ČFL - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Liberec B : Ml. Boleslav U21 - 8. září 2019   10:15

Liberec B
Liberec B
32' Yu
1:2
(1:2)
Ml. Boleslav U21
18' Hampl   • 34' Dohnalík
Liberec B
Vliegen – Vrabec, Baláž (C), Yu, Dvořák, Michal, Gembický, Kim (73. Daněk), Beran, Kratochvíl, Dordić
Hnízdil – Bína, Daněk, Gabko, Bergmann
Dujsík – Linhart, Drábek
MěS Jeronýmova
120 diváků
Mikulec – Tatajev, Komárek, Dohnalík (82. Jerchov), Hašek, Hampl (90+2. Moravčík), Kopa (C), Hönig (88. Dib), Paixao, Rudzan, Vejr (70. Angelozzi)
Vrána – Komma, Dib, Moravčík, Jerchov, Angelozzi, Zmij

90+3'
90+2'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Petr Hampl, přichází Nicolas Moravčík.
88'
Žlutou kartu dostává Alessandro Angelozzi (FK Mladá Boleslav B).
88'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Michael Hönig, přichází Jordan Dib.
82'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Michal Dohnalík, přichází Vladyslav Jerchov.
74'
Žlutou kartu dostává Alexej Tatajev (FK Mladá Boleslav B).
73'
Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Jiseok Kim, přichází Jakub Daněk.
70'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Vítek Vejr, přichází Alessandro Angelozzi.
55'
Žlutou kartu dostává Kanghyun Yu (FC Slovan Liberec B).
46'
45'
39'
Žlutou kartu dostává Bojan Dordić (FC Slovan Liberec B).
34'
Tým Ml. Boleslav B právě vstřelil branku! Autorem branky je MICHAL DOHNALÍK.
32'
Tým Liberec B právě vstřelil branku! Autorem branky je KANGHYUN YU.
18'
Tým Ml. Boleslav B právě vstřelil branku! Autorem branky je PETR HAMPL.
16'
Žlutou kartu dostává Milan Vrabec (FC Slovan Liberec B).
1'

FC Slovan Liberec B: Vliegen – Vrabec, Baláž (C), Yu, Dvořák, Michal, Gembický, Kim, Beran, Kratochvíl, Dordić
Náhradníci: Hnízdil – Bína, Daněk, Gabko, Bergmann

FK Mladá Boleslav B: Mikulec – Tatajev, Komárek, Dohnalík, Hašek, Hampl, Kopa (C), Hönig, Paixao, Rudzan, Vejr
Náhradníci: Vrána – Komma, Dib, Moravčík, Jerchov, Angelozzi, Zmij

Rozhodčí: Dujsík – Linhart, Drábek.
FK Mladá Boleslav B

Na opačné straně se nachází Mladá Boleslav, která si počíná hodně podobným způsobem, v tuto chvíli totiž okupuje desátou pozici. I Mladá Boleslav má na svém kontě šest bodů, nicméně před svým soupeře má náskok lepšího skóre. Hostující tým tohoto zápasu vstoupil do sezony stylově, po dvou zápasech měl na kontě šest bodů. Posléze ale přišla první porážka, a sice na hřišti Ústí, kde Boleslav prohrála poměrem 1:2. I poslední kolo přineslo porážku, duel proti Velvarům došel až do penaltového rozstřelu, ve kterém byl úspěšnější právě soupeř.
FC Slovan Liberec B

Fotbalisté Liberce po čtyřech kolech nacházejí na průběžné jedenácté pozici, přičemž na svém kontě mají šest bodů. Slovan má svůj zápas pátého kola ještě k dobru, v případě vítězství tak může poposkočit do horní poloviny tabulky. Liberec hned v úvodním kole dokázal porazit Velvary poměrem 1:0, nicméně poté přišla první porážka, a sice proti Zbuzanům, které na svém stadionu vyhrály 3:0. První domácí zápas této sezony přinesl výhru, Liberec si poradil s Teplicemi výsledkem 2:1. V posledním kole pak ztratil všechny body, nestačil totiž na Jablonec (2:3).
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FC Slovan Liberec B a FK Mladá Boleslav B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.