Chára – Pěkný (C), Skala, Hudec, Vokáč (90+2 Link), Procházka, Schettl, Nezbeda, Stöckner (38. Holík), Deme (67. Lattisch), Shorný (60. Frána)
Sparta B
Čtvrtečka – Gabriel, Piško, Burda, Talovierov, Vácha (C) (67. Šimáček), Prokopec (89. Traoré), Radwan, Mareček (89. Jonáš), Patrák, Horák
Šimáček, Tasić, Traoré, Bláha, Ryneš, Jonáš

S konstatováním, že Karlovy Vary přehráli favorita, se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek nedělního dne.
Po technických potížích dvě série pokutových kopů schází. Ovšem na rozhodující penalty jsme se obrazem vrátili. Slavia rozhodla o tom, že druhý bod zůstane v Karlových Varech, které byly v utkání více nebezpečné. Letenská rezerva tak zaznamenala první porážku v probíhající sezóně.
Jiří Procházka poslal míč pod horní tyč a rozhoduje o vítězství Západočechů.
Vojtěch Patrák poslal míč na pravou stranu a dává gól.
Tomáš Holík se rozeběhl a obloučkem poslal míč doprostřed do branky.
Daniel Horák zamířil doprava a nedal.
Jakub Lattisch přibrzdil a počkal si na pohyb brankáře.
Marian Burda poslal míč na levou stranu, brankář se vydal k druhé tyči.
Střílení penalt začíná.
Oba celky se ve druhém poločase prosadily, ovšem oba týmy mohly zvítězit. Karlovy Vary berou bod asi více, jelikož jejich radost po závěrečném hvizdu byla značná. Uvidíme, který z klubů si připíše bod navíc v penaltovém rozstřelu.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Rostislav Vokáč, přichází Martin Link.
90'
Mohlo být rozhodnuto, jenže Karlovy Vary zahodily další tutovku! Míč z pravé strany mířil před branku, kam si naběhl Tomáš Holík. Domácí hráč okamžitě zakončoval, ale trefil jen soupeře.
89'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Radim Prokopec, přichází Lamine Baba Traore.
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Daniel Mareček, přichází Tomáš Jonáš.
88'
Žlutou kartu dostává Radim Prokopec (AC Sparta Praha B).
87'
Centr od praporku byl přetažený, a tak se Sparta hnala do protiakce. Na pravé straně se rozeběhl Adam Gabriel, jehož skluzem zastavil skvěle hrající Josef Hudec.
86'
Tomáš Holík dostal přihrávku do strany a měl velkou rychlost. Domácí hráč si chtěl soupeře obhodit, ovšem trefil jeho nohu, a tak Karlovy Vary budou kopat další roh.
85'
Zajímavě rozehráli volná kop Rostislav Vokáč a David Schettl. Druhý jmenovaný převzal přihrávku a vystřelil. Jeho pokus se sice točil do branky, ale postrádal razanci, a tak si Jan Čtvrtečka připsal další úspěšný zákrok.
83'
Letenští rozehrávali volný kop z levé strany a následně se dopustili faulu. Jeden z hráčů šel do souboje s brankářem, což hlavní sudí vyhodnotil jako faul.
82'
Domácí celek je v posledních minutách aktivnější, ale musí si dávat pozor na protiútoky Sparty! Jeden takový přišel nyní, ovšem přihrávka na střed byla pak nepřesná.
80'
Západočeši mohli jít do vedení, ovšem velká příležitost byla zahozena. Míč putoval na pravou stranu, kam se také z branky vydal Jan Čtvrtečka. Hostující gólman byl přehozen, jenže balon putoval těsně vedle jeho brány.
79'
Slavia rozehrávala další standardní situaci, která byla zakončená. Zeď Sparty nadskočila, a tak míč pro ní prolétl na branku. Ovšem Jan Čtvrtečka byl znovu připraven a připsal si další zákrok.
78'
Na levé straně se uvolnil Daniel Horák, jehož centr letěl do ohně. Karlovy Vary se na chvíli ubránily, ale museli se znovu zformovat. Ve vápně se pak ocitl Adam Gabriel, který po souboji spadl, ale rozhodčí ukázal, že vše bylo v souladu s pravidly.
76'
Žlutou kartu dostává Ondřej Frána (FC Slavia Karlovy Vary), který u postranní čáry poslal soupeře k zemi.
75'
Sparta mohla jít rychle do vedení, ale pár centimetrů chybělo. Autové vhazování bylo v šestnáctce prodloužené, ale pak se k míči těsně nedostal Radim Prokopec. Celou situaci tak vyřešil Jiří Chára.
73'
Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Karlovarští udeřili ze standardní situace, když se prosadil ZDENĚK SKALA. Centr mířil na zadní tyč, kde se nacházel urostlý hráč Slavie, který se zblízka nemýlil a vyrovnává na 1:1.
72'
Karlovy Vary se znovu pokusily o pas za obranu, ovšem z branky výborně vystartoval Jan Čtvrtečka. Hostující brankář byl u míče první a poslal jej do bezpečné vzdálenosti.
71'
Domácí hráči zahodili další tutovou šanci! Míč mířil z levé strany na zadní tyč, kde se nacházel někdo z domácího celku, který z malého vápna branku přestřelil.
70'
Žlutou kartu dostává Zdeněk Skala (FC Slavia Karlovy Vary), který se po zablokovaném pokusu musel rychle vracet a sáhnout k taktickému faulu.
70'
Balon proti noze dostal Zdeněk Skála, který okamžitě vystřelil. Ovšem proti domácímu hráči výborně vystoupil obránce, který zakončení zablokoval.
69'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Daniel Deme, přichází Jakub Lattisch.
68'
Další centr zamířil před branku, kde se nacházel Daniel Mareček. Ovšem domácí brankář byl velmi blízko, a tak soupeře k zakončení nepustil.
67'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Lukáš Vácha, přichází Dominik Šimáček.
66'
Sparťanské béčko se po neodpískané situaci dostalo do přečíslení a vybojovalo roh. Ovšem ani po něm nic nevymyslelo, a tak to bude muset zkusit znovu.
65'
Fanoušci Karlových Varů se zlobí, jelikož Marian Burda si nastřelil vlastní ruku. Hlavní rozhodčí celou situaci viděl a hru pustil dále.
63'
Tým Sparta B právě vstřelil branku!
Před pokutovým kopem sice LUKÁŠ VÁCHA poslouchal posměšky domácích fanoušků, ovšem dal jim jasnou odpověď. Sparťanský kapitán si vybral levou stranu a nemýlil se.
62'
Pokutový kop pro béčko Sparty! Adam Gabriel obral soupeře o míč a vydal se do šestnáctky. Hostující hráč byl následně stažen k zemi, a tak se bude kopat penalta, ke které se postaví Lukáš Vácha.
60'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Ondřej Shorý, přichází Ondřej Frána.
60'
Hodina hry je minulostí a stále čekáme na vstřelení první branky. Karlovy Vary následně vybojovaly alespoň rohový kop.
59'
Po chvíli přišel centr z pravé strany a přišlo zakončení hlavou. Ovšem pokus domácího hráče postrádal razanci, a tak si pro míč doběhl Jan Čtvrtečka.
58'
Sparťanští obránci mezi sebou kombinovali, ale následně poslali míč jen mimo hrací plochu. Do akce se tak ženou Karlovy Vary, které hledají cestu do vápna.
57'
Už to vypadalo na ztracený míč v podání Letenských, ovšem Daniel Horák zabojoval a získal rohový kop. Jenže Sparta se po centru od praporku ke střele neprobojovala.
56'
U postranní čáry pracoval Daniel Deme, jenž se chtěl dostat na střed hrací plochy. Ovšem trefil pouze prvního soupeře, a tak budou domácí jen vhazovat.
55'
Z hranice velkého vápna zakončoval halfvolejem Daniel Mareček, jemuž zakončení vůbec nesedlo. Střela sparťanského hráče mířila jen vysoko nad branku Karlových Varů.
54'
Do souboje s útočníkem se vydal Jiří Chára, který si ale jistý vůbec nebyl. Vojtech Patrák balon získal, ovšem Slavie jej poté poslala za postranní čáru.
53'
Centr zamířil na malé vápno, kde se nacházeli Radim Prokopec a Vojtěch Patrák. Ani jednomu z nich se k balonu nepodařilo probojovat, a tak se Karlova Vary ubránily.
52'
Omlouváme se za technické potíže! Pojďme se znovu věnovat fotbalu. Sparta byla znovu v akci a vybojovala rohový kop.
46'
První poločas sice skončil bezbrankovou remízou, ovšem v závěru byly Karlovy Vary jistě nebezpečnější. Pokud půjdeme ale od začátku, Sparta dlouho kontrolovala hru, jenže branku ohrozila jen dvakrát. A tak byla na tahu Slavia, která v závěru úvodní pětačtyřicetiminutovky těžila z chyb Pražanů. Uvidíme, zda se dočkáme gólu ve druhém dějství.
45+1'
45+1'
Hostující brankář si musel počínat ostražitě, jelikož další míč ze strany mířil do branky. Ovšem Sparta se znovu ubránila. Po rohu se pak ke střele dostal ještě Jan Nezbeda, jehož zakončení skončilo jen těsně vedle levé tyče.
45'
Do další akce se hnala Slavie, na levé straně měl hodně prostoru David Schettl, který se odhodlal ke střele, kterou trefil soupeře. Následný centr od rohového praporku mířil do branky, kde měl spoustu práce Jan Čtvrtečka.
44'
Karlovy Vary zahodily obrovskou příležitost, když obrali hráče Sparty o míč a šli v pěti na tři soupeře. Ovšem jeden z domácích akci zadrbal a o balon přišel.
43'
Na levé straně se ocitl David Schettl, který měl proti sobě dva soupeře přesto se mu povedlo odcentrovat. Míč z jeho kopačky letěl na zadní tyč, kde se nenacházel žádný hráč Slavie.
41'
Žlutou kartu dostává Jiří Procházka (FC Slavia Karlovy Vary), který zvedl nohu velmi vysoko a kopačkou trefil Mariana Burdu do hlavy.
40'
Na tribuně to jen zahučelo, jelikož Slavia byla blízko ke vstřelení úvodní branky. Na hranici velkého vápna se jeden z domácích uvolnil a vystřelil těsně vedle branky.
39'
V osobním souboji si nedovoleně počínal Lukáš Vácha, který se pak už chtěl hnát do akce. Ovšem hlavní sudí byl jiného názoru, hru přerušil a daroval míč Karlovým Varům.
38'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Radek Stöckner, přichází Tomáš Holík.
37'
Lukáš Vácha rychle přihrál do strany, kde se míče ujal Daniel Horák. Jeho přetažený centr byl sražen na penaltu, kde se znovu nacházel kapitán Letenských. Jemu ale zakončení vůbec nesedlo, a tak se bude kopat od branky Slavie.
36'
Hlavní rozhodčí přerušuje hru a dovoluje hráčům se občerstvit. Za malou chvíli se ale bude znovu pokračovat.
35'
Drzou kličkou přešel v šestnáctce Radwan přes soupeře, ovšem tomu pomohl další spoluhráč. Karlovy Vary se s vypětím všech sil znovu ubránili.
34'
Lukáš Vácha se pokusil od přihrávku na pravou stranu, kde se nacházel osamocený spoluhráč. Kapitán Sparty ale trefil jen soupeře, ovšem Letenští u míče zůstávají.
32'
Průnikovou přihrávkou našel Radwan nabíhajícího Vojtěcha Patráka, který se kličkou uvolnil v šestnáctce, ovšem nezbývalo mu nic jiného než přihrávat před branku. Jenže celou akci přečetli domácí, kteří se znovu ubránili.
31'
Také Západočeši se pokusili o dlouhý nákop za obranu, jenže balon doputoval do rukavic Jana Čtvrtečky. Sparta tak znovu rychle otáčí hru na polovinu soupeře.
30'
Sparťané se dostali pod tlak, a tak se o těžkou přihrávku musel pokusit Marian Burda. Míč doputoval jen za postranní čáru, ovšem Karlovy Vary ho po autovém vhazování pouze vrátily.
28'
Pohybem za obranu si o míč řekl Radim Prokopec, ovšem pas z pravé strany byl příliš dlouhý a skončil jen u domácího gólmana.
27'
Rostislav Vokáč přisunul míč na Davida Schettla, který se do míče sice opřel, ale trefil pouze prvního vybíhajícího hráče Sparty. Pražané mohli jít do přečíslení, ale na pravé straně prohráli osobní souboj.
25'
Dalším pokusem Sparty se prezentoval Marian Burda, který se najednou ocitl až mezi záložníky. Pokus mu ale nesedl podle představ a zamířil jen vedle brány.
24'
Tak to byla krásná individuální akce Radwana! Hostující hráč se ve středovém kruhu zbavil soupeře a z nějakých pětatřiceti metrů zakončil. Sparťanský záložník si totiž všiml, že brankář je více venku z branky, ovšem pokusem minul levou tyčku asi o metr.
23'
Radwan se na levé straně protáhl kolem svého strážce a odcentroval. Ovšem balonu se zmocnily Karlovy Vary, které běžely do protiútoku. Z pravé strany odcentroval Ondřej Shorý, jenž našel hlavu spoluhráče, ale ten míč netrefil ideálně.
22'
Letenští se po zisku míče hnali do protiakce, ovšem nákop za obranu nevyšel, jelikož se hned dva hostující hráči nacházeli v ofsajdovém postavení.
20'
Karlovy Vary roh již rozehrály, ale znovu neúspěšně. Centr sice letěl na zadní tyč, jenže pro balon si vyběhl Jan Čtvrtečka.
19'
Marian Burda ztratil míč, a tak pustil soupeře do protiakce. Radek Stöckner vysunul napravo Jiřího Procházku, jehož centr byl znovu sražen na rohový kop.
18'
Letenští mohli jít znovu do akce, ovšem opět ji pokazili. Daniel Horák mířil k vápnu, ale rozhodl se pro přihrávku na střed. Radwan se pak pokusil o kličku, kterou domácí zadáci přečetli.
17'
Pražané zaznamenali střelecký pokus, který mířil mezi tři tyče. Ovšem zakončení mířilo jen doprostřed branky, kde byl připravená Jiří Chára.
16'
Kop od rohového praporku byl již rozehrán, ovšem Slavia se dopustila útočného faulu. Na tahu je tak Sparta, která se žene na polovinu soupeře.
15'
Sparta kombinovala na levé straně, ovšem Radwan míč ztratil, a tak běžely Karlovy Vary do přečíslení. O centr se snažil Jiří Procházka, který trefil jen soupeře a vybojoval alespoň rohový kop.
14'
Sérii nepřesností se snažil utnout Josef Hudec, který přihrávku směřoval do vápna. Ovšem jeho spoluhráč si počínal nedovoleně, a tak se balon vrací na kopačky letenských hráčů.
12'
Odkop Sparty zachytil Josef Hudec, jenž míč směřoval rychle zpátky. Do akce se pak zapojil Jiří Procházka, který se ale nacházel o ofsajdovém postavení.
11'
Jako první se o zakončení pokusily Karlovy Vary, ovšem jejich pokus byl hodně nepřesný. Sice sklidila akce potlesk, ale nic víc nepřinesla.
10'
Po autovém vhazování vnikl do šestnáctky Daniel Horák, jenž už chtěl odcentrovat, ale soupeře jej brzy dostoupil a navíc vybojoval odkop od brány.
10'
Za dalším míčem po lajně se vydal Radim Prokopec, který ale osobní souboj prohrál. Slavia se míče znovu zbavila a musí se dál bránit.
8'
Hostující trenér nabádá své hráče, aby hráli po zemi. O přihrávku na střed se pokusil Daniel Horák, který našel jen soupeře. Jenže Karlovy Vary míč znovu jen odevzdaly.
7'
Sparťané se snaží překonat obranu soupeře dlouhými balony, jenže jejich snažení je zatím bez šance. Domácí obránci fungují na jedničku a soupeře do šancí nepouštějí.
6'
Letenští byli znovu u balonu a o pas na levou stranu se znovu pokusil Radwan. Tentokrát běžel za míčem Daniel Horák, jehož zakřižoval soupeř, a tak se bude kopat jen od branky Slavie.
5'
O další nákop za obranu se pokusil Milan Piško, jenže poté přišel faul jeho spoluhráče. Rozhodčí chvíli váhal, ale faul stejně odpískal.
4'
Po dlouhém autu trvalo letenskému týmu pár vteřin než míč dostal na zem. Následně se Radwan pokusil o přenesení hry na levou stranu, ale jeho snažení bylo znovu nepřesné.
3'
Pražané opět zahráli jednoduše, ovšem míč jen nabídli soupeři. Domácí brankář se pak pokusil o dlouhý nákop, který na straně pohlídala obrana Sparty.
2'
Vojtěch Patrák si pokryl míč a donutil soupeře k faulu. Sparta je tak u balonu a poctivě kombinuje kolem středové čáry. Po chvilce se o vysunutí spoluhráče pokusil Radwan, jehož pas byl nepřesný.
1'
Hlavní rozhodčí dal pokyn k zahájení zápasu, jako první se míče chopily Karlovy Vary. Jejich nákop letěl do strany, ovšem balon doputoval jen za postranní čáru.
1'
Rozhodčí přivádí oba celky na zelený pažit, kde dojde k tradičnímu podání rukou a poté už bude vše směřovat k zahájení zápasu.

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný (C), Skala, Hudec, Vokáč, Procházka, Schettl, Nezbeda, Stöckner, Deme, Shorný
Náhradníci: Bláha, Holík, Lattisch, Frána, Ryška, Link

AC Sparta Praha B: Čtvrtečka – Gabriel, Piško, Burda, Talovierov, Vácha (C), Prokopec, Radwan, Mareček, Patrák, Horák
Náhradníci: Šimáček, Tasić, Traoré, Bláha, Ryneš, Jonáš

Rozhodčí: Marek – Martin, Kříž.
Vítám všechny nadšence u České fotbalové ligy, která má na programu páté kolo, v němž FC Slavia Karlovy Vary vyzve béčko pražské Sparty

Roli favorita bude plnit béčko Sparty, které se aktuálně nachází na třetím místě tabulky, když získalo jedenáct bodů. Letenští museli pouze jednou do penaltového konce, když remizovali s Benešovem. Jinak si ale Pražané počínali suveréně. Pokud se budeme věnovat Karlovým Varům, tak ty najdeme na opačném pólu tabulky. Západočeši totiž získali pouhé dva body, když v prvním kole uspěli proti béčku Příbrami. Slavia je tak na předposledním místě a za ní už najdeme jen Hostouň.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.