ČFL - 9. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Motorlet : Slavia B - 5. října 2019   10:15

Motorlet
Motorlet
34' Badocha  • 58' Vojta
2:1
(1:1)
Slavia B
Slavia B
23' Rondić
Motorlet
Janáček – Čepelák (C), Scharf, Suk (92. Podzemský) – Dvorský, Rajnoch, Žaloudek, Fotr (79. Hauer) – Badocha (90. Filip), Radosta (74. Měska), Vojta (85. Lukič).
Filip, Měska, Vyčichl, Hauer, Lukič, Podzemský, Hrubeš.
Drábek – Dujsík, Šedivka
Stadion SK Motorlet
Slavia B
Markovič – Douděra, Hošek, Hromada (82. Podrazký), Kosek (C) (46. Janoušek) – Červ, Zinhasovič – Felipe (64. Vaněk), Nabiyev (46. Bárta), Zeronik (74. Šilhan) – Rondić
Bárta, Podrazký, Janoušek, Šilhan, Vaněk, Vít, Radotić

To je pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a zase někdy na shledanou.
Je tu konec zápasu ve kterém domácí Motorlet poráží rezervu pražské Slavie 2:1. Nutno říci, že Motorlet byl v utkání lepší, vyslal totiž na branku Markoviče 18 střel, zatímco Slavie pouze 7.
Motorlet se tak v tabulce posouvá na 9. místo, Slavie zatím zůstává na místě 3.
90+2'
90+2'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Suk, přichází Podzemský.
90'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Badocha, přichází Filip.
90'
Rozhodčí nastavuje dvě minuty.
85'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Vojta, přichází Lukič.
82'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Hromada, přichází Podrazký.
79'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Fotr, přichází Hauer.
74'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Zeronik, přichází Šilhan.
74'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Radosta, přichází Měska.
64'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Felipe, přichází Vaněk.
61'
Žlutou kartu dostává Jakub Hromada (SK Slavia Praha B).
58'
Motorlet právě vstřelil branku!

Motorlet otáčí vývoj zápasu a dostává se do vedení zásluhou JAKUBA VOJTY.
47'
Žlutou kartu dostává Alexandr Bárta (SK Slavia Praha B).
46'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Kosek, přichází Janoušek.
46'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Nabiyev, přichází Bárta.
46'
45+1'
44'
Žlutou kartu dostává Jakub Vojta (FK Motorlet Praha).
34'

Utkání vyrovnává svým gólem ONDŘEJ BADOCHA.
23'
Tým Slavia B právě vstřelil branku!

Úvodní branku utkání dává IMAD RONDIĆ.
14'
První střelu na branku si připisuje i Slavie.
7'
Motorlet má hned v úvodu na svém kontě dvě střely na Markoviče, je tedy zatím lepším týmem.
1'
Omlouváme se, ale z technických důvodů není možné zajistit plný onlajn.
1'

FK Motorlet Praha: Janáček – Čepelák (C), Scharf, Suk – Dvorský, Rajnoch, Žaloudek, Fotr – Badocha, Radosta, Vojta.
Náhradníci: Filip, Měska, Vyčichl, Hauer, Lukič, Podzemský, Hrubeš.

SK Slavia Praha B: Markovič – Douděra, Hošek, Hromada, Kosek (C) – Červ, Zinhasovič – Felipe, Nabiyev, Zeronik – Rondić
Náhradníci: Bárta, Podrazký, Janoušek, Šilhan, Vaněk, Vít, Radotić

Rozhodčí: Drábek – Dujsík, Šedivka.
SK Slavia Praha B

Pražané jsou v přesně opačné situaci, nachází se na třetí pozici a mají skóre 24:14. V minulém zápase Slavia přehrála rezervu Příbrami 2:1. Kostru tvoří tým, který dokázal ve středu porazit v juniorské Lize Mistrů Dortmund 1:0.
Motorlet Praha

Pražský Motorlet se momentálně nachází na 11. místě tabulky, se skóre 8:13. V minulém kole podlehl Písku 3:0. V posledních třech zápasech nedokázal Motorlet získat ani bod. Uvidíme jak se bude domácím dařit proti rezervě Slavie Praha.
Vítejte u zápasu České Fotbalové Ligy skupiny A mezi domácím Motorletem Praha a hosty SK Slavia Praha „B“. Přeji vám příjemné počtení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.