Valeš – Svoboda, Gabriel, Strmiska, Rychnovský – Petr (86. Fišer), Vais, Grajciar (C) (65. Václavík) – Plecitý (76. Šimek), Pinc, Hezoučký (78. Taleski)
Písek
Satrapa – Benetka, Běloušek (C), Vacovský, Holý – Voráček (69. Hrachovec), Kulík, J. Held, M. Held (84. Kubiš) – Ulbrich (76. Vávra), Valenta
Klement – Kubiš, Vávra, Pícha, Hrachovec, Sajtl, Hajdo

Z Luční ulice to bude pro dnešek vše, děkuji za pozornost a příště na počtenou!
Zápas je u konce, domácí FC Viktoria Plzeň B si připsala velmi cenný skalp proti rozjetému Písku! Po bezbrankovém prvním poločase přišel zlomový moment ve 49. minutě, kdy druhou žlutou kartu dostal hostující Tomáš Valenta. Viktoriáni se sice zpočátku nemohli dostat do tlaku tak, jak si představovali, ale přeci jen udeřili.

V 69. minutě po centru Hezoučkého hlavičkoval Václav Svoboda, brankář Jan Satrapa jej vychytal, ale na následnou dorážku byl již krátký. Pro Svobodu šlo o první gól v ČFL.

A nakonec to byl jediný gólový moment duelu, béčko Plzně vyhrálo 1:0.
90+3'
90+2'
Nedorozumění v písecké obraně chtěl potrestat Dušan Pinc, branku soupeře ale netrefil, což však domácím vadit moc nemusí, protože získali čas!
90+2'
Písku nevyšla snaha zaútočit po levé straně hřiště, a tak nyní bude v klidu vykopávat gólman Valeš.
90+1'
Nastavovat se budou ještě dvě minuty nad rámec základní hrací doby.
90'
Centr Bělouška chtěl pro sebe sebrat Vacovský, ale měl to těžké, proti němu totiž stálo ve vápně několik protihráčů.
89'
Závěr duelu je hodně soubojový, vidíme velkou spoustu hlaviček. Písek, ač v oslabení, dobře bojuje o vyrovnání.
88'
Jenže krátce poté se hostující tým dobrým počínáním v soubojích znovu dostal k rozehrávce, nyní ze středu hřiště.
88'
Ze standardky ale nedokázal Písek již nic vytěžit, vykopávat může Ondřej Valeš.
87'
Dominik Fišer pár vteřin po příchodu na hřiště fauloval a dostává žlutou kartu.
86'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Martin Petr, přichází Dominik Fišer.
85'
Domácí brankář Ondřej Valeš dobře sebral dlouhý balon, který letěl před něj do pokutového území.
84'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Martin Held, přichází David Kubiš.
83'
Václava Hrachovce na pravé straně dobře zastavil bránící Martin Rychnovský, Písek však aktivně napadal a je opět u míče.
82'
K Martinu Heldovi včas a velice dobře přistoupil Václav Svoboda, který jej tak čistě obral o balon. Domácí tým se poté ale dostal do ofsajdu.
81'
Faulovaný byl nyní Šimon Gabriel, a tak domácí tým může uklidnit hru.
80'
Jenže teď se hostům nepovedlo kombinovat na levé straně hřiště, autové vhazování dostává k dispozici domácí tým.
79'
Hostující tým se ve větším počtu hráčů vysouvá dopředu, Viktoria Plzeň B se snaží držet své těsné vedení. Co dnešní duel ještě nabídne?
78'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Pavel Hezoučký, přichází Aleks Taleski.
77'
Proti Dušanu Pincovi z branky včas vyběhl Jan Satrapa, míč pro jistotu zakopl do zámezí.
76'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Denis Plecitý, přichází Martin Šimek.
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Tom Ulbrich, přichází Roman Vávra.
75'
Druhou plzeňskou branku mohl přidat Pavel Hezoučký, mříil do protějšího rohu branky, jenže se těsně netrefil!
75'
Zprava centroval do předbrankového prostoru Svoboda, to dobře vystihl brankář Satrapa.
74'
Jihočeši se dlouho drželi na útočné polovině, nyní však bude vykopávat brankář Ondřej Valeš. Závěr zápasu by však ještě mohl být velmi zajímavý!
72'
Nebezpečný centr těsně před brankářem odkopl do bezpečí Dušan Pinc. Písek ale pokračuje v tlaku.
71'
Písek se nyní pokusí více opřít do útočného snažení. Na levém křídle vybojoval standardní situaci.
69'
Střídání v týmu FC Písek: ze hřiště odchází Martin Voráček, přichází Václav Hrachovec.
69'
Plzeň B právě vstřelila branku!
Domácí tým se ujímá vedení 1:0! Výborný centr z pravého křídla ze standardní situace poslal Pavel Hezoučký na VÁCLAVA SVOBODU, kterého nejprve Jan Satrapa vychytal, ale na jeho dorážku byl již krátký.
67'
Dlouhá přihrávka Václava Svobody nenalezla nikoho z adresátů, domácí trenér Pavel Horváth není moc spokojený s herním projevem jeho týmu. A nelze se divit, zatím to na žádnou početní výhodu nevypadá. Písek se dobře brání.
65'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Peter Grajciar, přichází Lukáš Václavík.
64'
Centr Jakuba Helda přeletěl všechny hráče v pokutovém území. Krátce nato přišel ale míč z druhé strany a v tutové šanci se ocitl Martin Held, hlavičkoval však mimo bránu!
63'
Centr Toma Ulbricha sice trefil Ondřeje Bělouška, ale pouze do hrudi, a tak z toho nebylo žádné nebezpečné zakončení. Na řadu však přichází rohový kop hostí.
63'
Pavel Hezoučký fauloval Jakuba Helda a Písek bude z pravého křídla zahrávat přímý kop.
62'
Po centru Benetky hlavičkoval Martin Held, branku Valeše z těžkého úhlu ale minul.
60'
Dlouhý nákop Martina Rychnovského doskákal až k brankáři Satrapovi. Domácím se zatím z početní výhody nedaří vytěžit tlak.
59'
Z dálky své střelecké štěstí vyzkoušel Jakub Held, Ondřej Valeš ale situaci kontroloval a nakonec ani nemusel zasahovat. Míč šel totiž nad břevno plzeňské brány.
58'
Martin Held byl faulován Jonášem Vaisem při obranné činnosti, Písek se tak může v klidu srovnat a rozehrát.
57'
Balon Tomáše Benetky byl přetažený, pro dostihnutí dělal vše, co mohl, Štěpán Holý, nicméně nebyl úspěšný.
56'
Centrovaný míč Toma Ulbricha ale nenašel nikoho z jeho spoluhráčů. Balon krátce poté odhlavičkoval Václav Svoboda a Písek musí rozjet další akci ze své poloviny.
55'
Peter Grajciar fauloval Martina Helda, Písek vybojoval standardní situaci z pravé strany.
54'
Po rohovém kopu se snažil za brankáře protlačit balon Denis Plecitý. Během toho však Satrapu nakopl, a tak dostává žlutou kartu.
53'
Václav Svoboda dobře vybojoval rohový kop pro červenomodré.
52'
Šimon Gabriel skvělým pasem poslal po levé straně Hezoučkého, který prošel do vápna. Míč se poté dostal ke Grajciarovi, jehož rána se zatočila mimo bránu.
51'
Denis Plecitý nedokázal z pravé strany nahrát svým spoluhráčům, dopředu tak mířil Písek. Ten byl ale vzápětí zahnán zpět na svou polovinu.
49'
Slavomír Strmiska naštěstí vypadá, že je v pořádku a míří zpět do hry. To je velmi dobrá zpráva!
49'
Tomáš Valenta se nyní opravdu nemůže divit, že dostává druhou žlutou kartu a je tak vyloučen. Zcela zbytečný faul od hostujícího útočníka, sám si toho je vědom.
48'
Tak tohle bylo hodně nepříjemné. Tomáš Valenta šel příliš ostře do souboje se Slavomírem Strmiskou a oba zůstávají ležet na hřišti. Opravdu nehezký pohled...
47'
Po centru Hezoučkého propadl míč k Vaisovi, který ale trefil jen hráče Písku. Při snaze o protiútok byl faulován Jakub Held.
46'
Hned zkraje druhého poločasu nadějně zleva centroval Jonáš Vais, obránci museli prudce odkopnout míč na roh.
46'
Oba celky už se vytrousily ze šaten, vypadá to, že beze změny v sestavě.
První část zápasu gól nenabídla. Daleko aktivněji začali domácí viktoriáni, nicméně ze svého tlaku nic nevytěžili. Také Písek párkrát zahrozil, ale obrany zkrátka působí v rozhodujících momentech organizovaně.
Druhý poločas začne přibližně v 11:31.
45+1'
45+1'
Tom Ulbrich prostrkoval skrze obránce míč pro Martina Helda, ale to včas vystihl Ondřej Valeš.
45'
Tomáš Valenta zkusil pálit zpoza vápna, trefil však jen dobře postaveného Šimona Gabriela.
44'
Na přihrávku Petera Grajciara si snažili naběhnout Plecitý a Pinc, ale jako první se u míče objevil brankář Písku Jan Satrapa.
43'
Velká šance Písku po chybě v plzeňské rozehrávce! Martin Held prošel do vápna a přihrál před branku Tomu Ulbrichovi, který z první mířil nad branku Ondřeje Valeše. Teď ale byli hosté blízko!
43'
Tomáš Valenta dobrým skluzem zastavil pas Šimona Gabriela, ale míč skončil v autu.
42'
Písečtí míč odhlavičkovali za vápno, kde se do něj opřel Pavel Hezoučký. Poslal jej ale nad břevno hostující brány.
41'
Tlak červenomodrých pokračoval, Dušan Pinc získal rohový kop.
41'
Viktoria se dostala do zajímavé útočné akce, chtěla potrestat zmatky v písecké defenzivě, ale nepovedlo se jí to. Vše skončilo centrem Vaise k připravenému Satrapovi.
40'
Rozehrávajícího stopera Vacovského ostře napadal Pinc, rozhodčí odpískal faul a míč má opět v držení tým hostí.
39'
Peter Grajciar v souboji s Jakubem Heldem nebyl úspěšný, vykopávat může Jan Satrapa.
38'
Nákop Šimona Gabriela odkopl do autu Filip Vacovský. Písek poté získal míč rychle zpět, nyní tak bude vhazovat hostující Štěpán Holý.
37'
Domácí ve středu hřiště dobře získali balon, ale Plecitého okamžitě hráči Písku zdvojili, takže z toho nic nebylo.
35'
Tomáš Benetka po pravé straně dobře vyslal Toma Ulbricha, ale plzeňští obránci poté akci dokázali odklonit od pokutového území. Krátce nato hosté ještě stříleli z dálky, ale do rány obětavě skočil Šimon Gabriel!
34'
Tentokráte domácí záložník mířil jen přímo do náruče brankáře Jana Satrapy, který v poklidu sebral míč.
33'
Dobrý centr Jonáše Vaise odhlavičkovali pozorně bránící hráči Písku. Viktoriáni ihned poté získali roh.
32'
Hostující Tomáš Valenta po odpískaném faulu vehementně protestoval, dostal tak žlutou kartu.
31'
Řada hlavičkových soubojů před gólmanem Ondřejem Valešem nepřinesla Písku možnost zakončení.
30'
Přihrávku Tomáše Benetky z pravé strany srazili domácí bránící hráči na roh.
30'
Přes několik hráčů Plzně prošel do útoku Martin Voráček, pak už ale nebyl v kombinační hře podpořen natolik, aby byla akce zrychlena. Písek je však nadále u míče.
29'
Písek opět velice dobře ubránil soupeřovu snahu o akci po levém křídle. Grajciarův centr byl přetažený.
28'
Roh zahrál Jonáš Vais a míč se na penaltový puntík odrazil ke Svobodovi, který ale trefil pouze bránící hráče jihočeského týmu!
27'
Denis Plecitý velice dobře vybojoval roh v souboji s Vacovským, který byl rychlý, ale nakonec neúspěšný.
27'
Filip Vacovský dobrou malou domů poslal míč k brankáři Satrapovi před napadajícím Pincem.
26'
Nepřesná přihrávka Karla Kulíka na pravé křídlo zastavila útočné snažení Písku. Autové vhazování má k dispozici domácí tým vedený trenérem Pavlem Horváthem.
24'
Martin Rychnovský se pokusil o narážečku s Pavlem Hezoučkým, což včas vystihl Ondřej Běloušek.
23'
Jakub Held byl faulován při rozehrávce z obranné poloviny, dostane tak od rozhodčího klid na další pokus.
22'
Pavel Hezoučký kličkoval v pokutovém území, ale nedokázal se přes píseckou obranu nakonec probít k tomu, aby mohl někomu nahrát.
20'
Máme za sebou již téměř 20 minut hry. Nadále platí, že béčko plzeňské Viktorie je lepším týmem na hřišti, jihočeský celek se však již snaží vyrovnávat vývoj zápasu.
19'
Nyní hra nenabízí moc krásy, spíše se bojuje ve středu hřiště, spousta hlavičkových a osobních soubojů.
18'
Písek se nadále nemůže dostat do hry, Viktoria je aktivnější a častěji na míči.
16'
Po nákopu Pavla Hezoučkého se k míči chtěl probojovat Dušan Pinc, ale hostující stoper Filip Vacovský jej odstavil.
15'
Domácí jsou zatím jasně lepší a opět si vytvořili šanci. Peter Grajciar dobře nacentroval do vápna, kde ale nedobře napálil míč Jonáš Vais. Poté zkušený kapitán Viktorie Plzeň B hrál rukou, a tak byla akce ukončena.
14'
I z rohového kopu přišel náznak nebezpečí, když po centrovaném míči Vaise absolvoval ve vápně souboj Gabriel, ale neprotlačil se k zakončení tak, jak by potřeboval.
13'
Domácí krajní záložník Pavel Hezoučký velice dobře obstřelil zeď, brankář Jan Satrapa ale vytáhl výborný zákrok!
12'
Karel Kulík poměrně nepříjemně srazil Vaise, rozhodčí ponechal výhodu. Viktoria se poté tlačila do pokutového území a těsně před ním vybojovala další faul. Následuje zajímavá standardka!
11'
Viktoriáni volili rozehrávku rohu nakrátko, po několika přihrávkách ale Jonáš Vais přetáhl svůj centr, a tak z toho nic nebylo.
10'
Vacovský zakopl před aktivně napadajícím Pincem míč na další roh pro Plzeň B.
8'
K hlavičce se probojovával Tom Ulbrich, ale neměl úplně jednoduchou situaci, a tak v klidu sebral míč brankář Ondřej Valeš.
7'
Písek vyrazil do rychlého útoku. Martin Voráček nahrával Tomáši Valentovi, ale to dobře vystihli domácí hráči, kteří tak akci zastavili již v zárodku.
6'
Po rohovém kopu centroval Jonáš Vais na vzdálenější tyč, kde hlavičkoval Slavomír Strmiska. Ten míč prodloužil na Gabriela, jehož nepříliš razantní hlavičku z těžkého souboje vyboxoval Satrapa.
5'
Dušan Pinc prošel do vápna, jeho následný pas srazil bývalý viktorián Filip Vacovský na rohový kop.
4'
Štěpán Holý velmi dobře ubránil na pravém křídle Denise Plecitého, odkopávat může gólman Jan Satrapa.
4'
Václav Svoboda a Karel Kulík se poměrně nepříjemně srazili. Více to asi bolelo domácího beka, ale vypadá to, že oba budou v pořádku.
3'
Hostujícímu celku se teď nevydařila kombinace na útočné polovině hřiště tak, jak si ji představoval. O míč tedy přišel a viktoriáni se snaží vyrazit dopředu.
2'
Po něm střílel Martin Petr, branku střelou z voleje ze vzduchu ale přestřelil. Písek tak bude rozehrávat od vlastní brány.
1'
Domácí hned z první útočné akce dokázali vybojovat rohový kop, to když před Hezoučkým zakopl míč do zámezí Tomáš Benetka.
1'
Hráči obou týmů už jsou na hrací ploše, budeme začínat!

FC Viktoria Plzeň B: Valeš – Svoboda, Gabriel, Strmiska, Rychnovský – Petr, Vais, Grajciar (C) – Plecitý, Pinc, Hezoučký
Náhradníci: Novák – Václavík, Pecháček, Fišer, Taleski, Šimek

FC Písek: Satrapa – Benetka, Běloušek (C), Vacovský, Holý – Voráček, Kulík, J. Held, M. Held – Ulbrich, Valenta
Náhradníci: Klement – Kubiš, Vávra, Pícha, Hrachovec, Sajtl, Hajdo

Rozhodčí: Dujsík – Hájek, Hanáková.
Pikantní duel pro Dušana Pince

Obzvlášť zajímavé bude dnešní utkání pro plzeňského útočníka Dušana Pince, pokud nastoupí. Vytáhlý forvard totiž v Písku působil jak v mládeži, tak následně rok a půl v dospělé kategorii – vstřelil zde sedm gólů. Nyní bude stát na straně soupeře.
FC Písek

To Písek to má obráceně. Ačkoli odstartoval špatně, když v prvních třech kolech získal jen jeden bod, v poslední době se mu nadmíru daří – z osmi duelů hned sedmkrát vyhrál! Aktuálně je tak šestý v lize, získal 21 bodů a skóre má 16:12.

V posledním zápase si Písečtí připsali cenný skalp na hřišti Sparty Praha B v poměru 2:1, když oba góly vstřelil Tomáš Valenta. A ten je také nejlepším střelcem týmu, celkově jich dal totiž šest.
FC Viktoria Plzeň B

Plzeňské béčko nedokázalo úplně navázat na dobrý start do soutěže a v poslední době se mu nedaří. Nachází se na desátém místě s 16 body a skóre 13:9, odehráno má však pouze 10 zápasů, což je společně se Spartou B nejméně v lize.

Navíc se už třikrát za sebou nemohlo radovat z vítězství, ačkoli po něm v minulém utkání sahalo. V Benešově po čtvrt hodině hry díky brankám Jonáše Vaise vedl tým trenéra Pavla Horvátha 2:0, nakonec však v základní hrací době padl 2:3. Právě Vais je jinak se čtyřmi zásahy nejlepším plzeňským střelcem.
Dobré dopoledne z Luční ulice, vážení fotbaloví přátelé! Domácí FC Viktoria Plzeň B dnes hostí FC Písek, bude chtít zlomit nepříznivou sérii, nicméně hosté jsou ve vynikající formě.