65'
Střídání v týmu SK Zápy: ze hřiště odchází Milan Macek, přichází David Zoubek.
64'
Na úvodní branku v tomto zápase sice čekáme, ale o vyhrocené momenty není nouze. Aktivněji hraje hostující celek.
63'
Žlutou kartu dostává Václav Svoboda (SK Zápy).
62'
Žlutou kartu dostává Tomáš Dostálek (MFK Chrudim).
60'
Chrudim má převahu, následně se dostal do střelecké pozice hostující kapitán. Rána Vodrážky končí jen malý kousek nad brankou.
58'
Hosté rozehrávají rohový kop. Balon se snesl před branku, kde byl nejaktivnější Lukáš Mastík, jehož hlavička končí nad.
57'
Domácí celek fauloval, a tak volný kop na útočné polovině rozehrávají hosté. Chrudim hraje aktivněji.
56'
Frydrych vykopává od své branky, další hostující akce končí nepřesným pokusem o uvolnění hráče.
54'
Jakub Krčál stál v dobré pozici před brankou, ale ke střele se díky dobré obranné hře soupeře nedostal.
53'
Rohový kop pro fotbalisty v černém. Centr se snesl před branku, kde byl Mastík. Jeho rána byla zblokovaná.
53'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
51'
Dlouhý nákop míří na polovinu hrací plochy, kde fotbalisté svádí souboje o míč.
50'
Vykopávat bude od své branky gólman hostujícího celku.
49'
Gólman je ošetřovaný, za malý moment bude hra pokračovat.
48'
Další střela hostující fotbalistů a zasahovat musel brankář Frydrych.
47'
Domácí fotbalisté se nastěhovali před branku soupeře, ale nepropracovali se do střelecké pozice. Chrudim se následně dostává alespoň na polovinu hrací plochy.
46'
David Vavrouš se dostal do střelecké pozice a protáhl brankáře domácího celku.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
První utkání zápasu ČFL mezi Zápami a Chrudimí skončil a diváci na místním stadionu žádnou branku neviděli. Utkání to je zatím hodně bojové a často ho přerušují fauly. Právě z nich pak plynuly největší šance zápasu. Ty měli hosté, kteří už dvakrát dokázali dostat míč za záda brankáře Frydrycha, ale tomu pokaždé pomohli jeho obránci, kteří míč dokázali odklidit do bezpečí. Hostující brankář Mrázek měl zatím o hodně méně práce než jeho protějšek.
45+1'
45'
Tentokrát měli zase standardní situaci domácí. Do vápna dostali nebezpečný centr, ale ten nakonec nebyl usměrněn nikým na branku.
45'
Brzy po rozehrávce Chrudimi ale míč skončil v zázemí a rozehrávku má znovu na starosti brankář Frydrych.
44'
Rozhodčí dnes píská každý ostřejší zákrok, který vidí. Tentokrát se jí nelíbil jeden skluz ze strany Záp.
43'
Až nyní se Zápy definitivně ubránily. Od branky bude rozehrávat Frydrych.
43'
Tlak Chrudimi pokračoval rohovým kopem. Ale ten byl příliš přetažený.
42'
Situace se opakovala, jen tentokrát to byl aut z levé strany. Znovu byl vhozen až do vápna a opět k ohrožení branky Záp nedošlo.
41'
Chrudim měla k dispozici autové vhazování. Míč dolétl až do šestnáctky Záp, ale tam se nikdo z hostů ke střele nedostal.
40'
Chrudim po faulu rozehrála na vlastní polovině nakrátko a zakládá akci od svých stoperů.
38'
Přímou střelou na branku to zkusil Vašulín, ale jeho rána skončila na zdi. Následná další střela pak letěla vysoko nad branku.
37'
Rozhodčí si nejspíše všimla ruky jednoho z hráčů Záp. Chrudim dostává další šanci dostat míč do šestnáctky.
37'
Po centru Chrudimi z pravé strany míč propadl až k Frydrychovi, který ho bez problému chytil.
36'
Dnes podruhé už byl domácí brankář Frydrych překonán, ale znovu před brankovou čárou míč odkopli jeho spoluhráči. Ze strany Chrudimi to chtělo důraznější zakončení.
35'
Rozhodčí se připletla domácím do akce a byla trefena míčem. Ihned se pak dopředu řítili hosté, ale ani oni se daleko nedostali.
34'
Rohový kop žádné nebezpečí pro branku Chrudimi nepřinesl, protože rozhodčí si všimla faulu ze strany Záp.
34'
Míč doletěl až na zadní tyč. Tam zasáhl dost nejistě Mrázek, ale stačilo to. Další zakončení Záp pak bylo sraženo na rohový kop.
33'
Teď mají domácí další možnost, protože budou rozehrávat standardní situaci. Vše už se stěhuje do vápna Chrudimi.
32'
Jen na chvíli navštívily Zápy také polovinu soupeře, než o míč zase přišly.
31'
Chrudim pokračuje v ohrožování Frydrychovy branky. Znovu se domácí jen tak tak ubránili, když vyhráli důležitý vzdušný souboj o míč.
30'
Ze standardní situace přiletěl nebezpečný míč do pokutového území Záp. Zakončení hostů ale mířilo vedle.
29'
Znovu se dostali domácí pod tlak a vše řešili jen obranným odkopem na poslední chvíli.
28'
Zápy dokázaly vybojovat míč, ale pak ho vrátily brankáři, který předvedl ne moc přesný nákop dopředu.
27'
Zápy nedokázaly s míče postoupit až k brance Mrázka. Zradila je nepřesnost.
26'
Tak tohle už byla velká šance hostů. Frydrych myl už překonaný a míč vykopával z brankové čáry jeden z hráčů.
25'
Opět neměli domácí větší problémy s ubráněním své branky.
24'
Po dalším faulu budou ze středu hřiště rozehrávat hráči Chrudimi.
23'
Kesner ze sprintu z pravého křídla dokázal odcentrovat, ale jeho kolegovi na zadní tyči pak nevyšlo zakončení, netrefil dobře míč.
22'
Po útočném faulu Chrudimi budou rozehrávat domácí z vlastní poloviny hřiště.
21'
Centr z půlky hřiště doletěl až do vápna, ale k ohrožení branky Chrudimi nedošlo.
20'
Hlavní rozhodčí si všimla faulu v blízkosti středového kruhu. Rozehrávat budou domácí.
19'
Hosté se probojovali ke střele z voleje z levé strany pokutového území. Míč ale letěl přesně do prostoru, kde zrovna stál Frydrych a ten tak měl práci značně usnadněnou.
18'
Dlouhý nákop Chrudimi po levé strany nebyl dostatečně přesný, aby zaměstnal obranu domácích.
17'
Po tvrdém faulu Záp na Kesnera znovu rozehrávali hosté standardní situaci. Tentokrát nebylo potřeba zásahu od Frydrycha.
16'
Hosté rychle rozehráli po faulu na půlící čáře. Ale bylo to až moc zbrklé, míč skončil v zámezí.
14'
Ve středu pole byl prostor hodně přehuštěný, a tak hosté raději zařadili zpátečku a vrátili míč na vlastní polovinu.
13'
Standardku z pravé strany rozehrál Kesner. Míč letěl do nebezpečného prostoru před brankou Záp, ale nakonec propadl až do náruče brankáře Frydrycha.
13'
Nyní mají hosté šanci ohrozit branku Záp, protože budou mít standardní situaci.
12'
Zápy musely ukončit svou akci po levém křídle, protože rozhodčí už viděl míč v autu.
11'
Střela Chrudimi zpoza vápna z levé strany vůbec nedoletěla na branku Záp. Byla zablokovaná.
10'
Poprvé se míče v tomto utkání dotkl také brankář Záp Frydrych. Dobře přečetl hru a chytil míč na hranici vápna do svých rukou.
9'
Chrudim se nyní jen brání. Raději zakopla míč do autu.
8'
Tentokrát už centr Záp z pravé strany našel adresáta, ale ten hlavou přestřelil branku Chrudimi.
8'
Hosté se ubránili i dalšímu centru Záp z pravé strany. Míč hlavou odklidili do autu.
7'
Vše nakonec skončilo faulem jednoho z hráčů Chrudimi. Ale rozehrávka přímého kopu pak nevyšla Zápům podle představ.
6'
Probíhá boj o míč ve středu hřiště. Ani jeden z týmů logicky tomu druhému nedává nic zadarmo.
5'
Z otočky vypálil domácí Svoboda, ale ani na dvakrát neprostřelil hráč Chrudimi, takže brankář Mrázek zasahovat nemusel.
4'
Zápy to zkusily nákopem na levé křídlo, tento dlouhý míč byl ale zároveň nepřesný. Chrudim si poté pomohla malou domů.
3'
Hlavní rozhodčí zápasu viděla faul Chrudimi. Zápy budou rozehrávat z poloviny hřiště.
2'
Tentokrát už se hráči Chrudimi dostali i do pokutového území. Po pěkném přehození jednoho z obránců došlo i k zakončení, to bylo však nepřesné.
1'
Hosté se jako první vydali na polovinu soupeře, ale jejich akce celkem brzy ztroskotala na nepřesné přihrávce.
1'
Hráči obou týmů už nastoupili na trávník a utkání co nevidět začne.

SK Zápy: Frydrych – Eliáš, Hron, Jablonský, Jelínek (C), Macek, Pávek, Piták, Putz, Růžek, Svoboda
Náhradníci: I. Doležal, M. Doležal, Duben, Štěpánek, Zoubek

MFK Chrudim: Mrázek – Dostálek, Drahoš, Kesner, Krčál, Mastík, Ptáček, Rybička, Vašulín, Vavrouš, Vodrážka (C)
Náhradníci: Kopoceký, Langr, Stránský, Tlapák, Zavrel, Zima.
V dohrávce 19. kola ČFL se proti sobě utkají týmy SK Zápy a MFK Chrudim. Naposled se spolu tato mužstva utkala ve 2. kole na půdě Chrudimi. Ta šla ve 27. minutě do vedení po brance Krčála. V 39. minutě šli navíc hosté do deseti, když červenou kartu dostal Matějka. Minutu před koncem základní hrací doby upevnil vítězství domácích Dostálek a Chrudim tak vyhrála 2:0. Momentálně se Chrudimští nacházejí na prvním místě s padesáti čtyřmi body a skóre 55:13. Nejlepším střelcem je se čtrnácti góly Kopecký. Zápy jsou momentálně na třetím místě se čtyřiceti body a skóre 38:31. Nejlepším střelcem je s deseti góly Piták.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.