ČFL - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Ml. Boleslav U21 : Teplice U21 - 16. září 2019   13:00

Ml. Boleslav U21
27' Angelozzi  • 34' Dohnalík
2:2
(2:2)

5:3 (PEN)

Teplice U21
Teplice U21
21' Angelozzi (vl.)  • 32' Šup
Mikulec – Komárek, Král, Dib (61. Jerchov), Dohnalík, Angelozzi (56. Vejr), Auer, Glöckner, Hampl (82. Moravčík), Kopa (C), Rudzan
Vrána – Alhassan, Majer, Moravčík, Jerchov, Vejr
Aubrecht – Melničuk, Nehasil
60 diváků
Teplice U21
Němeček – Kodad, Chodora (60. Berešík), Baftijar (77. Vobecký), Náhlovský, Černý (90. Švejda), Šup, Mustafić, Radosta, Šimeček, Hasil (C)
Blažek – Berešík, Švejda, Zárybnický, Vobecký

Střílení penalt začíná.
90+1'
Druhý poločas skončil.
90'
Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Václav Černý, přichází Zdeněk Švejda.
82'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Petr Hampl, přichází Nicolas Moravčík.
77'
Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Besir Baftijar, přichází Marek Vobecký.
63'
Střídání v týmu FK Teplice B: ze hřiště odchází Daniel Chodora, přichází Martin Berešík.
61'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Nicholas Dib, přichází Vladislav Jerchov.
56'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Alessandro Angelozzi, přichází Vítek Vejr.
52'
Žlutou kartu dostává Nicolas Dib (FK Mladá Boleslav B).
46'
45'
34'
Tým Ml. Boleslav B právě vstřelil branku! Autorem branky je MICHAL DOHNALÍK.
32'
Tým Teplice B právě vstřelil branku! Autorem branky je DOMINIK ŠUP.
27'
Tým Ml. Boleslav B právě vstřelil branku! Autorem branky je ALESSANDRO ANGELOZZI.
21'
Tým Teplice B právě vstřelil branku! Autorem vlastní branky je ALESSANDRO ANGELOZZI.
1'

FK Mladá Boleslav B: Mikulec – Komárek, Král, Dib, Dohnalík, Angelozzi, Auer, Glöckner, Hampl, Kopa (C), Rudzan
Náhradníci: Vrána – Alhassan, Majer, Moravčík, Jerchov, Vejr

FK Teplice B: Němeček – Kodad, Chodora, Baftijar, Náhlovský, Černý, Šup, Mustafić, Radosta, Šimeček, Hasil (C)
Náhradníci: Blažek – Berešík, Švejda, Zárybnický, Vobecký

Rozhodčí: Aubrecht – Melničuk, Nehasil.
FK Teplice B

Na opačné straně stojí Teplice, které mají tak trochu jiné starosti. Hostující tým tohoto zápasu se nachází na samotném chvostu tabulky, tedy na poslední pozici. Teplice z pěti odehraných zápasů nasbíraly pouze dva body, ty přišly v posledním ligovém kole, ve kterém na domácím stadionu porazily Jablonec na pokutové kopy. Do té doby si Teplice připsaly hned čtyři porážky, během kterých inkasovaly hned deset branek. Teplice tak nebudou vstupovat do tohoto zápasu v roli favorita, nýbrž v roli jasného outsidera.
FK Mladá Boleslav B

Fotbalisté Mladé Boleslavi se po pěti kolech nacházejí na šesté pozici, avšak svůj zápas šestého kola mají ještě k dobru. Mladá Boleslav doposud nasbírala devět bodů, v případě tříbodového vítězství může vystoupat až na třetí pozici tabulky. Domácí celek tohoto zápasu má na svém kontě tři výhry, v minulém kole navíc ukončil dvouzápasovou sérii bez výhry, ve vyrovnaném duelu totiž porazil Liberec poměrem 2:1. Mladá Boleslav se navíc opírá o velice produktivní útok, ten doposud nastřílel hned dvanáct branek.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Česká fotbalová liga má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi FK Mladá Boleslav B a FK Teplice B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.