ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jirny : Králův Dvůr - 17. listopadu 2018   13:30

Jirny
Jirny
13' Borek
Kovařík, Podroužek, Bohánek, Procházka, Kraus, Nehoda

90'
90'
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Holík, přichází Kočí.
80'
Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Zoubek, přichází Paizullaev.
72'
Žlutou kartu dostává Bouček (FK Králův Dvůr).
71'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Procházka.
62'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Dolák, přichází Nehoda.
58'
Žlutou kartu dostává Skuhravý (SK Viktorie Jirny).
46'
45'
13'
Jirny právě vstřelily branku!
Autorem branky je BOREK.
1'

SK Viktorie Jirny: Kafka – Parys (K), Jeníček, Klein, Borek, Holík, Kozel, Held, Tokar, Skuhravý, Zoubek
Náhradníci: Kundrát, Paizullaev, Andrle, Kočí

FK Králův Dvůr: Krček – Bouček, Rendla, Hell, Zelenka, Dolák, Šebek, Balšánek (K), Hejda, Novák, Šlapák
Náhradníci: Kovařík, Podroužek, Bohánek, Procházka, Kraus, Nehoda
FK Králův Dvůr

Králův Dvůr rozhodně nemusí řešit podobné starosti jako jeho sobotní soupeř. Nachází se totiž na solidním devátém místě, tudíž přesně v polovině tabulky. Forma z posledních zápasů však není vůbec příznivá, z posledních tří zápasů totiž Králevodvorští odešli poraženi. Hráči by se měli oklepat a konečně zase zvítězit a zápas proti Jirnám je k tomu ideální příležitostí. V roli nejlepšího střelce hostů bude do utkání nastupovat Kraus, kterému se podařilo skórovat už sedmkrát.
SK Viktorie Jirny

Svěřenci trenéra Hradeckého se po dvou povedených sezónách trápí. V probíhajícím ročníku se nachází na posledním osmnáctém místě s čtyřbodovým odstupem na Brozany. Jirny mají nejhorší produktivitu, zároveň se "pyšní" i největším množstvím inkasovaných branek. Z posledních pěti zápasů se jim podařilo zvítězit v jediném. Nejlepším střelcem je se třemi góly Klein.
Zdravím všechny fanoušky a fanynky fotbalu! Vítám vás u sledování sedmnáctého kola ČFL, ve kterém Jirny přivítají na domácím hřišti Králův Dvůr.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.