ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chlumec nad Cidlinou : Brozany - 6. října 2019   10:15

Chlumec nad Cidlinou
25' Bastin  • 29' Jarkovský  • 62' Čáp  • 65' Bastin  • 75' Korba
5:1
(2:0)
Brozany
Brozany
90' Hovsepjan
Petr – Špidlen, Havel, Jarkovský (C), Trávníček, Koubek, Labík (85. Žahourek), Veselka, Čáp, Kopáč, Bastin
Dunda, Kučera, Korba, Labík, Žahourek, Novotný
Szikszay – Grimm, Košan
268 diváků
Brozany
Lipš – Luzin, Obrtlík, Aljinović, Bories, Hruštinec, Hovsepjan, Cibulka (C), Jakš, Bubeníček, Mešič (82. Walter)
Pavlíček, Výborný, Chukwuma, Turek, Hloušek, Walter, Němec

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Je konec! Chlumec nad Cidlinou nakonec potvrdil roli favorita a poráží Brozany vysoko 5:1! Po velkém tlaku otevřel skóre ve 25. minutě Tomáš Bastin. O čtyři minuty později se navíc prosadil Jakub Jarkovský! Po změně stran navíc navýšil domácí vedení Čáp, kterého bleskově napodobil svou druhou trefou v utkání Bastin! Patnáct minut před koncem navíc dovršil debakl Brozan Radek Korba! Za hosty korigoval v poslední minutě z penalty Hovsepjan!
90'
90'
Brozany právě vstřelily branku!
Je sníženo! K penaltě se postavip DAVIT HOVSEPJAN a prudkou střelou překonal brankáře!
90'
Brozany nakonec dostanou šanci ke korigování skóre! Pokutový kop!
88'
Lipš zabránil šesté brance ve své síti neskutečným zákrokem, když doslova uhodl stranu, kam poletí přízemní střela ze skvělé pozice!
87'
Dnešní utkání sleduje 268 diváků!
86'
Žlutou kartu dostává Luzin (Sokol Brozany).
85'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Labík, přichází Žahourek.
84'
Cibulka neunesl emoce a dostává žlutou kartu.
82'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Mešič, přichází Walter.
80'
Domácí stopeři kombinují na vlastní polovině a už se nikam neženou. Brozany by se nejraději viděly v šatně po utkání.
78'
Domácí celek nadále pokračuje ve fantastické hře a nepouští Brozany do útoku. Hosté za poslední dva duely obdrželi už devět branek.
75'
Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
Chlumec se páté branky nakonec dočkal! Autorem branky je RADEK KORBA!
70'
Střídání v týmu Sokol Brozany: ze hřiště odchází Alinović, přichází Turek.
68'
A mohla přijít také pátá branka, jenže hostující brankář na poslední chvíli vytěsnil ránu na roh!
65'
Domácí celek pokračuje v kanonádě a přidává i čtvrtou branku. Autorem branky je TOMÁŠ BASTIN!
62'
Chlumec přidává třetí branku v dnešním utkání. ROMAN ČÁP se ve vápně odpoutal od svého obránce a poslal míč za záda brankáře!
61'
Obrtlík si dal pozor na nepřesnou rozehrávku domácích a zakopl míč mimo nebezpečný prostor.
59'
Chlumec nad Cidlinou zahrával rohový kop. Domácí se rozhodli pro rozehrávku do kombinace, ale centr do velkého vápna vůbec nepřišel.
56'
Hostující brankář poslal pořádný nákop na polovinu soupeře, ale v hlavičkovém souboji uspěl domácí zadák.
54'
Chlumec kombinuje v zadních řadách a snaží se uklidnit hru. Brozany jsou po změně stran naprosto bezzubé.
52'
Obrovská šance Chlumce nad Cidlinou! Na přihrávku z pravé strany si naběhl Labík, ale jeho ránu placírkou na poslední chvíli srazil obránce na roh!
50'
Domácí se znovu dostali do zakončení. Kapitán Jakub Jarkovský to zkoušel zpoza vápna, ale přestřelil branku.
48'
Chlumec se pokusil překvapit obranu soupeře vysokým obloučkem, ale pro míč si s přehledem došel připravený brankář.
46'
Chlumec nad Cidlinou obstaral výkop do druhé půle dnešního utkání. Domácí v ní budou chtít potvrdit výkon z prvního poločasu.
46'
První poločas je minulostí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější hráči Chlumce nad Cidlinou, kteří vedou o dvě branky. Po velkém tlaku otevřel skóre ve 25. minutě Tomáš Bastin. O čtyři minuty později se navíc prosadil Jakub Jarkovský! Chlumec měl i další šance, ale brankář Brozan už potřetí nepřekonal.
45'
44'
Obrovská šance domácích! Na centr od rohového praporku si naskočil jeden z urostlých hlavičkářů a Lipš musel vytáhnout skvělý reflexivní zákrok!
42'
Chlumec už opět kombinuje v blízkosti pokutového území a hledá si prostor pro další zakončení.
41'
Chlumec se usadil v blízkosti rohového praporku, jenže nikdo v modrobílém dresu tentokrát neodcentroval.
39'
Chlumec mohl přidat už svou třetí branku, jenže dloubák z hranice velkého vápna těsně přelétl horní tyč!
37'
Domácí Jakub Jarkovský to při napadání rozehrávky soupeře přehnal s agresivitou a dopustil se prohřešku proti pravidlům.
35'
Brozany vhazovaly na vlastní polovině a opět se nedokázaly vymanit z tlaku svého soupeře. Chlumec může nadále útočit.
33'
Po dalším rohovém kopu se už domácí celek dočkal zakončení, ale míč zablokoval obětavý obránce.
31'
Chlumec nad Cidlinou zahrával rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde zasáhla obrana Brozan.
29'
Domácí Chlumec nad Cidlinou navyšuje své vedení na rozdíl dvou branek! Další recept na brankáře Brozan našel kapitán JAKUB JARKOVSKÝ!
27'
Chlumec pokračuje v aktivní hře a neustále se tlačí do útočení. Obrana Brozan má plné nohy práce.
25'
Domácí celek se dostává do vedení! Chlumec nad Cidlinou přetavil svůj aktivní vstup do utkání. Po závaru před brankou se nejlépe zorientoval TOMÁŠ BASTIN a špičkou kopačky uklidil míč do sítě!
24'
Chlumec nad Cidlinou stále hledá cestičku do pokutového území. Domácí vytěžili alespoň přímý kop.
23'
Chlumec nad Cidlinou už opět hraje s míčem na polovině soupeře. Domácí se snaží přenášet těžiště hry z jedné strany na druhou.
21'
Brozany se v posledních minutách osmělily a snaží se hrát fotbal. Další kombinaci hostů však přečetl Jarkovský.
20'
Po následném rohovém kopu vyrazil domácí brankář Petr na malé vápno a ukryl míč do rukavic.
19'
Další obrovská šance! Hruštinec se na hranici velkého vápna zbavil obránce a gólman jeho ránu přizvedl nad břevno!
18'
Špidlen poslal vysoký nákop na polovinu soupeře. Obrana Brozan si s jeho obloučkem poradila.
16'
Čáp byl faulován v blízkosti pokutového území a vybojoval pro domácí mužstvo zajímavý přímý kop.
15'
Brozany se prakticky nemohou vymanit z tlaku svého soupeře a pomáhají si jen dlouhými odkopy do zámezí.
13'
Chlumec už znovu kombinuje kolem pokutového území soupeře. Další centr z pravé strany hostující obrana zablokovala.
11'
Také hosté se poprvé v utkání dostali do zakončení. Ránu z hranice velkého vápna však domácí brankář s přehledem kryl.
10'
Domácí rozehrávali přímý kop na polovině soupeře. Chlumec se rozhodl pro rozehrávku do kombinace a pokračuje v tlaku.
8'
Veselka vymyslel průnikovou přihrávku mezi obránce, ale obrana Brozan dokázala míč odkopnout.
6'
Domácí se dostali do velkého tlaku a uzamkli soupeře na jeho polovině. Brozany se musí bránit.
5'
Pokračuje se ve hře. Chlumec se pokusil zaútočit po levém křídle, ale centrovaný míč zablokoval hned první obránce.
4'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících hráčů zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za obličej. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
3'
Domácí celek vstoupil do utkání velmi aktivně a hned od úvodního výkopu se tlačí do pokutového území.
2'
Domácí se hned dostali do obrovské šance! Přihrávka z levé strany propadla na hranici velkého vápna, odkud přišla technická střela do tyče!
1'
Domácí Chlumec nad Cidlinou obstaral výkop do dnešního utkání. Favorit souboje bude chtít podpořit skvělý výsledek z MOL Cupu.
1'
Začátek utkání se o několik minut opozdil.
Dnes budeme sledovat souboj dvou týmů, které nemohou být se vstupem do ČFL spokojené. Hostující Brozany dosud vybojvoaly jen tři body a krčí se na poslední šestnácté pozici. Naposledy doma prohrály 0:4 s rezervou Hradce Králové. Chlumec nad Cidlinou získal dvanáct bodů a je devátý. V posledním kole zdolal rezervu Pardubic. V týdnu navíc dokázal přejít v MOL Cupu přes Bohemians 1905 a v příštím kole vyzve Plzeň.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání ČFL mezi FK Chlumec nad Cidlinou a Sokol Brozany. Výkop je stanoven na 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.