ČFL - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brozany : Jablonec U21 - 10. listopadu 2019   14:00

Brozany
Brozany
73' Dočekal(vl.)
1:3
(0:0)
Jablonec U21
51' Skuhravý   • 63' Daníček   • 68' Koblížek
Brozany
Lipš – Bories Perez, Hloušek, Luzin, Tichý, Turek, Výborný
Vokoun – Nejedlo, Machýček
Brozany
Vajner – Buchlovský, Helm, Munzar, Petrovic, Vana, Výborný

Toto je v tuto chvíli ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a někdy příště na shledanou.
90+2'
90+2'
Obrtlík ležet na zemi.
90+1'
Nastavují se dvě minuty.
90'
Domácí byli dobře postaveni v pokutovém území. Centr propadl až mimo hřiště.
89'
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Oliver Velich, přichází Jiří Váňa.
89'
Domácí míče nakopávají dopředu. Tam však jsou pouze obránci hostí.
88'
Domácí gólman vykopává od brány. Hráči Brozan nákop dokázali zpracovat, Vystřelit se jim ale nepodařilo.
85'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Petr Výborný, přichází Radek Cibulka.
85'
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Dominik Pleštil, přichází Sebastian Munzar.
84'
Domácí rozehráli rohový kop. Nikdo z červených se ke hlavičce nedostal, jelikož obránci centr odklánějí do bezpečí.
83'
Hosté se snaží přenášet hru na křídla. Obránci Brozan tam jsou však vždy dříve.
82'
Jablonec kombinuje před pokutovým územím domácích.
81'
Hosté měli k dispozici přímý kop. Nastřelují však pouze zeď.
80'
Žlutou kartu dostává Jakub Hruštinec (Sokol Brozany).
79'
Domácí nepřesně kombinují na polovině hostí. Míč se k nim však vždy odrazí.
78'
Žlutou kartu dostává Matěj Walter (Sokol Brozany).
77'
Jablonec má výhodu. Brozany zfaulovali dva hráče jeden z nich zůstal ležet na zemi.
76'
Cibulka zfauloval svého protihráče. Hosté budou rozehrávat.
75'
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází David Macháček, přichází Jakub Buchlovský.
74'
Domácí kombinují kolem vápna hostí.
73'
Brozany právě vstřelily branku!
Autorem vlastní branky je TOMÁŠ DOČEKAL. Domácí si několikrát nahráli ve vápně hostí a finální přihrávka na nabíhajícího Velicha se jim náramně povedla. Ten díky odrazu o obránce trefuje skulinu mezi brankářem a levou tyčí.
72'
Brozany rozehrávají na své polovině.
71'
Hosté rozehrávají rohový kop.
69'
Žlutou kartu dostává Michal Obrtlík (Sokol Brozany).
68'
Tým Jablonec B právě vstřelil branku!
Autorem branky je FRANTIŠEK KOBLÍŽEK, který se dostal k dorážce před prázdnou bránou po několika odrazech ve vápně domácích.
66'
Hosté vyslali několik centrů do vápna domácích.
65'
Jablonec rozehrává ze středu hřiště. Centr letí mimo hrací plochu.
63'
Autorem branky je DANÍČEK, který před brankou nebyl nikým hlídán a tak mohl v klidu zakončit pod břevno.
62'
Hosté kombinují na polovině domácích.
61'
Před brankou Richtera se vytvořila skupinka. Míč se do ní ale nedostal a nebyli jsme svědky žádného zakončení.
60'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Oliver Velich, přichází Václav Helm.
59'
Koblížek předvedl velmi zajímavý zákrok hlavou, kterým odvrací centr na nehlídaného protihráče do autu.
58'
Němec vykopává po útočném faulu od hráče Jablonce.
57'
56'
Domácí mají k dispozici přímý kop na polovině soupeře. Ideální pro centr.
54'
Hosté nyní měli k dispozici několik příležitostí k zakončení. Po několika kombinacích se k finálnímu zakončení dostal Haitl, který bránu vysoko přestřelil.
53'
51'
Autorem branky z pokutového kopu je SKUHRAVÝ, který vystřelil nekompromisně k levé tyči.
49'
Breda se pokusil o zpracování, míč mu však odskočil a opustil hřiště.
48'
Domácí se pokusili dostat do útoku pomocí nákopu. Obránci Jablonce opět úspěšně zasahují.
47'
Daníček zůstal po zákroku od Hruštince na zemi.
46'
Hosté právě vstřelil branku! Nebyla však uznána kvůli ofsajdu.
46'
V prvním poločasem jsme neviděli ani jednu gólovou šanci. Obránci obou celků prozatím předvedli výborný výkon. Zatím se o hezký a aktivní fotbal nejedná.
45+2'
45+1'
Opět excelentní práce obrany domácích. Hosté se dostali do přečíslení, ale Rozkovec skluzem odebírá míč před svým pokutovým územím.
45'
44'
Macháček měl dobrou šanci vyslat centr do vápna domácích. Jeden z beků mu to včas překazil.
43'
Richter se ujmul výkopu. Spoluhráče ale nenašel.
41'
Zatím jsme neviděli ani jeden zákrok brankáře. Obránci na obou stranách odvádějí skvělou práci.
40'
Bubeníček vhazuje aut na polovině domácích. Jeden z útočníků Brozan se dopustil útočného faulu. Výkopu se ujme gólman hostí.
39'
Hosté rozehrávají s gólmanem. Obránci se nedokáží uvolnit, domácí dobře napadají.
37'
Daníček vyslal nadýchaný centr do pokutového území domácích. Nikdo si na něj ale nedokázal vyskočit.
36'
Richterův výkop dopadl až za polovinou, nikdo ho ale vhodně nezpracoval.
35'
Macháček se dopustil útočného faulu na jednoho ze stoperů.
33'
Hosté vhazují aut na polovině hostí. Hruštinec byl zfaulován a přímé kopy hostí se skutečně stále přibližují k bráně domácích.
32'
Míčsi oba celky vyměňují ve středu hřiště. Ani jednomu týmu se nedaří kvalitně přihrát.
31'
Hosté se dostali ke střele na Němce, Skuhravý těsně netrefil levou tyč.
29'
Cibulka se rozhodl pro střelu z dálky. Richter střelu vyboxoval.
28'
Chukwuma byl zfaulován těsně před pokutovým územím Jablonce. Domácí mají k dispozici přímý kop.
27'
Hra se obrátila a možnost rohového kopu mají k dispozici domácí.
26'
Jablonec měl k dispozici rohový kop. Stejně jako doposud hosté ho domácí výborně ubránili.
25'
Pleštil se rozeběhl, prošel tři hráče a dostal se na hranici vápna domácích. Jeho střelu odklonil bránící hráč do mimo hrací plochu..
24'
Hráči Brozan nedokáží rozehrát do předu, musí opět rozehrávat se svým gólmanem.
23'
Obrana domácích rozehrává se svým gólmanem.
22'
Domácí mají k dispozici další rohový kop. nyní se k němu postavil Bueníček, který volí rozehrávku nakrátko. I tento pokus bránu neohrozil.
21'
Jablonec bude opět rozehrávat po faulu. Postupně se přibližuje k bráně soupeře.
20'
Míč se dostal k obraně domácích, která hned míč nakopává do předu a posílá do šance své útočníky.
19'
Pavlíček fauloval svého protihráče na své polovině. Jablonec bude rozehrávat ze středu hřiště.
18'
Domácí mají k dispozici další rohový kop.I ten odvrací připravená obrana Jablonce.
17'
Hosté se znovu pokusili o založení útoku. Klička Daníčka však byla špatná a jeho vinou se míč ocitá mimo hřiště.
16'
Rozkovec bude rozehrávat ze středového kruhu. Míč se dostal až k domácímu brankáři.
15'
Pavlíček se pokusil přehodit svého protihráče, míč ale netrefuje tak jak by chtěl a míč končí v autu.
14'
Jablonec vhazuje aut zhruba ve středu hřiště.
13'
Brozany se znovu pokusili o centr do vápna hostí. Obránci jsou i v tuto chvíli připraveni a jeden z nich posílá hlavou míč mimo dosah domácích.
12'
Pavlíček se postavil k přímému kopu. Místo střely zvolil centr, který odvrací jeden z obránců.
10'
Rozehrávka se hostí se nepodařila a nepřesnou přihrávkou odevzdávají míč svému soupeři.
9'
Po souboji Cibulky a Haitla zůstali na zemi ležet oba hráči. Haitl byl však faulován a Jablonec bude rozehrávat ze středu hřiště.
8'
Hosté skvěle brání. Brosany se nedostali k žádné střele i přes fakt, že se nyní ocitli v několika šancích.
7'
Domácí se dostali k odraženému míči a Aljinovic vyslal velmi dobrou přihrávkou do běhu Jakše. Ten jeho přihrávku nedoběhl a míč odkopává vybíhající Richter.
6'
Hosté rohový kop ubránili a vydali se na soupeřovu polovinu. Dočekal byl zfaulován ve středu hřiště.
5'
Domácí obránci rozehrávají s gólmanem. Podařilo se jim získat rohový kop.
4'
Domácí vhazují na polovině svého soupeře. Hosté míč svým zákrokem soupeři odebrali a kombinují ve středu hřiště.
3'
Domácí mají k dispozici přímý kop. Postavil se k němu Cibulka, obránci Jablonce jeho pokus odvrací.
2'
Domácí vhazují aut. Byl nepřesný a míč opustil hrací plochu. Budou vhazovat hosté.
1'
Domácí kombinují ve středu hřiště.
1'
Hráči už jsou hřišti. Výkopu se ujmou hosté.

Sokol Brozany: Němec – Aljinovic, Bubeníček, Cibulka (C), Hovsepyan, Hruštinec, Chukwuma, Jaks, Obrtlík, Pavlíček, Walter
Náhradníci: Lipš – Bories Perez, Hloušek, Luzin, Tichý, Turek, Výborný

FK Jablonec B: Richter – Breda, Daníček, Dočekal, Haitl, Koblížek, Macháček, Plestil, Rozkovec, Skuhravý (C), Velich
Náhradníci: Vajner – Buchlovský, Helm, Munzar, Petrovic, Vana, Výborný

Rozhodčí: Vokoun – Nejedlo, Machýček.
FK Jablonec B

Hosté na tom jsou podstatně lépe než domácí. Rezervní tým prvoligového Jablonce se se třiceti body nachází na prvním místě tabulky ČFL skupiny B. Hráči tohoto celku prozatím vstřelili 26 gólů a nejproduktivnější hráč Jablonce B je Nikolas Daníček s šesti góly.

Poslední Zápasy Jablonce B:
Jablonec B – Živanice 3:2
Zápy – Jablonec B 1:3
Jablonec B – Pardubice B 2:0
Sokol Brozany

Domácím se v letošním ročníku vůbec nedaří, nacházejí se až na poslední sestupové příčce. Hráčům tohoto celku se prozatím podařilo nasbírat šest bodů. Nejproduktivnějším střelcem tohoto celku je Hovsepyan, který se postaral o čtyři góly z celkových deseti, které Sokol prozatím vsítil.

Poslední zápasy Brozan:
Velvary – Brozany 1:0
Brozany – Liberec B 1:0
Teplice B – Brozany 4:1
Vítám Vás u zápasu 14. kola ČFL skupiny B, ve kterém domácí Sokol Brozany přivítá lídra tabulky FK Jablonec B. V tomto zápase můžeme favorizovat záložní tým Jablonce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.