ČFL - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Zápy - 17. listopadu 2018   10:15

Písek
Písek
25' Held M.  • 50' Januška
2:3
(1:2)
Zápy
Zápy
23' Svoboda   • 28' Svoboda   • 49' Pávek
Písek
Vojtíšek, Kulík, Presl, Holý, Pinc, Hrachovec.
Plzák – Klupák, Krupka.
Zápy
Doležal, Jelínek J., Novák, Putz, Jukl, Balvín, Macek.

Je konec. Z dnešního utkání odchází šťastnější Středočeši, kteří si odváží všechny body za těsnou výhru. Domácí předvedli bojovný výkon, za který se rozhodně nemusí stydět a proti vedoucímu celku odehráli vyrovnanou partii. Nicméně remíza by byla zasloužená... Zajímavostí druhého poločasu je celkem devět žlutých karet rozdaných hlavním sudím. To je z podzimní části vše. U zápasů z jarní části se budeme těšit na shledanou.
90+5'
90+4'
Januškovo zakončení z hranice pokutového území zblokoval jeden z hostujících hráčů. Následně uháněl Jan Jelínek sám na brankáře. Po kličce střílel do odkryté klece, ale jeho zakončení se odrazilo od pravé tyče. Neskutečný závěr zápasu!
90+3'
Milan Macek vidí žlutou kartu za zdržování hry.
90+3'
Ještě jedno střídání hostů. Františka Hakla nahradí Ivo Doležal.
90+2'
Míč se nebezpečně odrážel v pokutovém území hostů, nakonec zasáhl jeden z hráčů Záp a míč odkopl do bezpečí.
90+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90'
Brankář Luděk Frydrych příliš otálel s rozehrávkou a dostává žlutou kartu.
89'
Miroslav Novák dostává žlutou kartu.
88'
Jukl ze standardní situace nastřelil zeď stojící před ním.
87'
Z trávníku odchází střelec dvou branek – Václav Svoboda, na poslední minuty se do hry zapojí Miroslav Novák.
86'
Žlutá karta pro Filipa Vacovského.
85'
Žlutí se také v hostujícím týmu. Napomenutí dostal Michal Pávek.
84'
Jakub Held nedovoleně zastavil soupeře a dostává žlutou kartu.
83'
Střídání v domácím týmu. Ze hřiště odešel Tomáš Benetka, opačným směrem zamířil Václav Hrachovec.
80'
Hanzlík rozehrával přímý kop, ze kterého vzešla nedůrazná střela domácích. Frydrych si připsal zákrok z řady jednoduchých.
78'
Martina Jelínka na trávníku nahradí Petr Putz.
77'
Pincovo zakončení hlavou mířilo nad horní tyč.
75'
Domácí hráči i diváci se dožadují odpískání pokutového kopu, hlavní sudí i po poradě s pomezním rozhodčím je však jiného názoru.
73'
Další střídání hostů. Pro dnešek má odpracováno Vojtěch Hron, do hry se zapojí Jan Jelínek.
72'
Januška mířil svou střelu k bližší tyči, ale Frydrych dokázal jeho úmysl vystihnout.
70'
Ke změně dochází také v hostujícím týmu. Tomáše Matějku vystřídá Richard Jukl.
69'
Dušan Pinc dostává žlutou kartu.
68'
Domácí střídají. Ze hry odešel Lukáš Ric, kterého nahradil Dušan Pinc.
68'
Martin Jelínek dostává napomenutí v podobě žluté karty.
67'
Hron v pokutovém území neprošel přes Vacovského.
65'
Hajdušek při standardní situaci soupeře již zasahovat nemusel.
64'
Svoboda měl na kopačce hattrick, ale radost mu překazil Hajdušek, který vyrazil míč na rohový kop!
61'
Haškův centr doputoval k Jelínkovi, který zamířil nad horní tyč.
60'
Hron zakončoval pohlednou souhru hostujících hráčů, ale opět zasáhl Benetka, který srazil míč na rohový kop.
59'
Matějka mohl navýšit vedení Středočechů, ale ukázkovým skluzem se prezentoval Benetka. Gólem neskončil ani následný protiútok Písku.
57'
Frydrych si připisuje úspěšný zásah.
55'
Benetku zastavil pomezní sudí, který signalizoval těsné zámezí...
53'
Domácí útočí i nadále, tentokrát se jejich zakončení mezi tyče nevešlo.
50'
Písek právě vstřelil branku!
Domácí se ale nevzdávají a přesné zakončení JIŘÍHO JANUŠKY znamená snížení na rozdíl jediné branky – 2:3.
49'
Zápy právě vstřelily branku!
Míč na penaltový puntík postavil MICHAL PÁVEK a tvrdou střelou k levé tyči zvýšil náskok hostů – 1:3.
48'
Václav Milec dostal za faul na Jiřího Dubna v pokutovém území žlutou kartu. Hlavní sudí vše ještě projednal s pomezním sudím, bude se kopat penalta.
47'
Byla nařízena penalta.
46'
Druhý poločas zahájili výkopem domácí hráči.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:21.
45+1'
Hlavní sudí prodloužil první půli o několik málo vteřin. První poločas skončil.
43'
Další rozehrání domácích od rohového praporku. Ani tentokrát Frydrych nemusel zasahovat.
42'
Rohový kop Písku neznamenal pro hostující bránu nebezpečí.
40'
Pohlednou kombinaci Středočechů zastavil sudí, který signalizoval ofsajd.
38'
Eliáš uklidnil divokou hru ve středu hřiště a zapojil do rozehrávky Frydrycha.
36'
Po slibné standardní situaci hlavičkoval Voráček, sudí však signalizoval postavení mimo hru.
34'
Po nepřesném zakončení hostů bude Hajdušek rozehrávat od své brány.
32'
Hosté se nezatahují do obrany, naopak, stále se snaží o zakládání útočných akcí.
28'
Zápy se v utkání podruhé dostávají do vedení. VÁCLAV SVOBODA měl dostatek času, aby po zemi zamířil přesně k pravé tyči. Padající Hajdušek nedokázal balón zastavit – 1:2.
25'
Písečtí fotbalisté rychle srovnávají skóre. U vyrovnávající branky byli bratři Heldové. Jakub zatáhl balón do útoku po pravé straně. MARTIN HELD jeho prudký centr tečoval za Frydrychova záda – 1:1.
23'
Hosté se dostávají do vedení. Středočeši zahrávali v krátké době sérii rohových kopů. Ujal se až centr VÁCLAVA SVOBODY, který zapadl ke vzdálenější tyči – 0:1.
20'
Dlouhé autové vhazování Hakla až do vápna Písku, kde byli u míče dříve domácí.
18'
Další tutovka Písku. Jakub Held se ocitl sám před Frydrychem, ale i tentokrát vyšel ze souboje jako vítěz hostující gólman!
17'
Rohový kop Písku ukončil útočný faul.
16'
Voráček měl na kopačce vedoucí branku, ale na poslední chvíli zasáhl výborným obranným zákrokem Duben a překazil tak radost domácích.
13'
Januškův centr do pokutového území odvrátil Hakl.
13'
Jedovatá pozemní střela Voráčka vystrašila Frydrycha, který musel vytěsnit míč na rohový kop.
12'
Eliáš se snažil založit útok dlouhým nákopem na útočnou polovinu, neúspěšně.
11'
Domácí obrana ubránila další rohový kop soupeře. Následně Januška uháněl do protiútoku, který zakončil Voráček, jeho střela však byla zblokována.
8'
... Hajdušek nemusel zasahovat.
7'
Hosté po volném kopu vybojovali další standardku, budou rozehrávat od rohového praporku.
5'
Střelecký pokus Martina Helda se nevešel mezi tři tyče.
3'
Utkání začalo ve svižném tempu, oba týmy se snaží o ofenzivní fotbal.
1'

FC Písek: Hajdušek – Hanzlík, Vacovský, Benetka, Vávra, Milec, Ric, Voráček, Januška, Held J., Held M.
Náhradníci: Vojtíšek, Kulík, Presl, Holý, Pinc, Hrachovec.

SK Zápy: Frydrych – Hašek, Duben, Pávek, Jablobský, Hakl, Eliáš, Jelínek M., Hron, Svoboda, Matějka.
Náhradníci: Doležal, Jelínek J., Novák, Putz, Jukl, Balvín, Macek.

Rozhodčí: Plzák – Klupák, Krupka.
Písecká obrana si dnes bude muset nejvíce dávat pozor na dva osmigólové střelce – Tomáše Matějku a Jana Jelínka. Na druhé straně útok Píseckých nejvíce táhnou Martin Voráček (5 přesných zásahů) a Jiří Januška s čtyřmi trefami. Poslední utkání Písku v podzimní části České fotbalové ligy bude zahájeno tradičně v 10:15 hodin.
Písecké fotbalisty čeká poslední zápas v tomto roce. A jak se říká – nejlepší na konec, tak tomu bude i dnes. K Otavě totiž zavítá suverénně nejlepší tým České fotbalové ligy – Mužstvo SK Zápy.
Bilance Středočechů je následující: ze šestnácti zápasů čtrnáctkrát vyhráli (včetně dvou výher na penalty), pouze ze dvou zápasů odešli jako poražení (jejich přemožitelé se stali hráči Domažlic a Velvar), v kolonce vstřelených branek mají Zápy číslo 33 (druhý nejlepší útok v celé soutěži) a v kolonce inkasovaných branek číslo 15 (druhá nejlepší obrana).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.