ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians 1905 B : Jablonec U21 - 29. září 2019   10:15

Bohemians 1905 B
4' Osmančík  • 18' Puškáč
2:3
(2:0)
Jablonec U21
59' Daníček   • 84' Petrović   • 86' Daníček
Lé Giang – Köstl, Vondra (46. Schumacher), Bartek (46. Vala), Buneš (C), Vaníček (39. Vrána), Záviška, Puškáč (46. Nečas), Osmančík, Bederka, Begič (73. Zeman)
Kouba – Le Tuan
M. Paták – Kubec, V. Paták
Uhříněves
44 diváků
Richter – Koblížek, Rozkovec, Velich (73. Petrović), Dočekal, Breda, N. Daníček, Haitl, Peřina (87. Buchlovský), D. Skuhravý (C), Štěpánek (80. Munzar)
Vajner – Váňa

Z Uhříněvse je to vše, přeji vám hezký zbytek víkendu a u fotbalu někdy příště na počtenou!
Hosté převedli v závěru skvělý obrat a odváží si z Uhříněvse cenné tři body. Bohemians byli v kontextu celého zápasu lepším celkem, v závěru ale nedokázali pokrýt hráče Jablonce, kteří dvakrát skórovali.
90'
90'
Daníček mohl přidat další branku, ale ve velké příležitost z malého vápna minul!
89'
Naopak do dalšího brejku mířili hosté, Petrović ale nedokázal připravit míč Rozkovcovi.
88'
Pro domácí je to velice kruté, Klokani nyní jen těžko hledají cestu do vápna Jablonce.
87'
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Jaroslav Peřina, přichází Jakub Buchlovský.
86'
Tým Jablonec B právě vstřelil branku!
Neskutečný obrat rezervy Jablonce. V podstatě z další akce se hosté dostávají do vedení. Bederka se nešikovně zamotal do souboje s útočníkem Jablonce, který pak předal míč na NIKOLASE DANÍČKA, který pěkným obstřelem vstřelil třetí branku hostů – 2:3.
84'
A v Uhříněvsi máme vyrovnáno. Z pravé strany dokázal odcentrovat Rozkovec přesně na nepokrytého ZORANA PETROVIĆE, který hlavou srovnává stav skóre – 2:2.
82'
Hosté se zřejmě nadechují k závěrečnému tlaku, nyní obrana Bohemians dokázala míč zblokovat jen s vypětím všech sil.
80'
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Michal Štěpánek, přichází Sebastian Munzar.
79'
Vladimír Zeman se dostal dvakrát za sebou do dobré palebné pozice, oba pokusy ale dokázal brankář Richter pokrýt.
76'
Osmančíkovo sólo po pravé straně bylo zakončeno centrem na Závišku, ten však v krkolomné pozici zakončit nedokázal.
73'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Ismar Begič, přichází Vladimír Zeman.
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Oliver Velich, přichází Zoran Petrović.
72'
S tím si ale Breda neporadil vůbec dobře a Lé Giang v pohodě balón chytil!
71'
Till Schumacher nyní fauloval na hranici vlastního vápna, sudí Paták nejprve ukázal na značku pokutového kopu, po rychle interakci s čárovým Kubcem, ale vytáhl zákrok z vápna a bude se kopat pouze přímý volný kop!
69'
Hráči Jablonce rohový kop domácích ubránili a odehráli míč daleko od Richterovy branky.
68'
Na ofenzivním výletě se objevil Köstl, po jeho přihrávce na Vránu, mohl druhý jmenovaný centrovat, Štěpánek ale dokázal míč zablokovat na roh.
66'
Rychlá akce Bohemians začala u Osmančíka, který roztáhl hru do pravé strany na Závišku. Křídlo domácích poté vyslalo do šestnáctky přesný centr na Nečase, který ale nedokázal přesně zakončit.
64'
Na opačné straně po dlouhé době zaúřadovali také Klokani, konkrétně Nečas, který se ale přes beka Jablonce nedokázal prosadit.
63'
Rohový kop Daníčka zaměstnal brankáře Lé Gianga, ten ho dokázal vyboxovat do bezpečí.
61'
Hosté ale pokračují v tlaku a hráči Bohemians se nedokážou vymanit ze sevření.
59'
Nešťastný moment ve vápně domácích! Köstl u brankové čáry dorážel na Skuhravého, ten ještě dokázal udržet míč ve hře a nastřelil ho přímo do ohně, tam Begič ale nedokázal odkopnout míč do bezpečí a toho plně využil NIKOLAS DANÍČEK, který doklepl míč kolem bezmocného Lé Gianga do sítě – 2:1.
57'
Klokani ale této výhody nedokázali využít.
56'
K míči se ale brzy dostali hráči Bohemians, dlouhý míč Buneše nastartoval Vránu, který vybojoval rohový kop pro domácí.
54'
Osmančík nedokázal na útočné polovině zpracovat balón, vhazování pro rezervu Jablonce.
52'
Ten Jablonec nerozehrál vůbec špatně, zřejmě to byl Tomáš Dočekal, kdo hlavičkoval v malém vápně Bohemians, jeho teč ale skončila mimo.
51'
Dalekonosná střela Peřiny byla zblokována na rohový kop.
49'
Hosté nyní pěkně vykombinovali a vypadalo to, že se dostanou do úniku, na poslední chvíli ale odehrál míč do zámezí Köstl a zamezil nebezpečí.
48'
Nečas rozehrál standardní situaci z levé strany na Závišku, jeho projektil zblokoval Haitl.
47'
Klokani trojnásobně vystřídali, ale na hře to zatím není znát a Bohemians jsou stále aktivnější a více na balónu.
46'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází David Bartek, přichází Denis Vala.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Jan Vondra, přichází Till Schumacher.
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází David Puškáč, přichází Jakub Nečas.
46'
Domácí zatím přesvědčivě kráčí za třemi body a po brankách Osmančíka a Puškáče vedou nad rezervou Jablonce o dvě branky. Hosté se do žádných větších příležitostí neprobojovali a budou muset ve druhé půli přidat, pokud si z Uhříněvsi chtějí nějaký ten bodový příspěvek odvézt. Druhý poločas začne přibližně v 11:19.
45'
43'
Köstl si nyní poradil pod tlakem Velicha a pomohl si s brankářem Lé Giangem.
41'
Velká šance pro Bohemians! Nečasovu pumelici dokázal Richter ztlumit jen k Osmančíkovi, ten byl ale již ve velkém úhlu a nedokázal těžký míč dorazit do sítě.
39'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Antonín Vaníček, přichází Michal Vrána.
37'
Na hrací ploše skončil kapitán domácích Buneš, rozhodčí ale na to nijak nereflektovali.
36'
Puškáč se po nenápadné akci dostal na hranici vápna ke zpětnému míči na Osmančíka, toho ale dobře pokryli obránci Jablonce.
33'
Další roh Bohemians po nepřesné malé domů Štěpánka Jablonečtí ubránili.
31'
První roh se Vaníčkovi nepodařil, ten druhý, který v zápětí následoval byl už mnohem lepší, rozehraní na krátko na Buneše a jeho následné posunutí na Závišku vypadalo zajímavě, střela posledně jmenovaného ale zamířila nad.
30'
Osmančík se již dostával k centru, obránce Jablonce dokázal snahu zablokovat, roh pro Bohemians.
27'
Po dlouhé odmlce přišla také snaha o ohrožení jedné z branek. Štěpánek vyrazil sebevědomě z pozice pravého obránce kupředu a následně vyslal jedovatý pokus, ten však zamířil o kousek nad než bylo potřeba.
25'
Klokani opravdu velmi dobře dostupují protihráče ze severu Čech, nyní se dobře prezentoval obránce Bederka.
23'
Lehká neshoda mezi Štěpánkem a Rozkovcem mohla znamenat nepříjemnost pro Richtera, unikajícího Závišku ale nakonec dokázal Rozkovec skluzem obrat o míč.
21'
Hráči domácího týmu dobře zahušťují vlastní polovinu hřiště, rezervě Jablonce se tak příliš nedaří kombinace na útočné polovině.
18'
Tým Bohemians B právě vstřelil branku!
Klokani se trefují podruhé! Antonín Vaníček si navedl míč na osu hřiště a vyslal na Richtera štiplavou střelu, tu dokázal brankář Jablonce vyrazit pouze k DAVIDU PUŠKÁČOVI, který se již hlavou nemýlil a dorazil míč do odkryté části branky – 2:0.
15'
Hostující tým se dostal z pravé strany k centru do vápna Lé Gianga, ten si ale s vysokým míčem dobře poradil.
13'
Bohemians následný roh dokázali ubránit, navíc Bartek si na lajně počínal výborně a získal míč pro domácí.
11'
Z vlastního autového vhazování se ale Bohemians dostali pod tlak a Rozkovec se dokonce dostal do zakončení, střelu ale zablokoval pohotovým skluzem Köstl.
10'
S centrem Patrika Haitla si Klokani poradili, navíc také získali míč a budou moci vyhazovat.
8'
Na opačné polovině hřiště se k hlavičce dostal Daníček, brankář Lé Giang si míč našel a snadno ho polapil.
6'
Na pravé straně se rodila podobná příležitost Bohemians jako při úvodní brance, pěkný balón od Vaníčka přijal Záviška a znovu hledal nabíhajícího Osmančíka, tomu však tentokrát nevyšel krok a na míč nedosáhl.
4'
Domácí se dostávají do vedení. Záviška zatáhl míč po pravé straně a předložil ho před bránu neobsazenému PAVLU OSMANČÍKOVI, který dokázal pod Richterem procedit míč do branky – 1:0.
3'
David Puškáč v defenzivní práci neodehrál míč z vlastního vápna přesně, hrací předmět se dostal k Daníčkovi, jeho střela však postrádala důraz a přesnost.
2'
David Bartek nyní trochu zavařil Lé Giangovi, když mu poslal přihrávku pod tlak hostujícího hráče, brankář Bohemians odpravil míč pouze do zámezí.
1'
Rozehrávky se ujali hráči domácích Bohemians, dlouhý nákop ale Vaníček zpracovat nedokázal.
1'

Bohemians Praha 1905 B: Lé Giang – Köstl, Vondra, Bartek, Buneš (C), Vaníček, Záviška, Puškáč, Osmančík, Bederka, Begič
Náhradníci: Kouba – Schumacher, Nečas, D. Vala, Zeman, Le Tuan, Vrána

FK Jablonec B: Richter – Koblížek, Rozkovec, Velich, Dočekal, Breda, N. Daníček, Haitl, Peřina, D. Skuhravý (C), Štěpánek
Náhradníci: Vajner – Váňa, Munzar, Buchlovský, Petrović

Rozhodčí: M. Paták – Kubec, V. Paták.
Domácí rezerva Klokanů se pokusí navázat na sympatický výkon z minulého víkendu, kdy Bohemians B přejeli rezervu Teplic 6:1. Celek Vladimíra Hrušky je zatím v klidném středu tabulky. Gólově nejvíc mužstvo táhne mladý Pavel Osmančík, vstřelil tři branky.
Jablonec B zavítá do areálu v Uhříněvsi v dobrém rozpoložení, jelikož v minulém kole dokázal na domácím hřišti porazit rezervu Mladé Boleslavi 3:1. Momentálně se svěřenci Jaroslava Vodičky a Tomáše Čížka nachází na čtvrtém místě v tabulce. Nejlepším střelcem týmu je Ondřej Rozkovec, který se trefil již třikrát.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.