ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Domažlice : Králův Dvůr - 28. září 2019   16:00

Domažlice
Domažlice
36' Ruml (Mužík)  • 54' Dvořák  • 72' Kropáček (Mužík)  • 88' Došlý
4:2
(1:1)
Králův Dvůr
Králův Dvůr
43' Hell (Balšánek)   • 51' Krejdl (Blažek)
Domažlice
Brych – Ruml, Bauer, Matas, Mlynařík, Uzlík (76. Teršl), Došlý, Mužík (C) (89. O. Pek), Brabec (58. Kropáček), Pavlík (81. Kadar), Dvořák.
Švihořík – O. Pek, Kropáček, Kraml, Kadar, Hrubý, Teršl.
Matějček – Vyhnanovský, Štefan
Domažlice
329 diváků
Králův Dvůr
Krček – Blažek, Hell, Novák, Zelenka, Kraus, Balšánek (C) (80. Beňo), Šebek, Šolaja (46. Krejdl), Procházka (63. Osvald), Kůžel.
Kovařík – Osvald, Beňo, Bouček, Krejdl.

Domažlice otočily utkání s Královým Dvorem a přerušily sérii proher. Ve druhém poločase se sice hosté dostali do vedení, když se prosadil střídající Krejdl. Poté ovšem nastřelili tyč a domácí mužstvo zápas překlopilo na svou stranu. Vstřelilo dva góly do prázdné branky a v závěru zakončil přečíslení dva na jednoho Došlý.
90+1'
90'
Kůžel začal útok po pravé straně, ale Brych si poté poradil s centrem.
89'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mužík, přichází O. Pek.
88'
Domažlice právě vstřelily branku!
Při situaci dva na jednoho proti bránícímu Novákovi šel nakonec PETR DOŠLÝ sám na Krčka a toho také překonal.
87'
Centr zleva odkopl Blažek na zadní tyč, jinak by následovalo zakončení do prázdné branky hostů.
86'
Po otočce přišla přízemní střela z pravé strany vápna těsně vedle vzdálenější tyče domácí brány.
85'
Brych hodně špatně vyběhl z brány a zachránil ho spoluhráč na čáře.
84'
Blažek poslal centr zleva na zadní tyč, kde Kůžel zakončil hlavou do beka, roh.
83'
Rozehrávku Rumla na pravou stranu zpracoval Blažek již v zámezí.
82'
Rumlovi se nepovedl centr z pravé strany.
81'
Krejdlovu nahrávku na pravou stranu srazila obrana do bezpečí.
81'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Kadar.
80'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Balšánek, přichází Beňo.
79'
Kropáček nestihl míč na levé straně na hrací ploše a hosté tak vhazují.
77'
Balšánek (KD) protestoval po odpískání útočného faulu v domácím vápně a viděl žlutou kartu.
77'
Roh zprava pro hostující mužstvo.
76'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Uzlík, přichází Teršl.
75'
Zákrok na Kropáčka na pravé straně se nepíská, ačkoliv Jiskra nabádá sudího Matějčka k přerušení hry.
74'
Diváci protestují, když sudí Matějček pískl faul Uzlíka z pravé strany na Šebka.
72'
Došlý přihrál do pravé části vápna a přízemní centr kapitána Mužíka uklidil RENÉ KROPÁČEK do prázdné brány.
71'
Krček si došel pro centr z levé strany a chytil balón do rukavic.
70'
Došlý hledal centrem zprava Mužíka u přední tyče a poté přišel jeho faul ve vápně při souboji s Blažkem.
69'
Ruml zapsal faul nohou na středu hostující poloviny, když bránil Krause.
69'
Došlý útočil s Rumlem pravou stranu, ale centr odchovance Plzně poté odvrátila obrana ven z vápna.
67'
Novák kontroval trajektorii nahrávky po levé straně a neměl kolem sebe nikoho z domácích fotbalistů.
66'
Balšánek postrčil míč hlavou na levé straně na Blažka, ale jeho centr dopadl na hlavu beka.
65'
Krejdl to udělal šikovně na levé straně, když nastavil tělo před Došlého a tím jej donutil faulovat.
65'
Bauer, Matas a Ruml rozehrávali. Následně přišel pas k Došlému či Pavlíkovi.
63'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Osvald.
62'
Domažlicím se opět nelíbí výrok rozhodčího Matějčka a Králův Dvůr rozehrává z levé strany.
61'
Zelenka si pomohl mimo fotbalová pravidla z pravé strany proti Došlému a Jiskra hraje od svého vápna.
60'
Jiskra reklamovala, že rozehrávající bek trefil ruku svého spoluhráče ve vápně a chtěla by pokutový kop.
60'
Pavlík posadil centr z pravé strany pouze na hlavu Hella.
59'
Michal Hell fauloval z pravé strany na polovině hřiště, když vystupoval z pozice stopera.
58'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Brabec, přichází Kropáček.
58'
Balšánkova nahrávka na pravou stranu tentokráte postrádala přesnost.
57'
Brabec si seběhl k pravé lajně na nahrávku Rumla. Poté ležet na trávníku někdo z hostů, ale domácí pokračovali v útoku.
56'
Druhý poločas je zatím podstatně zábavnější než úvodní dějství.
55'
Kraus nahrál mezi dvěma beky Balšánkovi na levou stranu, ale k jeho centru šajtlí se nedostal nikdo z hostů.
54'
V pokračující hře Jiskra vyrovnala. Po centru zprava následovalo zakončení z druhé vlny do prázdné branky v podání FRANTIŠKA DVOŘÁKA a s tím už nemohl Krček dělat vůbec nic.
53'
Krejdl měl proti sobě Rumla na levé straně, ale balón mu sjel z kopačky. Poté měl sudí Matějček odpískat nedovolený zákrok před vápnem domácí Jiskry a měla se kopat standardka.
51'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Balšánek posunul míč na levou stranu, kde zaútočil Blažek. Přihrál zhruba na střed a skákavá střela DANIELA KREJDLA poté propadla brankáři Brychovi u jeho pravé tyče za záda.
50'
Domažlice chtěly penaltu po zákroku zezadu v levé polovině vápna, avšak nedočkaly se.
50'
Balšánek poslal míč na levou stranu, kam si naběhl Kůžel a proti jeho pravačce poté domácí zachránila delší tyč.
49'
Zelenka byl s míčem na pravé straně již mimo hrací plochu před zraky pomezního rozhodčího.
48'
Hosté přežili náběh do druhé vlny u dlouhé tyče a budou tentokráte právě oni útočit, nikam však nepospíchají.
47'
Hosté presovali proti domácí rozehrávce bez úspěchu a míč poté šel křížem na pravou stranu, kde si jej stáhl k noze Brabec.
46'
Jiskra má jako první míč ve svém držení ve druhém poločase a útočí z levé strany.
46'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šolaja, přichází Krejdl.
46'
Králův Dvůr měl v prvním poločase jednu větší příležitost, ale z ní dokázal srovnat, když Michal Hell byl naprosto volný a na zadní tyči při rohu kapitána Jakuba Balšánka a překonal brankáře Brycha. Přitom Jiskra bylo něco aktivnější, měla balón více na svých kopačkách. Jenže platí, že k vítězství mají zatím oba týmy stejně daleko.
45+1'
45'
Několik nepřesností na obou stranách, nakonec je z toho domácí autové vhazování.
43'
MICHAL HELL byl úplně neobsazený na zadní tyči a hlavou okolo levé ruky Brycha vyrovnal na 1:1.
43'
Procházkovu střelu z pravé strany tečoval bek vedle vzdálenější tyčky a hostující Balšánek rozehraje rohový kop.
42'
Nepřesnou křižnou nahrávkou na pravou stranu na Zelenku končí hostující útok.
41'
Mlynařík přihrál z první Došlému, ale jeho nahrávka zpět mířila po levé straně za hostující branku.
40'
Hosté chybovali na levé straně a přišli tím pádem o míč, aut pro Rumla.
39'
Při domácím centru z levé strany na delší tyč posoudil rozhodčí Matějček situaci ve vápně jakožto faul na brankáře Krčka.
39'
Kraus osvobodil hosty pasem na pravou stranu, ale k němu se nedostal Kůžel.
36'
Mužík centroval zleva přes Zelenku a parádní volej ONDŘEJE RUMLA z pravé části vápna zapadl k zadní tyči.
35'
Balšánek měl proti sobě tři hráče na pravé straně, ale poté se dobře vrátil Šebek.
34'
Sudí Matějček přerušil útok hostů v době, kdy držel míč Zelenka na pravé straně. Na place leží tentokráte Uzlík.
33'
Došlý převzal míč od Brycha. Poté se Mlynařík pustil do souboje se Zelenkou, načež Krček vyboxoval centr zprava a zůstal ležet ve vápně. Bude ovšem v pořádku.
32'
Není to úplně pohledné utkání, moc vyložených šancí jsme zatím neviděli.
31'
Hosté postupují po levé straně do blízkosti domácí šestnáctky.
30'
Při tečované střele vedle pravé tyče do protipohybu brankáře Krčka byl odmávaný několikátý ofsajd v prvním poločase.
29'
Procházka přetlačil Uzlíka a sudí Matějček poté postřehl faul domácího fotbalisty.
28'
Ofsajd Domažlic.
28'
Ruml prodloužil míč ve skluzu na pravou stranu, kde čekal pouze stoper Hell.
27'
Tahle šance vypadala lépe, ale Krček zlikvidoval střelu z druhé vlny a prvního doteku.
26'
Jednoduchý zákrok pro Brycha rukama proti přízemní střele k levé tyči z pohledu střelce.
26'
Nepřímý kop proti Jiskře, kdy útočící hráč bránil brankáři Krčkovi v rozehrávce.
25'
Mužík prošel na levé straně kolem Nováka a poté vypálil do zad obránce, balón zamířil vedle vzdálenější tyče na roh.
24'
Kůžel máchá rukama, nicméně nic to nemění na tom, že Mužík může rozehrávat nakrátko z levé strany.
23'
Mlynaříkův centr pravačkou z levé strany skočil o zem na zadní tyč do rukavic gólmana Krčka.
22'
Po rohu Balšánka z pravé strany se balón odrážel před Brychem až hostující snažení skončilo ofsajdem.
21'
Zelenka vhodil aut zprava, Balšánek mu vrátil míč, ale poté odvedl dobrou práci Uzlík.
20'
Tentokráte je na levé straně pískáno v neprospěch hostujícího mužstva.
19'
Krček nakopl míč na pravou stranu, ale hosté se hned musí vrátit do obrany.
18'
Sudí Matějček ukončil domácí útok odpískaním faulu na levé straně.
17'
Balšánek stínoval Mlynaříka z pravé strany a donutil jej k nahrávce ke středovému kruhu na Bauera.
16'
Jiskra má balón více na svých kopačkách, Králův Dvůr zatím pořádně neprověřil Brycha v domácí brance.
15'
Série nahrávek Jiskry na území protivníka. Až hosté zakročili proti Mužíkovi na hranici šestnáctky.
14'
Na poslední chvíli překazila obrana nahrávku do pravé poloviny vápna na nabíhajícího Rumla.
13'
Sudí Matějček domluvil jednomu z domácích fotbalistů. Za vše mohl faul po ztrátě balónu na polovině Králova Dvora.
12'
Novák podržel míč při rozehře a následovala nahrávka na levou stranu. Hosté však nebyli na balonu moc dlouho.
11'
Mlynařík přišel o míč, ale poté zasáhl Pavlík zleva proti Krausovi a vhazovat tak bude Zelenka.
10'
Balšánek si vyměnil míč se spoluhráčem a našel poté Šebka. Ten pokračoval k Zelenkovi, jenž si nepřesně narazil.
9'
Pomezní rozhodčí odmával hostujícím fotbalistům ofsajd a míč si bere brankář Brych.
9'
Hosté zvládli přechod do útoku levou stranu a domácí si poté pomohli nedovoleným zákrokem.
8'
Došlý odcentroval zleva do vápna, ale střelu Rumla z jedničky zablokovala obrana.
7'
Jiskra kombinovala na půli, kde byl aktivní bránící Kraus. Následně vystoupil Procházka.
6'
Při kontru si Uzlík hodil míč na střed, ale střela přes Zelenku mu nesedla, balón šel daleko vedle pravé tyče.
6'
Jiskra se ubránila centru Balšánka.
5'
Šolaja měl daleko k přihrávce na levé straně a domácí rozehrávají u svého vápna.
4'
Hosté ztratili balón na levé straně a z vlastní poloviny vhazuje Ruml.
3'
Mužík a Došlý byli u rohového praporku, pas pod sebe putoval poté na polovinu hrací plochy a kopačku Rumla.
2'
Mužík nahrál k levé lajně rozběhnutému Brabcovi, ale ten se neprosadil přes pravého beka soupeře.
2'
Balšánek, Šebek a Kraus sehráli akci po pravé straně, domácí poté u přední tyče odkopli balón na roh.