ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla B : Liberec B - 29. září 2019   10:15

Dukla B
Dukla B
13' Bezdička  • 45' Lauko  • 55' Douděra
3:3
(2:1)

4:5 (PEN)

Liberec B
Liberec B
21' Alibekov   • 65' Gembický   • 80' Kanghyun
Dukla B
Šťovíček – Douděra (78. Kolman), Mentberger, Lauko (K), Kovernikov (87. Novák), Studnička, Bezdička (70. Houha), Kozel (58. Trávníček), Ullmann (66. Kim Seung Bin), Veniger, Fišl
Janda – Novák, Houha, Kolman, Kim Seung Bin, Trávníček
Krejsa – Radina, Nejedlo
Jirny - tráva
80 diváků
Liberec B
Hnízdil – Vrabec, Baláž (K), Yu Kanghyun, Kim Yiseok (77. Kratochvíl), Dvořák, Šulc, Michal, Alibekov (60. Petr (90. Daněk)), Gembický, Beran (60. Blažek)
Hasalík – Blažek, Gabko, Petr, Šíma, Kratochvíl, Daněk

V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hostující fotbalisté, kteří proměnili všech pět pokutových kopů, zatímco soupeř se jednou zmýlil!
Střílení penalt začíná.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Petr Petr, přichází Jakub Daněk.
87'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Artem Kovernikov, přichází Tomáš Novák.
85'
Žlutou kartu dostává Tomáš Lauko (FK Dukla Praha B).
82'
Žlutou kartu dostává Jan Blažek (FC Slovan Liberec B).
80'
Tým Liberec B právě vstřelil branku! Autorem branky z pokutového kopu je YU KANGHYUN.
78'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází David Douděra, přichází Vojtěch Kolman.
77'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Kim Yiseok, přichází Vít Kratochvíl.
77'
Žlutou kartu dostává Štěpán Studnička (FK Dukla Praha B).
71'
Žlutou kartu dostává Vojtěch Mentberger (FK Dukla Praha B).
70'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází David Bezdička, přichází Karel Houha.
66'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází Ondřej Ullman, přichází Kim Seung Bin.
65'
Tým Liberec B právě vstřelil branku! Autorem branky je DOMINIK GEMBICKÝ.
60'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Akhmed Alibekov, přichází Petr Petr.
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Michal Beran, přichází Jan Blažek.
58'
Střídání v týmu FK Dukla Praha B: ze hřiště odchází David Kozel, přichází Lukáš Trávníček.
55'
Tým Dukla B právě vstřelil branku! Autorem branky je DAVID DOUDĚRA.
46'
45+1'
45'
Tým Dukla B právě vstřelil branku! Autorem branky je TOMÁŠ LAUKO.
21'
Tým Liberec B právě vstřelil branku! Autorem branky je AKHMED ALIBEKOV.
13'
Tým Dukla B právě vstřelil branku! Autorem branky je DAVID BEZDIČKA.
1'

FK Dukla Praha B: Šťovíček – Douděra, Mentberger, Lauko (K), Kovernikov, Studnička, Bezdička, Kozel, Ullmann, Veniger, Fišl
Náhradníci: Janda – Novák, Houha, Kolman, Kim Seung Bin, Trávníček

FC Slovan Liberec B: Hnízdil – Vrabec, Baláž (K), Yu Kanghyun, Kim Yiseok, Dvořák, Šulc, Michal, Alibekov, Gembický, Beran
Náhradníci: Hasalík – Blažek, Gabko, Petr, Šíma, Kratochvíl, Daněk

Rozhodčí: Krejsa – Radina, Nejedlo.
Kurzy sázkových kanceláří do role favorita staví domácí tým. Zápas bude jako hlavní řídit pan Josef Krejsa. Na čarách mu budou pomáhat pánové Marek Radina a Tomáš Nejedlo.
Béčko Dukly má dvanáct bodů a je šesté. Celek z hlavního města hrál třikrát doma, ve všech případech byl stoprocentní! Hosté mají o tři body méně a patří jim třináctá pozice. Slovan už odehrál dvě utkání na hřištích soupeřů a má padesátiprocentní úspěšnost.
Pěkné dopoledne. Česká fotbalová liga má na programu další zápasy osmého kola. Čeká nás souboj dvou rezerv, Dukla Praha narazí na Slovan Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.