ČFL - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brozany : Olympia Praha - 26. května 2019   17:00

Brozany
Brozany
0:2
(0:1)
Olympia Praha
Brozany
Vávra – Stehlík, Mešič, Petryk (82. Marič), Maigini, Cibulka (C), Studecký, Farkaš, Bubeníček, Chukwuma (76. Eliáš), Šollar
Lipš, Diarra, Eliáš, Marič
Hanousek – Řeháček, Mrkáček
Kimia, Hadi, Brabenec, Koutenský, Císařovský, Ježík, Demosthenous

90'
70'
Olympia právě vstřelila branku!
Zdá se, že v Brozanech nebude co řešit. Hosté odskakují dvacet minut před koncem na rozdíl dvou branek, když se podruhé prosadil BASSEY FORTUNE AKPAN – 0:2!
69'
Žlutou kartu dostává Ivan Šollar (Sokol Brozany).
66'
Žlutou kartu dostává Tomáš Bubeníček (Sokol Brozany).
52'
Žlutou kartu dostává Zdeněk Vávra (Sokol Brozany).
46'
45'
43'
Žlutou kartu dostává Sarr (FK Olympia Radotín).
37'
První žlutou kartu v utkání viděl domácí Farkaš.
9'
Dle očekávání se favorit utkání dostává do vedení, stalo se tak na sklonku deváté minuty! Autorem branky je BASSEY FORTUNE AKPAN – 0:1!
1'

Sokol Brozany: Vávra – Stehlík, Mešič, Petryk, Maigini, Cibulka (C), Studecký, Farkaš, Bubeníček, Chukwuma, Šollar
Náhradníci: Lipš, Diarra, Eliáš, Marič

FK Olympia Radotín: Čáp – Písačka, Broukal (C), Peljak, Zahranyčnyj, Volek, Trýzna, Sarr, Milec, Oikonomikos, Bassey Fortune
Náhradníci: Kimia, Hadi, Brabenec, Koutenský, Císařovský, Ježík, Demosthenous

Rozhodčí: Hanousek – Řeháček, Mrkáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.