ČFL - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brozany : Dukla B - 25. srpna 2019   17:00

Brozany
Brozany
8' Hovsepyan  • 13' Ajinović
2:3
(2:3)
Dukla B
Dukla B
24' Jakab   • 28' Vyleta   • 39' Lauko
Brozany
Raicevic – Hovsepyan, Obrtlík, Ajinovic, Luzin, Peréz, Mešič (77. Jakš), Cibulka (C), Hloušek (46. Walter), Bubeníček, Vojvodic.
Lipš – Turek, Jakš, Walter.
Kvítek – Řeháček, Pekař.
Hřiště SK Sokol Brozany, Brozany nad Ohří
384 diváků
Dukla B
Šťovíček – Novák, Houha (54. Kim), Lauko, Kott (C), Veniger (79. Kosík), Dancák, Vyleta (60. Vera), Kovernikov (46. Trávníček), Jakab (62. Kozel), Fišl.
Janda – Kozel, Kosík, Vera, Kim, Trávníček.

Odsud z Brozan je to pro dnešek vše, přeji Vám hezký zbytek nedělního večera.
Litý boj dnešního utkání je u konce. Domácí tým musí jistě mrzet, že v první půli neudržel již celkem slibné vedení. Druhá půle také přinesla velmi aktivní fotbal s řadou příležitostí na obou stranách, navíc stupňující s přibývajícími minutami. Z žádné z nich ale nevzešla gólová trefa a Dukla tak dokráčela k těsné výhře 3:2.
90+4'
90+4'
V souboji desítek zastavil křižmo samostatně unikajícího Veru Radek Cibulka.
90+3'
Jan Šťovíček zvolil další vysoký nákop až k Raicevićovi, který opět zvolil stejně dlouhý nákop.
90+2'
Snahu Hovsepyana dostat se do volného prostoru a zakončit v poslední chvíli zmařil Daniel Fišl.
90+1'
Hlavní sudí nastavuje tři minuty!
90'
Dlouhým nákopem se pokusili hosté ještě zmírnit tlak před vlastní brankou. To se jim na malou chvíli i podařilo, přesto míč poslali až k Raicevićovi, který zrovna tak tvrdě nakopl míč na opačný konec hřiště.
89'
Žlutou kartu dostává William Vera (FK Dukla Praha B).
89'
Žlutou kartu dostává David Kozel (FK Dukla Praha B).
88'
Hosté nakonec dokázali otočit hru a dalším přímým kopem se přiblížit až do vápna. Tam se pokusil o zakončení Kim Seung Bin, jehož snaha ale byla proti domácímu obránci marná.
87'
Navíc se pokouší z mnoha pokusů ostřelovat Šťovíčkovu branku. Vždy jim ale chybí malý kousek k dokopnutí míče mezi tři tyče.
86'
Domácí tým se ale nevzdává a stále se snaží o průniky do útočného pásma.
85'
Tohle musí Dorde Vojvodiće velmi mrzet! Při dorážce přímého kopu už měl na svých kopačkách vyrovnávací trefu, ovšem gólman Šťovíček proti míči nakonec dokázal vyskočit a vyrazit jej napravo od sebe.
84'
Žlutou kartu dostává Daniel Fišl (FK Dukla Praha B).
83'
Brozany přečkaly tlak na vlastní branku a naopak se pokouší o protiútok. Ani z něj ale nic nedokázali vytěžit.
82'
Pražané se pokusili o kombinaci, kterou velmi tvrdě ukončil Dorde Vojvodić. Od sudího Kvítka si za to navíc vysloužil žluté napomenutí.
80'
Domácí tým se opět drží před brankou soupeře. K samotné střele se ale stále nemůže a nemůže dostat. Toho hosté využívají k převzetí si míče do vlastního sevření.
79'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Viktor Veniger, přichází Lukáš Kosík.
77'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Muamer Mešič, přichází Karel Jakš.
76'
Po Cibulkově faulu má Dukla další možnost k okupování prostoru před brankou. Přímý kop se pokusil hlavičkou dorazit před branku Tomáš Kott, který však mířil vedle. Navíc zvolil příliš tvrdé opření se do míče, čímž se chvíli držel ležící na zemi.
76'
Žlutou kartu dostává Radek Cibulka (Sokol Brozany).
75'
Po sérii přihrávek se pokusil o finální centr z hranice velkého vápna Tomáš Lauko. Těsně před něj se ale postavil Tomáš Bubeníček, který vysokou nohou poslal míč mimo hřiště.
74'
Žlutou kartu dostává Tomáš Bubeníček (Sokol Brozany).
74'
Kombinace Dukly pokračuje. Stále však ve stejném prostoru bez větší šance na posun k Raicevićovi.
73'
Pražané se opět dostali k míči, se kterým kombinují na úrovni středového kruhu. Spíše než postup dopředu ale volí postupný návrat zpět.
72'
Již druhý rohový kop v krátkém čase mají před sebou hráči Brozan.
71'
Jan Šťovíček zmírnil napětí před vlastní brankou dlouhým odkopem. Ten zachytila obrana Brozan, která neváhala ani nejmenší okamžik a rychle zahájila úspěšnou protiakci ve prospěch zabrání prostoru na soupeřově straně hřiště.
70'
U míče se drží fotbalisté domácího celku. Těm se daří kombinovat na soupeřově polovině hřiště, už ale ne se přiblížit k samotnému vápnu.
68'
Gólovku na druhé straně měl Willam Vera, který už si míč stavil ke střele z hranice malého vápna. Luka Raicević si ale k němu seběhl a byť za cenu akrobatického kotrmelce míč chytil.
67'
A Brozanští tuto akci využili k dlouhé souhře před brankou Dukly. Celou akci zakončil Muamer Mešič, jehož vysoká hlavička mířila vysoko nad branku hostí.
66'
Po Kimově přihrávce vysokou střelou poslal míč na branku Lukáš Trávníček. Gólman Raicević ale dokázal míč vyrazit nad sebe. Tím sice tlak na jeho branku neskončil, přesto dal Brozanům možnost jej nakonec odkopnout do bezpečí.
64'
Další šanci na přesun před branku měli Brozanští po přímém kopu, který k pravé tyči odhlavičkoval Tomáš Bubeníček. Míč si ale skočil dosti pomalu, čímž neměl Šťovíček příliš práce s jeho lapením.
63'
Tlak Brozan na vyrovnání s přibývajícími minutami narůstá. Pro gólmana Šťovíčka tak vznikly perné chvíle před vlastní brankou, přesto si s nimi dokázal poradit.
62'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Josef Jakab, přichází David Kozel.
60'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Dominik Vyleta, přichází 10 Willan Mackleyther Palacios Vera.
59'
Velkou šanci měl Lukáš Trávníček, který vypálil z hranice velkého vápna. Těsně před ním ho ale domácí obrana dokázala srazit.
58'
Brozanští se ale přeci jen dostali k míči. Byť u vlastní branky a musí zahájit další rozehrávku.
57'
Další velkou šanci Brozan měl Radek Cibulka, řítivší se křižmo zleva do vápna. V klíčovém momentu ale podklouzl a celá akce domácího týmu vzala za své.
57'
Dnešní utkání sleduje 384 diváků.
55'
Z velké šance Brozan nakonec nic nevzešlo, naopak míč se vrátil až skoro na půlku k Dorde Vojovidićovi. Brozanský hráč sice vrátil hru před branku, ovšem na víc, než na vysoký nákop zleva do rukou Šťovíčka nedošlo.
54'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Karel Houha, přichází Kim Seung Bin.
53'
Dukla postupně otáčí hru. K tomu jim má pomoci i přímý kop.
52'
Přestože se Pražané museli vrátit na vlastní polovinu, stále se drží u míče. Nakonec se ale domácím povedlo vypíchnout míč a s ním se dostat ke střele. Jan Šťovíček jej ale bez větších obtíží lapil.
51'
Žlutou kartu dostává Karel Houha (FK Dukla Praha B).
50'
Další souboj o míč mezi Karlem Houhou a Michalem Obrtlíkem, který zvládl lépe domácí obránce.
49'
Dukla se ale stejně drží na polovině soupeře. Z velké vzdálenosti také Pražané vypálil, leč míč letěl dosti daleko vedle Raicevićovy branky. Gólman domácího Sokolu tak vykopává.
48'
Vysoký nákop od obránců Dukly měl najít Karla Houhu před brankou Raicevice. To se také podařilo, i když na levém křídle. Navíc ho předskočil Michal Obrtlík, který jej odstavil od míče.
47'
A právě Hovsepyan se vydal následně do samostatného brejku, přičemž v rychlosti ho fauloval Samuel Dancák, za což si také vysloužil žluté napomenutí.
46'
Žlutou kartu dostává Davit Hovsepyan (Sokol Brozany).
46'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Dominik Hloušek, přichází Matěj Walter.
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Artěm Kovernikov, přichází Lukáš Trávníček.
46'
První polovina plná zvratů je u konce! Domácí už velmi nadějně vedli 2:0, Dukla se ale záhy dokázala vrátit do hry a střelecký apetit využít i k otočení hry ve svůj prospěch. Do další fáze utkání tak s mírným náskokem bude vstupovat pražský celek.
45+2'
45'
Odkop od branky Luky Raiceviće jako první převzal obránce hostí. Dukla ale nyní příliš nepředvedla, neboť krátce za dělící čárou skončil míč mimo hřiště.
44'
Pražané se opět drží na soupeřově polovině. Po jejím obvodu se snaží dostat hlouběji před branku. Úkol to ale byl příliš obtížný, naopak Brozany dokázaly vyběhnout na opačný konec hřiště.
43'
Na druhé straně měl velkou šanci na srovnání Davit Hovsepyan, který poslal hlavou míč na branku po rohovém kopu svého týmu. Gólman Šťovíček ale velmi přesně vyčetl celou situaci a Hovsepyanův pokus lapil do svých rukavic.
41'
Zdá se, že ofsajdy budou v tomto utkání velkou brzdou Dukly při průnicích na domácí branku. Momentálně se v něm ocitl Tomáš Kott, který si přebíral vysoký obloukovitý nákop od svého spoluhráče.
39'
Tým Dukla B právě vstřelil branku!
Pražané otáčejí vývoj utkání ve svůj prospěch! Odražený míč od Raiceviće po střele Josefa Jakaba převzal TOMÁŠ LAUKO, který z první vymetl prostor u levé tyče domácí svatyně.
38'
Už si chystal míč na střelu z pohybu Karel Houha, když mu sudí odmávali ofsajd. Brozanští tak dokázali přesunout míč na opačný konec hřiště, přesto se ke střele nedostali, naopak přišli o míč.
36'
Danielu Fišlovi se vydařila osobní obrana Toniho Ajinoviće, jemuž nakonec vypíchl míč Tomáš Novák. Dukla tak získala míč do vlastních rukou a započala vlastní souhru od obránců.
35'
Jeho exekuce se chopil Muamer Mešič, který zvolil nižší střelu. Ta se ovšem odrazila o čtyřčlennou zeď hostujícího týmu.
35'
Brozany ale mohou zahrozit z přímého kopu!
33'
Po nějaké době se i Brozanští dostali na soupeřovu polovinu, ve které se také delší čas drží. Samotné vápno je ale zahuštěno mnoha hráči Dukly, kteří blokují jakýkoliv náznak domácích o průnik do útočného prostoru.
32'
U míče se stále drží Pražané, přestože se museli vrátit k vlastní brance. Hosté se následně pokoušejí o průnik na opačnou stranu hřiště, kam se sice dostali, přesto přišli o míč.
31'
Dlouhý nákop od branky Luky Raiceviće dokázala lépe zpracovat obrana Dukly, která míč těsným příkopem přenesla na střed hrací plochy.
28'
Tak tomu se říká drama! DOMINIK VYLETA sváděl souboj s domácí obranou. Už také o míč přišel, přesto si jej nakonec dokázal vybojovat a z malého vápna poslat k levé tyči Raicevićovy branky. Dukla tak dokázala srazit nepříznivou dvougólovou ztrátu a dostat se zpět do hry.
27'
Pokračoval v útočném tlaku Brozan se jal Willy Peréz. Ten si ovšem nedokázal úplně dle svých představ zpracovat míč a obránce Dukly ho zpoza jeho nohou odkopl.
26'
Pražané pozvolna rozehrávali na středu pole a vyčkávali na vhodný moment pro přesun hlouběji do útočného prostoru. To se jim také zadařilo, přesto samotné zahrození před Raicevićem se už hostům nepovedlo.
24'
Gólové hody pokračují snížením Dukly! Po Šťovíčkově odkopu se vydal do brejku JOSEF JAKAB, který zcela sám přeběhl s míčem na kopačkách až před branku a z pokutového území také přesně překonal Raiceviće.
23'
Na druhé straně opět zahrozil Ajinović. Proti jeho střele k pravé tyči ale dokázal Šťovíček vyskočit.
22'
Další pokus Dukly o průnik zastavil ofsajd, v němž se ocitl Dominik Vyleta.
21'
Pozice třetího stopera se chopil gólman domácích Raicević, který sám stíhal Karla Houhu, pokoušejícího se o snížení. Ve své obranné činnosti byl úspěšný, přesto stále musí střežit prostor vápna před sebou.
20'
Velmi daleký odkop Šťovíčka jako první odrazil hlavou před sebe Michal Obrtlík. Brozany se ale nemohly dostat od vlastní branky, naopak si na míč sáhl i Luka Raicević, který jej sám rozehrával.
17'
Toni Ajinović se sám chtěl vydal do další nadějné situace. Nejprve vypíchl míč jednomu z hráčů Dukly, který se snažil o rozehrávku, načež se sám vydal do volného prostoru před branku. Míč si ovšem předkopl velmi vysoko před sebe, čímž jej stáhl k sobě Tomáš Novák, který odolal i souboji o něj s Ajinovićem.
16'
Muamer Mešič se pokoušel pozemní přihrávkou vyslat do samostatného brejku Toniho Ajinoviće. Míč ovšem poslal příliš rychle, čímž se jej jako první zmocnil obránce pražského celku.
14'
Dukla ale neztrácí optimismus a sama se pokouší o útočné situace. Šanci přiblížit míč na branku přímým kopem měl Samuel Dancák, který ovšem nakonec zvolil přihrávku za sebe a Dukla roztáhla hru na polovině hřiště.
13'
Brozany právě vstřelily branku!
Tak to byla velká paráda v podání TONIHO AJINOVIĆE. Jedna z dalších nových posil Brozan převzal míč po vysokém centru od Hlouška, probil se s ním na hranici velkého vápna a dělovkou rozvlnil síť za Šťovíčkovými zády.
11'
Dlouhý nákop za brozanskou obranu dostihl Artěm Kovernikov. Útočící hráč Dukly se posléze pokusil o centr na Dominika Vyletu. První u míče byl ale Aleksandr Luzin, který ihned uklidil míč mimo hrací plochu.
10'
Brozanští pokračují ve svém útočném tlaku. Gólman Šťovíček je tak v permanenci, přesto třikrát po sobě lapil míč do svých rukavic.
8'
Máme tu první gól utkání! DAVIT HOVSEPYAN převzal odražený míč od Willyho Peréze, se kterým se vydal k levé hranici pokutového území. Tam si obehrál jednoho obránce a poslal míč na gólmana. Šťovíček neměl míč zcela ve své moci, čehož Hovsepyan využil a dokopl jej mezi tři tyče.
6'
Z celé situace se ovšem dostal do rychlého brejku Davit Hovsepyan. Jeho ale hostující bránící hráč podržel za dres, čímž se domácí dostali k dalšímu přímému kopu, jímž roztáhli hru do šířky.
6'
Záhy se ale hra obrátila směrem před branku Luky Raicevice a rohový kop tentokrát vybojovala Dukla.
4'
Po jednom z nich se Brozany dostaly k přímému kopu. Obloukovitý nákop ještě dokázali domácí dorazit na branku, přičemž až v poslední chvíli dokázal zareagovat Josef Jakab, jemuž se povedlo odkopnout míč přes hlavu mimo hřiště. Brozany tak mají alespoň výhodu rohového kopu.
3'
Domácí Sokol se přibližuje neustále k brance hostí. Cestu ale mají přerušovanou díky několika faulům Dukly.
2'
Vůbec poprvé v utkání si sáhl na míč Jan Šťovíček. Lapení střely mu ale nečinilo příliš problémů, následně rozehrával v poklidu po zemi.
1'
Po levém křídle se snaží projít Tomáš Kott. Cestu mu ovšem zkřížil Muamer Mešič, díky čemuž musel kapitán Dukly vrátit míč svým spoluhráčům na polovinu hřiště.
1'
Úvodního výkopu se zhostili fotbalisté Dukly. Ti se s míčem stáhli na vlastní polovinu a začali si vzájemně přihrávat. Brozanští ovšem rozehrávku rychle napadali.
1'

Sokol Brozany: Raicevic – Hovsepyan, Obrtlík, Ajinovic, Luzin, Peréz, Mešič, Cibulka (C), Hloušek, Bubeníček, Vojvodic.
Náhradníci: Lipš – Turek, Jakš, Walter.

FK Dukla Praha B: Šťovíček – Novák, Houha, Lauko, Kott (C), Veniger, Dancák, Vyleta, Kovernikov, Jakab, Fišl.
Náhradníci: Janda – Kozel, Kosík, Vera, Kim, Trávníček.

Rozhodčí: Kvítek – Řeháček, Pekař..
To střelecká bilance Dukly je poněkud bohatší. Pražané v prvním kole podlehly vysoko Zápům 2:5, leč hned v druhém kole porazili 5:1 rezervu Pardubic. Díky skóre se tak nyní nacházejí na osmém místě tabulky, kdežto Brozany na místě desátém.
Oba týmy jsou na tom co se bodového součtu týče zatím úplně stejně. Brozany v úvodním kole porazily rezervu Bohemians Praha 1905, ovšem v kole druhém nestačily na nováčka soutěže Přepeře. Jak utkání s Bohemians, tak s Přepeřemi skončilo 2:0, a to jak ve prospěch, či neprospěch Brozan.
Zdravím vás u třetího kola Fortuna České fotbalové ligy, skupiny B odsud z Brozan nad Ohří. Domácí SK Sokol Brozany přivítá na svém hřišti rezervu FK Dukly Praha. Přeji Vám příjemné počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.