ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  K. Vary : Admira Praha - 6. října 2019   10:30

K. Vary
K. Vary
16' Kalina  • 43' Maňák  • 69' Doplníme později  • 87' Procházka
4:3
(2:2)
Admira Praha
14' Zahálka   • 25' Horák   • 60' Zahálka
K. Vary
Bláha, Frána, Lattisch, Holík, Shorný, Fencl, Stockner
Radina – Nejedlo, Vnuk
Drahovice umělá tráva
Hudec, Čácha, Majer, Pavlata, Čížek, Radimský, Jungr

Je konec! Karlovy Vary nakonec dokázaly zvítězit v nesmírně těžkém utkání a poráží Admiru Praha 4:3! Admira sice vstoupila do utkání lépe Zahálka poslal hostující mužstvo do vedení! O dvě minuty později však srovnal Kalina! Admira si vzala vedení zpátky ve 25. minutě brankou Horáka. Jenže chvíli před přestávkou vrátil Karlovým Varům naději Maňák! Po změně stran se Admira znovu dostala do vedení, jenže Karlovy Vary opět našly rychlou odpověď. V závěru pak po rohovém kopu rozhodl Procházka!
90'
89'
Domácí mužstvo v závěrečných minutách hraje s míčem na kopačkách a kontroluje vývoj dnešního souboje.
87'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Karlovy Vary se nakonec dočkaly a otáčí vývoj dnešního souboje na svou stranu! Domácí Slavia totiž zahrávala rohový kop, po kterém se prudkou hlavičkoval prosadil JIŘÍ PROCHÁZKA!
85'
Domácí mužstvo se dokonce dostalo do zakončení, ale rána zpoza velkého vápna prolétla kolem zadní tyče.
83'
Karlovy Vary se v závěru utkání tlačí do útoku. Domácí celek dnes cítí šanci na zisk cenných bodů.
81'
Herc si došel pro přihrávku až na polovinu hřiště, jenže se s míčem nedokázal včas otočit.
79'
Brankář Admiry poslal další vysoký náko na polovinu soupeře, jenže nikdo v černobílém míč se k míči nedostal.
77'
Do odraženého míče se v pokutovém území opřel Kalina, ale jeho pokus skončil na hrudi obránce.
75'
Také hostující brankář Šrámek se musel zapojit do rozehrávky. Na jeho pobídku však nedosáhl nikdo v černobílém.
73'
Karlovy Vary si v tísni pomohly malou domů. Domácí brankář následně nakopl míč na polovinu Admiry, kde jej získali hosté.
71'
Admira se drala do obrovské šance, jenže akci pražského celku zastavuje zdvižený praporek. Ofsajd!
69'
Karlovy Vary dokázaly i potřetí v dnešním utkání vyrovnat! Autorem další branky je RADEK STOCKNER!
69'
Další útočná akce Admiry vypadala velmi slibně, jenže finální přihrávka byla příliš prudká a propadla do autu.
66'
Hosté zkoušeli přejít do rychlého protiútoku do otevřené obrany domácích, ale zbrzdili se nepřesnou přihrávkou na levé křídlo.
63'
Karlovy Vary se po obdržení třetí branky ženou do útoku, ale obrana Admiry teď brání v kompaktním bloku.
60'
Admira právě vstřelila branku!
Hosté si potřetí v utkání berou na svou stranu vedení! Autorem branky je ŠTĚPÁN ZAHÁLKA, který se znovu trefil z penalty!
59'
Z přímého kopu však Admira domácí svatyni neohrozila. Obrana Karlových Varů byla připravená.
57'
Admira kombinovala na pravé stran pokutového území. Nakonec se hosté dostali ven a vybojovali přímý kop.
55'
Admira hraje nadále s míčem na kopačkách a hledá cestičku do pokutového území.
52'
Admira se vymanila z tlaku svého soupeře a zakopla míč daleko do autu.
50'
Karlovy Vary se usadily kolem pokutového území soupeře, jenže nikdo v červeném se zatím nedostal do zakončení.
47'
Admira obstarala výkop do druhé půle dnešního utkání. Pražský celek opět začal velice aktivně.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme sledovali ofenzivní podívanou. Admira sice vstoupila do utkání lépe Zahálka poslal hostující mužstvo do vedení! O dvě minuty později však srovnal Kalina! Admira si vzala vedení zpátky ve 25. minutě brankou Horáka. Jenže chvíli před přestávkou vrátil Karlovým Varům naději Maňák!
45'
43'
Je vyrovnáno! Domácí Slavia krátce před přestávkou dotahuje krok! Autorem vyrovnávací branky je PAVEL MAŇÁK!
43'
Karlovy Vary zahrávaly přímý kop v blízkosti pokutového území. Centrovaný míč však obrana Admiry hravě odvrátila.
41'
Admira vhazovala v blízkosti pokutového území. S krátkým autem si obrana Karlových Varů dokázala poradit.
39'
Další útočná akce Karlových Varů skončila příliš prudkou přihrávkou, která propadla do zámezí.
37'
Nákop domácího brankáře se snesl na pravé křídlo, kde se jeden z obránců Admiry dopustil nedovoleného zákroku.
35'
Domácí stopeři kombinují v zadních řadách. Ostatním hráčům Karlových Varů schází aktivnější nabídka.
33'
Karlovy Vary se hnaly do protiútoku po levém křídle, jenže centr z levé strany skončil na noze prvního obránce Admiry.
31'
Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje a zatím sledujeme lepší výkon hostující Admiry. Hosté teď navíc kontrolují své vedení.
29'
Admira nyní kombinuje na polovině hřiště a snaží se uklidnit hru. Naopak Karlovy Vary napadají rozehrávku soupeře hodně vysoko.
27'
Domácí fanoušci neúnavně povzbuzují Karlovy Vary a přejí si vyrovnání.
25'
Admira Praha si bere zpět své ztracené vedení! Autorem další branky pražského celku je MIROSLAV HORÁK!
23'
Eliáš si naběhl na oblouček za obranu Karlových Varů, jenže si vůbec nepotykal se zpracováním.
21'
Do rozehrávky Karlových Varů se musel znovu zapojit brankář. Chára přenesl těžiště hry na pravou stranu.
19'
Karlovy Vary navíc vstřelená branka pořádně nabudila. Domácí celek se tlačí do útoku.
16'
Je vyrovnáno! Karlovy Vary bleskově srovnávají krok! O vyrovnávací branku se postal JAN KALINA!
14'
Admira se v úvodu utkání dostává do vedení! Autorem úvodní branky dnešního utkání je ŠTĚPÁN ZAHÁLKA!
14'
Vokáč si dal pozor na přihrávku soupeře do pokutového území a levačkou zakopl míč do bezpečí.
12'
Žlutou kartu dostává Maňák (FC Slavia Karlovy Vary).
11'
Žlutou kartu dostává Hudec (FC Slavia Karlovy Vary).
8'
Admira se usadila na polovině Karlových Varů a kombinuje s míčem na kopačkách v zadních řadách.
6'
Také hosté se nyní vydali do útoku, ale Admira svým snažením získala pouze roh.
4'
Karlovy Vary se vydaly do útoku po levém křídle, ale centrovaný míč jen prolétl pokutovým územím.
2'
Domácí Slavia obstarala výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Karlovy Vary však rychle přišly o míč.
1'

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný (C), Vokáč, Procházka, Nezbeda, Maňák, Kuffour, Diarra, Skala, Kalina, Hudec
Náhradníci: Bláha, Frána, Lattisch, Holík, Shorný, Fencl, Stockner

FK Admira Praha: Šrámek – Martinic (C), Herc, Fric, Mošna, Vosický, Kurek, Douděra, Eliáš, Zahálka, Horák
Náhradníci: Hudec, Čácha, Majer, Pavlata, Čížek, Radimský, Jungr

Rozhodčí: Radina – Nejedlo, Vnuk.
Dnes budeme sledovat duel, do kterého vstoupí jako favorit hostující Admira. Ta totiž v osmi duelech vybojoval čtrnáct bodů a patří jí osmá pozice tabulky. Naopak Karlovy Vary získaly jen šest bodů a jsou předposlední na patnáctá příčce. Domácí celek v posledním kole zdolal na penalty Rakovník, zatímco Admira vyhrála třetí duel v řadě. Naposledy doma porazila 2:0 Houstoň.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z ČFL mezi FC Slavia Karlovy Vary a FK Admira Praha. Výkop je stanoven na 10:30
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.