ČFL - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Motorlet - 28. září 2019   10:15

Písek
Písek
10' Valenta  • 40' Běloušek  • 89' Presl
3:0
(2:0)
Motorlet
Motorlet
Písek
Klement, Benetka, Kubiš, Petřík, Presl, Voráček, Hrachovec.
Hájek – Šimek, Čechlovský.
Burketova / tráva
Motorlet
Vyčichl, Dvorský, Filip, Radosta, Hurka, Měska, Scharf.

Domácí vyhrávají na svém hřišti jasným výsledkem 3:0 a hostující Motorlet odjíždí od Otavy bez bodu.
90'
89'
Písek právě vstřelil branku!
Po nařízené penaltě zvyšuje na 3:0 přesnou střelou domácí ANTONÍN PRESL.
89'
Ze hřiště odchází Jakub Held a nahrazuje ho Hrachovec.
87'
Po střele hostů doprostřed branky chytá s jistotou Satrapa.
85'
Ještě jedno střídání Písku. Odchází Valenta a místo něj přichází Benetka.
85'
Po šanci, do které se dostali písečtí, v poslední chvíli na hranici vápna spadl Martin Held, který následně obdržel od sudího žlutou kartu.
82'
Z dalšího rohu ohrožení branky domácích nepřišlo a Jihočeši jsou znovu u míče.
81'
Rohový kop pro hosty. Hůrka poslal balón do prostoru před brankáře Písku, domácí obrana míč vyrazila na další roh.
79'
Brankář hostů vykopává od své brány.
76'
Po faulu na hráče hostů obdržel domácí kapitán žlutou kartu.
76'
Střídání hostů. Odchází Vojta a na trávník přichází Dvorský.
75'
Jihočeši znovu střídají. Dolů jde Vávra a nahrazuje ho Voráček.
73'
Z outu poslal balón do vápna hostující hráč, ale domácí obrana společně s brankářem dokázala hrozbu zažehnat.
Dnešní utkání sleduje 279 diváků.
69'
Další přímý kop. Tentokrát z poloviny hřiště na branku Písku poslal míč do prostoru před brankáře Písku hostující Hůrka, ale na jeho nahrávku jeho spoluhráč nedosáhl.
66'
Přímý kop na hranici velkého vápna zahrál domácí celek, nahrávka přišla na Ulbricha, který po střele náskok nezvýšil.
66'
Po faulu na Vávru dostává žlutou kartu Pecha.
65'
Výkop brankáře Písku do středu hřiště.
62'
Další střídání Motorletu. Odchází Badocha a místo něj přichází Měska.
60'
Domácí střídají. Trávník opouští Kulík a nahrazuje ho Presl.
59'
Přesný centr na Ulbricha, který poslal ránu mimo ohrožení branky Motorletu.
57'
Martin Held se dostal k dobré střele, ale hostující obrana jí dokázala ubránit.
55'
Faul ve středu hřiště. Volný přímý kop rozehrává Jakub Held.
53'
Další roh pro hosty, Hůrkův další pokus končí mimo ohrožení domácí branky.
52'
Další žlutá karta pro Písek. Tentokrát se provinil Kulík.
51'
Rohový kop poslal do vápna Hůrka, kde míč hlavičkoval pryč domácí hráč.
49'
Po faulu na hráče hostů dostává žlutou kartu Vacovský.
48'
K zakončení se dostal Vojta, který pálil doprostřed branky, kde střelu likviduje Satrapa.
46'
Sajtl byl v šanci, kde se dostal až k zakončení, ale byl v jasném ofsajdu.
46'
Hosté střídají. Z trávníku odešel Štěpánek a nahrazuje ho Hůrka.
46'
Domácí gólman rozehrává.
46'
První poločas je za námi, domácí ovládají hru a vedou 2:0. Hosté se po první polovině hry nedostali do větší šance.
Druhý poločas začne přibližně v 11 15 hod.
45'
44'
Po dobré přihrávce z outu se dostal do další možnosti znovu Valenta, ale jeho ránu doprostřed branky chytá brankář z Prahy.
40'
Jihočeši zvyšují svůj náskok na 2:0. Po centru Ulbricha do vápna se dostal k zakončení kapitán ONDŘEJ BĚLOUŠEK a hlavou poslal míč za záda Janáčka.
37'
Sajtl poslal střelu do vápna, kde na ní jeho spoluhráči nedosáhli.
36'
Out pro celek z Prahy. Rozehrávají ze své poloviny hřiště.
34'
K další střele se dostal písecký Valenta, který pálil daleko za hranicí vápna, ale tentokrát jeho pokus šel daleko od branky hostů.
33'
Míč mimo hřiště, k míči se dostali hosté, kteří zahrávají out.
31'
Další přímý kop pro Písek, míč doplachtil až do vápna, kde ho vypálil pryč Štěpánek.
28'
Další kombinace žluto-modrých. Po nahrávce do vápna se k míči dostal znovu Valenta, jeho rána šla kousek vedle od hostující branky.
27'
Out pro Písek. Hra pokračuje na půlce Motorletu.
25'
Po faulu na domácího hráče dostává žlutou kartu Badocha.
23'
Faul na hráče hostů. Následuje volný přímý kop.
21'
Odpískán faul na hráče z Prahy. Hosté mají volný přímý kop.
19'
Po delší době se dostali k míči hosté, kdy si střelu hostujícího hráče doprostřed branky pohlídal Satrapa.
18'
Nahrávku Holého do prostoru před brankářem pokryl hostující hráč.
16'
Před velkým vápnem se k další příležitosti dostal znovu Valenta, jeho střelu doprostřed branky chytá brankář modro-bílých.
13'
Další pokus zvýšit skóre. Další nahrávka do vápna znovu na Valentu, tentokrát jí domácí hráč nezpracoval přesně a míč končí mimo hřiště.
10'
Domácí se ujímají vedení, kdy se do vápna dostal TOMÁŠ VALENTA a střelou k tyči prostřelil Janáčka.
8'
Sajtl poslal míč do vápna, kde ho jeho spoluhráč nedokázal zpracovat.
6'
Roh pro hosty, kterého se ujal Badocha, ale šanci pro své spoluhráče nevytvořil.
4'
Rohový kop pro Písek. Domácí ho rozehráli na krátko. Přihrávka směřovala do velkého vápna, kde ho hlavičkou Vávra střelil mimo ohrožení branky hostů.
2'
Výkop hostujícího brankáře od své branky.
1'

FC Písek: Satrapa – Vávra, Kulík, Vacovský, J. Held, Holý, Běloušek "K", M. Held, Ulbrich, Sajtl, Valenta.
Náhradníci: Klement, Benetka, Kubiš, Petřík, Presl, Voráček, Hrachovec.

FK Motorlet Praha: Janáček – Čepelák "K", Badocha, Vojta, Fotr, Štěpánek, Žaloudek, Podzemský, Suk, Rajnoch, Pecha.
Náhradníci: Vyčichl, Dvorský, Filip, Radosta, Hurka, Měska, Scharf.

Rozhodčí: Hájek – Šimek, Čechlovský.
Na hřiště píseckého áčka míří další soupeř. V sobotním souboji na sebe narazí šestý Písek, který má na svém kontě 12 bodů a Motorlet, který je devátý se ziskem 10 bodů.

Úvodní výkop je naplánován na 10 15 hod.