ČFL - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Motorlet : Sparta B - 21. září 2019   10:15

Motorlet
Motorlet
3' Vojta  • 90' Radosta(vl.)
2:3
(1:1)
Sparta B
Sparta B
6' Karabec   • 56' Juliš (vl.)  • 80' Flak
Motorlet
Hrubeš- Badocha, Čepelák (C), Dvorsky, Fotr, Hurka, Rajnoch, Suk, Štěpánek, Vojta, Žaloudek
Filip, Mařík, Měska, Podzemsky, Radosta, Vyčichl (B)
Vyhnanovský Milan – Krejsa Josef, Cichra David
Motorlet
Sparta B
Kotek- Ben Chaim, Dudl, Gabriel, Horák, Juliš, Karabec, Mareček, Piško (C), Šimáček, Talovierov
Burda, Čtvrtečka (B), Dao, Flak, Konopásek, Patrák, Prokopec

Hosté vyhráli 3:2 a připsali si důležité tři body. V současné chvíli přeskočili v tabulce Táborsko a jsou na prvním místě.
90+1'
90+1'
Žlutou kartu dostává Kotek (AC Sparta Praha B).
90'
Motorlet právě vstřelil branku!

DAVID RADOSTA snižuje na 2:3 z pokutového kopu!
87'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Karabec, přichází Patrák.
85'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Dudl, přichází Prokopec.
83'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Badocha, přichází Mařík.
80'
Tým Sparta B právě vstřelil branku!
KRISTIÁN FLAK zvyšuje na 3:1.
79'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Ben Chaim, přichází Flak.
77'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Hurka, přichází Podzemsky.
74'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Vojta, přichází Měska.
71'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Šimáček, přichází Burda.
66'
Střídání v týmu AC Sparta Praha B: ze hřiště odchází Štěpánek, přichází Radosta.
65'
Žlutou kartu dostává (AC Sparta Praha B).
56'
LUKÁŠ JULIŠ proměnil pokutový kop a posílá Spartu do vedení!
46'
Střídání v týmu FK Motorlet Praha: ze hřiště odchází Hrubeš, přichází Vyčichl.
46'
45+1'
38'
Žlutou kartu dostává Rajnoch (FK Motorlet Praha).
32'
Žlutou kartu dostává Vojta (FK Motorlet Praha).
6'
ADAM KARABEC rychle odpovídá a srovnává stav utkání!
3'

JAKUB VOJTA posílá domácí tým do vedení!
1'
Omlouváme se, ale z technických důvodů není možné zajistit plný onlajn.
1'
Motorlet Praha
Domácí celek od začátku soutěže získal deset bodů. Nachází se na sedmé pozici v tabulce. Motorlet má záporné skóre 6:7. Za poslední tři ligové duely získal 4 body. V posledním zápase hráči prohráli na půdě Štěchovic 3:1. V pátém kole vyhráli po penaltovém rozstřelu nad Táborskem 2:1.
AC Sparta Praha B
Hosté od začátku sezóny získali patnáct bodů do tabulky a nacházejí se na druhém místě za Táborskem. Na svém kontě mají čtyři výhry, jednu výhru na penalty, jednu prohru na penalty a žádnou prohru. Skóre hostujícího týmu je 15:4.
Čeká nás vzájemný duel mezi druhým a sedmým celkem ČFL- skupiny A. Oba celky potřebují naplno bodovat. Otázkou bude, komu se to nakonec podaří.
Příjemné sobotní dopoledne přeji všem fanouškům a fanynkám! Program sedmého kola České fotbalové ligy skupiny A si pro nás přichystal zápas mezi Motorletem Praha a AC Sparta Praha B. Vše začne v 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.