ČFL - 1. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chlumec nad Cidlinou : Jablonec U21 - 11. srpna 2019   10:15

Chlumec nad Cidlinou
18' Kopáč  • 28' Labík  • 60' Koubek
Vajner – Petržilka, Buchlovský, Pour, Štěpánek

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. děkuji za pozornost au fotbalu zase někdy příště.
Domácí tým tak zvládl premiéru v ČFL, když porazili Jablonec B 3:0. Nejdříve se trefil z penalty v 18. minutě Martin Kopáč. V 28. minutě chladnokrevně zakončil do branky Tomáš Labík, když výborně přeloboval brankáře hostí. Skóre uzavřel v 60. minutě Dominik Koubek, který využil chyby v rozehrávce Jablonce. Domácí byli velice aktivní, trochu dozadu zalezli až po třetí vstřelené brance a utkání v klidu dovedli do vítězného konce. Nejlepší hráči zápasu jsou za domácí Jakub Jarkovský a hostující Dominik Breda.

Chlumec příští ligové utkání odehraje 18.8. na hřišti v Mladé Boleslavi. Jablonec příště hraje 17.8. doma s Ústí nad Orlicí.
90'
90'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází T. Labík, přichází Žahourek.
89'
Dlouhý míč si zpracoval na prsa Skuhravý a tím nahrál Bredovi. Breda hned vystřelil. jeho střela skončila pouze nad brankou.
88'
Žlutou kartu dostává Kučera (FK Chlumec nad Cidlinou).
87'
Další vysoký míč hledal vpředu Libíka, ten si však míč nezpracoval, takže míč skončil za postranní čárou.
86'
Utkání už se víceméně dohrává. Domácí si nijak netlačí dopředu a hosté už jsou smířeni s tím, že dneska si body neodvezou.
85'
Centr letěl přímo do vápna, kde zmatek ukončil až pohotový odkop Havla do bezpečí.
85'
Roh pro hostující tým.
84'
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Daníček, přichází Pour.
84'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Novotný, přichází Vyšehrad.
83'
Za vápnem se ke střele dostal hostující Daníček. Jeho střela z voleje však skončila daleko za brankou.
82'
Daníček už vstal, vypadá to s ním už dobře.
81'
Na zemi zůstal ležet hostující Daníček, který se drží za záda.
80'
Obrovskou šanci měl Tomáš Libík, když dostal centr před branku, ale jeho hlavička trefila pouze brankáře Richtera.
79'
Domácí Kučera dal míč na levou stranu pro Libíka, který ještě hledal spoluhráče ve vápně. To už se stačil vrátit Munzar a přihrávku zastavil.
78'
Dlouhý míč za obranu letěl pro Novotného. Brankář soupeře Richter byl u míče rychleji.
77'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Koubek, přichází Kučera.
76'
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Haitl, přichází Buchlovský.
75'
Na střed si vyběhl hostující Skuhravý a nádherným obloučkem hledal ve vápně Haitla. Jablonecký hráč však na míč o kousek nedosáhl.
74'
Domácí Libík se uvolnil na levé straně a poslal ostrý centr do vápna. Jeho centr pouze trefil Sedláčka do hrudníku.
72'
Další nepřesné zakončení předvedl hostující Skuhravý, takže další odkop od branky si připíše Petr.
71'
Domácí brankář našel přesným pasem na útočné polovině Novotného. ten si však v souboji pomohl faulem, takže domácí o míč přišli.
70'
Po několika soubojích ve středu hřiště se míč odrazil do zámezí. U míče v následujících sekundách budou domácí.
68'
Střídání v týmu FK Jablonec B: ze hřiště odchází Peřina, přichází Štěpánek.
68'
k míči se postavil postavil Haitl a trefil pouze zeď, od které se míč odrazil kousek vedle branky. To mohl být hodně kuriózní gól.
67'
Hostující Peřina byl faulován 25 metrů od branky. Hosté budou rozehrávat z této vzdálenosti.
66'
Domácí Labík tvrdě fauloval na půlce hostujícího Rozkovce. Rozhodčí píská pouze přímý kop pro hosty.
64'
Hostující Munzar posílal dlouhý míč na levou stranu pro Skuhrvého. Ten s tím však vůbec nepočítal, takže hosté o míč přišli.
63'
Daníček už je mimo hřiště, může se pokračovat.
62'
Daníček je stále na zemi, takže musí být ošetřován.
61'
Hostující Daníček už byl ve vápně, běžel sám na branku a byl faulován. Rozhodčího píšťalka však zůstala němá, takže se penalta nepíská.
60'
Chlumec nad Cidlinou právě vstřelil branku!
Hosté udělali chybu v rozehrávce, čehož okamžitě využil DOMINIK KOUBEK, který běžel sám na branku a Richtera v klidu prostřelil – 3:0. Bez asistence.
Dnešní utkání sleduje 553 diváků.
58'
Na pravou stranu dostal míč hostující Haitl, jenomže nic nevymyslel a o míč ještě přišel.
57'
Hostující Haitl tvrdě sestřelil domácího Havla a může být rád, že nedostal druhou žlutou kartu.
55'
Hostující Munzar udělal velkou chybu v rozehrávce, čímž nabídl brejk domácím. Ke škodě Chlumce nedokázal akci vyřešit Tomáš Labík, takže skóre je stále 2:0.
53'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází J. Labík, přichází Bastin.
53'
Hostující Daníček si na středu hřiště udělal pár kliček, na což už se nechtěl dívat domácí Veselka, tak ho srazil k zemi.
52'
Haitl se uvolnil na pravé straně a centroval do vápna. Jeho centr měl najít Skuhravého, ale ještě před ním se do vzduchu dostal Petr, který si míč vzal pro sebe.
51'
Ke střele se za vápnem dostal domácí Koubek, jeho střela skončila pouze v rukavicích Richtera.
50'
Žlutou kartu dostává Haitl (FK Jablonec B).
49'
Hostující Haitl našel před brankou úplně volného Dočekala, který se do prázdné branky nemýlil. Jenomže právě Dočekal byl v ofsajdu, takže branka neplatí.
48'
Hosté měli k dispozici přímý kop z 30 metrů. K míči se postavil Daníček, ale jeho centr kvalitní nebyl a skončil mimo hřiště.
47'
Z nějakých 30 metrů se do míče opřel domácí Jarkovský. Jeho střela letěla vysoko nad branku.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 11:17.
První poločas nabídl dvě branky. Obě branky vstřelili domácí. Nejdříve se v 18. minutě z penalty nekompromisně trefil Martin Kopáč. O deset minut později se trefil jeho spoluhráč Tomáš Labík, který dostal nádhernou nahrávku do vápna a s přehledem zakončil. Domácí jsou celkově aktivnějším týmem, i proto, že je žene celkem početná skupina diváků. K vidění byly i dvě žluté karty. Nejdříve dostal v 7. minutě Helm a v 17. minutě dostal žlutou Munzar za penaltový zákrok.
45'
45'
U míče jsou v tuto chvíli hosté, kteří spíš už čekají na konec první půle.
43'
Další centr do vápna posílal hostující Haitl, ale s jeho centrem si domácí obrana v pohodě poradila.
42'
Po rohu se k zakončení dostal domácí Koubek, ale jeho střela skončila pouze na bránícím hráči.
41'
Roh pro domácí.
40'
U míče jsou opět domácí, kteří kombinují na polovině hřiště.
38'
Munzar odchází za čáru, může se pokračovat.
37'
Těžce vydechuje hostující Munzar, který byl faulován. Nyní k němu dokonce přichází lékař.
36'
U míče byl pochopitelně Kopáč, který vysokým obloukem hledal na zadní tyči Sedláčka. Jeho hlavička skončila pouze na postranní síti.
35'
Na pravé straně unikal domácí Novotný. Munzar na něho nestačil, tak si ho přidržel. Chlumec bude rozehrávat z pravé strany.
34'
Další akce domácích začne od jejich brankáře.
33'
Na středu hřiště měl míč Haitl, který chtěl okamžitě prostrkával na nabíhajícího Peřinu. Jeho pas však přesný nebyl.
31'
Hostující Helm měl prostor na pravé straně a viděl, že je brankář trochu z branky, tak zkusil vystřelit. Jeho překvapivou střelu dokázal Petr vyrazit.
30'
U míče jsou host, kteří kombinují u poloviny hřiště.
28'
TOMÁŠ LABÍK dostal nádhernou nahrávku do vápna, zpracoval si míč a přesným lobem překonal Richtera – 2:0.
27'
Rohový kop letěl do vápna na Dočekala, ten se však nedokázal zorientovat a o míč přišel.
26'
Roh pro hosty.
25'
Hostující kapitán Skuhravý dostal vysoký míč na levou stranu a zkusil něco vymyslet, následně bohužel podklouzl a bylo po akci.
24'
Hosté měli přímý kop z pravé strany, který rozehrával Daníček. Jeho centr však našel pouze domácí kopačky.
23'
Domácí Tomáš Labík se s míčem dostal za obranu soupeře, ale pak mu míč utekl a skončil mimo hřiště.
22'
Střídání v týmu FK Chlumec nad Cidlinou: ze hřiště odchází Korba, přichází Novotný.
21'
Hostující Peřina hledal chytrou nahrávkou Dočekala ve vápně. Pohotový Veselka však hostím nic nedovolil.
20'
Domácí Labík se snažil dostat do vápna po levé straně. Stopku mu však nastavil dobrým skluzem Koblížek.
18'
Míč si vzal MARTIN KOPÁČ, který míč poslal nechytatelně do šibenice – 1:0.
17'
Hostující Munzar stáhl ve vápně protihráče. Rozhodčí jasným gestem ukazuje, že se jedná o penaltu.
17'
Byla nařízena penalta.
16'
Domácí Koubek se snažil dlouhým pasem vybídnout Sedláčka, ale jeho pokus čekal Munzar a míč odhlavičkoval do bezpečí.
15'
Přímý kop zahrával domácí Martin Kopáč, ale jeho centr skončil pouze v rukavicích Richtera.
14'
Hostující Koblížek sestřelil unikajícího Tomáše Labíka. Domácí budou kopat přímý kop.
13'
Korba centrem do vápna hledal Jarkovského, ale ten nedokázal přesně zamířit.
12'
Rohový kop pro domácí tým.
11'
Domácí Tomáš Labík byl faulován. Rozehrávat bude domácí tým z vlastní poloviny hřiště.
9'
Hostující Skuhravý se probíjel dopředu, ale k zemi ho stáhl domácí Veselka, rozhodčí však nepíská.
8'
Přímý kop měli k dispozici domácí. K míči se postavil Korba, jehož centr do vápna dokázal hostující Munzar odhlavičkovat.
7'
Žlutou kartu dostává Helm (FK Jablonec B).
6'
Hostující Rozkovec se snažil uvolnit ve středu hřiště. To se nelíbilo Sedláčkovi, který ho fauloval.
5'
Přímý kop vyvrcholil centrem Haitla z pravé strany. centr však byl nepřesný, takže u míče budou domácí.
4'
Přímý kop pro hosty z pravé strany.
3'
Domácí se poprvé dostali k zakončení, ale střela přesná nebyla.
2'
Hostující Haitl dostal míč do běhu po pravé straně. Zastavil ho však zdvižený praporek pomezního.
1'

FK Chlumec nad Cidlinou: Petr – Veselka, Jarkovský, Havel, Špidlen, Koubek, Labík T., Kopáč, Labík J., Korba, Sedláček
Náhradníci: Dunda – Vyšehrad, Doležal, Kučera, Novotný, Žahourek, Bastin

FK Jablonec B: Richter – Koblížek, Munzar, Rozkovec, Dočekal, Breda, Daníček, Haitl, Helm, Peřina, Skuhravý
Náhradníci: Vajner – Petržilka, Buchlovský, Pour, Štěpánek

Rozhodčí: Tomáš Tesař.

Jablonec B:

Jablonecké béčko obnovilo činnost po 7 letech, kdy naposledy hrálo Divizi C. Tým ze severu Čech odehrál i dva přátelské zápasy. Nejdříve prohrál v Otrokovicích 3:2 a následně nestačil ani na Frýdek-Místek 4:3 (branky: Haitl, Štěpánek a Rozkovec).
Hlavní trenér týmu je Jaroslav Vodička, jeho asistent je Tomáš Čížek.

FK Chlumec nad Cidlinou:

Tým, který ještě vloni hrál Krajský přebor, tak letos nastupuje v ČFL. Po zápase s Jabloncem čeká tým pohárový zápas proti Libčanům, dále hrají v ČFL proti Mladé Boleslavi B a Bohemians B.
Zdravím všechny fanoušky českého fotbalu. Už začíná i třetí nejvyšší soutěž v ČR. V úvodním kole ČFL se utkají Chlumec nad Cidlinou a Jablonec B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.