ČFL - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians 1905 B : Ústí n/O - 1. září 2019   10:15

Bohemians 1905 B
56' Záviška  • 76' Osmančík
2:1
(0:1)
Ústí n/O
Ústí n/O
14' Souček
Lé Giang – Farkaš, D. Vala, Buneš (C), Záviška (90+2. P. Vala), Begič (81. Václavík), Ogiomade (55. Osmančík), Vondra, Le Tuan, Vrána (77. Nátr), Bederka.
Václavík, P. Vala, Nátr, Osmančík, Zeman, Kouba.
Ježek – Pilný, Arnošt
SK Čechie Uhříněves
Ústí n/O
Jeřábek – Falta, Habrman (77. Krátký), Chleboun, Langer, Skalický, Souček (C), Špatenka (77. Abrahams), Nágl, Mayer (61. Grepl), Pazdera.
Grepl, Kopecký, Pinkava, Abrahams, Hubálek, Krátký.

90+2'
90+2'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Jan Záviška, přichází Patrik Vala.
81'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Ismar Begič, přichází Miroslav Václavík.
77'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Špatenka, přichází Jared Jason Abrahams.
76'
Tým Bohemians B právě vstřelil branku! Pražané otáčejí skóre zápasu a jdou poprvé do vedení! Od zisku tří bodl je navíc dělí něco okolo deseti minut. Rozhodující branku vstřelil PAVEL OSMANČÍK.
75'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Michal Vrána, přichází Dominik Nátr.

Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Vojtěch Habrman, přichází Matěj Krátký.
61'
Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Denis Mayer, přichází Filip Grepl.
56'
Tým Bohemians B právě vstřelil branku! Domácí se konečně prosazují a srovnávají stav dnešního zápasu! Jede se tedy od znovu. První gól svého týmu vstřelil JAN ZÁVIŠKA.
55'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905 B: ze hřiště odchází Marvis Amadin Ogiomade, přichází Pavel Osmančík.
46'
45+2'
29'
Žlutou kartu dostává Petr Falta (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí).
14'
Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
Hostující tým se jako první dostává do vedení, když otevírá skóre zápasu ve čtrnácté minutě! Trefil se JAN SOUČEK!
Z důvodu technických problémů jsme nuceni Vám ze zápasu přinést jen změny stavu!
1'

Bohemians Praha 1905 B: Lé Giang – Farkaš, D. Vala, Buneš (C), Záviška, Begič, Ogiomade, Vondra, Le Tuan, Vrána, Bederka.
Náhradníci: Václavík, P. Vala, Nátr, Osmančík, Zeman, Kouba.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: Jeřábek – Falta, Habrman, Chleboun, Langer, Skalický, Souček (C), Špatenka, Nágl, Mayer, Pazdera.
Náhradníci: Grepl, Kopecký, Pinkava, Abrahams, Hubálek, Krátký.

Rozhodčí: Ježek – Pilný, Arnošt..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.