ČFL - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Králův Dvůr : Benešov - 12. října 2019   10:30

Králův Dvůr
Králův Dvůr
11' Kraus  • 66' Novák  • 71' Kraus  • 87' Beňo
4:1
(1:1)
Benešov
Benešov
8' Srb
Králův Dvůr
Krček – Blažek, Hell, Novák, Zelenka, Šebek, Balšánek (C), Beňo (89. Vlasák), Kraus (76. Bouček), Krejdl (57. Procházka), Kůžel (84. Šolaja)
Špicl – Vlasák, Osvald, Šolaja, Procházka, Bouček
Vychodil – Tesař, Průcha
Fotbalový stadion, Králův Dvůr
180 diváků
Benešov
Tetour – Lupač (83. Urban), Vosáhlo, Filip (67. Zoubek), Pedro, Ježdík, Engelmann, Turek (C), Krasnyanyk (72. Azilinon), Vrňák (72. Procházka), Srb (81. Dufek)
Schummer – Urban, Procházka, Azilinon, Dufek, Zoubek

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Králova Dvora, který svého soupeře porazil poměrem 4:1. Úvod druhého poločasu nám přinesl nezáživnou podívanou, avšak poté byli směrem dopředu aktivnější domácí hráči, kteří se v krátkém časovém sledu prosadili hned dvakrát. Benešov se ještě snažil s nepříznivým výsledkem něco udělat, nicméně v závěru inkasoval ještě jednu branku.
90'
89'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází David Beňo, přichází Břetislav Vlasák.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Uvidíme, zda sudí přeci jenom nastaví nějakou tu minutku nad rámec.
87'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Tak přeci jenom ještě jedna branka domácích! Benešov se soustředil na útočení, naopak se k pokutovému území dostal DAVID BEŇO, který si sympatickým způsobem přehodil míč na pravou nohu a poté nechytatelným zakončením překonal brankáře Tetoura počtvrté.
86'
Žlutou kartu dostává Ondřej Urban (SK Benešov).
85'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Domácí stále vedou o dvě branky, naopak Benešov je bezradný.
84'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází David Kůžel, přichází David Šolaja.
84'
Zelenka rovněž podpořil své útočné kolegy, jenomže uvnitř velkého vápna ho tělem za sebe nepustil Vosáhlo. I tak si Králův Dvůr vybojoval další rohový kop.
83'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Adam Lupač, přichází Ondřej Urban.
83'
Na útočné polovině ale chyboval Azilinon, který čistým způsobem přišel o balón. Do šestnáctky se tak pokoušel dostat Procházka, jenž trefil protihráče do nohy.
82'
Míč se opět ocitl za postranní lajnou, což přineslo autové vhazování pro Benešov. Do kombinace se zapojil také Tetour, kterému se povedlo roztáhnout hru.
81'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Petr Srb, přichází Ladislav Dufek.
77'
Benešov se přeci jenom dostal do náznaku šance, jenomže Hellovi se povedlo zasáhnout na vlastním malém vápně, kde za sebe nepustil prudkou nahrávku.
76'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Martin Kraus, přichází Josef Bouček.
75'
Tetour okamžitým výhozem oslovil jednoho ze spoluhráčů, který se s míčem dostal až na útočnou polovinu, kde ho čistým způsobem zastavil Zelenka.
74'
Navíc to Krčka nepřinutilo k žádnému zákroku, naopak se domácí brankář postaral o odkop od své branky. Posléze Kraus nedokázal vysunout Balšánka.
73'
V pokutovém území se k nahrávce dostal hostující Procházka, který se poté ještě pokoušel odcentrovat, jenomže svým pokusem výrazně minul branku.
72'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Ihor Krasnyanyk, přichází Michael Azilinon.
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází Zdeněk Vrňák, přichází Robin Procházka.
71'
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil MARTIN KRAUS, který zkoušel zakončit na levou stranu, kam se vrhl také Tetour, jenž ale nedokázal přesně zasáhnout.
71'
Je tu pokutový kop pro Králův Dvůr!
70'
Hosté si po delší době vybojovali rohový kop, který byl rozehrán cvičeným signálem. Pro nahrávku si seběhl Engelmann, kterého včas dohrál soupeř.
69'
Naopak se do kombinace zapojil také brankář Tetour, který ihned roztáhl hru do strany na volného Lupače. Jeho odkop ale nenašel nevýrazného Vrňáka.
68'
Benešov to bude mít nyní nesmírně složité, dvacet minut před koncem zápasu musí dotahovat jednobrankové manko. Stále není ještě nic ztraceno.
67'
Střídání v týmu SK Benešov: ze hřiště odchází David Filip, přichází Filip Zoubek.
66'
Domácí celek se vůbec poprvé v utkání dostává do vedení! Benešov se zatáhl ke svému pokutovému území, do kterého přiletěl další centrovaný balón, který si ve vzduchu dokázal najít RUDOLF NOVÁK, jenž velice přesným zakončením nedal Tetourovi sebemenší šanci.
65'
Na pořadu dne byl další rohový kop pro domácí hráče. Nakonec se k centru z pravé strany dostal Procházka, který trefil pouze jednoho z hráčů soupeře.
62'
Žlutou kartu dostává Václav Ježdík (SK Benešov).
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, na třetí branku tohoto zápasu stále čekáme. Úvod druhého poločasu zatím přináší nezáživnou podívanou.
60'
Na dlouho nohu se povedlo zasáhnou Filipovi, který tak za sebe nepustil dotírajícího Krause. Naopak se mu povedlo poslat míč na kopačku Tetoura.
59'
Logicky tak následoval rohový kop, pro které si vyběhl brankář Tetour, kterému se povedlo centr vyboxovat. Posléze si domácí pomohli útočným faulem.
58'
Po delší době si také domácí hráči zajistili standardní situaci. Balšánkovi se povedlo najít někoho ze spoluhráčů, jehož hlavičku reflexivně zneškodnil brankář.
57'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Daniel Krejdl, přichází Michal Procházka.
57'
Z obrovské vzdálenosti zkoušel své štěstí Turek, jehož střelecký projektil vyletěl vysoko nad branku soupeře. Krček se za tímto pokusem pouze ohlédl.
56'
Do kombinace svého celku se zapojil také Balšánek, který se dokázal zorientovat. Poté se mu povedlo roztáhnout hru na levou stranu, kde číhal volný Kůžel.
55'
Krasnyanyk se pokoušel najít kolegu Srba, jenomže rychlostně mu vzdoroval domácí obránce. Následný centr se stal snadnou kořistí brankáře Krčka.
54'
Jenomže jeden z domácích bezmyšlenkovitě odkopl míč na opačnou polovinu, což bylo hodně zbytečné. Tetour navíc nechal doskákat balón do zámezí.
53'
Benešov se opět usídlil na polovině soupeře, jenomže zbytečná nepřesnost znamenala ztrátu hracího předmětu. Následovat bude další autové vhazování.
52'
Hodně zajímavým pokusem to zkoušel Vrňák, jehož netradiční řešení akce nakonec přineslo centr daleko vedle branky. Krček tak bude moci vykopávat.
51'
Na opačném pólu hrací plochy to domácí Krejdl zkoušel centrovanou nabídkou levou nohou, jenomže se mu nepodařilo najít nikoho ze svých spoluhráčů.
50'
Benešov se sice radoval ze druhé vstřelené branky, avšak ta nakonec neplatí. Pomezní sudí totiž signalizoval ofsajdové postavení.
50'
Tetour dostal možnost k odkopu od své branky, přičemž i tentokráte poslal balón daleko na druhou stranu, kde míč skončil pouze za postranní lajnou.
49'
Další prudký nákop pro změnu putoval na pravou stranu, kde se Srb nedokázal protáhnout kolem protihráče. Nyní jsou u míče hráči Králova Dvora.
48'
Dalekonosný nákop v podání brankáře Tetoura měl na opačné straně hrací plochy najít Krasnyanyka, avšak před ním do autu zakročil domácí obránce Zelenka.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hostující hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nabídl celkem vyrovnanou podívanou, jenž nám nakonec přinesla hned dvě branky. Benešov se jako první dostal do vedení, jenomže soupeř velice rychle reagoval. První poločas žádnou další branku už nepřinesl, uvidíme, co přinese druhé dějství.
45'
43'
Přetahovaná uvnitř pokutového území vyšla lépe Benešovu, který navíc dostal míč na opačnou polovinu, kde Turek raději uklidnil rozháranou pasáž.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
41'
Vrňák to nemyslel vůbec špatně, nicméně jeho pokus se nakonec snesl vedle branky. Krček tak nemusel zasahovat, naopak se postaral o odkop.
40'
Na opačné straně se balón dostal k Balšánkovi, který ho ihned vracel do pokutového území. Tam číhal pouze jeden z hostů, kterému se povedlo odvrátit.
39'
Za volným míčem se pokoušel dostat brankář Krček, který byl při pokusu o stažení ze vzduchu faulován. Hlavní sudí si útočného faulu pochopitelně všiml.
38'
Benešov se po delší době dostal k pokutovému území, kde se mu povedlo vybojovat rohový kop. Rozehrávka nakrátko nakonec přinesla zablokovaný centr.
37'
Dalekonosné přenesení hry nakonec putovalo na kopačku Zelenky, kterému se povedlo odcentrovat do pokutového území, kde zasahoval Engelmann.
36'
Sled nepřesností nakonec přinese další standardní situaci domácím. Bude to z nějakých čtyřiceti metrů od branky, zřejmě to bude na přímý pokus na branku.
31'
Pochopitelně se jako poslední dotkl míče hostující brankář, na řadu přišel rohový kop. Ten pro změnu nabídl nebezpečnou hlavičku kousek nad branku.
30'
Králův Dvůr si vybojoval standardní situaci ze zajímavé vzdálenosti od své branky. Rozehrávku si vzal na starost Kraus, jehož pokus vyrazil Tetour.
29'
O nahrávku si řekl Kraus, kterému ale utekl hrací předmět daleko od kopačky. Toho ihned využil pozorný Vosáhlo, který zažehnal možné nebezpečí.
28'
V krátkém časovém sledu jsme viděli hned dva dalekonosné odkopy z kopačky Tetoura. Po tom druhém zasahoval Hell, jenž odvrátil pouze do autu.
27'
Napadající Krejdl pořádně dohrál jednoho z protihráčů, který doslova odletěl. Nakonec se nejednalo o nedovolený zákrok, Tetour bude i přesto vykopávat.
26'
Máme za sebou něco málo přes dvacet minut hry, zatím jsme se dočkali dvou branek. Aktivnější je Králův Dvůr, který se začíná dostávat do herní pohody.
25'
Míč se opět dostal ven z hrací plochy, což tentokráte znamenalo autové vhazování pro Benešov. Hráči ve žlutém raději zavezli balón na vlastní polovinu.
24'
Ven z branky musel hostující Tetour, kterému se povedlo odklidit míč před dotírajícím Balšánkem. Odkop zamířil na polovinu soupeře, kde číhal Zelenka.
23'
Po nedovoleném zákroku se na zemi ocitl hostující Pedro, kterého fauloval jeden z napadajících protihráčů. Volného kopu se pro změnu ujal kolega Lupač.
22'
Kůžel se pokoušel prodloužit míč za sebe, jenomže ten nasměřoval pouze do rukavic brankáře Tetoura, jenž po chvilkovém váhání vyhodil do strany.
21'
Hezká akce domácích nakonec přinesla sympatickou šanci v podání Krause, kterému se v dobré pozici nepodařilo trefit branku. Tetour nemusel zasahovat.
16'
Benešov se zatáhl na vlastní polovinu, kde se mu podařilo rozvinout další kombinaci. Následovala kolmice za obranu, jenž skončila pouze u protihráče.
15'
Nakonec se jednalo o rozehrávku nakrátko, která skončila za postranní lajnou. Vhazovat tak bude moci Ježdík, kterému se nabízí hned několik hráčů.
14'
Nedovoleným zákrokem si pomohl jeden z hostujících hráčů, který zavadil o nohy Beňa. Králův Dvůr si vybojoval standardku kousek od středového kruhu.
13'
Úvodní minuty tohoto zápasu nám přinášejí nesmírně zajímavou podívanou, během krátké chvíle jsme se dočkali dvou branek, což je pro nezaujatého fanouška jedině dobře.
11'
Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat! I tentokráte se rohového kopu ujal Balšánek, který nebezpečně centroval do přehuštěného prostoru. Tam se nejlépe zorientoval MARTIN KRAUS, který ránou nártem zamířil ke vzdálenější tyči branky.
11'
Zelenkovi se povedlo přeposlat nahrávku na vedle stojícího Šebka, který to zkoušel centrem přes protihráče. Domácí hráči si nakonec zajistili další rohový kop.
10'
Králův Dvůr to bude mít nyní hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. Do konce zápasu zbývá ještě hodně času, skóre se klidně může otočit.
9'
Nakonec jsme ještě sledovali dalekonosný pokus, jenž vyletěl nad domácí svatyni. Krček tak nemusel zasahovat, naopak se postaral o rozehrávku.
8'
Benešov právě vstřelil branku!
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Lupačovi se u postranní lajny povedlo přetlačit protihráče, načež jsme sledovali průnikovou nahrávku na PETRA SRBA, který se dostal až před brankáře, jehož překonal střelou ke vzdálenější konstrukci.
8'
K pokutovému území se dostal Pedro, kterému se povedlo přenést hru do volného prostoru. Jenomže centrovaná nabídka od Ježdíka nebyla povedená.
7'
Nakonec se konal ještě druhý rohový kop, který byl o poznání méně nebezpečný. Naopak Benešov podnikl rychlý protiútok, jenž přinesl zisk autového vhazování.
6'
Do akce musel také brankář Tetour, kterému se nepovedlo udržet míč na hrací ploše. Balšánek tak rozehrával rohový kop, po kterém hlavičkoval nad Novák.
5'
Krček si vyzkoušel první odkop od své branky, který poslal daleko na opačnou stranu, kde se ve vzdušném souboji dokázal prosadit volný Kůžel.
4'
Posléze se autového vhazování ujal Lupač, kterému se podařilo najít naběhuvšího Engelmanna, kterého si pohlídal soupeř. Následná rána směřovala vedle.
3'
Hned v úvodu zápasu si poprvé zahrál s míčem hostující brankář Tetour, který rozehrál konstruktivně po zemi. Jeho nahrávka putovala k Vosáhlovi.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí hráči, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Utkání začne se zpožděním.

FK Králův Dvůr: Krček – Blažek, Hell, Novák, Zelenka, Šebek, Balšánek (C), Beňo, Kraus, Krejdl, Kůžel
Náhradníci: Špicl – Vlasák, Osvald, Šolaja, Procházka, Bouček

SK Benešov: Tetour – Lupač, Vosáhlo, Filip, Pedro, Ježdík, Engelmann, Turek (C), Krasnyanyk, Vrňák, Srb
Náhradníci: Schummer – Urban, Procházka, Azilinon, Dufek, Zoubek

Rozhodčí: Vychodil – Tesař, Průcha.
SK Benešov

Na opačné straně stojí Benešov, který se nachází na opačné straně tabulky, konkrétněji na třinácté pozici. Benešov má na svém kontě deset bodů, nicméně náskok na poslední Hostouň je už šestibodový. Hostující tým tohoto zápasu navíc v minulém kole ukončil dvouzápasovou sérii bez zisku bodu, na domácím stadionu se mu totiž povedlo zdolat Domažlice poměrem 2:1. Benešov má za sebou už čtyři venkovní zápasy, nicméně vyhrál pouze v jediném případě. Zbylé tři utkání pochopitelně přinesly porážku.
FK Králův Dvůr

Fotbalisté Králova Dvora se po devíti kolech nacházejí na průběžné třetí pozici, přičemž se jim doposud podařilo nasbírat sympatický sedmnáct bodů. Králův Dvůr momentálně ztrácí na vedoucí Táborsko už sedm bodů, tento celek navíc prohrál pouze v jediném případě. Domácí tým tohoto zápasu se v posledních týdnech nachází v hodně kolísavé formě, z posledních čtyř zápasů hned dvakrát pocítil hořkost porážky. Naposledy tomu bylo v souboji proti Domažlicím, posléze Králův Dvůr své zaváhání napravil a na domácím hřišti se mu podařilo zdolat plzeňskou Viktorii.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Králův Dvůr a SK Benešov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.