ČFL - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hostouň : Králův Dvůr - 20. října 2019   15:30

Hostouň
Hostouň
81' Šustr  • 83' Baratynskyy
2:1
(0:1)
Králův Dvůr
Králův Dvůr
24' Kůžel
Špicl – Zelenka, Bíba, Osvald, Šolaja, Krajdl

Děkuji Vám za Vaši pozornost a zase někdy na počtenou. Hezký zbytek neděle.
Druhý poločas ovládla Hostouň. Už od začátku poločasu si vytvářela tlak, ale chyběla jim vždy finální přihrávka. Hosté se do ničeho moc nehrnuli, spíše bránili. V osmdesáté první minutě však přišla vyrovnávací střela Dominika Šustra a dvě minuty nato poslal domácí překvapivě do vedení Václav Laušman. Hostům se na tento obrat podařilo odpovědět pouze několika fauly.
90+3'
90+3'
Útočný faul, bude se odkopávat od vápna.
90+2'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Mykhaylo Lohoyda, přichází Marek Vašák.
Hosté se za každou cenu snaží ohrozit branku domácích. Domácí však skvěle brání.
90'
Nastavují se tři minuty.
90'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Dominik Šustr, přichází Martin Vojtěšek.
89'
Domácí si vyžádali ošetřování Martina Antla. Nevypadá to ale na nic vážného.
88'
David Zelenka zaslouženě vidí žlutou kartu, když nohama napřed skluznul domácího Martina Antla.
86'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Dominik Šustr, přichází Štěpán Hájek.
83'
Hostouň právě vstřelila branku!
Máme tu brzkou změnu skóre, když domácí MYKHAYLO BARATYSKYY skvěle vystřelil k pravé tyči. Krček neměl šanci.
81'
Domácím se podařilo otočit hru a na centr ve vápně hostí si nejlépe naskočil domácí DOMINIK ŠUSTR. Je srovnáno.
79'
Domácí mají k dispozici rohový kop. Ten je ovšem přetažený.
77'
Domácí si opět vytvořili tlak. Nedaří se jim však dostat do střelecké pozice. Obrana hostí stále výborně odolává.
75'
Václav Laušman byl zasažen do obličeje. Domácí budou rozehrávat ze své poloviny.
73'
David Šolaja byl vyslán do brejku. Ten však svým zákrokem odvrací jeden z domácích obránců.
71'
Domácí si opět dokázali vytvořit tlak. Ten jim však překazil Jakub Blažek, kterému se podařilo dostat míč mimo hřiště.
70'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází David Beňo, přichází David Šolaja.
68'
Je odpískán faul na Davida Kůžela, který byl držen na půli hřiště.
67'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Lukáš Vegricht, přichází Ivan Baratynskyy.
66'
Jakub Balšánek svým zákrokem nyní odvrátil jednu z mnoha pokusů domácích se dostat do jejich vápna.
64'
Domácí se dostali do vápna hostí. Střela se Vegrichtovi vůbec nepovedla a končí mimo hrací plochu.
61'
Domácí si nyní opět vytvořili dobrý tlak. Chybí jim ovšem již zmiňovaná finální přihrávka. Hosté stále brání výborně.
59'
Toto byla velmi hezká akce! Václav Laušman výborně prošel tři hráče a dostal se až k centru, který k jeho smůle odvrací jeden z obránců.
58'
Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň: ze hřiště odchází Vladimír Kolmistr, přichází Mykhaylo Lohoyda.
57'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr. Ze hřiště odchází Josef Bouček, přichází David Zelenka.
56'
Hosté budou rozehrávat rohový kop.
54'
Chybná rozehrávka stoperů dostala do šance Kůžela. S jeho střelou však nemá Dutka problémy.
52'
Michal Procházka se dostal až na hranici vápna domácích. Jeho tečovaná střela však končí vedle levé tyče. Hosté budou mít k mání rohový kop.
50'
Hostouň se dostává do velmi dobrých šancí. Chybí jim však finální přihrávka. Hosté skvěle brání.
47'
Oba dva týmy začaly poločas aktivně. Ani jednomu se však nepodařilo vytvořit dobrou střeleckou pozici.
46'
Hráči už jsou na hřišti. Rozehrávat bude Hostouň.
Favorizovaný Králův Dvůr se dostal do vedení nad Hostouní po dobré střele k tyči od Davida Kůžela. Nemohu však opomenout, že skóre mohlo být opačné, jelikož Hostouň měla minimálně dvě dobré střely, které však skončili nad břevnem. Zatím byl k vidění velmi dobrý fotbal. Oba týmy skvěle napadají.
45'
44'
Žlutou kartu dostává Dominik Šustr (TJ Sokol Hostouň). Ve středním pásmu zajel příliš tvrdě do Michala Procházky.
42'
Kraus se málem dostal do brejku. Byl však u lajny podražen domácím bekem.
40'
Domácí rozehráli dobrý roh. Musel ho vyboxovat hostující brankář Krček.
38'
Útočný faul od domácího Vegrichta. Domácí boudou rozehrávat na své půli.
35'
Laušman rozehrál přímý kop z velmi dobré pozice na hranici vápna! Trefuje však jenom zeď.
33'
Žlutou kartu dostává David Beňo (TJ Sokol Hostouň) a Jiří Kabele (FK Králův Dvůr). Po faulu na domácího Kabeleho došlo k potyčce mezi těmito dvěma hráči. Proto byla žlutá karta udělena oběma.
31'
Jakub Blažek byl faulován. Hosté budou rozehrávat na půlce.
29'
Václav Laušman vystřelil na hranici vápna, jeho pokus však končí nad břevnem. Už druhé zklamání pro domácí.
28'
Hosté se snaží dostat do střelecké pozice. Místo toho ale míč, po zákroku Krupičky, končí v autu.
24'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Po dobré individuální akci Martina Krause a po následné přihrávce se do dobré šance dostal DAVID KŮŽEL, který tuto šanci proměňuje střelou k tyči.
Autorem branky je KŮŽEL, stav 0:1.
22'
Domácí Trapp rozehrává přímý kop ze středu hřiště. Jeho pokus však odvrací jeden z obránců.
20'
Hosté rozehrávají na své polovině. Míč se jim nedaří dostat přes střed hřiště přes dobře vysunuté domácí útočníky.
18'
Konečný centr byl však odvrácen jedním z obránců.
18'
Martin Kraus zakládá akci hostí po lajně.
17'
Hostouň rozehrává roh.
15'
Balšánkův centr však nebyl ideální a končí mimo hřiště. Bude rozehrávat domácí golman.
14'
Hostující Jakub Balšánek bude kopat roh.
12'
Ani jednomu z týmů se zatím nedaří dostat ze středního pásma.
10'
Hostům se podařilo dostat z tlaku a v klidu rozehrávají na své půli.
9'
Domácí se po několika odrazech ve vápně dostali k dobré střele, která však končí nad břevnem.
7'
Domácím se podařilo otočit hru a dostali se do útoku. Laušmanův centr do vápna byl však nepřesný.
5'
Hosté se nyní naskytli v dobré šanci. Krausovi se však nepodařilo svým centrem najít svého spoluhráče před brankou.
3'
Hostům se podařilo dvakrát vystřelit. Míč za Dutku se jim však zatím dostat nepodařilo.
2'
Hosté se nacházejí na domácí polovině. Branku však neohrozili.
1'
Hráči se již nacházejí na hrací ploše a jsou připraveni k výkopu. Budou rozehrávat hosté.

TJ Sokol Hostouň: Dutka – Antl, Trapp, Krupička, Hovorka, Kabele, Marek (C), Šustr, Kolmistr, Laušman, Vegricht
Náhradníci: Czehowsky – Vašák, Lohoyda, Charvát, Baratynskyy, Hájek, Vojtěšek

FK Králův Dvůr: Krček – Blažek, Hell, Novák, Bouček, Šebek, Balšánek (C), Beňo, Kraus, Procházka, Kůžel
Náhradníci: Špicl – Zelenka, Bíba, Osvald, Šolaja, Krajdl

Rozhodčí: Šimeček – Nedvěd, Baum.
Králův Dvůr se aktuálně nachází na šestém místě s dvaceti body. Může se zajisté pyšnit lepší bilancí než Hostouň. Z deseti zápasů totiž tento klub prohrál pouze třikrát a jednou vyhrál na penalty. Hráči Králova Dvora vstřelili devatenáct branek a patnáct jich inkasovali. Nejlepší střelec tohoto celku je Martin Kraus s pěti zásahy.
Domácí Hostouň se nachází se čtyřmi body na posledním místě tabulky. Doposud vstřelila devět branek, pětadvacet jich ale ovšem inkasovala. V letošním ročníku se jí podařilo vyhrát pouze jednou a jednou padla na penalty. Nejlepším střelcem týmu je Václav Laušman, který prozatím vstřelil tři branky.
Krásný den, je mi potěšením Vás pozvat ke sledování jedenáctého kola ČFL skupiny A. K vidění bude na stadionu Vojtěcha Zeithamla zápas poslední Hostouně a třetího Králova Dvora.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.