Sváček – Hranáč (67. Svoboda), Gabriel, Hubník, Rychnovský (72. Taleski) – Havel, Grajciar (C), Vais – Václavík (67. Žilák), Vrba (76. O. Pecháček), Pihrt (56. Plecitý)
Zadražil – De Almeida, Navrátil (C), Penc, Havrda – Kučera, Conde, Vozihnoj (72. M. Novák), Tolno (90+1. Schramhauser) – Toutou (83. Vandas), Musiol
Š. Pecháček – Rydval, Schramhauser, M. Novák, Vandas, Větrovský, Smetana

Z Luční ulice to bude pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji hezkou neděli!
Dnešní utkání sledovalo 250 diváků.
Utkání je za námi, z vítězství se dnes po penaltách raduje Táborsko!

Od začátku se oba týmy snažily hrát ofenzivně, gólem to však jako první stvrdil v 18. minutě domácí forvard Adam Vrba, který těžil z dobrého pasu Jonáše Vaise. Krátce nato dostal červenou kartu stoper Táborska Jakub Navrátil. Přesto hosté v oslabení zvládli vyrovnat, po centru Martina Kučery ze standardní situace si míč do vlastní brány srazil Robin Hranáč.

Druhá půle branku i přes velkou snahu Viktorie Plzeň B a nebezpečné protiútoky Táborska gól nepřinesla, a tak došlo na penalty. Ty trvaly až do deváté sérii, ve které rozhodla neúspěšná penalta domácího obránce Romana Hubníka. Táborsko vyhrálo pokutové kopy v poměru 8:7!
Roman Hubník asi nečekal, že si při zápase béčka vyzkouší penaltu. Brankář Adam Zadražil mu ji ale nohou vyrazil a Táborsko vítězí!
Pavel Vandas velmi dobrou střelou do rohu dává gól!
Mladý útočník Ondřej Pecháček taktéž skóruje a začne nám devátá série!
Hostující stoper Václav Penc znehybnil svým pokusem Dominika Sváčka a prosadil se.
Plzeňský krajní bek Václav Svoboda po zemi k tyči dává gól. Stále tak pokračujeme.
Patrik Schramhauser začal sedmou sérii velmi dobrou střelou pod břevno!
Také Bohumil Havel dobře zakončoval na druhou stranu než na tu, kam skákal Adam Zadražil.
Dominik Sváček nevystihl směr penalty Šimona Havrdy, domácí jsou tak znovu pod tlakem nutnosti skórovat.
Denis Plecitý přízemní ranou srovnává na 4:4, začneme tak šestou sérii!
Stephano Alves De Almeida to měl hodně podobně, Sváček mu po míči opět sahal, ale nedokázal jej vyrazit. Domácí tak nyní musí skórovat...
Karel Žilák levačkou mířil k tyči a se štěstím Zadražila překonává. Hostující brankář se míče dotkl, vyrazit jej ale nedokázal.
Cheick Oumar Conde ale Dominika Sváčka také nepřekonal! Domácí gólman dobře skočil po balonu.
Australský záložník s makedonskými kořeny Aleks Taleski je prvním neúspěšným střelcem, Adam Zadražil jej zvládl vychytat!
Exekutor standardních situací Táborska Martin Kučera nekompromisní dělovkou pod břevno dává gól!
Zkušený záložník Peter Grajciar tvrdou ranou po zemi skóruje, 2:2.
Hostující Marek Novák taktéž suverénně poslal Sváčka na druhou stranu a skóruje.
Jonáš Vais s jistotou po zemi poslal Zadražila na druhou stranu, oba první střelci tak byli úspěšní.
Zbyněk Musiol překonal Dominika Sváčka, ačkoliv si domácí brankář na míč sáhl.
První začnou hosté...
Střílení penalt začíná.
Viktoria Plzeň B nedokázala využít početní převahy a s Táborskem v základní hrací době remizovala 1:1. Podruhé v řadě tak v Luční ulici uvidíme penalty, minule je zde domácí tým prohrál s Motorletem Praha. Táborsko potkala stejná situace se stejným soupeřem v minulém kole.
90+3'
Druhý poločas skončil.
90+2'
Karel Žilák chtěl odcentrovat do vápna, ale tam byli pozorní bránící hráči Táborska. Ti poté ve středu hřiště byli faulováni a s rozehrávkou pochopitelně nikam nespěchají.
90+1'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Emmanuel Tolno, přichází Patrik Schramhauser.
90+1'
Hostující Martin Kučera fauloval ve středu hřiště Jonáše Vaise a dostává žlutou kartu.
90+1'
Nastavovat se budou ještě dvě minuty.
89'
Po ztrátě Bohumila Havla mohli dopředu vyrazit Tolno s Vandasem, nedokázali se ale dobře domluvit a hlavně si špatně počínali s míčem.
89'
Po centru Martina Kučery se do balonu opřel Pavel Vandas, poslal jej ale nad břevno Sváčkovy svatyně!
88'
Peter Grajciar odhlavičkoval prudký míč mířící před branku. Šimon Havrda posléze procházel do vápna a chtěl penaltu, ale sudí chladnokrevně nařizuje jen rohový kop.
87'
A nadále se zde drží, Kučera nyní bude mít možnost poslat centr z levého křídla při standardní situaci.
85'
Nebezpečný protiútok Táborska vedli Emmanuel Tolno, Zbyněk Musiol a Pavel Vandas. Druhý jmenovaný nakonec střílel zpoza vápna, ale bude z toho jen rohový kop!
84'
Centr Karla Žiláka srazil Marek Novák až nad tribunu. Domácí celek bude vhazovat z levé strany.
86'
Centr Martina Kučery úspěšný nebyl, krátce nato hostující fotbalista ještě postupoval po levé straně, ale opět se neprocpal do vápna. Hosté jsou však stále vepředu!
83'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Martins Toutou Mpondo, přichází Pavel Vandas.
83'
Centr Martinse Toutou Mponda nenašel nikoho z jeho spoluhráčů. Závěr zápasu by mohl být hodně zajímavý, Táborsko hrozí z protiútoků, domácí usilují o druhý gól.
82'
Nadějná situace pro červenomodré! Přihrávka Václava Svobody mířila do vápna, k míči se dostal Karel Žilák, ale to není rozený střelec, a tak jeho pokus neměl razanci.
81'
O střelu z dálky se pokusil Aleks Taleski, míč šel po zemi a gólman Adam Zadražil jej v poklidu chytil do náruče.
80'
Centr Marka Nováka z levého křídla byl velmi nepovedený. Přetažený natolik, že může vykopávat Dominik Sváček.
80'
Dobře si v souboji počínal Toutou Mpondo, položil se do něj tak šikovně, že donutil Gabriela k faulu.
79'
Jonáš Vais si ale teď nerozuměl s Václavem Svobodou a zakopl míč jen do autu.
79'
Emmanuel Tolno včas přistoupil k Václavu Svobodovi, domácí mají autové vhazování. Na béčku Plzně je vidět, že chce ještě skórovat a urvat tři body.
78'
Martin Toutou Mpondo dělá obraně Plzně B často problémy. Roman Hubník si s ním ale dokázal poradit.
77'
Dlouhý nákop Romana Hubníka postrádal přesnost, byl příliš prudký. Výkopu se ujímá brankář Adam Zadražil.
76'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Adam Vrba, přichází Ondřej Pecháček.
76'
Po dobrém centru Martina Kučery hlavičkoval nebezpečně Stephano Alves De Almeida, ale mířit přesně nedokázal.
75'
Toutou Mpondo dobře vyvinul tlak na Šimona Gabriela a vybojoval rohový kop pro Táborsko.
74'
Jonáš Vais dlouhým pasem našel Václava Svobodu, který z první centroval před bránu. Tam ale byli úspěšnější obránci Táborska.
73'
Karel Žilák zbržďoval napadajícího Marka Nováka, a tak měl Dominik Sváček lepší cestu za míčem, aby jej odkopl do bezpečí.
72'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Martin Rychnovský, přichází Aleks Taleski.
72'
Střídání v týmu FC MAS Táborsko: ze hřiště odchází Leoš Vozihnoj, přichází Marek Novák.
71'
Peter Grajciar posílal pas na Martina Rychnovského, ale byl příliš dlouhý.
70'
Další dobrá obranná práce Šimona Havrdy, který zastavil postupujícího Denise Plecitého.
69'
Nadějný centr Martina Rychnovského odhlavičkovali obránci Táborska do bezpečí.
68'
Šimon Gabriel trochu zariskoval v souboji s Martinsem Toutou Mpondem, francouzského útočníka ale nakonec dokázal zastavit.
67'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Robin Hranáč a Lukáš Václavík, přichází Václav Svoboda a Karel Žilák.
66'
Lukáš Václavík na hranici vápna centrem našel Plecitého, ten byl ale zády k brance. Jeho zpracování tak přišlo vniveč.
65'
Z levé strany se k nebezpečné střele propracoval Šimon Havrda, plzeňskou bránu ale netrefil. Táborsko se tak nyní opět musí začít soustředit na obranu.
64'
Centr Kučery na bližší tyč byl odhlavičkován, na řadě je autové vhazování pro Táborsko.
64'
Po levé straně postupoval dopředu Emmanuel Tolno, Robin Hranáč ho ale skluzem zastavil. Krátce nato vybojovali hosté roh.
63'
Tolno se pokusil do brejku vyslat Musiola, jenže přihrávka byla moc prudká, a tak se k míči jako první dostal Dominik Sváček.
63'
Martin Rychnovský kombinoval na levé straně s Lukášem Václavíkem, Táborsko ale bránilo dobře, a tak se plzeňská dvojice dostala do autu.
62'
Adam Vrba přiťukl míč za pokutové území, kde střílel Jonáš Vais! Branku Táborska ale těsně minul. To si hosté jistě ulevili.
61'
Šimon Gabriel zatočil centrovaný míč k Jonáši Vaisovi, ten to měl ale hodně těžké. Balon si pouze ze vzduchu ukopl za čáru, vykopává Adam Zadražil.
60'
Balon dorazil do vápna ke Grajciarovi, jehož rána z první byla zblokována, stejně tak i následná dorážka Lukáše Václavíka.
59'
Přízemní střelu Emmanuela Tolna k tyči chytil dobře gólman domácího týmu Dominik Sváček.
59'
Velmi nebezpečný centr z levého křídla posílal do vápna Emmanuel Tolno, naštěstí pro domácí celek se ale nikdo z jeho spoluhráčů k míči neprobojoval.
58'
Denis Plecitý se provinil útočným faulem v souboji s brankářem Zadražilem.
57'
Lukáš Václavík se dostal k míči v pokutovém území, ale bránící hráči se včas vrátili a veškeré nebezpečí včas zastavili.
57'
Šimon Gabriel posílal míč na pravé křídlo, Robin Hranáč ale neměl šanci ho dostihnout. Vykopávat bude hostující brankář.
56'
Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B: ze hřiště odchází Lukáš Pihrt, přichází Denis Plecitý.
55'
Domácí se nyní často připravují o míč nepřesnými přihrávkami, Táborsko se snaží aktivně přistupovat k hráčům.
54'
Lukáš Pihrt poslal průnikový pas mezi beky na Adama Vrbu, brankář Zadražil ale včas vyběhl!
54'
Naštěstí už se Šimon Havrda vrací zpět do hry, je tedy v pořádku. U míče jsou domácí fotbalisté.
53'
Ze hřiště odchází Havrda naštěstí po svých, vypadá to, že by nemělo jít o nic vážného.
52'
Šimon Havrda zůstává ležet ve středu hřiště, sudí přivolává na trávník lékařskou pomoc.
52'
Lukáš Václavík pěknou kličkou obešel Václava Pence a centroval před bránu Táborska, míč ale podržel brankář Zadražil. Nadějná šance domácích!
51'
Další neúspěšná snaha plzeňského béčka o akci v ofenzivě, výkopu se ujímá brankář Adam Zadražil.
50'
Po rozehrávce nakrátko zkusil z nějakých 25 metrů vypálit Martin Rychnovský, míč ale zamířil nad břevno Zadražilovy brány.
50'
Šimon Havrda srazil centr Robina Hranáče na rohový kop. Toho se ujme Jonáš Vais.
49'
Dopředu ale nyní chtělo vyrazit také Táborsko, po nákopu z obrany upaloval za balonem Martins Toutou Mpondo. Jako první u něj ale byl Šimon Gabriel.
48'
Domácí se zatím od začátku poločasu drží v útoku. Vymyslí nějakou zajímavou akci?
47'
Po pravém křídle chtěl do akce postupovat Peter Grajciar, míč si ale ukopl do autu, takže z toho nic nebylo.
46'
Šimon Gabriel chtěl lobovaným pasem najít Václavíka, to ale vystihl bránící Emmanuel Tolno.
46'
Hráči už pomalu nastupují na trávník před začátkem druhého poločasu, ačkoli ještě pokračuje kropení.
Úvodní část zápasu je za námi, v Luční ulici se zatím diváci rozhodně nenudí. Ofenzivní fotbal z obou stran odšpuntoval v 18. minutě gólem domácí Adam Vrba, načež byl vyloučen hostující stoper Jakub Navrátil. Táborsko ale i v oslabení dokázalo ještě před koncem půle vyrovnat, o to se postaral centrem Kučera – míč si do branky srazil Robin Hranáč.

Druhý poločas začne přibližně v 11:35.
45+1'
45+1'
Nastavovat se bude ještě jedna minuta.
45'
Táborsko právě vstřelilo branku!
A hosté ze standardní situace ze strany před koncem poločasu vyrovnávají! Centr Martina Kučery si do vlastní branky srazil bránící ROBIN HRANÁČ. Tohle se hostujícímu týmu náramně hodí!
44'
Šimon Gabriel se provinil faulem, když zastavoval postup útočícího Martinse Toutou Mponda.
44'
Po přihrávce Robina Hranáče zvládl vhazování vybojovat Lukáš Václavík. Táborsko ale dobře ubránilo situaci a snaží se vyrazit dopředu.
43'
Domácí celek dobře přenesl hru z pravého křídla na levé, vše ale zhatila nepřesná přihrávka Lukáše Pihrta.
42'
Emmanuel Tolno s Martinsem Toutou Mpondem operovali na levé útočné polovině, obránci Plzně jim ale zamezili v centru.
40'
Leoš Vozihnoj přihrával za obranu De Almeidovi, toho ale zkušeně odstavil domácí obránce Roman Hubník. Kapitán A týmu Viktorie si zatím počíná jistě.
39'
Rychnovského centr zleva byl přizvednutý a dostal se k Havlovi, který vyzval k zakončení Lukáše Pihrta. Jeho střele ovšem chyběla potřebná razance.
38'
Na útočné polovině se drží červenomodří, rádi by ještě do poločasu přidali jednu branku.
37'
Viktoria zatím hraje opravdu dobře organizovaně, až na pár výjimek si počíná jistě v obraně. Nejinak tomu bylo i nyní, kdy se hosté snažili aktivně napadat.
36'
Nyní sledujeme sérii autových vhazování u strany, kde jsou střídačky. Většinu z nich má k dispozici Táborsko, ale dopředu se hostům moc nedaří dostat.
35'
Domácí hodně zahrozili z protiútoku! Přihrávka Lukáše Pihrta na Václavíka byla příliš dlouhá, poté ještě hledal Grajciar před brankou své spoluhráče, ale nenašel. Vše skončilo střelou Pihrta přímo do Adama Zadražila. Teď stálo při hostujícím celku štěstí!
35'
Další centr Kučery odhlavičkoval do bezpečí Peter Grajciar.
34'
Po rohovém kopu Martina Kučery pálil Šimon Havrda, bude z toho další roh pro Táborsko, nyní z druhé strany.
34'
Velká šance Táborska na vyrovnání! Na vzdálenější tyč obdržel míč Zbyněk Musiol, vracející se Peter Grajciar ale před prázdnou brankou srazil míč na rohový kop. Teď hostům chybělo opravdu málo.
33'
V rychlostním souboji Jonáše Vaise s Cheickem Oumarem Condem si velmi dobře počínal guinejský hráč Táborska, který nyní hraje na pozici stopera místo vyloučeného Jakuba Navrátila.
32'
Faul v podání Bohumila Havla na Martina Kučeru, jenže hostující tým toho nedokázal využít. Odkopávat bude Sváček.
31'
Cheick Oumar Conde dobře dostal do ofsajdové pasti Adama Vrbu, viktoriáni tedy nemohli dále pokračovat v útočném snažení.
30'
Přes dobře bránícího Šimona Havrdu se nedokázal Adam Vrba protlačit, balon tak má v klidu gólman Adam Zadražil.
29'
Martin Rychnovský zpracoval míč pro Lukáše Pihrta, jeho centr ale zastavil Stephano Alves De Almeida.
28'
Neuvěřitelné šance domácího týmu! Po pravé straně pronikl do vápna Robin Hranáč, jehož pas si málem hosté srazili do vlastní brány. Poté zakončoval Lukáš Pihrt nůžkami, ale obránce jeho pokus zblokoval. A aby toho nebylo málo, zblokována ještě byla následná rána Jonáše Vaise!
27'
Václav Penc ve středu hřiště fauloval Bohumila Havla a dostává žlutou kartu.
27'
Lukáš Pihrt s Peterem Grajciarem se provinili příliš agresivním napadáním, rozhodčí tak umožňuje rozehrávku pro hosty.
26'
V postavení mimo hru byl nyní nachytán také Martins Toutou Mpondo, domácí tak můžou opět hrát.
25'
Dlouhý nákop Romana Hubníka za obranu, nicméně Jonáš Vais se nacházel v ofsajdu.
24'
Z následného přímého kopu trefil Peter Grajciar pouze čtyřčlennou zeď Táborska.
23'
Červená karta pro Táborsko! Kapitán Jakub Navrátil fauloval unikajícího Adama Vrbu, který by šel sám na branku. Rozhodčí tak neměl jinou možnost, Táborsko bude dohrávat v oslabení.
22'
Šimon Gabriel dobře udržel míč před napadajícím Martinsem Toutou Mpondem.
22'
Z levé strany postupoval do pokutového území Emmanuel Tolno, místo přihrávky ale volil střelu, která byla zblokovaná.
21'
Ten ale skončil příliš dlouhou přihrávkou k Jonáši Vaisovi, míč tak má ve svém držení Adam Zadražil.
20'
Dobře se do obranné činnosti zapojil Lukáš Pihrt, Plzeň tak startuje protiútok.
20'
Táborsko bude pochopitelně co nejrychleji usilovat o vyrovnání, okamžitě už se tak tlačí do ofenzivy.
18'
Plzeň B právě vstřelila branku!
A máme tu první branku, domácí celek se dostává do vedení 1:0! Jonáš Vais z levého křídla našel skvělým pasem před gólmanem ADAMA VRBU, který tváří v tvář Zadražilovi skóroval. Ukázková akce z křídla!
17'
Zápas je zatím hodně soubojový, nyní jsme viděli několik z nich ve středu hřiště. O útočnou akci se snaží Táborsko.
16'
Balon se ale postupem času dostal až k brankáři Zadražilovi, a tak z útočné situace Táborsko nic nevymyslelo.
15'
Jonáš Vais ve středu hřiště fauloval Martina Kučeru, rozehrávku nyní dostává k dispozici Táborsko.
15'
Výborné přenesení hry zleva doprava od Lukáše Pihrta na Lukáše Václavíka. Ten následně poslal do vápna pas k Bohumilu Havlovi, který však Zadražila nepřekonal.
14'
Nákop Grajciara chtěl na pravém křídle dostihnout Lukáš Václavík, úspěšný ale nebyl. Havrda si situaci pohlídal.
13'
Peter Grajciar se provinil útočným faulem a rozhodčí ho již varuje, že příště bude trestat žlutou kartou.
12'
Spousta soubojů na pravé útočné polovině Viktorie Plzeň, lépe z nich vzešli právě domácí hráči, kteří jsou znovu u míče.
11'
Martin Kučera chtěl vyslat do úniku Martinse Toutou Mponda, ale Hubník dokázal přihrávku zablokovat!
11'
Lukáš Pihrt nahrál na pravé křídlo Václavíkovi, jehož centr byl zblokovaný. Viktoria však nadále může útočit.
10'
Po nákopu Rychnovského fauloval v souboji Grajciar hostujícího Leoše Vozihnoje.
9'
Centr Jonáše Vaise našel hlavičkujícího Šimona Gabriela. Domácí stoper však poslal míč mimo branku Táborska.
9'
Cheick Oumar Conde si počínal v souboji s Martinem Rychnovským nedovoleně. Přímý kop pro domácí tým.
8'
Snaha o útočnou akci Viktorie Plzeň nebyla úspěšná, Táborsko má tak k dispozici autové vhazování z vlastní poloviny. Bere si ho na starost Šimon Havrda.
7'
Útočný faul v podání Zbyňka Musiola na Bohumila Havla, viktoriáni tak budou rozehrávat.
6'
Emmanuel Tolno centroval z levé strany na Zbyňka Musiola, jehož hlavičku chytil Dominik Sváček!
5'
Po levé lajně se snažil spoluhráče vyzvat Martin Rychnovský, jako první byl ale u balonu gólman Táborska Adam Zadražil.
4'
Za obranu si nabíhal Martins Toutou Mpondo, k míči se však nedostal tak, jak si představoval. Táborsko se však stále drží ve hře.
3'
Před Vozihnojem odhlavičkoval balon Rychnovský, Táborsko se ale krátce nato dostalo k míči. Z vápna pak zkoušel střílet Emmanuel Tolno, branku netrefil.
2'
Roman Hubník byl faulován Zbyňkem Musiolem, domácí tak můžou opět v klidu rozehrát z obrany.
2'
Nadějná akce domácího týmu. Vše začalo dobrou rozehrávkou Dominika Sváčka, který vyslal Rychnovského. Míč se poté dostal ke Grajciarovi, který našel za obranou Jonáše Vaise, jenž ale souboj s gólmanem nevyhrál.
1'
Výkopu se ujal hostující celek, konkrétně Zbyněk Musiol.
1'
Hráči obou týmů už jsou nastoupení u střídaček, brzy budeme začínat!
Za domácí dnes mimo Dominika Sváčka nastoupí také z A týmu vypůjčený kapitán Roman Hubník! Společně s Peterem Grajciarem by tak měli organizovat plzeňskou hru.

Za hosty pochopitelně nechybí v sestavě kanonýři Toutou s Musiolem, ani Leoš Vozihnoj není výjimkou. Kapitánem je bývalý hráč Viktorie Plzeň Jakub Navrátil.

FC Viktoria Plzeň B: Sváček – Hranáč, Gabriel, Hubník, Rychnovský – Havel, Grajciar (C), Vais – Pihrt, Vrba, Václavík
Náhradníci: Novák – O. Pecháček, Petr, Žilák, Svoboda, Taleski, Plecitý

FC MAS Táborsko: Zadražil – De Almeida, Navrátil (C), Penc, Havrda – Kučera, Conde, Vozihnoj, Tolno – Toutou, Musiol
Náhradníci: Š. Pecháček – Rydval, Schramhauser, Novák, Vandas, Větrovský, Smetana

Rozhodčí: Matějček – Švagr, Hádek.
FC MAS Táborsko

Tým z Tábora zatím vévodí ligové tabulce. Zatím totiž ani jednou nevyšel bodově naprázdno, navíc střílel velké množství branek. V prvním kole vyhrál 3:1 v Benešově, o gól víc pak dalo Táborsko doma Hostouni. Posléze přišlo vítězství 3:0 v Karlových Varech a 5:0 nad Příbramí B. První ztráta přišla minulý víkend, Táborsko podlehlo Motorletu Praha po remíze 1:1 na pokutové kopy.

Táborsko je hodně nebezpečné v ofenzivě, má velmi kvalitní hráče. Nejlepším ligovým střelcem je Martins Daniel Toutou, francouzský forvard dal již šest branek. Jen o jednu méně vstřelil Zbyněk Musiol, tři má na kontě Leoš Vozihnoj.
FC Viktoria Plzeň B

Béčko Viktorky mělo do sezony velmi dobrý vstup. V úvodním kole vyhrálo 3:0 na hřišti nováčka z Rakovníka, posléze si doma poradilo i s Příbramí B, a to v poměru 1:0. Následovaly však dvě prohry po remízách 0:0 na penalty – nejprve s Admirou, posléze s Motorletem. V okleštěné sestavě pak během reprezentační přestávky ale vyhráli červenomodří na hřišti Loko Vltavín hned 4:2.

Nejlepšími střelci týmu jsou se dvěma zásahy Jonáš Vais a Dušan Pinc. Za béčko Viktorky chodí nastupovat občas i hráči z A týmu, dnes by podle slov trenéra Pavla Vrby mohl hrát kapitán Viktorie Roman Hubník.
Dobré dopoledne z tréninkového areálu Viktorie Plzeň v Luční ulici, kde dnes domácí FC Viktoria Plzeň B přivítá lídra ČFL Skupiny A FC MAS Táborsko!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.