ČFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Domažlice : Příbram B - 26. října 2019   14:30

Domažlice
Domažlice
68' Mužík  • 72' Mužík
2:3
(0:1)
Příbram B
Příbram B
5' Adetunji   • 48' Antwi   • 87' Polák
Domažlice
Brych – Ruml (55. Hrubý), Teršl, Matas (55. Kulhavý), Kadar (64. Kraml), Vůch, Uzlík, Došlý (55. Pek), Mužík (C), Pavlík, (46, Brabec) Dvořák
Hrubý, Kaml, Brabec, Kulhavý, Pek, Švihořík
Urban – Denedikt, Tupý
Stadion Domažlice
Příbram B
Melichar – Jelínek, Puchmertl, Mezera, Vilotič, Vlček (C), Janota (72. Belej), Kilián (77. Šíma), Petrák, Adetunji (77. Polák), Antwi (89. Rohlík)
D. Rohlík, A. Rohlík, Šíma, Ptáček, Polák, Belej, Smrkovský

90'
87'
Tým Příbram B právě vstřelil branku!
Hosté ale nakonec zřejmě tři body opravdu získají, protože těsně před koncem se prosazuje MARTIN POLÁK!
85'
Žlutou kartu dostává Vůch (TJ Jiskra Domažlice).
84'
Žlutou kartu dostává Vilotič (1. FK Příbram B).
72'
Domažlice právě vstřelily branku!
A pozor, protože domácí vyrovnávají na 2:2! Znovu se prosadil kapitán PETR MUŽÍK!
68'
Domácí snižují! PETR MUŽÍK se dostal do zakončení a nezaváhal, 1:2!
48'
Také do druhého poločasu vstupují hosté skvěle, protože po třech minutách dávají druhou branku, trefil se EMMANUEL ANTWI.
46'
45'
41'
Žlutou kartu dostává Jelínek (1. FK Příbram B).
5'
Hostující celek jde hned v úvodu utkání do vedení 1:0, když se trefil ADETUNJI SUNDAY DAMILARE!
1'

TJ Jiskra Domažlice: Brych – Ruml, Teršl, Matas, Kadar, Vůch, Uzlík, Došlý, Mužík (C), Pavlík, Dvořák
Náhradníci: Hrubý, Kaml, Brabec, Kulhavý, Pek, Švihořík

1. FK Příbram B: Melichar – Jelínek, Puchmertl, Mezera, Vilotič, Vlček (C), Janota, Kilián, Petrák, Adetunji, Antwi
Náhradníci: D. Rohlík, A. Rohlík, Šíma, Ptáček, Polák, Belej, Smrkovský.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.