Krček – Blažek, Hell, Novák, Zelenka, Šebek, Balšánek (C), Beňo (76. Šolaja), Kraus, Osvald, Kůžel (74. Procházka)
200 diváků
Plzeň B
Valeš – Strmiska, Gabriel, Václavík (62. Vrba), Mihálik (82. Pihrt), Rychnovský, Pinc (72. Hezoučký), Vais (C), Petr (62. Grajciar), Svoboda, Herc (46. Havel)
Novák – Grajciar, Pihrt, Žilák, Hezoučký, Havel, Vrb

Je konec! Dnešní vyrovnané utkání nakonec nepřineslo branku ani ve druhém dějství, nicméně Plzeň v dnešním utkání hned dvakrát rozezvučila brankovou konstrukci. Králův Dvůr si za celý zápas nevytvořil žádnou vyloženou šanci, a tak jsme sledovali pokutové kopy. Úspěšnější byli právě domácí hráči, kterým stačilo pouze třikrát proměnit.
Závěrečné slovo si vzal Blažek, který vypálil přesně do pravé části branky.
Zkušený Grajciar rovněž neuspěl, domácí jsou blizoučko.
Domácí kapitán Balšánek poslal brankáře na opačnou stranu.
Katastrofálně si počínal také Svoboda, který úplně minul branku.
Další penaltu si vzal na starost Novák, který vysoko přestřelil branku.
Hezoučkého řešení nebylo špatné, avšak míč skončil pouze na tyči.
Valeš se vydal na stejnou stranu, Procházkovo zakončení navíc zneškodnil.
Odpovědět se pokoušel Vais, jehož rána putovala přesně na opačnou stranu.
Krejdl to zkoušel na pravou stranu, Valešovi moc nechybělo.
Střílení penalt začíná.
Ani druhý poločas nám žádnou branku nepřinesl, utkání tak rozhodnout až pokutové kopy.
90+2'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Žlutou kartu dostává Slavomír Strmiska (FC Viktoria Plzeň B).
90+2'
Co scházelo! Na přední tyči se do zakončení natlačil Strmiska, jehož střela trefila pouze tyč.
90+2'
Králův Dvůr se v závěru druhého poločasu dostal pod menší tlak, přičemž bude čelit dalšímu rohovému kopu. Jedna z posledních šancí na skórování.
90+1'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Bylo tomu skutečně tak. Nakonec se k oné rozehrávce postavil Grajciar, jehož zakončení pravou nohou vyletělo vysoko nad branku soupeře.
88'
Jedinečná šance pro hosty. Viktoria si totiž vybojovala standardní situaci kousek za pokutovým územím, tohle bude na přímý střelecký pokus na branku.
87'
Žlutou kartu dostává Jiří Krček (FK Králův Dvůr).
Žlutou kartu dostává Jakub Balšánek (FK Králův Dvůr).
85'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem pěti minut, na první branku stále čekáme. Sledujeme vyrovnanou podívanou, v tuto chvíli jsou aktivnější hosté.
84'
Ve vzdušném souboji kraloval jeden z hostujících hráčů, avšak o faul se posléze postaral Hezoučký. Domácí se bleskovým způsobem dostali k šestnáctce.
83'
Hezoučký se skvělým manévrem dostal kolem smečky protihráčů, načež se mu podařilo najít vedle stojícího Vrbu, jehož centr skončil pouze za brankou.
82'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Ondřej Mihálik, přichází Lukáš Pihrt.
82'
Jeden z domácích zamířil na vlastní branku, míč ale skončil kousek vedle branky. Následovat bude rohový kop pro plzeňskou Viktorii.
81'
K míči se dostal také Krček, který si ho hodil na pravou nohu a poté odkopl daleko na opačnou stranu hrací plochy. Zde se povedlo zasáhnout Gabrielovi.
80'
Valeš konstruktivní rozehrávkou našel zcela volného Hezoučkého, který si poradil s napadajícím protihráčem. Posléze skončil na zemi kolega Havel.
79'
Hodně nebezpečným zákrokem si pomohl vracející se Mihálik, který zezadu poslal k zemi soupeře. Zřejmě to nakonec unikne žlutému kartónku.
76'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází David Beňo, přichází David Šolaja.
74'
Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází David Kůžel, přichází Micha Procházka.
74'
Na pořadu dne bylo autové vhazování pro Králův Dvůr. O jeho provedení se nakonec postaral Novák, kterému přispěchal na pomoc celkem nenápadný Beňo.
73'
Po delší době se k míči dostal také brankář Valeš, který v tísni odkopával k půlící čáře. Tam byl nejdůraznější Balšánek, po jehož nahrávce centroval Osvald.
72'
Pro volný balón jako první přispěchal hostující Strmiska, který ho ihned poslal na volného spoluhráče. Přihrávku ale dokázal zablokovat Zelenka.
72'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Dušan Pinc, přichází Pavel Hezoučký.
71'
Jenomže i tato kombinace přinesla další nepovedenou nahrávku, která putovala mimo dosah Mihálika. K míči se tak jako první dostal brankář Krček.
70'
Na útočnou polovinu pronikl také Havel, který posléze vyprodukoval další zpětnou nahrávku až na brankáře Valeše, jenž pro změnu roztáhl hru vpravo.
69'
V pokutovém území si naběhl na jeden z mála centrů hostující hráč, který z dobré pozice naprosto minul branku. Plzeň po delší době pořádně zahrozila.
68'
U postranní lajny si počínal nedovoleně napadající Pinc, který místo míče trefil nohu protihráče. Králův Dvůr bude zahrávat standardku z velké vzdálenosti.
67'
Krček se prezentoval hodně vysokým odkopem, který moc daleko nedoletěl. Posléze ho napodobil také Novák, jenž pro změnu našel hlavu protihráče.
66'
Na poslední chvíli se povedlo odehrát míč Gabrielovi, který ho alespoň poslal za postranní lajnu. Místo rohu tak přijde na řadu další autové vhazování.
65'
Po něm to centrem do pokutového území zkoušel Osvald, kterému se povedlo najít pouze kopačku protihráče. Viktoria je poslední dobou hodně pasivní.
64'
Na útočnou polovinu se dokázal vydat domácí Krejdl, který byl zastaven čistým způsobem. I tak to nemusí vadit, jeho celek si vyzkouší autové vhazování.
62'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Martin Petr, přichází Peter Grajciar.
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Lukáš Václavík, přichází Adam Vrba.
59'
Svoboda se pokoušel doběhnout prudkou kolmici, avšak jako první se k míči dostal jeden z protihráčů, který posléze zapojil do rozehrávky Krčka.
58'
Na pořadu dne bylo další autové vhazování, avšak hosté s ním nenaložili vůbec dobře. Místo toho mohl vhazovat Zelenka, který vhazoval podél autové lajny.
57'
Avšak Viktoria udělala další zbytečnou nepřesnost, tentokráte Strmiska nepřesně přenášel hru do volného prostoru. Králův Dvůr bude moci vhazovat.
56'
Ve středu hrací plochy se nejlépe zorientoval hostující Havel, kterému se povedlo zavézt míč na druhou stranu hrací plochy, kde jeho celek rozjel kombinaci.
55'
Nakonec jsme sledovali vysoký nákop na opačnou stranu, kde se dokázal prosadit Beňo. Hlavní sudí si ale všiml míče kousek za postranní lajnou.
54'
Na opačné straně to kolmicí na Mihálika zkoušel Strmiska, avšak jeho pas nebyl vůbec povedený. Míč skončil v zámezí, Krček se postará o rozehrávku.
53'
Roztažení hry našlo domácího Beňa, který se v pokutovém území ještě pokoušel najít Kůžela, jehož manévr kolem protihráče nebyl nebezpečný.
52'
Na opačné straně se Osvaldovi nepodařilo udržet míč na hrací ploše, což bylo i z větší vzdálenosti patrné. Hosté tak budou moci obstarat další aut.
51'
Plzeň se nyní dostala ke kombinaci u pokutového území, avšak centrovaná nabídka z kopačky Rychovského, skončila pouze v rukavicích brankáře Krčka.
50'
Viktoria se vůbec poprvé ve druhém dějství dostala na útočnou polovinu. Pro nahrávku si seběhl střídající Havel, který přenášel hru na levou stranu.
49'
Posléze to sám na sebe zkoušel vzít Krejdl, který se ani přesto nedostal přes protihráče. Následný centr ale propadl na Šebka, který pálil vysoko nad.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali pas na Balšánka, který se ještě u pokutového území snažil najít Kůžela, jenž mu nepřesně vracel.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Christián Herc, přichází Bohumil Havel.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nepřinesl žádnou přesnou trefu. Sledovali jsme maximálně vyrovnanou podívanou, nicméně o trochu nebezpečnějším celkem byl ten hostující. Většinu času jsme ale sledovali boj ve středu hrací plochy, za celou dobu jsme se dočkali jediné šance, kterou si vytvořili hráči Viktorie.
45'
43'
Krček musel s rozehrávkou od své branky pořádně spěchat, nakonec svým pasem dokázal najít Šebka, který svému celku zajistil standardní situaci.
42'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
41'
Také Viktoria si po delší době vyzkoušela rohový kop, a sice z pravé strany. Centr se snesl přesně na hlavu Gabriela, který trefil pouze brankovou konstrukci.
40'
Ve středu hrací plochy zasahoval na dlouhou nohu domácí Šebek, který odpálil míč k postranní lajně. Plzeň se nemůže vymanit z dalšího sevření.
39'
Na rohový kop domácích si dokázal naskočit Šebek, jehož hlavičkový pokus nakonec putoval kousek nad branku. Valeš nakonec nezasahoval.
38'
Hraniční zákrok u pokutového území Viktorie nakonec sudí nechal pokračovat ve hře. Balšánek se tak dostal do vápna, kde se mu nepovedlo odcentrovat.
37'
Pokus o dalekonosný pas na Pince nakonec skončila na hlavě jednoho z domácích hráčů. Králův Dvůr navíc přešel na druhou stranu, kde byl soupeř.
36'
Sledovali jsme autové vhazování z pravé strany, o které se ujal hostující Václavík. Viktoria posléze přenesla hru na levou stranu, kde se nacházel Rychnovský.
31'
Máme za sebou třicet minut hry, na první branku zápasu stále čekáme. Před malým momentem pálil Šebek, avšak jeho střela výrazně minula branku.
30'
Sám na sebe to zkoušel vzít domácí Krejdl, kterému přeci jenom vystavil stopku jeden z protihráčů. Králův Dvůr si vyzkouší rozehrávku dalšího rohu.
29'
Obrannou povinnost si splnil Strmiska, který za sebe nepustil Beňa. Prvně jmenovaný to udělal natolik zkušeně, že dokonce vybojoval autové vhazování.
28'
Jenomže rozehrávka standardní situace přinesla pouze útočný faul hostujícího celku. Žádné zakončení jsme tedy neviděli, naopak Krček odkopával.
27'
Petr se s míčem dostal až do šestnáctky, avšak tam po souboji s protihráčem skončil na zemi. O faul se nejednalo, až poté sudí pískl do své píšťalky.
26'
Další nepřesný centr z dílny domácích skončil až za brankovou čárou. Valeš se chopil rychlé rozehrávky, přičemž jeho celek přešel na druhou stranu.
25'
Sled nepřesností nakonec přinesl další zpětnou nahrávku až na kopačku Valeše, kterému se povedlo roztáhnout hru na levou stranu. Mihálik ale přišel o míč.
24'
Další nedovolený zákrok, po kterém sudí ukázal na polovinu Viktorie. K rozehrávce se tak postavil domácí Zelenka, který našel vedle stojícího spoluhráče.
23'
Balšánek se s míčem dostal až do pokutového území, kde místo zakončení ještě zkoušel nahrát pod sebe, což bylo jednoznačně špatné řešení.
22'
Nakonec jsme sledovali centr před domácího brankáře Krčka, nicméně zakončující Svoboda o poznání minul branku soupeře. Bude z toho odkop od branky.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nepřinesla žádnou branku. Aktivněji se jeví domácí celek, nicméně ani hosté nehrají špatně.
16'
Viktoria před malým momentem vhazovala z pravé strany, nicméně domácí hráči ukořistili míč. To vedlo k zajímavé šance, Balšánek ale pálil doprostřed.
15'
Na hranici pokutového území se povedlo zasáhnout domácímu Novákovi, který razantním odklizením balónu poslal míč až ke středovému kruhu.
14'
I tentokráte jsme sledovali rozehrávku po zemi. Posléze do pokutového území přeci jenom přiletěl další centr, který putoval daleko za všechny hráče.
13'
Kolmice na Strmisku nebyla vůbec špatná, hostující hráč navíc otřel balón o nohu protihráče, což znamená, že Vais bude zahrávat další rohový kop.
12'
Nedovoleným zákrokem si pomohl Rychnovský, který v souboji o míč povalil na zem jednoho z protihráčů. Hell tak okamžitě obstaral standardní situaci.
11'
Plzeň se kostrbatě dostala na útočnou polovinu, nicméně Vais raději přihrával na vlastní stranu. Následný pas na Svobodu putoval do zámezí.
10'
Beňo dokázal v tandemu najít právě Kůžela, kterému zakončení trvalo o něco déle. Nakonec jeho střelecký pokus zablokoval jeden z protihráčů.
9'
Napadající Kůžel se málem dostal k míči, avšak ten se opětovně snesl do moci brankáře Valeše. Ten v tomto případě rozehrál výhozem do strany.
8'
Zpětná nahrávka směřovala do moci brankáře Valeše, který na jistotu rozehrál po zemi. Do kombinace se zapojil Strmiska, který přihrával na pravou stranu.
7'
Viktoria se díky prvnímu kloudnému útoku dostala k rozehrávce rohového kopu. Přízemní rozehrávka nakonec přinesla přetažený centr za branku.
6'
Míč se opět snesl ven z hrací plochy, což přineslo autové vhazování pro domácí. Následný dalekonosný nákop směřoval pouze na hlavu pozorného Pince.
5'
Avšak ten nepřinesl nic nebezpečného, avšak střeleckého pokusu jsme se dočkali. Hlavička prolétla daleko vedle branky, Valeš tak nemusel zasahovat.
4'
O centr do pokutového území se pokoušel domácí Šebek, který trefil pouze protihráče před sebou. To znamená, že Králův Dvůr bude zahrávat první rohový kop.
3'
Hned v úvodu prvního poločasu se na útočnou polovinu dostal domácí Krejdl, kterému se nepodařilo udržet míč na hrací ploše, bude z toho pouze aut.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hostující hráči, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

FK Králův Dvůr: Krček – Blažek, Hell, Novák, Zelenka, Šebek, Balšánek (C), Beňo, Kraus, Osvald, Kůžel
Náhradníci: Špicl – Bíba, Šolaja, Procházka, Bouček, Krejdl

FC Viktoria Plzeň B: Valeš – Strmiska, Gabriel, Václavík, Mihálik, Rychnovský, Pinc, Vais (C), Petr, Svoboda, Herc
Náhradníci: Novák – Grajciar, Pihrt, Žilák, Hezoučký, Havel, Vrb

Rozhodčí: Černý – Severýn, Cichra.
FC Viktoria Plzeň B

Na opačné straně stojí rezervní tým plzeňské Viktorie, který se pro změnu nachází na páté pozici, přičemž má na svém kontě také patnáct bodů. Viktoria je na pátém místě díky lepšímu skóre, v případě vítězství by se ale odpoutala od svého dnešního soupeře. Hostující tým tohoto zápasu se naopak nachází v kolísavé formě, po vítězství ihned přijde na řadu porážka. Stejně tak tomu bylo také v posledních dvou zápasech, přičemž Plzeň nejprve uspěla na hřišti Domažlic výsledkem 2:1, posléze ale celkem překvapivě prohrála na domácím stadionu pro Štěchovicím 0:2.
FK Králův Dvůr

Králův Dvůr se po osmi zápasech nacházejí na šesté pozici, což není zas tak špatné. Domácí celek tohoto zápasu má na svém kontě patnáct bodů, nicméně manko mezi třetím a osmým týmem je pouze jednobodové. Králův Dvůr tak v případě vítězství může proniknout až na druhou pozici, nicméně k tomu musí porazit rezervní tým Plzně. Králův Dvůr se v posledních zápasech nenachází zrovna v ideální formě, vyhrál totiž pouze jeden z posledních tří duelů. Ten poslední se uskutečnil na hřišti Domažlic, které využily výhodu vlastního stadionu a svého soupeře porazily poměrem 4:2.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Králův Dvůr a FC Viktoria Plzeň B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.