ČFL - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Králův Dvůr : K. Vary - 26. října 2019   10:30

Králův Dvůr
Králův Dvůr
9' Krejdl  • 66' Krejdl
2:0
(1:0)
K. Vary
K. Vary
Králův Dvůr
Krček – Blažek, Hell, Novák, Zelenka, Šebek, Balšánek (C) (83. Osvald), Beňo (88. Bíba), Kraus (71. Bouček), Procházka (79. Šolaja), Krejdl (67. Kůžel)
Špicl – Bíba, Osvald, Šolaja, Kůžel, Bouček
Zadinová – Severýn, Fišer
Fotbalový stadion, Králův Dvůr
180 diváků
K. Vary
Bláha – Pěkný (C), Vokáč (64. Lattisch), Procházka, Maňák (46. Stöckner), Kuffour, Diarra, Skala, Kalina (83. Shorný), Hudec, Schettl
Chára – Holík, Stöckner, Frána, Lattisch, Shorný, Stockner

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím domácích, kteří svého soupeře porazili poměrem 2:0. Králův Dvůr měl ve druhém dějství výraznou územní převahu, díky které dokázal navýšit své vedení. Domácí se i po druhé brance snažili přikovat svého soupeře k jeho vlastní šestnáctce, což se sice dařilo, jenomže žádnou další branku jsme už neviděli.
90+2'
90+1'
Na útočnou polovinu se dostal domácí Bouček, který se pokoušel vysunout Kůžela. Ten ještě centroval pod sebe, jenomže nikoho nenašel.
90'
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, o vítězi se zdá být rozhodnuto. Zároveň uvidíme, zda bude následovat nastavený čas.
88'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází David Beňo, přichází Jan Bíba.
85'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut. Králův Dvůr je i nadále výrazně aktivnějším celkem, naopak hosté se sotva dostávají na druhou stranu.
84'
Po delší době zakončení z hostující strany, tvrdou ránou to z nějakých pětadvaceti metrů od branky zkoušel Lattisch, jeho rána vystoupala vysoko nad banku.
83'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Jan Kalina, přichází Ondřej Shorný.
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Jakub Balšánek, přichází Tomáš Osvald.
83'
V krátkém časovém sledu jsme tak sledovali další roh, který opět přinesl menší nebezpečí. Tentokráte se po míči vrhal Šebek, který napálil protihráče.
82'
Králův Dvůr si vybojoval další rohový kop, tentokráte z pravé strany. Balšánkova nabídka nadělala zmatek, nicméně Bláha vytasil velice kvalitní zákrok.
81'
Za obranu se dokázal dostat Beňo, který poté ještě přihrával zpět do druhé vlny, což bylo špatné řešení. Jako první se k nahrávce totiž dostal hostující hráč.
80'
Žlutou kartu dostává Zdeněk Skala (FC Slavia Karlovy Vary).
79'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Michal Procházka, přichází David Šolaja.
76'
Kůžel se pokoušel proniknout do rozhozené obrany, jenomže včasným skluzem jeho průnik zastavil pozorný Kalina. Slavia bude moci vhazovat z levé strany.
75'
Nejvýše do vzduchu se dokázal natlačit hostující Procházka, který zároveň prodlužoval za sebe na Lattische. Domácí obrana se dokázal včas zformovat.
74'
Po delší době si s míčem zahrál domácí brankář Krček, který se pokoušel odkopnout balón z jedničky. Na opačné straně musel Hudec odkopávat do autu.
73'
Další autové vhazování mělo u brankové čáry najít Boučka, který nepředvedl zrovna jisté zpracování neposedného míče, jenž tak doskákal ven z hrací plochy.
72'
Hrací předmět se tak dostal ke střídačkám, logicky tak na řadu přišlo autové vhazování. Blažek si nakonec vybral Kůžela, který narazil do prvního protihráče.
71'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Martin Kraus, přichází Josef Bouček.
70'
Prudká nahrávka směřovala na pravou stranu, kam si nabíhal Kraus. Jeho centr do malého vápna skončil na noze protihráče, který dalekonosně odkopával.
67'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Daniel Krejdl, přichází David Kůžel.
66'
Králův Dvůr právě vstřelil branku!
Až nyní se domácí celek dostává do dvoubrankového vedení! Hostující obrana měla problém s bráněním další útočné akce, po které se do pokutového území dokázal natlačit DANIEL KREJDL, který přízemní ránou překonal brankáře Bláhu.
66'
Ba naopak. Králův Dvůr se opět nastěhoval k pokutovému území, kde velice sympaticky zakončoval Beňo, jehož pokus minul vzdálenější tyč o dobrý metr.
65'
Pro balón si celkem v poklidu seběhl hostující brankář Bláha, kterému se posléze povedlo vyhodit do strany. Ani tentokráte se jeho celek nedostal do bezpečí.
64'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Rostislav Vokáč, přichází Jakub Lattisch.
61'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry. Druhý poločas je jednoznačně v režii domácího celku, který dominuje, naopak soupeř se sotva dostává na druhou stranu.
60'
Králův Dvůr se sice radoval ze druhé branky, avšak ta nakonec neplatí. Jeden z hráčů se totiž v době nahrávky nacházel v ofsajdovém postavení.
59'
V hlavičkovém souboji kraloval hostující Diarra, jenomže on sám se jako poslední dotkl hracího předmětu. Domácí hráči budou moci vhazovat z levé strany.
58'
Žlutou kartu dostává Radek Stöckner (FC Slavia Karlovy Vary).
58'
Bláha si po delší době připsal zákrok, z velkého úhlu to přízemním zakončením zkoušel Kraus, kterému se povedlo najít pouze rukavice brankáře.
57'
Hodně nebezpečný zákrok byl k vidění kousek od postranní lajny, následovat bude standardní situace pro hostující celek z hodně velké vzdálenosti od brány.
56'
Hudec dostal přihrávku na pravou stranu, odkud se pokusil odcentrovat do pokutového území. Jeho nabídka našla nohu Hella, který balón odklízel do autu.
56'
Žlutou kartu dostává Jakub Blažek (FK Králův Dvůr).
55'
Karlovy Vary se už delší dobu nedostaly k pokutovému území soupeře, před malým momentem si to po pravém křídle namířil Krejdl, který se daleko nedostal.
54'
Zelenka se sympatickým způsobem pokoušel prodrat kolem Schettla, který mu v cestě nechal nohu. Logicky si Králův Dvůr vyzkouší další autové vhazování.
53'
Rohového kopu se pochopitelně ujal Balšánek, jenomže našel pouze hlavu protihráče. I tak za šestnáctkou číhal Šebek, jehož rána neprošla na místo určení.
52'
Ven z branky musel domácí brankář Krček, kterému se povedlo vyboxovat míč před sebe. Na druhé straně to na sebe vzal Kraus, který vybojoval rohový kop.
51'
Sudí tohoto zápasu si všimla nedovoleného zákroku kousek od středového kruhu. Volného kopu se tak ujal Diarra, který vyprodukoval zpětnou nahrávku.
50'
Centrem z pravé strany to zkoušel domácí Blažek, který nenašel nikoho ze spoluhráčů. Místo toho se Procházkovi povedlo zažehnat případné nebezpečí.
49'
K pokutovému území se dostal Krejdl, který si ještě snažil přehodit míč na pravou nohu, jenomže včas ho stihla eliminovat smečka napadajících protihráčů.
48'
Nákop na hostující polovinu se povedlo sebrat Skalovi, který poté zkoušel rozehrát na levou stranu hrací plochy, kde ho včas zastavil pozorný Balšánek.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Pavel Maňák, přichází Radek Stöckner.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl jedinou branku, o kterou se v samotném úvodu postaral domácí Krejdl. I tak jsme ale sledovali vyrovnanou záležitost, přičemž si oba celky vytvořily několik slibných šancí, nicméně žádnou další branku jsme už neviděli. Uvidíme, co nám přinese první poločas, který začne zhruba v 11:35.
45'
44'
Nakonec jsme sledovali hned dva rohové kopy v krátkém časovém sledu. Ten druhý se snášel k penaltovému puntíku, odkud slabě hlavičkoval obránce Hell.
42'
Zničehonic se do nadějné pozice dostal Kraus, který na nic nečekal. I tak jeho ránu srazil jeden z obětavých protihráčů, následovat bude rohový kop pro domácí.
41'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
40'
Hellovi se povedlo na poslední chvíli zastavit finální nahrávku na Maňáka, který by se v opačném případě dostal do šance. Karlovy Vary začínají skutečně zlobit.
39'
Slavia se opět nastěhovala na opačnou polovinu, kde si Kalina vyzkoušel další aut. Provedení trvalo celkem dlouho, nakonec se Maňák nedostal ke střele.
38'
Hosté si tak alespoň vyzkoušeli provedení rohového kopu. Ten přinesl prudký centr směrem do branky, nicméně Krčkovi se povedlo vyboxovat míč před sebe.
37'
Domácí obrana hodně podcenila situaci u své šestnáctky. Prudká nahrávka směřovala na zadní tyč, kde před dotírajícím protihráčem dokázal zakročit Hell.
36'
Kalina obstaral autové vhazování z levé strany, jako první mu na pomoc přispěchal aktivní Maňák, který z jedničky narazil prvně jmenovanému hráči.
31'
Je za námi třetina zápasu, která nabízí hodně zajímavou podívanou. V těchto momentech je aktivnější FC Slavia, jenž několikrát prověřila brankáře soupeře.
30'
Balšánkovi se sice povedlo odhlavičkovat balón, avšak našel pouze nohu protihráče. Po krátké kombinaci skončil na zemi Maňák, který vybojoval standardku.
29'
Maňák se sympatickým způsobem uvolnil ve středu hrací plochy, poté se snažil nezištnou nahrávkou vysunout Kuffoura, na kterého byla nahrávka prudká.
28'
Blažek si dával s provedením autového vhazování celkem dost načas, nakonec si na opačné polovině chtěl vybrat Krejdla, před kterým vystoupil z obrany Pěkný.
27'
Málem bylo vyrovnáno! Domácí obrana dokázala odvrátit nebezpečný centr do malého vápna, k volnému míči se dostal Maňák, který trefil pouze Krčka.
26'
Schettlova standardní situace přinesla vzdušnou nabídku, jenomže ještě před dopadem míče fauloval jeden z jeho spoluhráčů. Je pískáno ve prospěch domácích.
25'
Do kombinace se zapojil také hostující brankář Bláha, který posléze konstruktivně rozehrál do strany. Tam fauloval Krejdl, jenž poslal na zelený pažit Kalinu.
24'
Za pokutovým územím napřáhl ke střele domácí Beňo, který trefil pouze dobře postaveného protihráče. Tomu se povedlo srazit míč k volnému Schettlovi.
23'
V osobním souboji se povedlo uspět Kuffourovi, který poté zkoušel roztáhnout hru na pravou stranu, kde si ale obrannou povinnost splnil pozorný Zelenka.
22'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, ve které jsme se dočkali jediné branky. Do vedení se dostal Králův Dvůr, který je i nadále o poznání aktivnější.
21'
Hodně sympatickým způsobem se za pokutovým územím dostal ke střele domácí Beňo, jehož prudká rána pravou nohou směřovala pouze nad branku.
16'
Kousek od středového kruhu rozehrával volný kop domácí kapitán Balšánek, který to raději zkoušel po zemi na Zelenku, jenž přispěchal na druhou stranu.
15'
Kuffour nabral celkem dobrou rychlost, poté si ještě k spolupráci vybral Vokáče. Druhý jmenovaný trefil postaveného protihráče, Kuffourova rána byla sražena.
14'
Bláha se postaral o dalekonosný odkop od své branky, přičemž se mu na opačné straně hřiště povedlo najít Procházku, který pohotově sklepl pod sebe.
13'
Jako první se k padajícímu míči dostal Šebek, který poté rozehrál na levou stranu hrací plochy. Do šestnáctky přispěchal Beňo, který narazil do protihráče.
12'
Posléze se autového vhazování ujal domácí Blažek, který si pro spolupráci vybral Nováka. Jeho rozehrávku málem vystihl Vokáč, nakonec tomu tak nebylo.
11'
U postranní lajny byl nedovoleným zákrokem zastaven Kuffour, čehož si všiml také hlavní sudí tohoto zápasu. Hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
10'
Na první branku tohoto zápasu jsme nemuseli čekat vůbec dlouho, do vedení se dostal domácí celek, který se tak nachází v dobré výchozí pozici.
9'
Jenomže to je domácí celek, který se dostává do vedení! Králův Dvůr se nastěhoval do opačného pokutového území, kde se po dobré kombinaci dostal do nadějné pozice pro zakončení DANIEL KREJDL, kterému se povedlo vypálit velice přesně.
9'
Zpětná nahrávka putovala do moci brankáře Krčka, který musel jednat hodně rychlým způsobem. Nakonec se jeho bezmyšlenkovitý odkop stal kořistí Šebka.
8'
Střed hrací plochy dokázala Slavia skvěle pokrýt, navíc došlo k roztažení hry na levou stranu. Do střelecké pozice se dostával Kuffour, který nezakončil.
7'
Kalina se posléze ještě ujal provedení autového vhazování, po kterém se do kombinace zapojil také Schettl. Jeho nabídku dokázal odklidit do autu Novák.
6'
Hlavní sudí si všiml prvního nedovoleného zákroku, přičemž se na zemi ocitl hostující Hudec. Rozehrávky se naopak chopil Kalina, jenž našel pouze soupeře.
5'
Stoprocentní šance pro domácí! Králův Dvůr se díky dobré kombinaci dostal až před brankáře, jenomže zakončujícího Blažka vychytal brankář Bláha.
4'
Do zakončení se dokázal natlačit hostující Kalina, jehož hlavičkový pokus směřoval přímo doprostřed branky. Krček si posléze vyzkoušel další odkop.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu se poprvé k míči dostal domácí brankář Krček, který to zkoušel odkopem ke středovému kruhu, kde se nacházel Procházka.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči, kteří budou hrát zprava doleva.
1'
Oba celky přicházejí na hrací plochu.
Ještě jednou hezký den z místního stadionu. Zatím panuje celkem chladné počasí, navíc okolí hrací plochy zahalila celkem hustá mlha.

FK Králův Dvůr: Krček – Blažek, Hell, Novák, Zelenka, Šebek, Balšánek (C), Beňo, Kraus, Procházka, Krejdl
Náhradníci: Špicl – Bíba, Osvald, Šolaja, Kůžel, Bouček

FC Slavia Karlovy Vary: Bláha – Pěkný (C), Vokáč, Procházka, Maňák, Kuffour, Diarra, Skala, Kalina, Hudec, Schettl
Náhradníci: Chára – Holík, Stöckner, Frána, Lattisch, Shorný, Stockner

Rozhodčí: Urban – Benedikt, Tupý.
FC Slavia Karlovy Vary

Na opačné straně stojí Karlovy Vary, které se nacházejí na opačném chvostu tabulky, konkrétněji na čtrnácté pozici. Karlovy Vary mají pro změnu na svém kontě devět bodů, nicméně v případě porážky klidně mohou spadnout na samotné dno této soutěže. Hostující celek tohoto zápasu vzpomíná na povedený dvojzápas na začátku tohoto měsíce, od té doby přišla na řadu dvojice nepovedených duelů. Karlovy Vary nejprve nestačily na Vltavín, kterému podlehly poměrem 0:3. Divoká přestřelka byla k vidění v souboji proti Domažlicím, Jiskra nakonec vyhrála poměrem 3:2.
FK Králův Dvůr

Králův Dvůr se po jedenácti kolech nachází na průběžné šesté pozici, přičemž se mu do dnešního dne podařilo nasbírat přesně dvacet bodů. Králův Dvůr tak ztrácí na vedoucí Táborsko sedm bodů, nicméně v případě vítězství klidně může proniknout až na druhou pozici. Domácí celek tohoto zápasu v minulém kole přišel o dvouzápasovou sérii bez porážky, duel proti poslední Hostouni se vyvíjel dobře, nicméně soupeř se v závěru utkání prosadil hned dvakrát, čímž otočil tento zápas na konečných 2:1.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Králův Dvůr a FC Slavia Karlovy Vary.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.