293 diváků
Domažlice
Brych – Brabec, Černý, Kadar, Pavlík, Pek, Teršl

Chtěl bych se s vámi rozloučit a popřát vám krásný víkend.
Velmi krásný útočný fotbal právě končí! Velmi vyrovnaný duel rozhodla branka Egona Vůcha v prvním poločase. Písek by si z dnešního zápasu zasloužil minimálně bod, ale to by musel proměňovat šance.
90+3'
90+2'
Klement ještě drží Písek ve hře alepsoň o bod! Roh pro hosty.
90+2'
Domažlice budou zahrávat volný přímý kop z dobré pozice.
90+1'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Pek.
90+1'
Konec zápasu se blíží a Domažlice se nacházejí na útočné polovině hřiště.
90'
Střelu Vůcha Klement chytá.
89'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Mužík, přichází Pavlík.
89'
Jeden z obránců Domažlic odpálil míč někam ke středovému kruhu.
88'
Po dlouhé době se něco děje, Písek bude zahrávat od rohového praporku.
Nebýt pohotového zákroku jednoho z fanoušků, tak by můj počítač dnešní onlajn nejspíše nedokončil.
86'
Žlutou kartu dostává Mužík (TJ Jiskra Domažlice).
84'
Hra, faul, hra, ofsajd, hra... Takhle to nějak vypadá posledních několik minut.
Dnešní utkání sleduje 293 diváků.
80'
Deset minut před koncem zápasu vedou Domažlice, ale utkání je otevřené a uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne.
79'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Kropáček, přichází Brabec.
78'
Hraje se poslední dobu hlavně ve středu hřiště.
77'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Ruml, přichází Kadar.
75'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Sajtl, přichází Benetka.
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Hrachovec, přichází Held M..
74'
Kropáčkova střela jen těsně minula bránu.
71'
Ulbrich hledal šajtlí své spoluhráče ve vápně, ale našel pouze rukavice brankáře Domažlic.
69'
Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Uzlík, přichází Teršl.
69'
Martin Voráček trefil tyčku!
68'
Obrana hostů odvrací nebezpečný centr do autu.
67'
Nepřesný centr Rumla sbírá brankář Klement a rozehrává.
65'
Kulík atakoval brankáře Švihoříka a inkasuje žlutou kartu po krátkém pobytu na hřišti.
64'
Odkop od brány Písku.
63'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Vávra, přichází Kulík.
63'
Rohový kop rozehrály Domažlice na krátko a po následné kombinaci míč končí na kopačkách Písku.
62'
Ulbrich odvrací na roh.
61'
Hra nabírá na rychlosti a šance střídá šanci.
60'
Všechno ale ruší útočný přestupek domácích a míč tedy připadá do moci Domažlic.
60'
Písek se pohybuje v blízkosti pokutového území.
59'
Chvíli na to už střílel zase Písek, opět mimo.
58'
Vůch našel ve vápně skvělou pozemní přihrávkou Kropáčka, ale ani jemu střela nesedla a míří mimo tři tyče.
57'
Sehraný signál se nepovedl, protože střelecký pokus Valenty končí vysoko nad bránou Domažlic.
56'
Další přímý kop pro Písek, tentokrát to ale bude spíše na centr do vápna než na přímou střelu.
55'
Domažlická obrana si teď nějak nerozumí a plynou z toho doslova balóny pro Písek zdarma.
53'
Presl to zkoušel sám, ale jeho střelu zastavila zeď.
52'
Domácí budou zahrávat volný přímý kop z pravé strany.
51'
Martin Voráček měl na kopačkách vyrovnání! Nechybělo mnoho a balón by zapadl do sítě! Štěstí stálo tentokrát na straně Domažlic.
50'
Hra může pokračovat, domácí hráč je v pořádku.
Hra se přerušuje, protože na trávníku zůstal ležet jeden z domácích hráčů a probíhá jeho ošetřování.
48'
Domažlice vstoupily do druhé půle lépe.
46'
Fotbalisté společně s rozhodčími nastupují na trávník, z čehož vyplývá, že druhá půle začne každou minutou.
První poločas je již minulostí! Utkání začalo vyrovnaně na obou stranách, ale s postupem času měl ze hry více domácí celek, kterého ale srazila "nečekaná" branka Egona Vůcha. Domažlice se poté držely na balónu a tlačily svého soupeře. Ke konci první půle se ale hra opět vyrovnala a i Písek se dostal do pár šancí, které klidně mohly skončit vyrovnávací brankou. To se však ale nestalo a do druhého poločasu vstoupí Domažlice s náskokem jedné branky.
45'
44'
Tomáš Valenta skvělou technickou střelou málem vstřelil branku! Nebýt pohotového zákroku brankáře Švihoříka, nejspíše by byl stav 1:1!
43'
Dvořák velmi ochotně padl k zemi a dožadoval se faulu. Rozhodčí mu ale na divadlo neskočil a důrazně mu ukazuje, ať vstává.
42'
Vůch udělal pár kliček, obešel soupeře a zakončil přímo do rukavic Klementa.
40'
Mlynaříkovi střela nesedla, navíc rozhodčí odmával ofsajd.
39'
Další roh pro Domažlice.
37'
Vypadá to, že se Písek z inkasované branky oklepal, neboť se mu pomalu vrací sebejistota.
36'
Po nezdařilém rohovém kopu bude následovat odkop od brány.
35'
Došlého centr zablokoval Ulbrich, hosté budou zahrávat rohový kop.
34'
Preslova jedovatá střela končí u brankáře Švihoříká.
34'
Písek je po delší době na balónu.
31'
Písek zatím úspěšně brzdí rychlé přechody Domažlicím do útoku.
29'
Hosté po vstřelené brance výrazně ožili.
28'
Domažlice právě vstřelily branku!
EGON VŮCH dostal přesnou přihrávku a s brankářem Klementem si dokázal poradit a i s trochou štěstí poslal míč za brankovou čáru.
27'
Rohový kop problémy nenadělal.
26'
Ulbrich inkasoval přihrávku přímo před prázdnou bránu, ale jeden z hostujících obránců dokázal ještě míč poslat do zámezí, rohový kop pro Písek.
25'
Vůchův pozemní centr do vápna skvěle odrazil Václav Hrachovec do autu.
24'
Písečtí fotbalisté jsou mnohem více aktivnější.
22'
Hráči přidávají na tvrdosti, další přestupek řeší rozhodčí pouze důraznou domluvou.
21'
I tento útok Domažlic končí v zámezí, odkop od brány.
20'
Útočné počínaní hostů končí faulem.
19'
Kapitán domácích Presl ostře fauloval. Může být rád, že to není karta červené barvy.
18'
Rumlův centr přeletěl hlavu Egona Vůcha. Míč tak sbírá domácí brankář.
17'
Valenta si počínal až moc nedovoleně a vidí za to žlutou kartu.
16'
Rychlý útok Domažlic nedopadl úplně podle představ. Míč byl příliš rychlý a skončil tak v autu.
15'
Písek fauloval, což znamená, že se s míčem mohou po delší době pomazlit i Domažlice.
14'
Písek se drží na útočné polovině hřiště.
13'
Z volného přímého kopu Písek nezahrozil, míč pro Domažlice.
12'
Písek bude zahrávat volný přímý kop z poměrně dobré pozice.
11'
Hosté zahrávali rohový kop, ale brankář Písku Klement balón vyboxoval daleko od své svatyně.
10'
Vůch našel přihrávkou do běhu Rumla, který centrem hledal ve vápně své spoluhráče. Míč však skončil na hlavě domácího hráče, který odvrátil míč do bezpečí.
9'
Zdá se, že Domažlice si nedokázají pokrýt střed hřiště. Další hráč tudy totiž opět proletěl a zakončil, mimo.
9'
Obrovské štěstí pro Písek! Domažlice trefily břevno a z následné dorážky přestřelily!
8'
Dvořák po odpískaní zbytečně fauloval protihráče. První žlutá karta v zápase.
7'
Preslova střela po zemi končí v rukou hostujícího brankáře.
5'
Volný prostor se objevil před Tomášem Valentou, který udělal pár rychlých kroků a následně nebezpečně vystřelil. Kdyby jeho střela mířila o kousek níž, nejspíše by skončila v síti.
4'
Písek na míči dlouho neohřál, po chvilce ho opět sbírá jeho soupeř, který se snaží založit útočnou akci.
4'
Ruml fauloval na útočné polovině, míč pro domácí.
3'
Vacovský si dokázal poradit s dotírajícími útočníky a odkopává.
2'
Domažlice výborně napadají a nepouštějí Písek do kombinace.
2'
Obrana Písku na míči.
1'
Rychlou akci hostujícího týmu přerušuje brankář Písku, který si balón stáhl pro sebe.
1'
Výkopu se ujaly Domažlice.
1'
Oba celky nastupují na trávník, utkání za chvilku začne.

FC Písek: Klement – Běloušek, Holý, Hrachovec, Presl (K), Sajtl, Ulbrich, Vacovský, Valenta, Vávra, Voráček
Náhradníci: Satrapa – Benetka, Hajdo, Held J., Held M., Kulík, Petřík

TJ Jiskra Domažlice: Švihořík – Bauer, Došlý, Dvořák, Kropáček, Matas, Mlynařík, Mužík (K), Ruml, Uzlík, Vůch
Náhradníci: Brych – Brabec, Černý, Kadar, Pavlík, Pek, Teršl

Rozhodčí: Krejsa – Matějček, Štefan.
Velmi zajímavá zpráva pár minut před startem utkání! Za Domažlice nastoupí Egon Vůch, který má platný kontrakt s ligovou Příbramí.
MOL CUP

Oba celky už mají za sebou rovněž první duel v národním poháru, ve kterém úspěšně zvítězily. Písek porazil Dobříš, která hraje Divizi 2:0. Domažlice přehrály nováčka ČFL Zbuzany 3:1.
Vzájemné zápasy

Co se týče vzájemných zápasů těchto dvou klubů, tak je to jako na houpačce. Jednou vyhraje Písek, jednou Domažlice.

Poslední tři vzájemné duely
Domažlice – Písek 5:4 po penaltách
Písek – Domažlice 1:0
Domažlice – Písek 3:0
TJ Jiskra Domažlice – 12. místo

Domažlice se v prvním kole museli popasovat s poměrně silným soupeřem – Spartou Prahou B. Utkání zvládla lépe rezerva Sparty, která ale musela od samého začátku dotahovat, neboť se v první minutě zápasu prosadil kanonýr Petr Došlý.
FC Písek – 10. místo

Písecký tým v prvním kole nestačil na Vltavín, který zvítězil 2:1 po penaltovém rozstřelu. Jediným střelcem týmu od řeky Otavy byl útočník Tomáš Valenta, který zamířil do královského města před touto sezónou z Dobrovic.
Zdravím všechny příznivce ČFL! V tomto kole přivítá Písek na svém trávníku Domažlice. Úvodní hvizd zazní v sobotu, konkrétně v 10:15.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.