ČFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Benešov : Plzeň B - 19. října 2019   10:15

Benešov
Benešov
37' Engelmann  • 44' Filip  • 52' Vosáhlo
3:2
(2:2)
Plzeň B
Plzeň B
3' Vais   • 15' Vais
Benešov
Tetour- Filip, Lupač, Engelmann, Ježdík, Pedro, Srb, Turek (C), Urban, Vosáhlo, Vrňák
Azilinon, Brokeš, Dufek, Krasnyanyk, Meszaros, Rotbauer (B), Zoubek
Šťastný Vít, Kvítek Michael, Pekař Eduard
Benešov
Plzeň B
Valeš- Gabriel, Grajciar (C), Hezoucký, Petr, Pinc, Plecitý, Strmiska, Svoboda, Vais, Žilák
Havel, Hranáč, Novák (B), Taleski

První poločas nám nabídl hezkou podívanou a padly čtyři pěkné góly. Ve druhém poločase se prosadil Vosáhlo nádhernou střelou z přímého volného kopu a poslal svůj tým do vedení. Benešov dokázal z velmi nepříznivého stavu 0:2 otočit zápas na 3:2. Domácí celek v dalším utkání přivítá na svém hřišti Hostouň. Plzeň B čeká v dalším kole Písek.
90+2'
90+1'
Žlutou kartu dostává Azilinon (SK Benešov).
90'
Čtvrtý sudí nastavuje zápas o jednu minutu.
90'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Engelmann, přichází Meszaros.
89'
Vais zahrál rukou a rozehrávat bude Turek.
87'
Žilák se dostal ve výskoku do střetu s domácím gólmanem. Ten padá a sudí píská faul.
85'
Dufek vystřelil, jeho pokus vyráží Valeš na rohový kop.
83'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Srb, přichází Krasnyanyk.
82'
Vrňák výborně vystihl přihrávku a zakládá útok svého celku.
81'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Petr, přichází Hranáč.
79'
Filip vyslal hezkou přihrávkou do útoku Azilinona. Ten však nedokázal obelstít jednoho z beků.
77'
Svoboda se rozhodl pro zakončení a jeho pokus končí vedle brány.
76'
Plzeňští hráči byli přistiženi v dalším ofsajdu.
74'
Žlutou kartu dostává Filip (SK Benešov).
72'
Svoboda nacentroval z pravé strany na Vaise, ten sehrál na nabíhajícího spoluhráče. Jeho pokus byl nepřesný.
71'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Hezoucký, přichází Havel.
69'
Azilinon se dopustil nedovoleného zákroku.
68'
Benešov se snaží o vysoký pressing.
67'
Hráč hostujícího týmu byl v ofsajdovém postavení a pomezní sudí zvedá praporek.
65'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Vosáhlo, přichází Dufek.
63'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Strmiska, přichází Taleski.
62'
Na hrací ploše zůstává ležet jeden z domácích hráčů. Hlavní rozhodčí signalizuje k lavičce, že bude hráč potřebovat ošetřit.
61'
Filip ve výskoku fauloval. Rozehrávat bude Grajciar.
59'
Pedro na poslední chvíli odkopává míč před dotírajícím útočníkem.
57'
Plzeňští fotbalisté byli přistiženi v ofsajdovém postavení.
55'
Po centru z levé strany se do gólové šance dostal Hezoucký. Branku přestřelil.
54'
Vrňák se domáhá u hlavního sudího odpískání pokutového kopu. Ten mu však vysvětluje, že se o pokutový kop nejednalo.
52'
Benešov právě vstřelil branku!

Nádherná střela do šibenice z přímého volného kopu. JAKUB VOSÁHLO posílá do vedení svůj celek. Benešov otáčí stav utkání z 0:2 na 3:2.
51'
Filip pro svůj celek vybojoval přímý volný kop ze slibné pozice.
49'
Pedro si předkopl míč a ve snaze ho získat zpět, fauloval.
47'
Filip na pravé straně hřiště se dopustil faulu. Rozehrávat bude levý bek Plzně.
46'
První poločas nám nabídl pohledný fotbal, byli jsme svědky mnoha šancí na obou stranách. Začátek utkání jednoznačně patřil Plzni, pak se hra vyrovnala a Benešov dokázal skóre srovnat. Druhý poločas by měl přibližně začít v 11:20.
45+2'
45'
Čtvrtý sudí nastavuje dvě minuty.
44'

Obrovské chyby se dopustil Valeš! Ztratil míč a DAVID FILIP do prázdné brány uklízí balón!
42'
Žilák se snažil svým nákopem najít jednoho ze svých nabíhajících spoluhráčů, tento záměr přečetl Lupač.
39'
Po centru z pravé strany se dostal do zakončení jeden z hráčů hostujícího celku. Hlavička byla ovšem velmi nepřesná!
37'

Krásnou tvrdou střelou se prosazuje VOJTĚCH ENGELMANN. Brankář Valeš byl bez šance.
36'
Azilinon byl faulován. Rozehrávky se ujmul Lupač. Centrovaný míč odvrací jeden z bránících hráčů pouze na rohový kop.
34'
Do zakončení se tlačil Engelmann, ten na centrovaný balón nedosáhl.
32'
Vais hezky rozehrál rohový kop a překvapil domácí obranu. Vais se poté dostal i sám do zakončení, ale Turek byl připraven.
30'
Rohový kop pro hosty.
29'
Srb dokázal přejít přes jednoho hráče, ale přes druhého už ne.
28'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Turek, přichází Azilinon.
25'
Benešovští hráči velice snadno ztratili míč a hosté jdou do útoku.
23'
Skvělý zákrok předvedl Turek po střele plzeňského útočníka.
23'
Petr Srb se dopustil nedovoleného zákroku a sudí píská.
21'
Domácí hráč vystřelil, jeho pokus míjí bránu. Odkopávat od brány tak bude Valeš.
20'
Vais byl přistižen v ofsajdovém postavení.
19'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Brokeš.
18'
Hezoucký se dostal do zakončení, jeho pokus letí nad branku.
17'
Turek míč chytá a snaží se založit útočnou akci pro svůj celek.
16'
Rohový kop pro hostující celek.
15'
Plzeň B právě vstřelila branku!

JONÁŠ VAIS proměňuje pokutový kop a posílá svůj celek do dvougólového vedení!
14'
Hlavní sudí píská pokutový kop pro FC Viktoria Plzeň B!
12'
Na půli hřiště se dopustil faulu Urban. Hráč Plzně zůstává ležet na hrací ploše.
11'
Lupač svým nákopem hledal Turka, toho balón přelétává. Snadná práce pro Valeše.
9'
Do zakončení se dostal opět Vais, tentokrát byl však jeho pokus nepřesný.
8'
Po rohovém kopu míč si míč sbírá Valeš.
8'
Rohový kop pro Benešov.
7'
David Filip se snaží vyvést míč po levé straně.
5'
Plzeňští se bez větších problémů ubránili a jdou do protiútoku.
4'
Rohový kop pro domácí.
3'

Po sérii přihrávek se rozhodl JONÁŠ VAIS ke střele zpoza vápna k pravé tyči. Tetour byl bezmocný.
2'
Turek se dopustil na soupeřově polovině nedovoleného zákroku a hlavní sudí píská.
1'
Pedro nerozehrál přesně a hráči Plzně získávají snad míč.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Domácí v žlutých dresech a hosté v červenomodrých.
SK Benešov
Domácí od začátku soutěže získali deset bodů. Nacházejí se na 13. pozici se skóre 13:19. V posledních třech zápasech dokázali získat 3 body. Na půdě Vltavínu prohráli 2:0. V posledním domácím zápase porazili Domažlice 2:1. V rámci desátého kola zajížděli na půdu Králova Dvora, kde prohráli vysoko 4:1.
FC Viktoria Plzeň B
Hosté od začátku sezóny získali šestnáct bodů do tabulky a určitě budou chtít navýšit svůj bodový účet v letošní sezóně. Nacházejí se na osmém místě se skóre 11:6. V posledních třech zápasech získali čtyři body.
Čeká nás vzájemný duel mezi osmým a třináctým celkem ČFL-skupiny A. Oba celky potřebují naplno bodovat. Otázkou bude, komu se to nakonec podaří.
Příjemné sobotní dopoledne přeji všem fanouškům a fanynkám! Program jedenáctého kola České fotbalové ligy skupiny A si pro nás přichystal zápas mezi SK Benešov a FC Viktoria Plzeň B. Vše začne v 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.