ČFL - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Pardubice B : Ml. Boleslav U21 - 10. listopadu 2019   10:15

Pardubice B
Pardubice B
26' Kovář  • 28' Mužík  • 49' Kopa(vl.)
3:6
(2:4)
Ml. Boleslav U21
18' Ewerton   • 34' Kopa   • 40' Túlio   • 44' Kopa   • 66' Vejr   • 85' Angelozzi
Pardubice B
Hrnčíř – Zukal (C), Sláma, Čihák, Lněnička (56. Pavlas), Kovář (86. Outrata), Mužík, I (82. Řezníček), Sokol (72. Pak), Kepl (46. Zelenka), Miker
Rambousek, Sytko
Mudra – Pastyřík, Špindlerová
Stadion Pod Vinicí
110 diváků
Mikulec – Arroyo, Král (46. Dohnalík), Glöckner, Křapka – Kopa, Komárek (72. Jerchov) – Alhassan (70. Rudzan), Ewerton, Túlio – Vejr (82. Angelozzi)
Vrána, Moravčík

90'
90'
Dnešní utkání sleduje 110 diváků.
86'
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Daniel Kovář, přichází Tomáš Outrata.
85'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku! Krásnou technickou střelou zpoza šestnáctky upravuje výsledek do tenisové podoby hostující náhradník ALESSANDRO ANGELOZZI.
82'
Současně střídají také hosté, Vítka Vejra nahradil Alessandro Angelozzi.
82'
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází I Sang-hjuk, přichází Radek Řezníček.
75'
Domácí potřebují dát dva góly, ale v oslabení to mají velice těžké. Hosté drží míč a s přehledem kontrolují hru.
72'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází David Komárek, přichází Vladislav Jerchov.
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Pak Ču-pjong.
70'
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Rashid Alhassan, přichází Ondřej Rudzan.
66'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku! A z pokutového kopu nezaváhal ani VÍTEK VEJR.
65'
Za Kovářův faul v pokutovém území Pardubic je nařízena už třetí penalta v dnešním utkání!
58'
Komplikace pro domácí! Jiří Miker (FK Pardubice B) obdržel červenou kartu a Pardubice tedy budou dohrávat v deseti.
56'
Žlutou kartu dostává Anderson Arroyo (FK Mladá Boleslav B).
56'
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Tomáš Lněnička, přichází Ondřej Pavlas.
49'
Pardubice B právě vstřelily branku!
Autorem vlastní branky je RADEK KOPA. To je tedy hattrick, dva góly do správné sítě a jeden nechtěný zásah, když si po Zelenkově akci srazil střelu I Sang-hjuka.
46'
Střídání v týmu FK Pardubice B: ze hřiště odchází Tomáš Kepl, přichází Lukáš Zelenka.
Střídání v týmu FK Mladá Boleslav B: ze hřiště odchází Jan Král, přichází Michal Dohnalík.
46'
45'
44'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku!
Po rohovém kopu hlavičkuje do sítě RADEK KOPA a ke svému prvnímu gólu kariéry v ČFL přidává zanedlouho druhý.
43'
Mladoboleslavští po rychlé kombinaci a sraženém centru vybojovali rohový kop.
40'
Po chybě pardubické obrany potáhl míč po levé straně druhý z Brazilců MARCO TÚLIO a jeho tečovaná střela zapadla za Hrnčířova záda.
34'
Z obrovského závaru odolali Východočeši postupně třem pokusům zblízka, až ze čtvrté dorážky konečně procpal míč za brankovou čáru kapitán hostů RADEK KOPA.
28'
Pardubice B právě vstřelily branku! Autorem branky z pokutového kopu je LADISLAV MUŽÍK.
27'
Vzápětí po rozehrání zastavuje jeden z mladoboleslavských obránců Mužíkovu střelu rukou v pokutovém území a píská se penalta ve prospěch domácích.
26'
Pardubice B právě vstřelily branku! Korejec I Sang-hjuk potáhl míč a po jeho přihrávce vyrovnává DANIEL KOVÁŘ.
18'
Mladá Boleslav B právě vstřelila branku! Z pokutového kopu se bezpečně prosazuje Brazilec EWERTON DA SILVA.
17'
Byla nařízena penalta pro Mladou Boleslav B!
7'
Mužík svým průnikem připravil šanci Kovářovi, jeho střelu chytá boleslavský brankář Mikulec.
1'
Domácí hrají v červených dresech a bílých trenýrkách, Mladoboleslavští jsou v zeleném.
1'

FK Pardubice B: Hrnčíř – Zukal (C), Sláma, Čihák, Lněnička, Kovář, Mužík, I, Sokol, Kepl, Miker
Náhradníci: Rambousek, Outrata, Pavlas, Pak, Sytko, Zelenka, Řezníček

FK Mladá Boleslav B: Mikulec – Král, Arroyo, Křapka, Alhassan, Túlio, Komárek, Kopa (C), Ewerton, Glöckner, Vejr
Náhradníci: Vrána – Jerchov, Dohnalík, Moravčík, Angelozzi, Rudzan

Rozhodčí: Mudra – Pastyřík, Špindlerová.
Vítejte u online přenosu ze zápasu 14. kola České fotbalové ligy skupiny B mezi rezervami FK Pardubice a FK Mladá Boleslav. Úvodní výkop je v 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.