ČFL - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň B : Slavia B - 10. listopadu 2019   10:30

Plzeň B
Plzeň B
6' Pinc  • 51' Vais  • 90+1' Hezoucký
3:2
(1:1)
Slavia B
Slavia B
32' Nabiyev   • 70' Zeronik
Plzeň B
Valeš- Svoboda, Gabriel,Grajciar (C), Žilák- Herc, Petr, Vais- Taleski, Pinc, Hezoucký
Fišer, Havel, Koželuch, Novák (B), Rychnovský, Václavík
Vyhnanovský Milan, Krejsa Josef, Švagr Tomáš
Luční ulice
Slavia B
Markovič – Bárta, Podrazký, Vincour (C), Kosek – Zinhasovič, Červ – Douděra, Vaněk, Nabiyev – Rondić
Hošek, Janoušek, Radotić (B), Šilhan, Vít, Zeronik

Vais poslal Plzeň ve druhém dějství do vedení. Zeronik jako střídající hráč v 70. minutě srovnal na 2:2. V závěru utkaní Hezoucký strhl vedení na stranu domácího celku. Plzeň B v dalším kole bude cestovat do Karlových Varů. Sešívaní budou hostovat Rakovník.
90+2'
90+1'
Plzeň B právě vstřelila branku!

PAVEL HEZOUCKÝ krásně zatočil míč do sítě zpoza vápna a posílá v závěru utkání svůj celek do vedení!
90'
Sudí druhý poločas nastaví o jednu minutu.
89'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Žilák, přichází Rychnovský.
88'
Nabiyev se krásně uvolnil a dostal se do pokutového území svou přihrávkou hledal spoluhráče, míč sebral jeden z obránců a odkopává.
86'
Grajciar pohlídal míč mířící do zámezí před dotírajícím Červem. Odkopávat od branky bude Valeš.
84'
Žlutou kartu dostává Kosek (SK Slavia Praha B).
83'
Zeronik ztratil míč a ve snaze ho vybojovat zpět se dopustil nedovoleného zákroku.
81'
Zinhasovič se dopustil dalšího nedovoleného zákroku, měl by si dávat větší pozor, hraje už se žlutou kartou.
80'
V ofsajdovém postavení byl nachytán Nabaiyev.
78'
Do dalšího zakončení se dostal Rondić, tento pokus jen těsně minul branku.
77'
Sešívaní jsou aktivnějším celkem a snaží se strhnout vedení na svou stranu.
76'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Herc, přichází Havel.
75'
Rondić se v pokutovém území dostal do zakončení, překonal brankáře, ale na brankové čáře míč odkopl jeden z obránců.
73'
Po odrazu jednoho z bránících hráčů bude následovat další rohový kop.
72'
Rohový kop pro hostující mužstvo.
70'
Tým Slavia B právě vstřelil branku!
JAKUB ZERONIK se prosazuje a srovnává na 2:2.
69'
Žlutou kartu dostává Zinhanovič (SK Slavia Praha B).
68'
Janoušek svým přízemním centrem hledal nabíhající spoluhráče ve vápně. Jeho sehrávka byla zablokována na rohový kop.
67'
Kosek ztratil balón a ve snaze ho získat zpět se dopustil faulu.
65'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Taleski, přichází Václavík.
64'
Kosek svým autovým vhazováním našel Rondiće, který si zaběhl za domácí obranu. Svou přihrávkou hledal ve vápně spoluhráče, jeho záměr přečetl Gabriel.
63'
Hezoucký našel svou přihrávkou nabíhajícího Vaise, ten se pokoušel nacentrovat do pokutového území. Centr se mu nepovedl a míč končí v zámezí.
61'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Douděra, přichází Janoušek.
59'
Petr se ve středu hřiště dopustil ztráty míče a slávisté postupují dopředu.
57'
Střelecký pokus Nabiyeva byl nepřesný a míjí branku.
56'
Viktoria Plzeň šla do brejka, bohužel Taleski podklouzl a z nadějného protiútoku nic nebylo.
55'
Gabriel zablokoval centrovaný míč. Rohový kop pro pražský celek.
54'
Žlutou kartu dostává Hezoucký (FC Viktoria Plzeň B).
53'
V pokutovém území se k odraženému míči dostal jeden z viktoriánů a jeho střela končí na pravé tyči.
52'
Po zblokovaném centru bude zahrávat Plzeň další rohový kop.
51'

JONÁŠ VAIS krásně proměnil pokutový kop. Svou střelu umístil do pravé šibenice a posílá svůj celek do vedení.
50'
Byla nařízena penalta proti sešívaným. Jeden z hráčů zahrál v pokutovém území rukou.
49'
Do zakončení se dostal Hezoucký, jeho střela byla sražena do zámezí. Další rohový kop pro domácí celek.
48'
Míč byl sražen na rohový kop. Rozehrávky se ujme Vais.
47'
Zeronik se dopustil faulu a Plzeň bude rozehrávat z dobré pozice přímý volný kop.
46'
Viktoria ihned po rozehrávce se snažila dlouhým míčem najít nabíhajícího Pince. Ten byl natěsno bráněn a o míč přichází.
46'
Střídání v týmu SK Slavia Praha B: ze hřiště odchází Vaněk, přichází Zeronik.
46'
První poločas nám nabídl bojovný fotbal s několika gólovými šancemi. V 6. minutě se prosadil Pinc a poslal Plzeň B do vedení. Ve 31. minutě hlavní sudí odpískal pokutový kop ve prospěch sešívaných a Nabiyev vyrovnal stav utkání. Druhý poločas začne přibližně v 10:34.
45+1'
45'
Sudí nastaví první poločas o jednu minutu.
43'
Vaněk se snažil obejít protihráče, ten ho odebral o míč čistým způsobem.
42'
Vincour svým nákopem hledal nabíhajícího Rondiće, míč byl nepřesný.
41'
Bárta se snažil svou přihrávkou najít Douděru, jeho sehrávka byla nepřesná a končí v zámezí.
40'
Herc se snažil prodloužit míč za sebe patičkou. Jeho pokus měl velkou razanci a končí v zámezí.
39'
Dalšího nedovoleného zákroku se dopustili slávisté. Rozehrávky se ujme Grajciar.
38'
Pinc byl faulován na půli hřiště jedním z obránců pražského celku.
37'
Žlutou kartu dostává Douděra (SK Slavia Praha B).
36'
Centrovaný míč odehrává do bezpečné vzdálenosti jeden z domácích hráčů.
35'
Po zblokovaném centru bude Slavie rozehrávat rohový kop.
32'
NABIYEV FARID s přehledem pokutový kop proměňuje. Svou střelu umístil přesně k pravé tyči.
31'
Byla nařízena penalta pro Slavii.
29'
K centrovanému balónu se dostal Červ, jeho hlavička byla velmi nepřesná a odkopávat od branky bude Valeš.
28'
Na hrací ploše zůstává ležet jeden z domácích hráčů a žádá si ošetření.
27'
Valeš svým výkopem hledal Pince. Dušan Pinc prodloužil míč za sebe, ale žádný z jeho spoluhráčů tento záměr nepochopil. Míč snadno získávají hosté.
25'
Slávisté drží míč a snaží se o postupný útok.
24'
Pinc výborně utekl Vincourovi, svou přihrávkou hledal ve vápně nabíhajícího Taleskiho. Ten zakončil a těsně minul branku.
22'
Do zakončení se dostal Douděra, jeho pokus míří nad brankou.
21'
Útočný faul od Svobody, rozehrávky se ujme brankař sešívaných.
20'
Markovič vyrazil střelu do zámezí. Rohový kop pro domácí celek.
19'
Vincour byl faulován Pincem, toho sudí výrazně napomíná.
18'
K centrovanému míči se dostal Taleski, ten nedokázal zamířit na branku a jeho hlavička končí mimo.
17'
Nedovoleného zákroku se dopustil Pinc a hlavní sudí píská.
16'
Hezoucký se dostal do zakončení. Jeho pokus chytá Markovič bez větších problémů.
15'
Rohový kop pro domácí mužstvo.
14'
Petr se snažil přenést hru na druhou stranu. Jeho sehrávka byla velice nepřesná. Hostující celek bude provádět autové vhazování.
12'
Grajciar svým dlouhým nákopem se snažil najít nabíhajícího Vaise, ten byl natěsno bráněn a o míč přichází.
11'
Vincour rozehrál špatně a míč jednoduše získává Herc.
9'
Douděra skvěle vybojoval míč a poté se uvolnil přes bránícího hráče. Svou přihrávkou hledá spoluhráče nabíhajícího ze středu hřiště.
8'
Vais se snažil prodloužit na nabíhající spoluhráče, ale jeho záměr přečetl Vincour.
6'
K centrovanému míči se jako první dostal DUŠAN PINC. Příležitost proměňuje a posílá svůj celek do vedení!
4'
Svoboda se snažil svým centrem najít v pokutovém území své spoluhráče, míč odehrává Zinhasovič.
3'
Rohový kop pro sešívané.
2'
Z rohového kopu se dostal do hlavičkového zakončení jeden z domácích hráčů, jeho pokus byl nepřesný. Odkopávat od branky bude Markovič.
2'
Rohový kop pro Plzeň.
1'
Úvodní výkop dnešního zápasu provede hostující celek.
Oba celky už nastupují na hrací plochu. Domácí mužstvo nastupuje v tradiční červeno-modré kombinaci a hosté v černých dresech.
FC Viktoria Plzeň B
Domácí celek od začátku soutěže získal dvaadvacet bodů. Nacházejí se na 7. místě v tabulce. Plzeň B má skóre 17:12. Západočeši mají třetí nejpevnější obranu v lize. Za poslední tři ligové duely získali šest bodů. Nejlepším střelcem je Vais se čtyřmi góly.

Poslední tři zápasy v ČFL- Skupina A

Plzeň B vs. Sparta Praha B- 0:2
Hostouň vs. Plzeň B – 1:3
Plzeň B vs. Písek- 1:0
SK Slavia Praha B
Hosté od začátku sezóny získali jednadvacet bodů do tabulky a nacházejí se na osmém místě. Za poslední tři ligové duely získal pražský celek tři body. Skóre hostujícího týmu je 31:21. Pražané mají druhý nejproduktivnější útok v lize. Nejlepším střelcem středočeského celku je Rondić s osmi přesnými zásahy.

Písek vs. Slavia Praha B – 1:0
Slavia Praha B vs. Sparta Praha B- 1:2
Štěchovice vs. Slavia Praha B – 1:3
Čeká nás vzájemný duel mezi sedmým a osmým celkem ČFL- skupiny A. Oba dva celky potřebují naplno bodovat. Otázkou bude, komu se to nakonec podaří. Favoritem podle sázkových kanceláří je domácí mužstvo.
Příjemné nedělní dopoledne přeji všem fanouškům a fanynkám! Program čtrnáctého kola České fotbalové ligy skupiny A si pro nás přichystal zápas mezi FC Viktoria Plzeň B a SK Slavia Praha B. Vše začne v 10:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.